Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najčešće greške slobodnih devojaka

Ići dole 
+3
Yo**
Lus
meda
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyČet Mar 01, 2012 11:18 pm

Da li ste nekad razmišljali o tome zašto ste same? Da li se slažete s ovim textom?

Uspešna, lepa, zgodna, pametna,a sama. Na žalost, sve je više ovakvih devojaka. Današnje vreme nameće nam tempo života koji mnogi ne mogu da isprate i sa kojim stalno nastaju novi problemi. Da li je problem u muškarcima ili ipak u ženama? Ko greši u zavođenju žene ili muškarci?

Koje su to najveće greške koje prave solo devojke i da li muškarci više vole da drže sve konce u rukama ili da ipak budu zavedeni? Ovo su samo neke od grešaka koje prave solo dame:
Previše razmišljaju o potencijalnim momcima- Devojke koje su bez partnera često su usamljene, pa samim tim često razmišljaju o muškom rodu. Možda ne svesno, ali sigurno da u društvu ljubavnog para podsvesno razmišljaju o njima. Na osnovu svojih kvaliteta, vrlina i mana, traže nekog ko će biti njima dobar, sličan, ali često time idealizuju potencijalnog muškarca. I kada upoznaju nekog ko im se svidi, dožive razočarenje upravo zbog njihove mašte o savršenom i odgovarajućem muškarcu. Možda one i ne traže savršenstvo, ali njihovo nesvesno idealizovanje jače polovine utiče na njihovu odluku.

Nesigurnost i samopouzdanje
Često i najsamouverenija devojka pred muškarcem ostavlja utisak nesigurne osobe. Solo devojke boje se grešaka. Utisak nesigurne osobe ostavićete i ukoliko loše pričate o svom dosadašnjem ljubavnom iskustvu, o svom bivšem dečku i samim tim ćete biti drugačiji u muškim očima.

Seksualnost i seks prve noći
Slobodne devojke „tipuju” na mušku seksualnost, razmišljajući da je bolje seksom doći do muškarca, da je to ono što njih osvaja i jedino zanima. Možda i nesvesno često pričaju i razmišljaju o seksu upravo zbog nedostatka istog. Misle da će seksom pri prvom susretu ostaviti utisak i da će na taj način doći do emocija. Žene često spavaju s muškarcima u nadi da će njihovi susreti prerasti u emotivno stabilnu vezu. Nedostatak muškog sveta u njihovim životima dovodi ih do te faze da su suviše slobodne i napadne, da zavode što nije preporučljivo ukoliko muvaju muškarce za duže staze. Muškarci ipak vole da su osvajači, a žene njihov plen.

Ne znaju da prepoznaju potencijal za vezu
Vrlo je važno prepoznati prave signale već na samom početku i ukoliko ih ima, odustati na vreme da bi sebe poštedele razočarenja. Solo devojke često vide potencijal za vezu tamo gde ga nema. Prestanite da jurite nekog ko vama ne poklanja ni 5 min. Važno je da na vreme shvatite šta želite i da li vam muškarac to pruža.

izvor lepota i Zdravlje, autor Ivana Ankić
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyNed Mar 04, 2012 9:19 am

Најчешће грешке девојака генерално је то што се вежу за прву будалу ето зато што им је он прва љубав, први секс, бла,бла.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyUto Mar 06, 2012 1:17 pm

lusesita, u pravu si! a to kad kombinujes sa idealizovanjem muskaraca, od zabe napravis princa!
moj licno problem je skoro sve od navedenog, ali kao prvo sto imam nedostatak samopouzdanja. iako znam da nisam ni najlepsa, ali ni najruznija, normalna ko i svi ostali, ja iz straha da ne napravim los korak ne cinim nista i toliko sam pasivna da propustim priliku. i da znam da se neko zanima za mene, uvek razmisljam u sebi da ja to umisljam i da zapravo nije tako. uvek vidim nesto kod sebe o cemu razmisljam i mislim da to i ostali vide, neki visak kg, recimo sto grickam nokte i sl. bas ne umem da koristim to sto imam jer ne znam ni sta bi to moglo da bude! bas mi je problem da se opustim sa muskarcima i da samo flertujem jer ne umem, a sa drugovima mogu da se zezam do besvesti i uvek se na kraju smejemo. koliko znam, najbolje oruzje je osmeh i pristupacnost, ali ja i tad mislim da sam ruzna pa se i ne smejem cesto jer mi nije prijatno... Neutral kako da se izborim sa ovim? da pocnem da se opijam pa se mozda i opustim? Najčešće greške slobodnih devojaka 407633263
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyUto Mar 06, 2012 10:05 pm

i ja sam do pre par godina imala isti problem kao ti, Yo. Uvek sam mislila da decko s kojim se muvam moze da nadje milion puta bolju od mene (mada to nisam htela da priznam nikome osim sebi)...kao da nisam bila vredna ni jednog decka. Mada, muskarci s kojima sam bila su smatrali da sam uzasno pozitivna, jaka, stabilna osoba koja se uvek smeje i kojoj ne mogu da pariraju.znaci da sam dobro emitovala svoju energiju iako nije uvek bila toliko jaka. e, onda je Meda okrenula list. resila sam da ubedjujem sebe da ja to mogu, hocu, zelim, znam, vredna sam svega. pocela sam da posmatram i analiziram druge devojke i shvatila da nisam jedina sa nedostatkom samopouzdanja. Poradila sam na sebi i to mnogo, pre svega u komunikoloskom smislu, pa tek onda u vizuelnom.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyUto Mar 06, 2012 10:50 pm

ali koliko sam ukapirala ti jos ides u srednju, ja za godinu-dve zavrsavam fax. matora sam za komplekse, prodje zivot dok se ja smislim Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyUto Mar 06, 2012 11:22 pm

ne, ja sam 88 godiste. i ja idem na fax, uskoro zavrsavam. Nikad nije kasno! Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySre Mar 07, 2012 1:28 am

i ja sam '88. odakle poceti? da svakoga dana stanem pred ogledalom i ponavljam "svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem" Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySre Mar 07, 2012 1:47 am

prestani da uocavas svoje mane, osvrni se na kvalitete koje posedujes. pocni da usrecujes sebe, prvenstveno se okreni stvarima koje te ispunjuju i koje ti mame osmeh.

to je za pocetak. kiss
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySre Mar 14, 2012 10:53 am

meda ::
Žene često spavaju s muškarcima u nadi da će njihovi susreti prerasti u emotivno stabilnu vezu.

Ovo se meni desilo, mada nesvesno. Nisam htela da to postane emotivno, a postalo je. Sada smo skoro 2 godine zajedno i super nam je. Najčešće greške slobodnih devojaka 3997218769
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySre Mar 14, 2012 10:51 pm

Najčešće greške slobodnih devojaka 3157359255 nekad se i posreći.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 10:37 am

najveca greska je preteran ocaj sto si sama,to je toliko odbojno ,i to je pljuvanje po celom svom zivotu ...ako devojka ne ume da uziva u svom zivotu kad je sama,ako joj treba decko i necija paznja da bi se osecala vrednom i da bi joj ziovt imao smisao po mom misljenju bice stvarno srecna nikad
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 10:41 am

Yo** ::
lusesita, u pravu si! a to kad kombinujes sa idealizovanjem muskaraca, od zabe napravis princa!
moj licno problem je skoro sve od navedenog, ali kao prvo sto imam nedostatak samopouzdanja. iako znam da nisam ni najlepsa, ali ni najruznija, normalna ko i svi ostali, ja iz straha da ne napravim los korak ne cinim nista i toliko sam pasivna da propustim priliku. i da znam da se neko zanima za mene, uvek razmisljam u sebi da ja to umisljam i da zapravo nije tako. uvek vidim nesto kod sebe o cemu razmisljam i mislim da to i ostali vide, neki visak kg, recimo sto grickam nokte i sl. bas ne umem da koristim to sto imam jer ne znam ni sta bi to moglo da bude! bas mi je problem da se opustim sa muskarcima i da samo flertujem jer ne umem, a sa drugovima mogu da se zezam do besvesti i uvek se na kraju smejemo. koliko znam, najbolje oruzje je osmeh i pristupacnost, ali ja i tad mislim da sam ruzna pa se i ne smejem cesto jer mi nije prijatno... Neutral kako da se izborim sa ovim? da pocnem da se opijam pa se mozda i opustim? Najčešće greške slobodnih devojaka 407633263
hahahhah,opijaj se Najčešće greške slobodnih devojaka 364988687 pomoci ce sigurno Najčešće greške slobodnih devojaka 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 11:00 am

Asja ::
najveca greska je preteran ocaj sto si sama,to je toliko odbojno ,i to je pljuvanje po celom svom zivotu ...ako devojka ne ume da uziva u svom zivotu kad je sama,ako joj treba decko i necija paznja da bi se osecala vrednom i da bi joj ziovt imao smisao po mom misljenju bice stvarno srecna nikad
Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214 Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214 Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214 Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 11:33 am

Iva ::
Asja ::
najveca greska je preteran ocaj sto si sama,to je toliko odbojno ,i to je pljuvanje po celom svom zivotu ...ako devojka ne ume da uziva u svom zivotu kad je sama,ako joj treba decko i necija paznja da bi se osecala vrednom i da bi joj ziovt imao smisao po mom misljenju bice stvarno srecna nikad
Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214 Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214 Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214 Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214
tenki ju Najčešće greške slobodnih devojaka 364988687 ja sam zbog ovakvog svog razmisljanja proglasena za bezosecajnu,vise puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 11:46 am

Veruj mi da je mnogo bolje tako.O meni ljudi misle da sam mnogo dobra (citaj mnogo glupa) jer svima dajem sansu i puno prastam i inace sam meka srca.Ali se preracunaju, naprave neopisive gluposti valjda misleci da cu ja preko toga preci ko da nista nije.I onda kad im se okrenem, a umem hvala Bogu, ostanu u cudu i nadrndaju se.
U zadnjih sest meseci imam dva primera ljudi meni jako bliskih koje sam bukvalno izbrisala jer su me bas nagazili, sve misleci da kod mene sve moze.E pa ne moze.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 11:48 am

Nmg da posaljem smajlic, ali imas palac gore! Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930 u pravu si, ne treba biti ocajan iako zapravo jesi Najčešće greške slobodnih devojaka 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 11:55 am

Yo nema razloga da budes ocajna ako si sama...imamo ceo zivot da budemo u braku Najčešće greške slobodnih devojaka 364988687 da bar uzivas sad kad je vreme za to
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 12:05 pm

Ja volim taj osecaj, nista mi nije tesko da uradim za njega, dacu ti sve sto imam i podelicu i dobro i zlo. volim taj osecaj sigurnosti da imas nekog da te zagrli i samo bude tu kraj tebe. uh, opet cu da se smorim sto sam sama... ma ja sam debil sto ne umem da uzivam
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 12:08 pm

Iva ::
Veruj mi da je mnogo bolje tako.O meni ljudi misle da sam mnogo dobra (citaj mnogo glupa) jer svima dajem sansu i puno prastam i inace sam meka srca.Ali se preracunaju, naprave neopisive gluposti valjda misleci da cu ja preko toga preci ko da nista nije.I onda kad im se okrenem, a umem hvala Bogu, ostanu u cudu i nadrndaju se.
U zadnjih sest meseci imam dva primera ljudi meni jako bliskih koje sam bukvalno izbrisala jer su me bas nagazili, sve misleci da kod mene sve moze.E pa ne moze.
i ja isto,ja ne pricam sa rodjenim sestrama a tolerisala sam ima mnooooogo...i znam da necu ni progovoriti sa njima,i to znaju i ljudi koji me dobro poznaju,i ja prelazim dosta,al kad mi jednom pukne film zavrsila sam za sva vremena pa makar mi bila i rodjena majka u pitanju...jer sigurno necu precrtati iz zivota nekoga bez debelog razloga.pa ja sam sebi najbitnija,kad vidim da moja energija,vreme i emocije se uludo trose,cao zdravo,i xvala na saradnji ne razmisljajuci o kome se radi
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 12:09 pm

Yo** ::
Ja volim taj osecaj, nista mi nije tesko da uradim za njega, dacu ti sve sto imam i podelicu i dobro i zlo. volim taj osecaj sigurnosti da imas nekog da te zagrli i samo bude tu kraj tebe. uh, opet cu da se smorim sto sam sama... ma ja sam debil sto ne umem da uzivam
ko ne voli to,al kad nema kise dobar je i grad Najčešće greške slobodnih devojaka 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 4:40 pm

Asja ::
najveca greska je preteran ocaj sto si sama,to je toliko odbojno ,i to je pljuvanje po celom svom zivotu ...ako devojka ne ume da uziva u svom zivotu kad je sama,ako joj treba decko i necija paznja da bi se osecala vrednom i da bi joj ziovt imao smisao po mom misljenju bice stvarno srecna nikad

Pa ne treba da bude očajna, to je svakako odbojno, ali ipak je potreban dečko, kao i ljubav i pažnja. Mislim da žene koje su dugo same i nisu baš srećne.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptyPet Mar 16, 2012 10:16 pm

Amilie ::
Asja ::
najveca greska je preteran ocaj sto si sama,to je toliko odbojno ,i to je pljuvanje po celom svom zivotu ...ako devojka ne ume da uziva u svom zivotu kad je sama,ako joj treba decko i necija paznja da bi se osecala vrednom i da bi joj ziovt imao smisao po mom misljenju bice stvarno srecna nikad

Pa ne treba da bude očajna, to je svakako odbojno, ali ipak je potreban dečko, kao i ljubav i pažnja. Mislim da žene koje su dugo same i nisu baš srećne.

Ako su bas dugo same, sigurno, ljudi su drustvena bica, niko ne voli da bude usamljen...Ali smatram da devojka treba da bude potpuna i srecna sama sa sobom, a ne da joj treba decko za to. Ja sam vise bila sama nego u vezama i mogu vam reci da se nikada nisam osecala nesrecno zbog toga, uvek sam znala da ispunim sebi vreme, nikada mi nije bilo dosadno. Dok imam drugarice kojima zivotno raspolozenje zavisi od toga, kad nemaju decka neraspolozene su, depresivne, samo o tome pricaju...
Sto se tice najvece greske slobodnih devojaka, znam da je moja bila preterana probirljivost Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930 Kada nisam zaljubljena a muvaju me momci, onda ih potpuno racionalno vagam: nije bas nesto visok (a ja volim visoke), ne studira drzavni fakultet, ne izrazava se dovoljno lepo itd. Naravno, i kada imam decka od nekih osnovnih principa ne odustajem, cak i ako su sitnice u pitanju a znam da su mi bitne Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySub Mar 17, 2012 1:59 am

Bella ::
Amilie ::
Asja ::
najveca greska je preteran ocaj sto si sama,to je toliko odbojno ,i to je pljuvanje po celom svom zivotu ...ako devojka ne ume da uziva u svom zivotu kad je sama,ako joj treba decko i necija paznja da bi se osecala vrednom i da bi joj ziovt imao smisao po mom misljenju bice stvarno srecna nikad

Pa ne treba da bude očajna, to je svakako odbojno, ali ipak je potreban dečko, kao i ljubav i pažnja. Mislim da žene koje su dugo same i nisu baš srećne.

Ako su bas dugo same, sigurno, ljudi su drustvena bica, niko ne voli da bude usamljen...Ali smatram da devojka treba da bude potpuna i srecna sama sa sobom, a ne da joj treba decko za to. Ja sam vise bila sama nego u vezama i mogu vam reci da se nikada nisam osecala nesrecno zbog toga, uvek sam znala da ispunim sebi vreme, nikada mi nije bilo dosadno. Dok imam drugarice kojima zivotno raspolozenje zavisi od toga, kad nemaju decka neraspolozene su, depresivne, samo o tome pricaju...
Sto se tice najvece greske slobodnih devojaka, znam da je moja bila preterana probirljivost Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930 Kada nisam zaljubljena a muvaju me momci, onda ih potpuno racionalno vagam: nije bas nesto visok (a ja volim visoke), ne studira drzavni fakultet, ne izrazava se dovoljno lepo itd. Naravno, i kada imam decka od nekih osnovnih principa ne odustajem, cak i ako su sitnice u pitanju a znam da su mi bitne Najčešće greške slobodnih devojaka 650269930
bukvalno sve isto,imam i ja drugarice koje misle da su bezvredne ako nemaju decka,pa onda udju u pricu sa nekim ko je daleko od pravog za njix,al jbg ocaj je jaci od racia..ja sam strasno probirljiva,jednom sam cak iskulirala lika jer mu je bio prljav duks xd smejali su mi se zbog toga ,ali meni je to vrlo logicno,ako mu nije dovoljno stalo da se presvuce omg,pa sta onda dalje da pricamo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySub Mar 17, 2012 4:40 am

Evo zene nesto za vas koje ste single, jeste predugacko ali vredi svakog slova: Najčešće greške slobodnih devojaka 425539214
Nakon raskida očajnički tražimo novu ljubav, i u svakom sledećem vidimo čoveka našeg života, jer svako od nas ima svoju srodnu dušu zar ne?!?! Neke se čak i naviknu na samoću, ne žele da se vrate na staro, postaju pohotne Samante koje muškarce koriste samo za seks, ali u dubini duše svima nama treba neko. Ne da bi radio stvari za nas, ili zato što smo nesposobne, već zato što smo društvena bića i što smo predodređeni da živimo u zajednicama. Nakon duge veze uvek je teško vratiti se na početak i opet tražiti, juriti, praviti zasede, izlaziti sa raznim muškarcima, dok ne naiđemo ponovo na onog koji će nas zaista razumeti i beskrajno voleti. Evo nekoliko saveta kako prevazići period tranzicije iz MI u JA i prihvatiti samoću na neko vreme.
1. Nikada nemoj da izlaziš sa glavnim kazanovom svih žurki u gradu. Ok zvuči super da se nakon nekoliko koktelčića baš ti od svih “srećnica” nađeš u njegovom naručju i da ti svi zavide. Da, on jeste savršen, ima izvajano telo, savršen osmeh, pogled koji ubija i svi ga žele, ali na žalost kao i svi drugi koji ga obožavaju, tako i on obožava samo sebe. Bićeš mu samo modni detalj te večeri. Ni Victoria Beckam ne voli da je zovu ženom fudbalera, pa ni ti ne želiš da te neko smatra “modnim detaljem”.
2. Pomirenje je romantično samo prvi put. Ako se nađeš u dilemi (a definitivno hoćeš) da se pomiriš sa bivšim dečkom, imaj na umu da je samo taj jedan jedini put cool. Niko ne voli parove koji se svake dve nedelje mire i raskidaju. Na kraju tebi je najgore, ponavljaš iste greške, živiš u laži i gubiš dragoceno vreme. Ok je nekome dati drugu šansu, ali da li zaslužuje i treću, četvrtu, petu, šestu???
3. Nemoj se sažaljevati za praznike. Da znam, nema ništa lepše od dočeka Nove godine u naručju tvog princa i onog čarobnog poljupca u 00:00, ali iako se to ne desi, ne znači da ne možeš da se zabaviš za Novu godinu i radiš sve ono što ne bi mogla ukoliko imaš dečka.
4. Singl devojke ne daju drugim singl devojkama da pijane šalju poruke. Veče kreće sa “Ma ako te zaboli ti moli, moli, moli … ” ipak je to san svake devojke makar malo povređene, pa prelazimo na “Neće više lola voljeti do bola, momci za mnom ne plaču, ne plačem za njima ja”, mora se nazdraviti za nas singl dame. E sad već kreće zahuktavanje sa “A ja bih se s’ tobom topila, al’ ne bih ti to priznala da nisam popila”, ovde je krucijalno skloniti ili piće ili telefon. Verujem da će lakše biti skloniti telefon. Ali i dalje moraš biti u pripravnosti jer uskoro kreće “Ljubavi mi smo mnogo toga hteli, zajednoooo samo ovo nismo smeli … ”. E ovde već vodi drugaricu kući, jer posle ove pesme ništa je neće sprečiti da te i ubije samo da dođe do telefona. Ovako i ti izgledaš ukoliko ti drugarice na vreme ne oduzmu telefon. Čuvajte jedne druge od neispravljivih grešaka i onog gorkog ukusa sutra ujutro, kada shvatite da ste uradile najveću glupost na svetu.
5. Moraš sama sa sobom da završiš priču. Raskidi su užasni i naravno uvek je nešto ostalo nedorečeno. Uvek ima “uh što mu samo još ovo nisam rekla …”. Nisi zato što nije ni trebalo, ne bi ništa promenilo. Mnogo je bolje da usmeriš svu svoju energiju na budućnost, nego na preturanje po glavi ko je kome šta rekao i šta bi bilo da si rekla ovo ili ono. Ako zaista želiš da završiš celu priču jedini način jeste da sama sa sobom raščistiš stvari, jer na kraju samo na svoje emocije i imaš uticaj.
6. Izađi na dejt sa nekim za koga bi rekla da nije tvoj “tip”. Koliko god govorile kako nemamo tip muškarca, zapravo svaka od nas ima neki kalup za muškarce, da li je to izgled, ponašanje, oblačenje, ili nešto sasvim peto. Izađi na kafu sa nekim ko se totalno ne uklapa u tvoj životni stil, to je samo sat dva tvog vremena, a možda ti se čak i svidi. Uvek se vezujemo za određeni tip muškarca i samim tim na osnovu prethodnih loših iskustava već unapred kreiramo scenario šta će se desiti. Ovako imaš priliku da isprobaš nešto totalno novo, upoloviš u neke druge nepoznate priče i ko zna možda iznenadiš samu sebe i zaljubiš se.
7. Biti singl ne znači dati sebe na izvol’te. Ne smeš od sebe praviti pohotnu devojku koja proždire muškarce i prepuštaš se svakom kome zapadneš za oko. A zatim se još uklapaš u njegove planove i na raspolaganju si mu 24/7. Niko ne voli osobe koji nemaju svoj život i žive tuđe. Biti singl je super iz jednog važnog razloga, a to je da imaš 100% svog vremena na raspolaganju samo za sebe i da ga možeš koristiti kako ti želiš i posvetiti ga ljudima koji ti znače i koji su ti bitni u životu.
8. Veruj svom instinktu. Kada smo same i “očajne” dajemo ljudima previše prostora. Već na prvom sastanku možeš proceniti da li sa nekim imaš nešto zajedničko. Veruj tom glasiću u glavi da taj neko nije za tebe, pa čak iako ti drugarice kažu da treba da mu pružiš šansu jer je neodoljivo sladak, zgodan i mama bi bila tako ponosna. Sama si, nisi prokleta! Velika je razlika dati šansu nekom ko se na prvu loptu možda ne uklapa u tvoj svet, i zabavljanja sa dečkom za koga u startu znaš da nije za tebe, ali eto ostaješ sa njim dok ne naiđe nešto “bolje”.
9. Druži se sa svojim singl drugaricama. Znam da ovo zvuči malo bezveze i naravno ne treba da isključiš svoje prijatelje koji su u vezama i srećno zaljubljeni iz svog života, ali poželjno je da ipak malo više vremena provodiš sa singl ljudima. Prvenstveno nećeš “hejtovati” svoje zaljubljene prijatelje i govoriti im kako su veze glupe i kako na kraju neko nekog uvek tu ostavi, nećeš prevrtati očima dok igraju uz “njihovu” pesmu ili se ljube. Bićeš okružena ljudima koji su u istom ili sličnom “problemu” kao i ti i koji će te razumeti. Dok sama sa sobom ne raščistiš neke stvari bolje je držati se po strani.
10. Da je bio dobar ne bi bio bivši! Postoji ovakva grupa na Facebook-u i oduvek sam želela da iskoristim naslov, pa evo idealne prilike. Koliko puta smo samo čule ili rekle: “Bio je tako savršen za mene!” Nije!!! Nekako smo prokleto programirane da na kraju veze pamtimo samo lepe stvari koje su se dešavale, a one ružne zaboravljamo. To se obično dešava kada smo same i kada nam očajnički treba neko, pa makar samo da nas zagrli. Možda je on dobar dečko, možda je požrtvovan prijatelj, vaspitan, kulturan i obrazovan, ali drage moje upamtite jedno NIJE BIO DOVOLJNO DOBAR ZA VAS, bez obzira na sve kvalitete koje poseduje.
11. Nemoj paničiti za Dan zaljubljenih. Moj najbolji savet kako da preživiš ovaj dan koji definitivno nije namenjen nama jeste da ga uopšte ne preživljavaš. Tretiraj ga kao i svaki drugi dan u svom životu. Izađi sa prijateljima na piće, idi u bioskop, poseti rođake. To jeste dan zaljubljenih, ali ne znači da nije i tvoj dan. A ti imaš jedinstvenu priliku da ga provedeš baš onako kako ti želiš.
12. Ne moramo da znamo sve o tebi. Upoznala si tipa i već nakon tri dana tebi na Facebook-u piše da si “In relationship“, posle par dana je “It’s complicated“, pa “In open relationship“, a ubrzo i “Single“. I posle nedelju dana idemo opet sve ponovo. Slažem se, nije ti lako, ali realno da li misliš da je nekoga briga? Jedino što možeš da dobiješ od svog menjanja statusa, jeste status “lujke“. Zašto bi se isticala time da si u nekoj komplikovanoj vezi i da si nesposobna da imaš pravu i normalnu vezu? A ako si sposobna i želiš pravu vezu, ostavljaš loš utisak, jer pristaješ na mnogo manje. Dakle objavljivanje veze nakon tri dana poznanstva, tvoja “otvorenost“ u vezi i javno iznošenje ovakvih stvari su totalno NO-NO!
13. Prići ili ne prići pitanje je sad?! Moram priznati da nisam veliki pobornik ovog saveta, verovatno zato što se svaki moj pokušaj istog pretvorio u neuspeh, ali ipak pored mojih neuspeha isto tako znam mnogo više uspešnih priča. Danas ne važe ista pravila kao ranije, zašto biste sedele skrštenih ruku i čekale? Ne treba da izigravate klovnove niti da preuzimate ulogu muškarca, ali slanje malih signala ili spontano započinjanje razgovora vam neće škoditi. Nikome nije lako da prihvati odbijanje, posebno što je svemu tome prethodilo ubeđivanje drugarica da mu priđete, pa zatim malo nazdravljanja da se opustite, pa odlazak do toaleta da se popravi šminka, pa opet tura pića, nekoliko tura pića … i na kraju taj veliki korak. Ali ne zaboravite ko riskira taj dobija. Verovatno će vam se desiti da vas odbiju, ali sve dok postoji šansa da ipak u jednom trenutku naiđete na normalnog dečka kome će ovo biti cool, vredi pokušati.
14. Nekad je vatačina jednostavno samo vatačina. Ok posle previše šotova, koktela, i ko zna čega još našla si se u zagrljaju (ne)poznatog mladića. Nisi baš toliko pijana ili jesi, ali sve u svemu već zamišljaš sutrašnje šetnje pored Save, odlazak u bioskop ili pravljenje roštilja sa njim i njegovim prijateljima? U 90% slučajeva ništa od toga se neće desiti. Žene kada su pripite uključuju i dodatne emocije, a muškarci ih definitivno isključuju. Još jedna situacija gde se razilazimo, ali ponekad to i nije tako loše. Kad popijemo malo više idealizujemo stvari, pa možda si i ti u svojoj glavi idealizovala dotičnog, a u realnim okolnostima ga nikad ne bi ni primetila. Dakle nekad je bolje da to što počne te noći, se iste i završi.
15. Digitalno muvanje! Da li možete da zamislite jedan dan svog života bez Interneta? Da ne proverite mail? Facebook? Twitter? Ne! U filmu “He is just NOT that into you“ Drew Barrymore u jednom trenutku objašnjava svojim prijateljima da ne zna više kako komunicira sa dečkom, jer ona njemu šalje poruku na My space, on joj odgovara na email, ona potvrđuje putem sms poruke, a on joj šalje adresu na Facebook, itd. Dakle ako vas dečko pozove preko Facebook-a na piće, to se i dalje računa kao poziv na dejt. Čak što više nekad je ovo i rizičnija varijanta, jer vi u svakom trenutku možete da uradite “printscreen“ i to podelite sa svetom. Dakle muvanje nije nestalo, samo se preselilo. Budite u trendu, budite online!
16. Ne idealizuj prošlost! Već neko vreme si sama, prošla kroz najgore krize, plakala, patila, mrzela ga, proklinjala … i onda kada je ponestalo čak i suza krenula si da kopaš po mislima i prisećaš se zašto ga beše “mrziš“, ali umesto da se setiš loših stvari ti se sećaš samo lepih. Pa onda svakog sledećeg frajera upoređuješ sa njim, ali naravno samo dobar deo (jer si loš nekako prokleto zaboravila), razmišljaš kako nikada nećeš upoznati nekoga kao što je on, niko te neće tako voleti, niko te neće tako poljubiti i zagrliti za laku noć. TAČNO! Neće tako, biće još bolje, lepše i slađe, samo budi strpljiva.
17. Kad najmanje se nadaš … Umesto da juriš i tražiš novog dečka ili fantaziraš da baš taj lik što te upravo šmeka sa šanka je budući otac tvoje dece, pozabavi se malo sobom. Kad si poslednji put uradila nešto za sebe, a da to nije trač kafa sa drugaricama kako bi joj prepričala prethodnu noć? Ok slažem se da se momci i priće o njima nikako ne mogu izbeći ni u jednom trenutku, ali nekad se moramo malo i udaljiti od te teme. Proleće je vežbajte, vozite bicikle, rolere. Krenite na kurs jezika! Odgledajte za vikend sve sezone vaše omiljene serije! Dajte baš ove godine uslov na faksu u junu! Pročitajte sve one klasike koje niste dok ste išle u školu, ipak su to remek dela i danas ćete mnogo bolje da shvatite svaku od tih knjiga. Ispunite svoj život malim obavezama koje će vas činiti srećnim. Znam da je kliše, ali nemojte tugovati nad svojom sudbinom i time kako ste same, a svi ostali oko vas u vezama. Nikada ne znate kakve su te veze zaista i šta se krije iza tih osmeha. Ako ste srećne i zadovoljne svojim životom privlačićete mnogo više pažnje, ljudi će želeti da budu u vašem okruženju – i kad se najmanje budete nadale taj dečko će pronaći vas i biti šlag na vašoj torti!
18. “ Happily Ever After” ne postoji! Osećam se kao da sam devojčici od pet godina upravo rekla da Deda Mraz ne postoji, ali mislim da je ovo i dalje mnogo gore, čak i od nepostojanja Deda Mraza. Ah ta braća Grimm i njihove bajke, i još na sve to Disney, upropašćene načisto, programirane da verujemo da nakon što se udamo sve je super i naša sreća počinje. A nigde niko nije napisao ili slikovito prikazao bolove tokom porođaja, buđenje na svaka dva sata da nahranite bebu, pa zatim prve boginje, pa pomoć oko domaćih zadataka, pa svađa sa mužem oko toga ko će da pokupi dete iz vrtića, da li imate para da platite sve račune, itd. I ko može da nam garantuje da je seks između Uspavane lepotice i Princa na belom konju bio toliko dobar da su bili verni jedno drugom do kraja života?! I šta ako se Pepeljuga razvela od Princa, jer koliko god da mi žene volimo cipele i poštujemo muškarce koji vole naše cipele, nekako je i dalje glupo da se neko opredeli za vas samo zbog vaših cipela, zar ne?! Naravno nije sve tako crno, niti loše, ali poenta je da ništa nije večno, niti savršeno i ne treba da bude. Nemojte očekivati previše, zadovoljite se malim sitnicama i uživajte u svakom trenutku, jer nikad ne znate šta vas čeka sutra. Vaš srećan kraj treba da bude samo vaš, i kao što sam već spomenula treba da dođe od vas samih. Budite srećne same sa sobom, imajte ciljeve u životu, a kad dođe taj neko, samo će upotpuniti vašu sliku. Zamislite da je sreća konstantna? Onda to više ne bi bila sreća …
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka EmptySub Mar 17, 2012 4:49 am

ispunim ja sebi vreme, ali nista me ne usrecuje koliko neko sa kim mogu to sve da podelim. ali, nikad ne dozvoljavam da se to vidi....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najčešće greške slobodnih devojaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Najčešće greške slobodnih devojaka   Najčešće greške slobodnih devojaka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najčešće greške slobodnih devojaka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» savet (od lekara ili devojaka koje su imale slicno iskustvo)
» Greske koje unistavaju kosu
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: