Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Impotencija

Ići dole 
+8
Iva
Ketyyy
Bella
bevana
Ivana
~Lovely~
pufnasta
patofna
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 7:01 am

Sa deckom sam godinu ipo dana i zadnjih 2 nedelje imamo problema u krevetu. Tacnije, njegov polni organ ne moze da dostigne velicinu kakvu je pre imao, a i cim pocne odnos, on mu "padne". Inace ide u teretanu i uzima neke dodatke ( sta i kako tacno ne znam, znam da nisu steroidi).
Da li se nekome u vezi to dogadjalo i kako ja treba da se ponasam?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 7:11 am

Mozda je premoren, mozda gubi zelju. Mada, najbolje bi bilo da ode kod lekara.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 7:12 am

Hm...moguce da je od tih tableta.Bilo bi dobro da saznas sta uzima,u svakom slucaju moze da ode i kod svog lekara(porodicne medicine) i da pita za misljenje.Posto i moj decko obozava teretanu i takodje uzima tablete,ali samo proverene stimulanse,tacnije proteine-mada je kod njega kontraefekat - libido povecan Impotencija 650269930 Ne bi trebao svasta da uzima,nedavno je bila emisija o tome i kada sam cula sve kontraindikacije nazvala sam ovog mog i svasta mu nagovorila,pa me je on posle razuverio da to sto on koristi nije nista stetno.Ima svakakvih proizvoda opet kazem,najbolje da potrazi misljenje svog lekara.Jel vam se to nije pre desavalo?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 7:30 am

slazem se sa devojkama.jel ste pricali o tome?sta on kaze?
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 7:48 am

Nije se desavalo nikada. Lovely, i on je bio takav do pre mesec dana, spavamo i po 6, 7 puta za vece Embarassed a sad eto desilo se to. Kad sam ga pitala sta se desava (naravno sve to fino jer mu je sad zgazeno sve), rekao je da mu se desava da mu naleti talas kada potpuno poludi i suprotno od toga kad je skroz ne zainteresovan. Naravno da sam pitala da li ima neke veze sa mnom, kaze da nema. Tj zdusno me je ubrdjivao da nema tako da ostaje da je problem kod njega.
Pitala sam ga mi "objasni" kaze da ga samo nesto sasece i to bude to. Ono sto sam ja primetila je da ide da pishki pre odnosa sto pre nije radio.
Jaaaaoj sve cu mu te teglice pobacati -.-
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 8:00 am

Pokusaj da popricas sa njim o tome da ode kod lekara cisto da se vidi koji je sastav tih tableta,mozda pije nesto sto mu ne odgovara...Ne bi trebalo to da se desava,te tablete obicno piju da im daju snagu da treniraju i samim tim su izdrzljivi i u ... Impotencija 650269930 A steroide ni slucajno,od njih se sav organizam unisti,po meni su ludi svi oni koji se spricaju da imaju "masu" kako oni to kazu.I posle masa opadne,a organizam ode u djavola.Protivnik sam toga,tako da sam ovog mog naucula da kada hoce nesto da uzme prvo sa mnom proveri sastav i posavetuje se sa lekarom.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 9:40 am

ako hoces ispisi mi sta sve pije,mogu decka da pitam da li utice.i on je pio sve i svasta,a i radio je u teretani,pa zna.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 02, 2012 11:43 am

Neka ode kod doktora obavezno. Moj decko je imao isti problem, mislio je da to nije nista, da ce proci samo od sebe, stalno je odlagao odlazak kod lekara. Na kraju se ispostavilo da je imao neku upalu tamo dole, mesecima je morao da pije antibiotike prosle godine. I evo sad je pocelo opet, opet je odlagao, mislio je da je na bazi psihe, doslo je dotle da skoro uopste nismo mogli da imamo odnose. Bio je ponovo kod doktora, sad ima neku drugu upalu, posledicu one prve, morace jos mesec dana da se leci. I cim je poceo sa lekovima sve se vratilo u normalu. Znaci, bez zezanja, pravac kod doktora! I reci mu da to nije nista strasno, i mi devojke redovno idemo kod ginekologa Impotencija 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 2:45 am

Ej slusaaaj, moj decko 4 god ide u teretanu i kaze da NIKAD nije nista od toga pio, dok se vecina njegovih drugova sprica i pije sve i svasta...i kaze mi da kada to pijes da posle ne moze da izvinete da mu se digne..i da zbog toga on to ne pije niti se sprica....sad nzm :/ ali kaze da vecina momaka to radi a nisu svesni posledica kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 3:58 am

Kety,zavisi sta pije...Nije sve stetno,bilo je to i na tv-u.Postoje suplementi koji ti daju snagu da treniras,ali koji ne remete rad drugih organa,jer sa deckom sam citala o nekim tabletama i u kontraindikacijama pise nesto kao prosiruje se prostata ...ma uzas,sa tim stvarima se ne treba zezati.Ako vec zele da uzimaju nesto potrebno je da se posavetuju sa lekarom,a ovaj moj ima srece posto mu je doktor pristupacan i jako prijatan,tako da mu sve to lepo objasni Impotencija 650269930 A spricanje ni slucajno,to jedino ko hoce da se unisti,lekari to cak ubrajaju u droge,jer dok se spricas imas masu,tacnije bujas,kad prestanes bukvalno obolis.
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 4:51 am

Kada mi lepo napise to sto pije, napisacu ovde, za slucaj da neko nekada bude trazio pa da ima koristi. Ne uzima nista preko igle, to znam provereno, a to sto pije poslednja dva meseca smo zajedno isli da kupimo, samo se ja nisam interesovala za to, sedela sam i cekala da zavrsi....Kupovina toga traje visen ego sto mi biramo i gledamo cipele.
Pahuljice, izvini, nisam videla da vec postoji, ne bih je otvarala Impotencija 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 5:19 am

Eto,saznaj sta pije,rece ti Bevana da ce pitati decka.Pahuljice,stavi je u temu seks,slazem se da vise tamo pripada.Patofno,nemoj se izvinjavati,mi samo zelimo da sve bude na svom mestu Impotencija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 8:42 am

Jako je bitno da se ispravno postavis u ovakvoj situaciji. Ako ste vec u duzoj vezi, onda moras da imas strpljenja za njega, da razgovaras, nikako nemoj da se on oseti kao manje muskarac, mozda je smesno, ali za njih je to zaista osetljiva stvar. Lepo, strpljivo, razgovaraj s njim i ubedi ga da ode kod doktora.
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 11:05 am

salome, znam da im je to haos, zato i pitam ovde kako treba da se ponasam. Prvi put smo se oboje smejali, sad gledam da ga zagrlim i koliko vidim, time uspevam da mu dam do znanja da sam tu pored njega... E a ovo sto pije je glutamin, a pre mesec dana je uzimao amino kiseline i kreatin monohidrat.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 11:49 am

patofna ::
salome, znam da im je to haos, zato i pitam ovde kako treba da se ponasam. Prvi put smo se oboje smejali, sad gledam da ga zagrlim i koliko vidim, time uspevam da mu dam do znanja da sam tu pored njega... E a ovo sto pije je glutamin, a pre mesec dana je uzimao amino kiseline i kreatin monohidrat.

kaze da ne utice nista.a i da uzima steroide,tek bi mu stalno bio dignut.
tako da,kao sto rekose devojke,najbolje da ode do urologa.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 11:50 am

Pravac urolog.On ne ujeda, a pregledace ga i reci mu u cemu je problem.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 03, 2012 11:52 am

ili mu daj steroide! Impotencija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 09, 2012 6:08 am

Evo, sinoc je bilo malo bolje... Nije dostigao "punu" velicinu, ali bar mu nije "pao" tako da valjda napreduje. Ono sto sam primetila je da bas cesto ide da piski i skrenula sam mu paznju na to, kaze da nije primetio... Kad se ova misterija odplete, sve cu detaljno da napisem Impotencija 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 09, 2012 6:54 am

patofna ::
Evo, sinoc je bilo malo bolje... Nije dostigao "punu" velicinu, ali bar mu nije "pao" tako da valjda napreduje. Ono sto sam primetila je da bas cesto ide da piski i skrenula sam mu paznju na to, kaze da nije primetio... Kad se ova misterija odplete, sve cu detaljno da napisem Impotencija 364988687

Nemoj da se zeza, neka ode kod lekara.Znam da je njima muskima to ko zna kakav blam, ali bolje da lepo ode da ga pogledaju nego posle da bude kuku-lele.
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 09, 2012 9:30 am

Nije isao, pocela sam da ga "plasim" da je veoma zeznuto igrati se takvim stvarima bla bla...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyPet Mar 09, 2012 10:19 pm

Bice mu zeznuto tek ako ne ode na vreme. Moj decko mora da ide na neke "masaze" besike jer mu se stvorio neki cvoric, a to se radi kroz analni otvor, pa ti vidi Impotencija 364988687 Sad kuka, a ja mu samo kazem da je trebao ranije da ode kod doktora Impotencija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyNed Mar 11, 2012 3:27 am

Phehehe izvini, ali ko im je kriv kad ne slusaju na vreme Impotencija 364988687
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 31, 2012 9:40 pm

Da se javim da zaokruzim pricu....
Nije isao kod lekara, nije vadio krv, nista nije promenio, ali se "otpusio" Impotencija 650269930))
Jedino sto smo promenili je mesto. Umesto praznog stana gde inace provodimo vreme, bili smo kod mene jer su moji otisli na vikend. U tom praznom stanu smo se opasno svadjali pre nego sto mu se desio ovaj peh pa je moguce da je sa tim povezano.
Srecna i zadovoljna Impotencija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptySub Mar 31, 2012 10:47 pm

Impotencija 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Mimma




Broj poruka : 17
Datum upisa : 16.12.2012

Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija EmptyUto Jan 01, 2013 9:34 am

Drage devojke, nadam se da cete mi pomoci i sada, kao i uvek. Ovako: dve godine sam s deckom, spavamo relativno cesto. I do skoro je njemu ''znao'' da se digne samo kada pocnemo s ljubljenjem malo strastvenijim nego inace, nisam morala ni da ga dodirnem a on je vec bio spreman. U zadnje vreme sam primetila da nesto tu ne valja, nece da se digne dok se ne potrudim. Ali ja sam to zanemarila, mislila sam da je umoran ili nesto tako. Sve dok danas nismo izasli da prosetamo i otisli na kafu. I on mi kaze da misli da nesto nije u redu. Pocne da izmotava, pominje neke tablete. Spetljao se, vidim ja neprijatno mu je. Kaze mi da ne zna sta mu se desava sa NJIM i da je primetio da mu se uopste ne dize kao nekad, da je bas napaljen i da zeli ali da ne moze. Kaze da hoce da kupi one tabletice ali ja se ne slazem, ne bih da pije to. A kaze da ne zna sta bi rekao doktoru i gde uopste da ide. Sta mislite o ovome? :/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Impotencija Empty
PočaljiNaslov: Re: Impotencija   Impotencija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Impotencija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: