Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta ste u horoskopu?

Ići dole 
+37
bojano
NisamZnalaKako
*cinderella*
Mandragora
meda
eliza96
StormZ
Jeci
Romanticna
...jedina...
Rale89
strumfeticaaaa
Yo**
bubica
kajlina
Asja
Milichica
patofna
Nina87
inda
jagodica
Ferhundica
Lara
Hoppipoylla
pufnasta
sister87
Natalla
SchonFrau
Ketyyy
tinkerbell02
Iva
bevana
Bella
Ivana
Lus
~Lovely~
sanja
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 1:15 am

Vecita vaga Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930 a u podznaku bik..Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930 divota Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930

ŽENA – VAGA
Nije odlučna i energična. U donošenju odluka oklijeva i nikako da pronađe pravo rješenje. Nije posebno ambiciozna i uvijek je potreban neko kome će rado prepustiti dio obaveza. U svemu što preduzima želi da se unese, ali to joj ne polazi uvijek za rukom. I onda kada joj se čini da prepreke nikako ne može da savlada, povlači se i miri sa sudbinom. Ona želi da se dopada drugima, društvena je, voli da izlazi. U njoj postoje dvije ličnosti: jedna koju pokazuje drugima, ponekad mirna i krotka, ponekad sušta suprotnost, naprasita i eksplozivna, druga je ona koju nikad ne pokazuje, koju rijetko ko može da otkrije i koju ljubomorno čuva. U strahu da je ne otkriju ona se prikazuje drugačijom, često stavlja na sebe masku ljubaznosti i osmijeha. Odličan je glumac, čak i prema najbližima. Ne voli burne scene i svađe, pa ipak, se često nađe u njima. Nije čak ni svjesna da ih je sama svojim provokativnim ponasanjem izazvala.
Osjećajna je i strasna. Posjeduje izuzetan šarm. Ljudi u njoj vide nešto ljupko, prijatno i tajanstveno. Izuzetno je inteligentna. U izboru partnera mnoge Vage umiju da pogriješe. Smatraju da partner treba da im bude glavni oslonac u životu, a dešava se da se vezuju za onog koji postaje pravi tiranin čim osjeti njihovu slabost. Njima bi najviše odgovarao muškarac koji bi znao da cijeni njihove kvalitete i koji im ne bi stalno prebacivao zbog nedostatka energije da podnosite teškoće. Njoj je potreban partner jakog karaktera, ali koji bi bio i izuzetno nježan i pažljiv. Nije sklona promjenama u ljubavi.


istina Šta ste u horoskopu? - Page 8 407633263
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 1:42 am

Bella ::


ŽENA - STRIJELAC
Njen karakter se ispoljava u dva pravca. Prvi, je vodi ka mirnom životu, a druga strana njenog karaktera je sasvim drugačija. Ona jesmjela, nezavisna, želi da prekoraci ustaljene barijere, upušta se u rizike. Vrlo je ambiciozna. Nije ravnodušna ni prema čemu što bi moglo da uveća njen ugled. Ima istančano osjećanje za sve životne vrijednosti, a ne voli zbrku i anarhiju. Njen temperament je ishitren, naprasit, neobuzdan i on je uvijek gura naprijed. Ta vitalnost, koju njena okolina teško može da shvati, mora uvijek da se iskaže. Iako joj se ponekad javlja želja da bude sama, ona voli da bude u društvu. Mržnju ne može da podnese.
Njena prirodna veselost i smisao za humor igraju ogromnu ulogu u odnosima prema ljudima. Ona je otvorena, lojalna. U ljubavi, prva želja joj je da sretnete muškarca koji će joj se diviti i koga će moći da predstavi prijateljima bez imalo ustručavanja. Prijezire osrednjevrijednosti i zato se u ljubavi ne zadovoljava sa bilo kim. Za nju ljubav znači divljenje i njen izabranik mora biti čovjek jakog karaktera. Ne voli ljude koji stidljivo iskazuju osjećanja. Čovjek njenog života mora otvoreno da iskaze svoju ljubav i da je na svaki način dokaže. Da li je ljubomorna? Ne mnogo. Ipak, prevaru neće nikada oprostiti.


OVO SAM JA DEVOJKE! ZIVA ISTINA!!
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 1:49 am

Ja sam valjda Vaga/Riba ... Sad sam izracunao...xD
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 2:03 am

skroz je tacno ovo za Vage.Posebno za neambicioznost,konflikte i partnera...
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 2:10 am

ŽENA – JARAC
Njen odnos prema životu je realan. Cijeni samo one ljude koji imaju izvjesnih vrijednosti u skladu sa njenim shvatanjima. U poslu, kao i u životu, ne želi da na svaki način privuče pažnju drugih. Radi diskretno i vrijedno kao mrav. Samoća je njeno utočište. Sama odlučuje da na neki način živi po strani. Ne bi se moglo reći da je veliki optimista, a život je za nju nešto veoma ozbiljno. Od njega ne očekuje mnogo radosti, ne vjeruje ni u kakva čuda. Kada dobije neku satisfakciju, ne prima je kao obavezu već kao pravi poklon.
Nju nije lako osvojiti. Kod nje ljubav ne može naići kao grom iz vedra neba. Ženski Jarci rijetko doživljavaju velike ljubavi. Kada voli ili bolje rečeno, kada odluči da to prizna, to se obično događa poslije dugog poznanstva sa nekim muškarcem. Ljubav se kod nje sporo rađa. Kada se odluči da se za nekoga veže, to je za cio život. Ni vrijeme ni dugi rastanci, ne mogu poremetiti njenu ljubav. Njen partner mora biti do maksimuma strpljiv. Ipak, trebalo bi da se zna da mnoge pripadnice ovog znaka ostaju do kraja života neudate. A one koje se udaju, često to čine u zrelim godinama, više po nalogu razuma, nego po zanosu srca.
OMG MENI JE SVE OVO TACNO....KAKO MI JE BUDJAV ZNAK...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 3:49 am

ŽENA – LAV
Ona je jaka žena, koja se ne prepušta da je lako nose talasi sudbine. Njena vitalnost, volja i autoritet joj omogućavaju da bude žena koja dominira. Voli akciju i kretanje. Teško joj je da ostane na jednom mjestu, da sanjari i ništa ne radi. Ne podnosi lijenost, čak ni kada se odmara. Ponos, a često i taština, igraju veliku ulogu u postizanju uspjeha skoro po svaku cijenu. Predostrožna je i skoro ništa ne prepusta slučaju. Ima suviše visoko mišljenje o sebi da bi mogla da se zadovolji samo sa trenutnim stanjem. U odnosu prema drugima poštuje izvjesna pravila ponašanja. “Mlaka” i nedefinisana osjećanja dovode je do očajanja. Njen karakter se teško prilagođava ljudima koji su uzdržani u osjećanjima. Zato ne trpi ljude koji sjede na dvije stolice. Mada je iskrena, ponekad voli da se šali. Njene male brige umije da prikaže velikim da bi privukla paznju drugih. Kod nje postoji još jedna kontradiktornost. Velikodušna je i srećna kad drugome može da učini radost. Međutim, ponekad je suviše egocentrična pa prije nego što pomisli na drugog, ona prvo misli na sebe.
Mozda najveća vrlina koju posjeduje - vjernost. Potrebno je da je neko ozbiljno prevari, pa da o njemu promijeni mišljenje. Ima čvrst karakter. Zato ne podnosi da neko na nju utiče. U odnosima sa ljudima ne trpi kaprice, prenemaganja. Ako joj se muškarac sviđa to mu otvoreno daje do znanja. Ako voli, potpuno se predaje osjećanjima. Ne podnosi ništa nejasno i neodređeno u ljubavi.

sve je tacno! jos mrzim prenemaganja i ljude koji nemaju cvrst karakter pa to ti je.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 5:56 am

KAKO DOZIVLJAVATE RASKID

OVAN
Bolno preživljava rastanke, mada se trudi da ostavi utisak neodoljivog srcolomca, ali kad Ovna spopadnu ljubavne muke, nije mu lako u sopstvenoj koži. Iako je vatreni znak, oseća se kao poliven hladnom vodom, ako dođe do rastanka sa partnerom. Pošto veruje da je “u ljubavi i ratu sve dozvoljeno”, pokušava da pridobije osobu do koje mu je stalo na sve načine i svim sredstvima. Ako mu ne pođe za rukom, okreće se čašici ili prijateljima, rođacima, kolegama.

BIK
Mada deluje opušteno, kao da nema nikakvih problema, pa ni ljubavnih, teško podnosi rastanak sa voljenom osobom, makar i kada neko od njih dvoje mora da otputuje. Ukoliko je rastanak zauvek, emotivni Bik će se zavući u kuću i patiti u tišini, eventualno razgovarati sa najboljim prijateljem koji će ga teško pokrenuti da izađe negde sa društvom. Ako izađe, ostaje do “fajronta”, pokušavajući da utehu nađe u stihovima pesama koje ga podsećaju na partnera.

BLIZANCI
Iako deluju da sve, pa i ljubavne rastanke, preživljavaju sportski, po principu “nije on/ona jedini na svetu”, Blizancima uopšte nije lako. Navikli su da ih svi vole, zovu, vuku za rukav i mole da ostanu još malo, pa im zaista nije jasno ko bi i zašto mogao da ih ostavi. A kad se to desi, voljenoj osobi će slati SMS-poruke, zvaće je telefonom i spuštati slušalicu, pisati mejlove, sačekivati je ispred kuće ili posla i razgovarati sa svima koji su u kontaktu sa njom.

RAK
On jako teško preživljava rastanke, čak i privremena razdvajanja od voljene osobe, pa u očaju, lako skreće sa pravog puta. Odaje se piću i hrani, luta od kafane do kafane, i često se bez ikakve mere i ukusa predaje zagrljajima osoba koje su ispod njegovog nivoa. Ne mari Rak ni šta, ni ko o njemu priča; samo mašta o danu kada će ponovo ugledati ljubav svog života Sve ostalo mu je totalno nevažno, pa čak i saveti porodice.

LAV
Ponosni Lav pati dramatično, otvoreno i svi oko njega moraju da znaju da je Lav emotivno ranjen. I svi pate zajedno sa njim. Kako njemu teško padaju rastanci, da ponekad ne može da shvati da li je to zbog njegove povređene sujete ili slomljenog srca. A možda je i jedno i drugo, razmišlja Lav, pokušavajući da shvati partnera kojeg je do juče “kovao u zvezde”, a danas mu zadaje takav bol da počinje da razume riku lavova u džungli.

DEVICA
Izbirljiva, ali trpeljiva Devica teško biva ostavljena, ali ako ipak dođe do toga, učiniće sve da sazna razlog. Grickaće svoju omiljenu crnu čokoladu, uzdisati i smišljati poruke koje će slati voljenoj osobi. Kad poželi da ostavi partnera, udesiće tako da ispadne kao da je ona (Devica), ostavljena, jer čemu komplikovati život, kad je ionako dovoljno zakomplikovan i bez ljubavnih patnji.

VAGA
Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušen svet", ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Smeškaće se pred drugima i praviti se kao da je ona ostavila partnera, a ne on nju, dok će kod kuće "satirati" slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.

ŠKORPIJA
Ona pati kao nijedan drugi znak, kad je zaljubljena i kad je ostavljena, pogotovo od osobe koju iskreno voli, da oseća gotovo fizički bol, ako dođe do rastanka. Ne zna koga bi pre zvala, ne zna sa kim bi pre pričala tako tužna, jer su za Škorpiju najteže muke ljubavne. A tek rastanci, ima li nečeg goreg i nepodnošljivijeg od njih? Nijedan prijatelj, nijedna kafana, kao ni jedno ili bezbroj pića ne može tu da joj pomogne, jer Škorpija najteže podnosi rastanke, piše "Blic žena".

STRELAC
Kako bi hedonista Strelac preboleo ljubavni rastanak, ako ne bi negde pobegao od surove stvarnosti, zbog koje pati? Na put, svakako, ali ako nije u mogućnosti, uputiće se u omiljeni restoran ili provozati po gradu, a usput će svratiti u videoteku po film koji je želeo da gleda sa voljenom osobom, ali sve se tako iskomplikovalo. I on je sada sam, ali zar onda ne bi bilo pametnije da razmišlja o nekom novom sastanku, a ne o tom groznom rastanku?

JARAC
Praktičnom, ali osetljivom Jarcu nije jasno ko bi bio toliko lud da njega ostavi, kad nema toga što on ne bi uradio za osobu koju voli. Ako ga partner ostavi, Jarac misli da sa njim nešto nije u redu i odmotava film unazad, ne bi li pronašao nešto što njegovom emotivnom partneru nije odgovaralo. U mislima se vraća starim ljubavima i pothranjuje sećanja i čežnju za njima. Sve je nekad bilo bolje, romantičnije, iskrenije i uzvišenije, naročito u ljubavi, teši se Jarac, sam u svom bolu.

VODOLIJA
Kako živi, tako i pati - zbrda zdola, iz krajnosti u krajnost, ostavljena posle ljubavnog rastanka, Vodolija trči od kafića do kafića, od prijatelja do prijatelja ne shvatajući da ju je partner i ostavio zato što nikad nije bio načisto sa njenim namerama, planovima, obećanjima i - osećanjima. Sve ono što bi trebalo da objasni voljenoj osobi, “sluđena” Vodolija pokušava da objasni poznaniku, prijatelju ili kolegi kojeg je odvukao u prvi kafić da mu se izjada. Irak, “prevrnuće nebo i zemlju” da osobu koju voli ubedi da joj se vrati, makar čučala na njenom pragu.

RIBE
Ribe su rođene za patnju, saosećanje i bol koje podnose tako filmski kao da su se rodile sa njim, A možda i jesu, jer tuga u njihovom pogledu veća je od svih reči, jadanja i suza koje ostaju neizlivene, jer Ribe sve umeju da odboluju u samoći. I tako, u sopstvenom samosažaljenju, neshvaćene i odbačene od partnera, Ribe se u svojoj emotivnoj konfuziji prisećaju nekih drugih ljubavnih rastanaka, zbog kojih su mislile da će svet stati. A, eto, ipak nije i još se sve okreće oko ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 7:00 am

Lusesita ::
KAKO DOZIVLJAVATE RASKID

OVAN
Bolno preživljava rastanke, mada se trudi da ostavi utisak neodoljivog srcolomca, ali kad Ovna spopadnu ljubavne muke, nije mu lako u sopstvenoj koži. Iako je vatreni znak, oseća se kao poliven hladnom vodom, ako dođe do rastanka sa partnerom. Pošto veruje da je “u ljubavi i ratu sve dozvoljeno”, pokušava da pridobije osobu do koje mu je stalo na sve načine i svim sredstvima. Ako mu ne pođe za rukom, okreće se čašici ili prijateljima, rođacima, kolegama.

slazem se samo sto bih dodala na ovo boldovano, umesto nastavka, okrece se i odlazi Šta ste u horoskopu? - Page 8 3767148241 Šta ste u horoskopu? - Page 8 3997218769
a ono sto je bella okacila skoro u potpunosti vazi za mene i moj znak
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 10:30 am

JARAC
Praktičnom, ali osetljivom Jarcu nije jasno ko bi bio toliko lud da njega ostavi, kad nema toga što on ne bi uradio za osobu koju voli. Ako ga partner ostavi, Jarac misli da sa njim nešto nije u redu i odmotava film unazad, ne bi li pronašao nešto što njegovom emotivnom partneru nije odgovaralo. U mislima se vraća starim ljubavima i pothranjuje sećanja i čežnju za njima. Sve je nekad bilo bolje, romantičnije, iskrenije i uzvišenije, naročito u ljubavi, teši se Jarac, sam u svom bolu.
hahahahhaha bas
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 10:53 am


ŽENA – VODOLIJA
Iza njenog ponekad ironičnog stava, krije se nesigurnost i nedovoljno samopouzdanje. Ona živi u svom svijetu snova i nema hrabrosti da se sukobi sa potpunom istinom. Njena shvatanja o svijetu su idealistička. Na nju se može uticati. Svjesna je toga, brani se, stavlja na sebe masku ironicnosti, a ponekad i cinizma. Posjedujete širinu duha. Svakog čovjeka pomno analizira, trudi se da ga dobro razumije. To ne čini iz puke radoznalosti, već iz želje da se približi ljudima.
Nije mnogo preduzimljiva, ali u poslu lako napreduje. Veoma je osjetljiva. Voli promjene i putovanja, ali zbog neodlučnosti rijetkoostvaruje te želje. Veoma je zavodljiva i privlači pažnju muškaraca. Dugo bira, ali kada se jednom uplete u mreže ljubavi to je za cioživot. U ljubavi je velikodušna. Voljenoj osobi ce pokloniti sva svoja osjećanja. Muškarca tiranina ne može da podnese.Njoj je potreban čovjek jačeg karaktera i veći realista od nje same. Ne voli laž i izvještačene ljude.


Sve je tacno! Bar sto se mene tice... Šta ste u horoskopu? - Page 8 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 11:34 am

VAGA
Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušen svet", ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Smeškaće se pred drugima i praviti se kao da je ona ostavila partnera, a ne on nju, dok će kod kuće "satirati" slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.

Auu, 100% tacno! Izuzev ovog da cu se praviti da sam ja ostavila partnera. Ali na meni se nikada ne vidi kada sam tuzna Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 12:58 pm

http://www.astrolook.com/podznak.shtml zene evo vam tabela za iracunavanje podznaka,i http://www.brija.com/forum/index.php?PHPSESSID=023a10300c3d6d7de6db34c3d05361d0&topic=18078.25 znacenje kombinacija,pa ko xoce nek' izvoli Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 8:45 pm

ahha racunala sam preko ovoga i dupli strelac sam. sto je najsmesnije opis se slaze sa mnom. ali postoji valjda i mera za grad iz kog si pa mi po toj drugoj racunici ispada da sam jarac. a i to mi se slaze Šta ste u horoskopu? - Page 8 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 8:49 pm

Bella ::
VAGA
Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušen svet", ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Smeškaće se pred drugima i praviti se kao da je ona ostavila partnera, a ne on nju, dok će kod kuće "satirati" slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.

Auu, 100% tacno! Izuzev ovog da cu se praviti da sam ja ostavila partnera. Ali na meni se nikada ne vidi kada sam tuzna Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930

E,za mene je to bilo tacno kad sam bila mladja1Pre bih umrla,nego da neko vidi da mi je tesko.A sad se to promenilo i reagujem kao podznak (Lav).
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 10:15 pm

LAV/SKORPIJA

Ova vrlo upadljiva veza spaja dva moćna i magnetska znaka od kojih oba pokazuju svoj autoritet. Agresivnost Škorpije udružena je sa nadmenošću Lava, visoki let Orla u Sunčevoj grivi Lava vodi u Zenit ličnosti i često stvara osobe koje su opčinjene slavom i visinom; ambicija je ta koja im omogućava egzistenciju.

Po njima, cilj opravdava sredstvo. Vera koju imaju u sebe i svoje stavove je neizmerna; to im često pomaže da se popnu veoma visoko. Njihov život se, međutim, ne odvija samo na tom planu; one vole da eksperimentišu, što može biti povod buđenju velikih strasti i ljubomora...

- Kombinacija Vaših znakova je snažno obojena aktivnom, prodornom i preduzimljivom seksualnošću, što daje impulsivno, strasno i dominirajuće biće. Sposobni ste za ogromne lične žrtve, odlično poznajete sebe i svoje mogućnosti, kao i druge ljude, produktivni ste u svemu što Vas istinski privlači, i... iznad svega istrajni. Kritički smisao je uvek budan što Vam dopušta da uspešno ostvarujete projekte i potvrđujete svoju ličnost, ali duhovna nezavisnost može da Vas odvede u pobunu, prosečnost, nesvršenost.

Vi ste osoba koja ništa ne radi polovično. Možete biti opsednuti sobom. Nekad ljudima predstavlja prevelik napor da Vas prihvate. Sukobe osećate žestoko i često reagujete silovito. Kada Vam se nešto ne sviđa nimalo se ne ustručavate da to kažete i ne oklevate da upotrebite sva sredstva da bi razrešili neki problem. Kada Vas proždire neka strast, ne gubite vreme razmišljajući o tome kako ćete da živite, već prelazite u akciju fenomenalnom brzinom, uklanjajući prepreke sa puta, zajedno sa onima koji ih postavljaju. Ne bojite se da će Vas omrznuti: u izvesnom smislu, to Vas može samo stimulisati. Imate svoju savest i to Vam je dovoljno!

Nije Vas nimalo lako upoznati, jer mnogo toga leži prikriveno ispod površine. Često delujete kao veoma spokojna i jednostavna osoba, a u suštini ste izuzetno komplikovano ljudsko biće, daleko osetljivije nego što to pokazujete. Na Vašu ličnost je dosta teško uticati, jer se pokazujete kao sama svoj gospodar, kako u dobrim tako i u lošim situacijama u životu, a uz to ste i obdareni velikom moći i uplivom na druge.

Hrabri i uporni, Vi širite čudesnu energiju koja može da služi i dobru i zlu. To znači da sve svoje snage možete da usmerite ka nekom plemenitom delu, ka nekom Vašem bližnjem, ili nekoj altruističkoj aktivnosti - ali i da te svoje snage znate da okrenete protiv sebe upadajući time u razne neprijatnosti, što znači da je ta energija pogrešno iskorišćena. Neprekidno se trudite da kontrolišete svaku situaciju.

Imate bogatu i snažnu prirodu, nadahnutu životom, neprijatelj ste rutine i obdareni ste neverovatnim elanom koji će Vam biti od velike pomoći u životnim krizama. Vaš život se neće odvijati bez opasnosti jer su Vam iskušenja prilika da se ispraznite. Nestrpljivi ste, uvek želite brze rezultate i postajete frustrirani ukoliko ljudi ili okolnosti remete Vaš napredak. Naučite da smanjite intenzitet Vasih opsesija. Oraspoložite se i pustite da Sunce Lava zasija na površini!..

AHAHHAHA NAJBOLJE JE NEKIM LJUDIMA PRESTAVLJA VELIKI NAPOR DA VAS PRIHVATE? PA ZAR NIJE ISTINA!?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 10:40 pm

Lus, nas dve smo obrnuti znak podznak. Šta ste u horoskopu? - Page 8 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyUto Mar 20, 2012 11:48 pm

Romanticna ::
ahha racunala sam preko ovoga i dupli strelac sam. sto je najsmesnije opis se slaze sa mnom. ali postoji valjda i mera za grad iz kog si pa mi po toj drugoj racunici ispada da sam jarac. a i to mi se slaze Šta ste u horoskopu? - Page 8 364988687

U koliko sati si rodjena? Ja sam u 12:55, tako da sam tacno izmedju (strelac je do 12:50, a jarac od 13:40). Po tome sam blize strelcu, a kada ukucam grad ispadne da sam jarac, a iskreno ne pronalazim se ni u jednom ni u drugom Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Mar 23, 2012 9:05 am


A evo strategije kako da nam pridju Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930


Ovan

Kada 'oce, drska Ovnica ce te direktno provocirati, a ti, gledaj je pravo u oci, i kada popusti, na najgrublji nacin je zgrabi i baci na krevet ili pod, ali tamo nemoj više biti grub. Tada je potrebno da se koncentrišeš, jer je nestrpljiva da što pre okonca. Seks mora biti pun vatre, eksplozije i strasti, ali nemoj preterivati, jer ne voli egzibicioniste i eksperimentatore. I dok se ti prenemažeš u krevetu ona je vec ustala i obukla se - kod nje nema repete. Ona ima "najkraci fitilj" i najbrže se oblaci.



Bik

E, a Kravici (Boginji ljubavi, a ima i kraljica, to je posle), moraš prici na sasvim drugi nacin - nežno, mazno, (uvlakacki) i strpljivo, zanosnim pogledom, a strpljenje naplati posle. Nju moraš pripremiti, jer kod nje nema ništa na "brzaka" - "protokol" mora da se poštuje, jer voli predigru i zavodenje. Ali nemoj se cuditi ako se sve to ne završi seksom - problem je u tebi, jer brkaš neke pojmove. A da bi se sigurno završilo seksom, moraš odabrati vece i veceru, i naravno - najintimniju atmosferu s finom muzikom, i najbolje da to vece budete sami. Pošto ti dolaziš kod nje, a ne ona kod tebe, ti dolaziš sa buketom cveca, poklonom pažnje, flašom skupocenog vina. A uloženi trud ce ti se isplatiti. Posle seksa ostace još dugo s tobom u krevetu i budi spreman da nastaviš da se dokazuješ - pa i recima.



Blizanci

A s Blizancicom možeš voditi ljubav telefonom, u kolima, pa cak i dok pricaš. Kume, ona ti je toliko znatiželjna, da ako tu omaneš, onda si "levak". Kod nje ne pali "perje", za nju moraš da imaš "žvaku", važno je da pricaš, pricaš, pricaš. Ali zapamti: bice s tobom dok si joj interesantan. Ako sad misliš da ceš lako s njom, varaš se - moraš prvo mentalno da je zavedeš, i naravno, da je uzbudiš, da joj probudiš znatiželju. Ljubav ti je cudo! Kada stigneš dovde, ako ti da da dodeš do reci, brzo predi na golicave i erotske price, ili igre reci ukoliko se necka i vidiš da nije upalilo i ukoliko je intelektualka. Nju moraš nadmudriti. Ej, oca ti, a kada vidiš da joj "cakle" oci, moraš je gledati stalno u oci, Blizancica ima interesantne oci, ti joj reci šta ceš joj uraditi. E tu smo. Ona je znatiželjna da vidi kako ceš to izvesti, ali nemoj se iznenaditi ako vidiš da sama sebe nadražuje. To je njena predigra, a tada pristupi bez ikakvog plana, na brz seks s nogu - to je najbolje. Ali, znaj: kako je došla, tako ce brzo i otici, kao da se ništa nije desilo - ona je zadovoljila svoju radoznalost, dok se ti ... I ne pokušavaj više ponovo. Što si uradio, uradio si. Zdravo! Jedino, kume, ako si ostavio vrlo dobar utisak. To važi za svaku.



Rak

Racice su "kul", vole da se foliraju i prave nevešte i jadne, ali traže cvrste dokaze ljubavi. Tu nastaje problem, jer ti nisi došao zbog ljubavi, vec da vodiš ljubav, a to ti je razlika, suštinska razlika - nadam se da se razumemo? Nju ne možeš da uzbudiš ako se ne oseti da je deo tebe, i moraš da budeš jako pažljiv i osecajan, a narocito da paziš šta pricaš, jer je jako osetljiva. Ne smeš je nikako dovesti u sumnju da si jebivetar - ti si njen i tacka. Pošto stekneš poverenje, posle nekoliko dana i pokušaja, pocinješ da je zagrevaš za sebe. Nego šta, kod nje nema ništa na brzaka. Seks nesme biti na javnom mestu, mora postojati intimna atmosfera i sigurnost. Znaš, ona voli mirise, i najviše - u kadi...



Lav

A Lavica ce te najviše namuciti. Kume, toliko ceš da šeniš i praviš budalu od sebe, a na kraju ceš biti razocaran. Kod njih važi pravilo da si ti tu zbog nje, a ne ona zbog tebe, iako je fakticki ona došla, ali ocas okrene situaciju u svoju korist i na svoju stranu. A kada bude odlucila da ti se da, ona ce uzeti tebe, cak i na najodvratniji nacin, pa ceš jedva cekati da se sve završi. A sve mora poceti laskanjem, kao, ona je nabolja riba i da nisi video u životu takvu ženu (to ceš 100% dokazati - sebi). Ona, prepuna sebe, pogledace te, ali pazi, od glave do pete, jer voli najviše da zna koliko imaš para, kakvog si statusa, a tek potom možeš prici s komplimentima. Voli ona pricu, ali samo o njoj i to onu u najlepšem svetlu. O seksu ti ne pricam, jer ceš se uveriti i sam - toliko halabuke niokocega.



Devica

A joj! Za Devicu ti je potrebno da se naoružaš s mnogo strpljenja, jer se teško opušta - to kod nje nije razvijeno. Ona je sva ukocena, moraš je nauciti kako da se opusti. Samo pazi, ne dozvoli joj da pocne da rasprema kucu, ili da odnese šoljice do kuhinje, jer ce se vratiti naredne godine, a tvoji snovi ce postati - pusti! Kod nje do "toga"dolazi kada sazri, a kako zri, pojma nemam, zato ih izbegavam, nemam vremena da se bavim uciteljskim zanatom. A s druge strane, nemoj da ti padne na pamet da je neokupan dodirneš. I pazi da ne zapodeneš neku pricu - pitaceš se zašto si došao. Nekako, ja mislim, ali nisam baš najsigurniji, da je s njom najbolje voditi ljubav ujutro. Ali da znaš da ocekuješ histericne ispade, odgurivanja, odbacivanja i da je majstor da nade razlog da te izbegne. I uglavnom kada to radi, ona radi iz osecaja dužnosti. Za "zornjaka", to i nije toliko loša kombinacija, znaš? E sad s njom se ne zapetljavaj ako ne mislis neso ozbiljno - nije fer jer ako ti se daje daje zbog nekog razloga i ne zloupotrebljavaj to.



Vaga

A moja gnjavatorka Vagica voli udvaranje, finocu, mirise i lepo rublje. Ako je to neko s kim treba da ostaneš duže - to ceš kume morati da radiš svaki put - ako ti je stalo do nje. Sasvim lepo ce odraditi seks, ali, nipošto, ne smeš biti grub - niti preterano ljigav. Nece tražiti neko dublje vezivanje, jer ona voli sebe, ona je zaljubljena u sebe i voli da izaziva, koketira, ali nije napadna - ogledalo je izgleda izmislila neka slicna njoj. Da, lepa je.



Skorpion

Kada je erotika i seks u pitanju, ovde si "pukao". Ako nisi spreman da daš sve od sebe, pa i da ti uzme dušu, od Škorpionke beži. To ti je onaj tip s kojom ceš se posvadati, možda i potuci, oboje plakati, a potom leci u krevet, i u njemu umreti od probudenih strasti. Tamo, njoj prepusti inicijativu, jer si došao da umreš. Nju uzbuduju dramaticne situacije, a ukoliko si "mekan", nema prolaza. Njoj nema šta ti da pricaš, jer ukoliko te želi, ona te je vec i uzela. Imam utisak da ima neku magicnu moc, da joj se ne možeš odupreti, zato budi obazriv u šta se upuštaš - rek'o sam ti. A u nekim napovoljnim okolnostima, pazi da ne skoncaš u njenom strastvenom zagrljaju.



Strelac

Strelica voli animalni, divlji seks, rizik i nemoguce situacije. Znaš, neko je to dobro rekao, da je ona onaj tip žene koju pecinski covek vuce za kosu i odvlaci u pecinu. Kod nje prolazi sve ono što je kod drugih žena nezamislivo. Njen repertoar je veci od tvog, i da ti odmah kažem da se ne zanosiš, da ceš proci iz prve. S njom možeš otvoreno pricati o seksu, i ako hoce, reci ce: hajde! Ma, pristace i u parku, na javnom mestu, u autobusu, liftu. Kod kuce možeš to uciniti dok sprema hranu u kuhinji ili dok se nagla da nešto dohvati ili gleda kroz prozor - otpozadi. Da znaš da su super.



Jarac

Jarica ti je blokirana, i to gledaj da oženiš - ako si ozbiljan. Ona, ako se otvori, dace ti dušu, i to ce ti biti za ceo život. Tvoje je da je ohrabriš, da uložiš mnogo truda i da se dokažeš, kao nikom. A zauzvrat ceš imati nekoga na koga možeš uvek da se osloniš u životu. Ona ce ti biti stub porodice. A pošto si ti jebivetar, ovde budi dostojan imena čoveka ili ne prilazi.



Vodolija

Vodolijica voli neobicne nacine prilaska - što je neobicnije, to imaš više šanse da prodeš. Pazi, kod nje nema zezanja, prihvatice te i bez nekog razloga, ali i u inat mužu. Kod nje nema dubine emocija, sve je na intelektualnoj bazi, pa njoj moraš reci tacno šta i kako hoceš. To zadnje, narocito, jer voli neobicne poze.



Ribe

A Ribici šta god da kažeš - prihvatice, jer je ona zbog tebe. Ona ce te najbolje razumeti, pa cak i bez potrebe da objašnjavaš ili da se izvinjavaš. Ali zato nemoj da grešiš dušu i da je vredaš. To je osoba koja ne sme da se vredja, a kamoli da je maltretiraš. Voli predigru, lepu atmosferu, i potrebno je malo mašte, pa red je negde da budeš fin.


Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Mar 23, 2012 9:13 am

plus. Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Mar 23, 2012 9:18 am

E ovo za seks nas unisti. Šta ste u horoskopu? - Page 8 364988687 Šta ste u horoskopu? - Page 8 312503953 Šta ste u horoskopu? - Page 8 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Mar 23, 2012 9:21 am

da. to nije tacno. boljih u krevetu nema. Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Mar 23, 2012 9:23 am

samo da kazem-ovo sam kopirala i nisam ispravljala gramaticke greske...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Mar 23, 2012 9:58 am

Ha! ja sam zaista vecita vaga... Šta ste u horoskopu? - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptySub Mar 24, 2012 3:57 am

I ja Jeci hahahahhahah Šta ste u horoskopu? - Page 8 407633263
Nazad na vrh Ići dole
eliza96

eliza96


Broj poruka : 14
Datum upisa : 20.03.2012
Godina : 28
Lokacija : One Tree Hill

Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 EmptyPet Apr 13, 2012 12:54 pm

vodolija/skoprija...
Jel ima neko da mi kaze nesto za ovu kombinaciju? Interesuje me horoskop... Ponekad kad nesto procitam samo cekam da se to desi,jel to glupo malo?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ste u horoskopu?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 32Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Sledeći
 Similar topics
-
» Partner je u horoskopu............?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: