Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Bol umesto uzivanja, pomoc :(

Ići dole 
AutorPoruka
Andjeo&Cuvar<3:*

Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.03.2012

PočaljiNaslov: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Uto Mar 06, 2012 7:59 am

Ovu temu otvaram sa molbom za pomoc i resavanje jednog velikog problema koji muci moju devojku, koju volim najvise na svetu, pa samim tim i mene. Naime, problem je u tome sto se ona ne moze dirati dole, jer ona oseca jak bol pri svakom dodiru, i neznom mazenju klitorisa (jer ona to uvek nezno radi), sto joj onemogucava da uziva u svim ?arima svog predivnog tela, i ne moze dostici vrhunac, jer, sto ga duze miluje, to je bol sve jaci i jaci, da na kraju postaje toliko nepodnosljiv, da mora prestati sa dodirivanjem. To nam stvara zaista veliki problem, jer, ona je sprecena da uziva u onome sto svaka druga normalna osoba nije. Inace, moram napomenuti i da smo oboje jako mladi, da imamo po 16 godina i da je ona nevina (kao i ja), da je pokusala i sa dodirivanjem i milovanjem dole (znate gde dole), ali da ju je i to posle kratkog vremena jako bolelo, iako u pocetku jako prijalo, a da je posle toga celi drugi dan imala problema sa jakim peckanjem tog dela. Mi nismo puno iskusni u ovim stvarima, a ona je to pocela raditi tek skoro, i vrhunac dozivela samo jednom, upravo zbog gorepomenutog problema. A, taj jedan je dozivljen tek posle dugo, dugo pokusavanja, i trpljenja velikih bolova, kada joj je, inace, to bio i prvi put da se miluje dole. Mi smo i ranije pokusali potraziti pomoc, na drugim mestima, i doskora smo bili skoro sigurni da je problem u njenom bolu trenje, ali, shvatili smo da ipak nije, jer, nju boli cak i kada navlazi to mesto. Zato smo se odlucili obratiti za pomov ovde, u nadi da cemo od nekih koji su iskusniji u tim stvarima naci odgovore koji ce nam pomoci, i zaista nam puno znaciti. Unapred hvala... Cuvar
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Uto Mar 06, 2012 8:58 am

mozda ima neku infekciju...da li je bila kod ginekologa ?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

Broj poruka : 2170
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Uto Mar 06, 2012 9:30 am

Andjeo&Cuvar<3:* ::
Ovu temu otvaram sa molbom za pomoc i resavanje jednog velikog problema koji muci moju devojku, koju volim najvise na svetu, pa samim tim i mene. Naime, problem je u tome sto se ona ne moze dirati dole, jer ona oseca jak bol pri svakom dodiru, i neznom mazenju klitorisa (jer ona to uvek nezno radi), sto joj onemogucava da uziva u svim ?arima svog predivnog tela, i ne moze dostici vrhunac, jer, sto ga duze miluje, to je bol sve jaci i jaci, da na kraju postaje toliko nepodnosljiv, da mora prestati sa dodirivanjem. To nam stvara zaista veliki problem, jer, ona je sprecena da uziva u onome sto svaka druga normalna osoba nije. Inace, moram napomenuti i da smo oboje jako mladi, da imamo po 16 godina i da je ona nevina (kao i ja), da je pokusala i sa dodirivanjem i milovanjem dole (znate gde dole), ali da ju je i to posle kratkog vremena jako bolelo, iako u pocetku jako prijalo, a da je posle toga celi drugi dan imala problema sa jakim peckanjem tog dela. Mi nismo puno iskusni u ovim stvarima, a ona je to pocela raditi tek skoro, i vrhunac dozivela samo jednom, upravo zbog gorepomenutog problema. A, taj jedan je dozivljen tek posle dugo, dugo pokusavanja, i trpljenja velikih bolova, kada joj je, inace, to bio i prvi put da se miluje dole. Mi smo i ranije pokusali potraziti pomoc, na drugim mestima, i doskora smo bili skoro sigurni da je problem u njenom bolu trenje, ali, shvatili smo da ipak nije, jer, nju boli cak i kada navlazi to mesto. Zato smo se odlucili obratiti za pomov ovde, u nadi da cemo od nekih koji su iskusniji u tim stvarima naci odgovore koji ce nam pomoci, i zaista nam puno znaciti. Unapred hvala... Cuvar
Odgovorile su ti devojke i na ''starom'' forumu...par njih je pitalo da li ima neku infekciju...jer to moze biti uzrok neprijatnosti i bola.
Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Uto Mar 06, 2012 10:52 am

A, inace, moja devojka je bila kod ginekologa, koji joj je rekao da je sve u najboljem redu... Tako da, njega mozemo iskljuciti u narednim odgovorima... Ali, nadam se da cemo dobiti nove, jer nam je pomoc zaista potrebna... Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Uto Mar 06, 2012 11:05 am

Da se ne depilira? Ili brijacem mozda sredjuje intimni deo? Sta koristi za intimnu negu?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Uto Mar 06, 2012 11:30 am

Ja ne bih da stvaram paniku, ali nedavno sam na tv-u gledala emisiju o zeni koja ima, cini mi se, identican problem (ne znam da li je u pitanju bio kanal Discovery ili Explorer). Iz nepoznatog razloga je boli intimni deo, i spolja i iznutra, odnosi sa muzem su joj nepodnosljivi, uglavnom trpi bol jer ne moze drugacije. Ne secam se kako se zvao taj njen problem, znam samo da jako mali procenat zena u Americi pati od toga i krajnja opcija je bila operacija (kao da se neki nervi iz unutrasnjosti vagine premeste spolja), medjutim njoj ni to nije pomoglo Ja se stvarno nadam da nije to, ali ova prica me stvarno podsetila na to. Najbolje je da potrazite misljenje jos nekih doktora, danas je tesko naci dobrog strucnjaka, ali taj problem je jako redak i mora da postoji neki uzrok tome, a samim tim i neko resenje.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sre Mar 07, 2012 8:01 am

razgovarajte o tome...pitaj je da li zaista sve sto radite zeli...i ja imam 16 ali nikad nisam imala taj problem...ne znam kako drugacije da ti objasnim,ali moras da radis sve po nekom redu,a ne da ti odmah ruka zavrsi u njenim gacicama...
Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sre Mar 07, 2012 11:38 am

inda ::
razgovarajte o tome...pitaj je da li zaista sve sto radite zeli...i ja imam 16 ali nikad nisam imala taj problem...ne znam kako drugacije da ti objasnim,ali moras da radis sve po nekom redu,a ne da ti odmah ruka zavrsi u njenim gacicama...

A, ja sam negde rekao da želim da mi završi? -.- Da, želimo oboje, ali, rekao sam da je u pitanju psihički problem.
zvonci ::
zvonci ::
A, inace, moja devojka je bila kod ginekologa, koji joj je rekao da je sve u najboljem redu... Tako da, njega mozemo iskljuciti u narednim odgovorima... Ali, nadam se da cemo dobiti nove, jer nam je pomoc zaista potrebna... Unapred hvala.

Da nije problem psiholoske prirode? Da li ona smatra sex necim normalnim i lepim, ili su joj roditelji usadili da je sex nesto prljavo, svrha: radjanje dece i da treba da ceka do braka? Da li je mozda bila zlostavljana kao dete?
To je ono sto meni pada na pamet, ako je iskljucen organski razlog i ako niste previse grubi. A mozda je jednostavno preosetljiva tu, mozda da probate da ne dirate klitoris direktno nego okolo - usnice npr.

Iva ::
I meni je palo na pamet to sto je Zvonci rekla.Negde sam citala da se desava da zene/devojke imaju preosteljiv klitoris.Resenje ne znam, sem da neko vreme izbegavate taj deo.

Da, upravo to i jeste mogući problem, psihičke prirode... ali, kako ga rešiti?

Mislis da je psihicke prirode? Je l' i ona to misli? Onda razgovor, razgovor i samo razgovor. Ako ne uspe sa tobom, onda neka potrazi strucnu pomoc psihologa

Da, to sam joj i ja rekao, i baš smo danas pričali o tome. Hvala na ovom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sre Mar 07, 2012 11:46 am

Da. I još nešto, ona jeste bila maltretirana kao manja, i to je trajalo do pre dve godine, mada se i sada povremrno pojavljuje. A, takođe, njeni roditelji su i vrlo ˇpatrijahalno nastrojeniˇ, i od malena su joj pričali o tome kao o stvarima koje se čine nikako pre 25 godina... Kako da joj pomognem da te stvari izbaci iz glave, i da se potpuno opusti i prepusti meni?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sre Mar 07, 2012 10:49 pm

Cekaj, bila je seksualno zlostavljana ili maltretirana na neki drugi nacin? Jer ovo prvo moze da ima za posledicu to sto se njoj desava, a za drugo nisam sigurna da bi to imalo neke bitne veze...
Napravite pauzu malo sa celom tom pricom o seksu, druzite se, upoznajte se bolje, uzivajte u poljupcima i nekim zajednickim aktivnostima. Neka se opusti i neka sve dodje spontano, tako da nema vremena da razmislja o tome.
Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Čet Mar 08, 2012 12:05 am

Daleko bilo, za ovo prvo, Bože... Ali jeste psihički, a i fizički maltretirana...

Mi se volimo već jednu godinu, i više...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Čet Mar 08, 2012 12:23 am

A sto ona ne trazi pomoc?Pogotovo sto je ovo uglavnom zenski forum, pa ne bi trebalo da joj je neprijatno da sa nama prica.Uputi je ovde.A ti imaj strpljenja, ako je volis.Takve stvari se ne resavaju ni preko noci ni na silu.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Čet Mar 08, 2012 1:39 am

Ona ne može pisati sa moba, a trenutno je jedino tako u mogućnosti da prati ovaj forum, a ova sekcija foruma isključena je kada ona uđe sa moba... :/
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Čet Mar 08, 2012 1:43 am

zato što treba da se uloguje. tj. prvo nek se registruje pa nek se uloguje. tada je dostupna, ne znam zašto je to tako.

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Čet Mar 08, 2012 1:59 am

Lus, ovaj deo smo zakljucale zbog raznoraznih likova po netu.Da se ne bi desilo sto i na proslom forumu.
Anjdeo cuvar, reci devojci da se registruje, onda ce moci da ucestvuje u diskusijama ovde.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Čet Mar 08, 2012 3:23 am

Na mobu nema opcije ni za registraciju, a ni za ulogovanje...
Nazad na vrh Ići dole

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sub Mar 10, 2012 12:05 am

Nema više odgovora? A, značiće nama...

Poslednji izmenio Andjeo&Cuvar<3:* dana Ned Mar 11, 2012 1:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sub Mar 10, 2012 12:57 am

Kad niko ne odgovara, onda verovatno misle da nemaju resenje za konkretan problem.A sem: Neka ide kod lekara (ginekologa, psihologa) ni ja ne znam sta da ti kazem i kako da pomognem.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   Sub Mar 10, 2012 4:24 am

Ja nisam bas najbolje razumela. Probali ste da imate sex i nju je mnogo bolelo? To je u pitanju? Ili je boli prilikom masturbacije? Sta je konkretno problem za nju? I gde je tacno boli? Kakav je intenzitet bola itd?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bol umesto uzivanja, pomoc :(   

Nazad na vrh Ići dole

Bol umesto uzivanja, pomoc :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: