Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Detinjstvo

Ići dole 
+15
Rale89
koni
bevana
StormZ
una
pahuljicaa
Ferhundica
kajlina
Romanticna
sister87
tinkerbell02
Bella
Ivana
~Lovely~
pufnasta
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyČet Mar 01, 2012 12:21 pm

Nisam znala gde bih stavila ovu temu, pa sam je otvorila ovde, Zvonci prebaci je ako mislis da je bolje da bude negde drugde.

Kakvo je bilo vase detinjstvo? Koji vas mirisi, ukusi, slike podsecaju na detinjsvto? Koje vam je bilo omiljeno jelo? Sa kim ste se i cega najvise igrali? Cega ste se bojali? Kakve dozivljaje pamtime? Jeste li bili mirno ili nemirno dete? Jeste li imali nekog ljubimca? cat Detinjstvo 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyČet Mar 01, 2012 10:37 pm

Uh,slatka tema Detinjstvo 650269930 Ja pamtim da sam vristala kad su me vodili u obdaniste i onda je brigu o meni (dok moji rade) preuzeo moj deda I love you Njega sam 'maltretirala',odem u komsiluk ne javim se,pa me on trazi.Inace,baka je imala neke bele, duge, svilene spavacice,a meni su rekli da je to vencanica i onda je ja obucem i takva izadjem u dvoriste affraid Toga se i komsije secaju,pa mi cesto to spomenu Embarassed Uvek smo se igrali napolju od jutra do mraka,moraju nas uterivati u stan na "ribanje" jer smo svi bili prasnjavi,cak sam i vaske dobila jer sam se sakrivala u podrumu kad smo se igrali zmurke :)Bojala sam se vuka haaha jer sam imala slikovnicu gde je vuk nacrtan kao covek,tako da ko je hteo da me uplasi samo kaze 'eto vuka' Detinjstvo 650269930 Sa hranom sam imala problema,secam se da su mi kupovali svasta nesto za apetit,ali jok.Ljubimca nisam imala,ali su nase komsije imale nekog malog (zaboravila sam rasu) i toliko sam ga gnjavila da me je izgrebao po rukama,tako da se od tada bojim cak i malog steneta :/ Eto toliko Detinjstvo 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyČet Mar 01, 2012 10:52 pm

lepa tema! Detinjstvo 650269930
ja sam imala bas lepo,mirno detinjstvo.jedinica sam,a i najmladja od brace i sestara od tetaka/striceva,pa su me mazili i pazili svi!dok nisam posla u skolu cuvala me je tatina mama i ona je u mnogome obelezila moje detinjstvo.ziveli smo sa njom u zgradi i tu su bila samo dva decaka mojih godina i sa njima sam se igrala.sreca pa je jedan bio zenskast,pa smo se bas lepo slagali!drugi me je maltretirao i nisam smela da izadjem u dvoriste od njega i onda mi je mamma jednom rekla da mu samo pokazem pesnice i da ce se smiriti,ali sam se ja opustila i udarila ga u nos,kad je pocela da siklja krvvv....vise me nije dirao!posle sam se preselila i upoznala drugarice sa kojima se i sada druzim!bilo je raznih faza u igranju:spremanje rucka od blata,sivenje garderobe za barbike,igranje tenisa,pisanje spomenara... Detinjstvo 650269930
bila sam ( i sad sam) jako mirna,tacnije trut.i danas se svi smeju kad gledaju kasete sa rodjendana-sva deca trce,jure,samo ja sedim na jednom istom mestu pola sata!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyČet Mar 01, 2012 11:03 pm

Jao, ja sam bila uzasno nemirno dete Detinjstvo 364988687 Kada sam bila bas bas mala (3-4 god.), mama mi je pricala da je cula plac dece dok je sedela u parku a ja sam se igrala, da bi shvatila da sva deca placu osim mene, valjda sam ih tukla! Bila sam mnogo pricljiva i slobodna, znala sam sama da pridjem nekom detetu i upoznam se, pitam da li mogu da se igram sa njim, a sada sam potpuna suprotnost. Imala sam najboljeg druga koji se rodio 7 dana posle mene, ziveli smo u istoj zgradi, roditelji su nam se druzili i zajedno smo odrasli. Tako da sam se ja vecinom igrala sa decacima i super sam se uklapala. Pratila sam ih u svemu: penjali smo se na drvece, na garaze, skakali po barama, cesto dolazili u problem sa komsijama, heheh sve je to bilo zanimljivo. U kada sam u vrticu krenula u predskolsko upoznala sam devojcice iz komsiluka, pa smo ispred zgrade iznosile sve lutke, barbike i njihovu pratecu opremu, satima smo se igrale. Naravno, pravile smo i te poznate kolace od blata Detinjstvo 650269930 Za vreme raspusta se izlazilo napolje posle dorucka i ostajalo se sve dok ne padne mrak (sa pauzom za rucak). Mi u komsiluku smo bili veoma kreativna deca, druzili smo se sa devojcicom koja je bila 4 godine starija od svih nas, pa nam je ona pomagala u mnogim idejama: na krovu zgrade smo u jednom cosku napravili pravu sobu (kao natkrivena terasa sa tepihom, namestajem, radiom) u kojoj smo se igrali leti, posebno je bila dobra kada pada kisa. Organizovali smo razna takmicenja i predstave sa citavim programom, a zvali smo roditelje da nam budu gledaoci.
Ja oduzih, ali bilo je to stvarno lepo vreme i steta je sto danasnja deca umesto toga vreme provode za kompjuterom...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyČet Mar 01, 2012 11:08 pm

e,Bella,sad si me podsetila-i mi smo organizovale priredbe (nas 3) i onda zovemo roditelje i komsiluk i svako da nesto malo para,kao za kartu,pa posle toga odemo i kupimo slatkise! Detinjstvo 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 12:18 am

pufnasta ::
Nisam znala gde bih stavila ovu temu, pa sam je otvorila ovde, Zvonci prebaci je ako mislis da je bolje da bude negde drugde.

Kakvo je bilo vase detinjstvo? Koji vas mirisi, ukusi, slike podsecaju na detinjsvto? Koje vam je bilo omiljeno jelo? Sa kim ste se i cega najvise igrali? Cega ste se bojali? Kakve dozivljaje pamtime? Jeste li bili mirno ili nemirno dete? Jeste li imali nekog ljubimca? cat Detinjstvo 364988687
moje detinjstvo je bilo fenomenalno, posto ja dolazim iz malog grada tamo sam imala super drustvo, svi smo se druzili na ulici, igrali se zmurke, bila sam nemirno dete, ljubimca kao mala nisam imala, dobila sam ga kasnije Detinjstvo 650269930 uu omiljeno jelo, pa imam ih dosta, ja sam inace poznata kao neko ko mnogooo jede, obozavam hranu, nisam volela da idem u obdaniste, stalno sam plakala, i da, kao mala lizala sam zid Detinjstvo 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 12:25 am

E da,mi smo imali i prodavnicu kafe haha skupljali smo kesice od kafe,pa onda kopali rupe po dvoristu i zemlju stavljali u te kesice,pa se igrali.Jedina mana je posle bila sto smo izvrtali noge kad smo trcali dvoristem Detinjstvo 364988687 Slazem se da smo mi imali detinjstvo,a ova deca samo kompijuter i igrice koje su uzasne,vise ni crtani filmovi nisu kao nekada...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 12:42 am

Haha, a ja sam se sad setila da smo mi zaradjivale pare tako sto smo pravile razne lancice i narukvice od plasticnih perlica i to smo prodavali po dinar, dva (kada se skupi 10-20 din. to je bilo sasvim dovoljno za svima po sladoled ili gomilu zvaka). Krale smo voce iz tudjih basti, jednom smo drugarica i ja ceo dan provele praveci sok od visanja koje smo htele da prodamo, haha.
E ali tada su nam svima kolena bila razderana, to je tad bila normalna pojava Detinjstvo 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 2:33 am

lepa tema... Ja ne mogu da se pozalim na moje detinjstvo. Bila sam dosta nestasna, i uvek sam se borila za svoja prava, a pored toga i za prava rodjene starije sestre. Imala sam kao trogodisnja "AVANTURU" na moru...otisla sam sama u setnju.. Fju.. Cool imala sam srece sto me niko nije maznuo...ali naisla sam na jednu zenu koja je pravila palacinke i sa njom sam se druzila,i nakon dva sata se vratila.MOJI POLUDELI! hehe toga se rado setim Detinjstvo 364988687 nazalost svesna sam da MNOGA deca nemaju nit,lepo, nit nikakvo detinjstvo,i samo ruzne uspomene... I stvarno mi je zao te dece!! Detinjstvo 2164293255 Moje jeste bilo skromno,..ali imala sam sve sta htela i stvarno nemam nikakvu zamerku. Tj. dan danas. Zadovoljna sam svojim zivotom...
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 6:13 am

Ja sam bila totalno blesava kao mala. Stalno sam pevala, prilazila ljudima na ulici da im nesto odglumim ili da se upoznamo Detinjstvo 650269930 bila sam omiljena u obdanistu i non stop su me vaspitacice terale da glumim jer su videle da mi odlicno ide i tako sam imala solo predstave pred svim grupama u obdanistu. ili bih pravila lutkarsku predstavu na licu mesta ili bih imitirala Slavujku Detinjstvo 364988687 vaspitacice su to obozavale. Takodje smo pravili te predstave i zaradjivali Detinjstvo 650269930 imala sam period kada sam sekla stare carsave i krpe i sila haljine pa mi je drugarica bila model i nosila ispred zgrade Detinjstvo 364988687 ahahaha ili period kada sam pravila kolac, pa u smesu stavim sve sto nadjem. od secera do sirceta Detinjstvo 364988687
Tetku sam gledala kao Boga. Kao devojka ona je pricala ,,Jao moram da se osisam, skroz mi je procvetala kosa" a ja za njom ,,jao, jedva cekam da porastem da i meni procveta kosa!"
I ono moje cuveno ,,Jedno dete je bilo nemoguce u obdanistu i vaspitacica ga je izbacila da samo stoji ispred i niko se nije igrao sa njim. A posle? Pa...posle su me pozvali da udjem" Detinjstvo 364988687


Poslednji izmenio Romanticna dana Pet Mar 02, 2012 6:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : par gresaka u kucanju :P)
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 6:18 am

I na moru sam non stop pricala ,,Nasu macu mezimicu grdila je mala Anka..." i to pred celom plazom. Kuma mi i dan danas prica kako sam zbog toga stalno dobijala aplauz od ljudi sa plaze ili besplatnu krofnu sa cokoladom od prodavaca Detinjstvo 650269930
Stalno sam pevala ,,Ja sam divlje dete, ja sam divlje dete i zabavljam se ludo Jeeeeee!" Detinjstvo 364988687
I da, imala sam operaciju oka kao mala i stalno nosila flaster preko oka. Secam se da me je dosta dece zezalo zbog toga i da sam imala mnogo neprijatnosti, ali sam zbog toga naucila da se odbranim i ne dozvolim da me pogadjaju takve price.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 6:39 am

Moje detinjstvo, prvih 9 godina svog zivota sam provela na selu, povremeno sam isla kod bake u grad, tako da sam u oba mesta imala drustvo za igru. Prvih 8 godina svog zivota sam bila jedinica, u familiji s mamine strane sam bila prvo dete posle 16 godina, u tatinoj familiji je bilo guzve, dosta dece mog uzrasta, izmedju ostalih tu je bila i moja sestra od strica sa kojom sa se igrala, imale smo obe dugu kosu i kad se posvadjamo znale smo da vucemo za kose. Jela sam malter i jela sam zemlju. Detinjstvo 364988687 A sto se hrane tice bila sam mnogo losa, nista nisam htela da jedem i bila sam mnogo mrsava, jednom na odmoru su me moji terali da pojedem pljeskavicu za veceru, toga se secam kao dan danas, posle pola sata sam je ispovracala. Nisam htela da jedem nigde drugde osim kod svoje kuce, kad me u gostima neko ponudi da jedem ja sam odbijala iako sam mozda gladna, jedino sam volela da jedem kod mamine tetke i ujne i to da baka ne zna jer mi je ona rekla da je sramota jesti kad odes kod nekog u goste. A malter sam jela kod bake, mamine mame, kod nje mi je uvek sve bilo dozvoljeno i uopste kod cele familije sa mamine strane, cesto me cuvala mamina ujna ciju sam peglu vukla kroz kucu za gajtan i pricala "mac mac", ujak me sminkao tetkinim sminkama cesto, tetka koja je snajderka uvek mi je sila stvarcice za lutke i naucila me kasnije da sijem sama stvarcice za barbike. Na selu sam se igrala najcesce napolju, pravile smo sa sestrom torte i kolace od blata, imale smo velike lutke i ona i ja i hranile smo ih tim nasim tortama i kolacima i bas kad sam bila mala desavalo se da umesto da dam lutki zalogaj ja sebi stavim u usta, sestra se ljutila ali ja sam nastavljala. Uvek smo bile mokre i prljave, imale smo svu slobodu kod babe, zato smo morale da budemo fine kad nam majke dodju s posla. Detinjstvo 364988687 Posto je nase dvoriste bilo najvece skupimo devojcice iz komsiluka i preskacemo lastiz ili se igramo skolica. Volela sam da ulazim u kokosinjac i da plasim kokoske. Detinjstvo 364988687 Imala sam sarplaninca Kiku koju sam mnogo volela. I imala sam jedan obicaj, kad god odem kod nekog u goste trazila sam da piskim i znala sam da ce me odvesti u kupatilo, normalno u vecini slucajeva nisam piskila jer je bilo bitno da se razgleda kupatilo i da se vidi koliko je cisto. Imala sam obicaj da odajem starije, tetka me cesto vodila u setnje kroz grad i desavalo se da sednemo u neki kafic sa nekim njenim udvaracem ili drugom ili drugaricama, i obavezno kad je bio udvarac u pitanju ona meni kaze da to nikako ne kazem njenoj majci i mojoj baki i dogovorimo se nas dve tako uvek i ja jedva cekam da udjem u ulicu i posto su nam kuce jedna preko puta druge ja trcim da kazem sa kim smo sedele u kaficu. A jednom je dosla kod nas u goste neka rodjaka i moja mama i ona sedele, pile kafu, zapalile po cigaretu, a baka i deka nisu bili kuci, i ta rodjaka mi kaze da je ne odam kod bake i deke da pusi, i ulazi deka u kucu i ja kazem onako sva vazna "Deko, one su pusile". Detinjstvo 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 7:07 am

ahahahaha e price su nam haos! Detinjstvo 364988687
setila sam se jos necega. Ja sam non stop nosila stikle po kuci, neke mamine i nisam htela da ih izujem nikako. I jednom me je majka poslala do prodavnice a ja da se napravim pametna obujem stikle i krenem. Jos su to bile visoke samo sa kajsicima napred, klaptale su mi kao blesave ali sam se ispravila pa se ,,nije videlo" da su mamine Detinjstvo 364988687
Onda sam imala drvene klompice kao i sve devojcice i nosila sam ih bukvalno dok se nisu skroz izlizale. Medjutim nisam htela ni da cujem da se bace iako su se toliko izlizale da je ono drvo klizelo po betonu i da sam padala na svakom koraku. Majka mi ih je krisom bacila i to nisam mogla da prezalim.
Jedne godine sam htela da se naparfemisem i za Novu Godinu sam prsnula sebi parfem u oko i castila se. Nit' sam videla jelku nit' Deda Mraza koliko su me oci pekle Detinjstvo 364988687
A imala sam period kada sam se pravila pametna i sedela sa ocem da gledamo Dnevnik. Ona spikerka prica vesti a ja se kao smejem na njene izjave i komentarisem. Secam se da me je starija sestra stalno pitala kako razumem sta prica kada je to za odrasle, a ja kao ,,objasnicu ti kada budes mogla da shvatis!" Detinjstvo 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 7:19 am

Hahahaha Romanticna da mi nismo odrastale zajedno? Detinjstvo 364988687 I ja sam imitirala Slavujku,obuvala mamine stikle,jednom sam tako krenula do lifta kad su me videli za glavu se uhvatili hahaha Kreonom sam crtala sebi usne (to je za mene bila olovka za usne),obozavala sam velike mindjuse i uvek stajala ispred radnje da pogledam kakvih ima.Znam da sam stajala na stabilizatoru i imala neki deciji mikrofon,pustala kasete Lepe Brene i Dragane Mirkovic i pevala hahaha
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPet Mar 02, 2012 7:32 am

I ja sam imala drvene klompe, plave sa cvetovima, dusu sam im izvadila. Detinjstvo 364988687
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyUto Mar 06, 2012 6:19 am

Ja se uvek rado setim tog perioda kad sam bila mala,tada je sve nekako bilo jednostavno,gledali smo crtace u 6 odlazili vec u 8 na spavanje,ni za sta nisi morao da brines.Obozavalaa sam griz i ono tadasnje pakovanje sa malim decakom sto ima cuclu.Imala sam jednu bebu to je prva koju sam dobila od tate iz Italije,i secam se da sam je nazvala Ivana,sve sam imala za nju.Kod bake sam imala i svoju malu dascicu i oklagijicu za testo,pa uvek kad im ostane visak napravim i ja"moj kolac".Redovno sam ispred velikog ogledala stajala napirlitana sa sve frizurom i vodila svoju emisiju.Imala sam cak i goste i sve je bilo kao na Tvu hahahahhah.Takodje sam nosila cipele na stiklu.Ako sam kuci mamine ako sam kod babe tetkine.I uvek sam bila okicena ko jelka.Kad bih izlazila napolje pevala bih Lepu Brene babama ispred zgrade hahahha i sve su me posle hvalile.Bila sam veliki avanturista,nesto od toga ostalo je i sada.Pravila sam sator u kuci,igrala se zubara sa sestrom,naravno ona je uvek bila pacijent,izvrnule bismo stolicu i naslonile je na krevet minice od olovki su bile oni mali prikljucci na busilicu a stipaljke busilica ahahahhaah.Da ne pricam da sam obozavala da se igram u pesku,pa sam pravila torte i kolace,onda smo dodavali na to listice.Secam se da sam jednom cak pravila i gnezda za ptice,ali na njihov nacin,blato i voda hahahahha,preterah malo ali vrlo inspirativna tema,svaka cast na ideji pufnasta Detinjstvo 407633263
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyUto Mar 13, 2012 5:50 am

ne zelim da se secam svog detinstva,samo mogu reci da je bilo grozno.Slabo je bilo lepo i veselo,tako da ne zelim da pisem o tome.sa tri godine sam morala da odrastem,to je dovoljno...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:22 am

Koje vas pesme podsecaju na detinjstvo? Mene od decijih podseca ''Miris ispod kaputa'', a najvise sam volela ''Zu zu zujiii..'' Detinjstvo 364988687 volela bih da pisemo sve pesmice kojih se secamo Detinjstvo 650269930 od ovih klasicnih pesama, tada je bila hit ''Hajde da ludujemo ove noci ..'' Detinjstvo 650269930 ...a bas mi je majka pricala kako nisam mogla da zaspem bez Coliceve pesme ''Okano''.. Detinjstvo 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:28 am

cveceje ukras baste Detinjstvo 650269930 to me uvek podseti, i kad vidim branka kockicu na tv-u

i razni crtaci kao npr tomi i dzeri ili cipelici, a omiljeni crtani mi je pepeljuga
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:31 am

Ja sam volela Tom i Dzeri i Ninzda kornjace Detinjstvo 650269930 ..

A volela sam da igram skolice...stalno sam crtala ispred zgrade i igrala s drugaricama...

Koji si slatkis najvise volela kao mala?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:36 am

one zvake sto su kao cigare i bombone sto izgledaju kao kamencici, i skolice sa volela barbike i ne bas lomila sam im ruke Laughing  vise sa volela puske i automobile bila sam kao mali decak
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:41 am

ja sam slusala dragana lakovica.sada te pesmice slusam sa deckovom sestricinom i cudno je kako pojedine izazivaju iste emocije kao i tada.ima jedna o tatama i ta mi je uvek bila tuzna,pa i sad.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:42 am

Isto Detinjstvo 650269930 imala sam ja i barbi kucicu...ali kako sam odrastala sa 2 starija brata, volela sam s njima da se igram pistoljcicima, auticima... a lutke sam imala dve, jednu sam nagrdila.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:48 am

cak sam i pricala kao decak u muskom rodu to je bila neka kraca faza i uvek sam imala kratku kosu, a bila sam takva jer sam se druzila sa decacima Detinjstvo 650269930 posle se u kraju rodila devojcica pa sam pocela da se igram mame i beba i tako tih stvari. volela sam i kolica da guram sa lutkom u njima
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo EmptyPon Avg 12, 2013 6:52 am

Secam se da sam jednom plakala sto nemam kolica i lutku celu. U tom momentu dolazi ujko iz Nemacke i stavlja me u kola da idemo da kupimo. Obisli smo celi grad dok nismo nasli. Nije bilo srecnije od mene. Detinjstvo 650269930

Volela sam 'Mocne rendzere' , 'Nindze kornjace'. Cak sam se i pretvarala u rendzere Rolling Eyes tad su bili popularni oni veliki satovi koji kada se otvore ima lizalica unutra. To stavim na ruku i skacem po krevetu i kao ja sam rendzer hahaha

Secam se i onog za cupa cups lizalice, sto se pritisne pa se otvori i unutra lizalica.

Volim svoje detinjstvo! aha 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Detinjstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Detinjstvo   Detinjstvo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Detinjstvo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: