Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
koni

Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Čet Okt 31, 2013 9:34 pm

Da ne bih zatrpavala prethodni post...

Imate i ovaj sajt: http://www.busevi.com/index.php?view=details&id=58%3Alinija-16-karaburma-2-novi-beograd-pohorska&option=com_eventlist&Itemid=26

Dosta je zgodan. Izlistan je red voznje za sve linije. Ovo je konkretno za liniju 16, sa polascima sa oba terminusa. Ispod su vam nazivi stajalista, sa kodovima za svako, koliko su udaljena itd.

Slicno imate i za sve ostale linije (malo skrolujete od vrha,pa gledate sa desne strane i kliknete na broj koji vas zanima). E sad ono sto sam ja primetila je da se na ovim cestim linijama ne pridrzavaju bas 100% ovih polazaka (mada to verovatno zavisi i od frekvencije saobracaja), dok se na redjim linijama u velikoj meri pridrzavaju istaknutog reda voznje
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Čet Okt 31, 2013 10:57 pm

Gledala sam ja na ovom sajtu ali su me malo zbunili sa ovim za prebivaliste pa zato pitam. Vidim da ima i na trgu republike, pa cu se raspitati kod njih. Meni inace ne treba toliko studentska kada dolazim na dan/dva ali mislim da bi mi bilo isplativije ako dolazim kada mi budu bili ispiti ili kada se cetam po Bg/u. Prosli put sam se samo za jedan dan vozila 5/6 puta, a muka mi je vise da gledam okolo da li ima kontrolora ili ne ...

Ovo za slanje *011*357# znam, samo sto se nakupi i za to kada non stop proveravas za prevoz. Imam i WIFI i neogranicen internet preko pretplate tako da mogu da skinem neku aplikaciju za android i da proveravam tako
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Čet Okt 31, 2013 11:16 pm

Pa skini jednu od te 2, a mozes i obe.
Odes na playstore i kucas BusPlus

Inace, mozes i onu nepersonalizovanu da koristis, ako neces dolaziti cesto i da cekiras vremensku kartu, ako treba da presedas. Vremenska karta je valjda 100din i vazi 75min. Proveri to na sajtu (ima negde garant), jer sam to nacula (koristim iskljucivo studentsku) pa nisam 100% sigurna za cenu i duzinu trajanja
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Čet Okt 31, 2013 11:32 pm

Da i ja sam cula za tu vremensku kartu, to je super ako ti prevoz dolazi na vreme, ali ako kasni 30 min. kao sto se meni desavalo ... Ja sam mislila da uzmem tu studentsku pa da dopunjujem kada imam ispitne rokove . Ja imam ovu obicnu, ali mi mnogo ispadne kada se setam sa jednog kraja Beograda na drugi, ili kada ostajem duze od par dana ...
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Pet Nov 01, 2013 12:06 am

Za nekoliko dana svakako preporucujem studentsku. Ali ako ces u beogradu biti 2x mesecno, ne isplati ti se
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Pon Nov 18, 2013 11:29 pm

koni, treba uverenje , licna karta i bus plus kartica. cak mi nisu nista naplatili, produzili do novembra 2014. sve zavrsila za 2 min. mada verujem da si vec to zavrsila  
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Pon Nov 18, 2013 11:41 pm

Ahaha nisam
Znaci ista dokumentacija kao prosle godine. Ni tada nisu naplacivali produzivanje

Hvala, yo
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Ned Jan 12, 2014 7:15 am

sta ako izgubim licnu kartu? treba da prijavim da ne dodje do zloupotrebe?
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Ned Jan 12, 2014 7:56 am

yo,da...da li si sigurna da si je izgubila ?
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Ned Jan 12, 2014 9:13 am

Šta raditi kada nestane lična karta?

Shodno odredbi člana 22. Zakona o ličnoj karti ("Službeni glasnik RS" broj 62/06 i 36/11), lice koje ostane bez lične karte dužno je bez odlaganja da prijavi nestanak lične karte nadležnom organu.

Lice koje izgubi ličnu kartu dužno je da se obrati organizacionoj jedinici Ministarstva unutrašnjih poslova po mestu svog prebivališta, koja će nestalu ličnu kartu rešenjem proglasiti nevažećom.
   Lična karta koja je rešenjem proglašena nevažećom, oglašava se u „Službenom glasniku Republike Srbije“, o trošku lica čija se lična karta oglašava nevažećom.
   Nakon donošenja rešenja o proglašenju lične karte nevažećom i dostavljanja istog „Službenom glasniku Republike Srbije„ , građanin će biti u mogućnosti da podnese zahtev za izdavanje nove lične karte.

Izvor: http://www.mup.gov.rs/cms_lat/dokumenta.nsf/licna-karta.h
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Ned Jan 12, 2014 10:33 am

google    

hvala!
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Ned Jan 12, 2014 11:21 am

Da    
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Pon Jan 13, 2014 12:56 am

Ja sam isto pre neki dan produzila bus plus,nego me smara uvek to za uverenje,treba na faxu da stojim po 2h.Mislim da je ovo prva godina kako sam to brzo zavrsila,a taj dan sam krenula iz kuce spremna da se razocaram i da ne zavrsim ama nista.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   Pon Jan 20, 2014 10:32 am

imate li neki kurs za nemacki jezik da preporucite? nisam nikad ucila i krenula bih od nule.
znam da je goethe najbolji, ali su preskupi. ja bih nesto po razumnijoj ceni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?   

Nazad na vrh Ići dole

Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO
» Opcije za mršavljenje: cetiri popularna pristupa...
» O metabolizmu....
» Vaga za merenje telesne tezine - uputstvo za upotrebu
» Dete i skola

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: