Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?

Ići dole 
+9
bevana
tinkerbell02
*cinderella*
Jeci
Iva
Ivana
Yo**
meda
Lus
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyUto Jul 23, 2013 8:42 am

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930)))
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptySre Jul 24, 2013 8:16 pm

Што се бус плуса тиче, контролора има сада баааш пуно! Тако да вам се не исплате да будете без карте. Купите карту, не морате одмах да је поништите. Уколико су у аутобусу, или уколико видите да ће ући, поништите тада. Тако људи масовно раде, а не могу да им пишу казну јер карту имају.

Пепељуго, најбоље ти је 96. одмах ти стане тамо на Тргу, и мало се спустиш низ Француску и ту си. Само крени на време, доста су проредили саобраћај јер је лето.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 11:27 am

Mom mužu je trebalo, snašao se, hvala vam obema. kiss
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyPet Avg 02, 2013 9:48 am

Devojke, opet ja.

Kako da stignem do Tiršove od Pančevačkog mosta?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyPet Avg 02, 2013 10:06 am

Број аутобуса 33 и 48. Један води до Кумодража, други до Миљаковца, али оба од Панчевца. Колико се сећам Тиршова је преко пута Храма једна улица?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyPet Avg 02, 2013 10:48 am

Da, blizu je hram, prođosmo kolima pored njega.
Lus , ti si moj vodič kroz velegrad. Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 364988687
Hvala ti mnogo, snaći ću se.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyPet Avg 02, 2013 10:30 pm

ako idete kolima samo imate ulicu koja skrece u levo, tuda idu i busevi 47, 30, 59, oni tu isto skrecu jer im je tu pocetna, i kad skrenete, par metara dalje i tu ste, ne mozete da omasite Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptySub Avg 03, 2013 3:28 am

Ne idemo kolima... Idem sama autobusom, treba mališi da zakažem operaciju bruha. Kolima ću ići kad budem vodila i njega. Hvala ti. kiss
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 11:25 am

Devojke,Sumice i Mirijevo-je l' to blizu jedno drugog?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 11:34 am

Znam gde su Sumice, ali nisam sigurna za Mirijevo, mislim da su daleko, sacekaj jos neciji odgovor ili pogledaj na google maps
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 1:28 pm

pa i nisu toliko daleko. izmedju je jedan deo zvezdare. mada ja sam navikla da mi u beogradu nista nije daleko Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930  sta ti treba, bev?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 9:11 pm

Drugarica je na Sumicama ,a momkov brat na Mirijevu,pa da vidim da li je lakse da se nadju na Mirijevu,ili negde drugde.Drugarica ima auto,brat nema.Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930
Oboje pricaju da im nije tesko bilo gde da dodju,a meni je glupo da ih cimam po Bg-u,posto zbog nekih mojih stvari treba da se nadju.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyNed Okt 27, 2013 12:00 am

onda posalji drugaricu  Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930  svakako ce brze nego on prevozom.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyNed Okt 27, 2013 12:07 am

slazem se Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 3:59 am

Da li je neko ko prelazi na sledeci stepen studija, produzavao BusPlus? Lus?
Treba li da se vadi nova ili moze da se produzi postojeca?

ps. Videh na njihovom sajtu, da su produzili vazenje studentskih kartica do kraja novembra Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 4:34 am

a jel ima neka aplikacija za bus plus da ne naplacuje usluge?
ja ne znam, koni, ali mislim da ti treba potvrda sa faksa
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 4:52 am

Imam potvrdu sa faxa. Ali se pitam da li se vadi nova ili produzava postojeca. Evo pogledaj i zasto(imaju 2 kategorije p3 i p17):
https://www.busplus.rs/page-dokumentacija-studenti.php
Ali ja imam potvrdu da mi studije traju 2 semestra, pa me interesuje da li moze ova da se produzi Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930


Imas aplikaciju za android (zvanicnu i nezvanicnu). One koriste internet, ali meni to dodje za dz jer imam ukljucen net u paket Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947

edit: Ta nezvanicna moze da se instalira i na WP Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 11:01 am

ajde mi posalji u pp link za aplikaciju jer ih ima dve. ne znam da li koristis uopste.

ne znam za ovo sa karticama. i meni istice pa ne znam kakva je situacija. jedino kad budem ja vadila pa da ti javim.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 11:43 am

Vazi ti ceo novembar, tako da nemoj zuriti Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947 Ja cu ovih dana prosetati, pa javim koja je procedura za produzetak Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947 Prosle godine se produzavala samo sa lk i uverenjem sa faxa,tako da bar devojke koje ne menjaju stepen studija znaju Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947

Koristim obe - u nezvanicnoj, prikazuje koliko stanica je vozilo udaljeno. A u zvanicnoj (ona za koju pise da je Apex BusPlus "proizvodjac", sarena ikonica), prikazuje slicice vozila na mapi Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 11:53 am

A koja je svrha tih aplikacija ? Ako moze neko da mi objasni koja je procedura da se vadi studentska bus plus kartica, sta sve treba pored uverenja sa fakulteta i koliko to kosta ?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 12:11 pm

kopija licne, original licna karta, 250 kosta da se izvadi, 1100 da se uplati za jedan mesec
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 12:23 pm

Hvala Tink, a jel isto i za Master studije ili mora jos nesto da se vadi, i gde mogu da se preuzmu te studentske personalizovane kartice, koliko sam ja ukapirala ne moze na svakoj trafici da se uzme tj. uradi nego postoje odredjena mesta. Sada zvucim verovatno kao da sam pala sa Marsa ... Da li mora da se zivi na teritoriji Beograda za tu karticu ili ne ?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 12:27 pm

idi na prethodnu stranicu, koni je postavila link bas za studente sta treba, sve pise Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 650269930 a ja znam za Beograd da treba da se ima i znam da moj deda to koristi u jednom manjem gradu malo dalje od Beograda, tako da pretpostavljam da treba, ne drzi me za rec, i znam da se u Beogradu vadi u Beogradjanci
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 12:28 pm

a uplacuje se na trafikama
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 9:18 pm

Rale ne moras da zivis na teritoriji Beograda, ali valjda u tom slucaju fakultet treba da ti je na teritoriji beograda (sto jeste)

Neke od lokacija su ti Skenderbegova 47 i tempo (oni veliki, ne express) objekti, ali imas na sajtu kompletan spisak Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947

https://www.busplus.rs/prodajna_mesta.php


A svrha aplikacija ti je da kada znas kod stajalista, da mozes da proveris gde je autobus u odnosu na to stajaliste. Rade u sustini isto sto i ussd kod *011*357# (mislim da je 357 kod za skadarliju, ka nbg), samo sto se pozivanje ussd koda naplacuje dinar i nesto po upitu, a ove dve aplikacije koriste internet da dobiju te iste podatke. Objasnih vec u nekom od prethodnih postova kako funkcionise zvanicna-sa sarenom ikonicom, logom BusPlusa i nezvanicna - plavo/bela ikonica...E sad nekima nam je internet ukljucen u tarifni paket, pa nam aplikacije dodju besplatne. Ili ako imas wi-fi, pa znas kod stajalista mozes proveriti gde ti je bus pre nego sto krenes Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947

ps. nezvanicna aplikacija funkcionise po principu njihovog ussd koda, jer reprezentuje koliko je vozilo udaljeno, brojem stanica Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Šta sve treba pripremiti pre rođenja bebe
» analize koje treba uraditi pre trudnoce
» Kako ste saznali za forum?
» Kako da promenim to?
» Poslovi, kako do posla, praksa...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: