Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Buka u komsiluku

Ići dole 
+11
Bella
jagodica
~Lovely~
Lus
bevana
meda
pufnasta
Ivana
Lara
tinkerbell02
Iva
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 4:08 am

Sta radite kad komsije krenu da divljaju?Kod mene je skoro svake veceri u komsiluku neka zurka.I sve se cuje, pogotovo basovi.Glavu mi probise.
Ali i ako nekako to uspem da iskuliram, kako da iskuliram komsije koji se stalno svadjaju, a koliko se meni cini, i tuku.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 4:12 am

Iva ::
Sta radite kad komsije krenu da divljaju?Kod mene je skoro svake veceri u komsiluku neka zurka.I sve se cuje, pogotovo basovi.Glavu mi probise.
Ali i ako nekako to uspem da iskuliram, kako da iskuliram komsije koji se stalno svadjaju, a koliko se meni cini, i tuku.
jel si zvala policiju mozda?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 4:29 am

A ne...Ja sam jednom zvala zbog zurke i stigao mi je poziv za sud.E jedino kad bas preteraju pozovem, ali nikad ne ostavim ime i prezime.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 4:32 am

Ne znam sta da ti kazem. Ja zivim u kuci i nemam tih problema.
Ili zovi policiju kad krene "carka" ili pokusaj da iskuliras, pusti glasnije muziku.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 5:05 am

a je l' bi vredelo da im pozvonis i kazes im da ti smeta?verovatno ne bi...
ne preostaje ti nista drugo osim policije...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 5:15 am

Mi imamo problem sa ljudima koju su se u stan iznad naseg uselili pre dve godine, pre toga su ziveli na selu u kuci, imaju troje dece, od kojih najstarije ima 12-13 godina, a najmladje 3-4, nemoguci si. Stan je njihov, a oni nemaju uopste osecaj za taj stan, svakodnevno se cuje grebanje parketa, guranje namestaja, ta zena nosi drvene klompe, deca lupaju u radijatore, ma haos! I jos na sve srusili neki noseci zid! Trpeli smo ih je znamo kako je to sa malom decom, da ne mogu da sede mirno, da su stalno u pokretu, da ruse stvari, bacaju igracke, ali ovo je prevrsilo svaku meru jer su roditelji gori od dece.


A desila nam se jedna situacija pre 2-3 godine, dosla je komsinica iz stana ispod nas i rekla da je zvala Info stan i da ce oni sutradan doci da izbijaju plocice u nasem kupatilu da bi se videlo gde curi voda koja njima stvara vlagu po zidovima. Samo sam je bledo pogledala i rekla da ne zelim ni njih ni nju da vidim. A inace, cela nasa vertikala ima problem sa vlagom u kupatilu, ali hvala Bogu postoje razna sredstva uz pomocu kojih se to sredi estetski, suludo bi bilo da se ruse kupatila u celoj vertikali.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 6:03 am

Ma ja sam na svakakve likove nailazila od kako sam dosla u Nis.Sto se toga tice Nis je najgori, nemam reci.I kad sam bila mala sam zivela u stanu, pa se znao red, od tri do pet i posle 23h uvece se muva nije cula.Prica mi momak da je i u SLO tako.Kad sam kuci vec i da ne spominjem, dusu odmorim, ipak je to kuca.Ovog divaljstva samo u Nisu ima.Strasno.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 6:10 am

Ijao Iva, pa kako mogu da se uporedjuju Slo i Nis? Nebo i zemlja! Kod njih se za sve to sto je kod nas "normalno" pisu kazne, pa kad ih udare po novcaniku nece im pasti na pamet da tako nesto ponove.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 6:21 am

To bi i kod nas bilo delotvorno.A ne da policija dolazi u pola noci na vrata onima koji su buku prijavili.
A inace nisam uporedila samo SLO i Nis.Zivela sam ja u stanu, kad sam bila mala, u jednom mestu u istocnoj Srbiji.I tamo se znao red.Samo ovde - Divlji Zapad.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 8:22 am

Sve mi se svidjaju.A posebno je prva ideja skroz u mom stilu. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 8:30 am

Zvoncice, nasmejala si me samo tako! Buka u komsiluku 20348227
Pobijes govna i gotova stvar! Buka u komsiluku 2786837412 salim se i ja.. a smajliji doprinose slikovitom opisu Buka u komsiluku 13574003 i onda dodje romantik da svira violinu Buka u komsiluku 617739974

nemam komsije koje se tuku, ili ih bar ne cujem, ali imam jednog kretena koji se nekad subotom ujutru seti da sece drva motorkom ili da brusi nesto. Ubila bih gaaaa. Buka u komsiluku 3761817831
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 8:31 am

Auuu,zvonci,al' si opasna..... Shocked lol!

Ja zivim u kuci i mi smo bas tihi,ali zato imam sa leve i desne strane dva debila i oni nekad tako znaju da se dovikuju (svaki iz svog dvorista);'Alooo,konju gde si ti?',onda ovaj uzvraca jos grlatije 'evo me,debilu.gde si ti je*em li ti...." i tako u nedogled...


Poslednji izmenio Ivana dana Čet Mar 08, 2012 8:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 8:47 am

lara ::
Ivo, Zvoncica ti je dala vise nego konstruktivne savete Buka u komsiluku 364988687
Klin se klinom izbija! Pokazi im kakva si skorpijica Buka u komsiluku 326513241
Prosle godine sam jednom klipanu skoro svaki dan zvonila na vrata.Samo sam cekala kad ce da me prebije, za dve glave je vislji od mene.Decko odvrne muziku do daske i ode da se tusira, ili vec nesto drugo.I tako svaki dan, u bilo koje doba dana.Taman se opustis u sopstvenom stanu, kad krenu basovi, pod vibrira.Moj dragi mi nije verovao dok nije dosao na par dana kod mene. Buka u komsiluku 3428855504 Buka u komsiluku 3428855504 Buka u komsiluku 3428855504 Buka u komsiluku 3428855504 - svaki dan.Pa strasno.Hvala Bogu odselili se.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 9:08 am

Ovo sa muzikom ne mogu, jer pored mene s jedne strane zive stariji deda i baba.I necu da maltretiram ljude ni krive ni duzne.A ovo sa bravom nije losa ideja.Mada je teze izvodljiva, jer su gospoda koja trenutno divljaju u susednom ulazu (spojene su nam zgrade).Ali videcu vec nesto, ako nastave.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 11:04 pm

vi imate sjajne komsije. a jaaaaaaa... Buka u komsiluku 634406980
iznad mog stana je haos. komsije se svakodnevno biju (inace ona je jedna od cenjenih kreatora, a muz kockar..dobitna kombinacija). ali kod njih posle kise dodje duga, tako da kad zavrse s lemanjem Buka u komsiluku 2367977953 krece akcija Buka u komsiluku 1268302758 Buka u komsiluku 2215823332 Buka u komsiluku 885654730
lupanje, drndanje do 5 ujutru
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 11:13 pm

vi imate problem sa komsijama,a mi sa bratom mog decka i njegovom devojkom.pustaju filmove u 3-4 ujutru,trese se kuca od buke,dovode drustvo nocu,ona se fenira u 5 ujutru,deru se,i najgore cesto ih cujemo dok imaju sex (probude nas zvuci) Buka u komsiluku 3499814433
i gori su nego komsije,ako im kazemo da budu tisi,oni postaju jos gori.rekla sam sledeci put kad ih cujem da stenju i uzdisu,saljem im poruku da se sve cuje ,pa me briga sto ujutru necu moci u oci da ih pogledam Buka u komsiluku 282386887 Buka u komsiluku 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 11:16 pm

ахахахх бевана, урнебесно! чујете их док имају секс. свашта!
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyČet Mar 08, 2012 11:38 pm

Ja sam jednom zvala policiju kad sam spavala kod bake,do zgrade ima neka kuca gde zive neki debili koji prave zurke svaki vikend,tada je jos bilo leto sve pootvaraju i odvrnu muziku,ma jeci sva zgrada,a ja jos u prizemlju i prozor moje sobe je okrenut bukvalno u njihovo dvoriste.Ali nije vredelo cim je policija otisla oni su nastavili Buka u komsiluku 282386887 Isto tako,do njih zivi "porodica veseljaka" kako ih ja zovem.Muz,zena i 2 dece,mala kad izadje napolje toliko vrsiti,a ionako ima neki piskutav glas,mali redovno suta loptu u ogradu,tako da odjekuje pofino.Muz i zena grme svaki dan koliko se svadjaju,tako da se i nekad nasmejem kako se "caste",imaju kucnog psa kog navece isteraju napolje,jer pobogu nece im pas spavati u kuci,onda on laje celu noc,ja ne mogu da spavam,onda ustajem da ga oteram,a gde ce jadan i on haha tako da ja celu noc brojim ovce,pokusala sam da ih na fin nacin opomenem da ujutru idem na faks,da ne mogu da spavam,saslusaju oni sve,ali opet rade po svom.Inace podstanari su i jedva cekam da se odsele.A u zgradi imamo jednu komsinicu koja zivi na 1 spratu,a mi u prizemlju.Skoro svaku drugu noc je cujem kada je u "akciji",znam da su komsije koje deli samo zid od nje isli da je licno opominju.Najgore mi je sto ja u svom stanu ne mogu normalno da zivim od kojekakvih budala koji ne znaju za red Buka u komsiluku 2440589525 ali sta da se radi,ne mozes im nista...
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyPet Mar 09, 2012 2:47 am

Neke devojke su upucene kakav sam problem imala u starom stanu, koliko su nam maltretirali (smetalo im sto kasno lezemo pa ne moze da spava od nasih koraka, kasno tusiranje, stalno idemo u wc pa joj smeta vodokotlic i sl.nebuloze) a kad je cimerka pravila rodjendan zvala je par ljudi muzika tiho pustena zbog njih a ona nazvala gazdaricu i rekla kako nam je pun stan muskaraca i pricamo o putu za Bg:)) Na kraju je poslala policiju tako da smo pre 11 bili primorani da odemo u grad. Posle vise od 2 godine smo se posvadjale sa njom i resile da se selimo! Na dan selidbe smo joj priredile predstavu, da pokazemo sta je maltretiranje ali baksuz izgleda nije bio tu jer bi inace sigurno tresla radijator! U ovom stanu hvala Bogu nemam problema ovde svako vodi svoju politiku, a ko mene ne dira i ja sam mirna! Inace u onoj zgradi su zurke bile ceste ali mi smo podstanari pa to njih ne zanima, grrr poludim kad se setim!!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyPet Mar 09, 2012 4:16 am

Mnogo mi je lakse kad vidim da se ne patim samo ja sa nevaspitanim ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptyPet Mar 09, 2012 5:06 am

Ja se vec punih 5 godina patim sa komsijama koji renoviraju stan od kad su dosli, bukvalno svaki drugi dan nesto lupaju u 9 ujutro. U pitanju je mladi bracni par koji sada ima dvoje dece. 2-3 meseca pre nego sto su se doselili su kompletno renovirali stan, nije moglo normalno da se zivi tada, ali imali smo razumevanja. Pred useljenje se zena porodila, pa su u jos neuseljen stan pozvali masu ljudi, bio je radni dan, oni su do tri ujutro zurkali sa sve zivom muzikom, pa su pijani gosti razbijali flase i case u hodniku. Vec tu smo mogli da naslutimo da oni nisu bas svoji Buka u komsiluku 364988687 Uglavnom, sada pored renoviranja, deca konstantno vriste, trce gore dole celom duzinom stana, skacu, udaraju klikerima i loptama o parket (to proizvodi divan zvuk), celu noc im radi ves masina i to se prilicno glasno cuje u mojoj sobi, redovno nam bacaju ostatke hrane na terasu, mama im je par puta ljubazno ukazala paznju na to, uvek kazu da ce pripaziti i nista. Na nekim delovima plafona su nam popucali zidovi od njihovog visegodisnjeg "renoviranja". Nemam resenje, vec sam oguglala.

Zvonci, i ja sam razmisljala o onom cd-u za osvetu komsija, haha jos davno sam ga smeknula Buka u komsiluku 364988687 Inace, pre dve godine dok sam bila podstanar u NS-u u stanu do nas su zivele devojke koje su bukvalno svaki dan po ceo dan slusale muziku odvrnutu do daske. Svaki dan isti repertoar: do 15h ih ne cujes, spavaju, tad se bude i krecu narodnjaci. Usput cujes njih kako pevaju. Uvece stize pojacanje, piju, sve su glasnije, deru se, pevaju, smeju se...Tako do 1h i onda idu u grad. Nije bilo moguce uciti od njih! Sestri i meni je jednom preselo, ja sam bila ocajna i dosla sam na ideju da im namazem bravu necim, nisam imala nista drugo osim margarina, onako fino sam je zamazala, haha. I bas za inat, 5 minuta nakon toga jedna od njih se vraca u stan, valjda je zaboravila nesto, zamalo da me nisu skontale. Nisam mogla da skontam reakciju, ali mi je bas bilo drago sto sam im necim napakostila Buka u komsiluku 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptySub Mar 10, 2012 6:53 am

meni su vala komsije solidne, nekada ovi odozgo polude ali to je kada im dodju unuci pa se klinci rastrce po stanu. mada sam ja smetala ovima pored jer moju i njihovu sobu deli zid, a ta devojka je tada bila trudna i smetalo joj je kada sviram violinu. a ja uvek vodim racuna o vremenu odmora. dosla je na vrata i pitala da predjem u drugu sobu. i evo sada se vracaju u stan jer njoj vise ne treba pomoc oko deteta, tako da ce meni biti muke oko vezbanja.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptySub Mar 10, 2012 9:43 am

meni ne bi smetalo da neko svira Buka u komsiluku 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptySub Mar 10, 2012 11:10 pm

Ja imam problem ne toliko s bukom nego sa dimom od cigara,redovno ali redovno kad operemo ves onako sve fino mirise idioti do nas sednu na terasu i puse.Njihova terasa je jedno 20 m iznacenija nego nasa i onda meni sve to ulazi pravo u sobu.Jos imaju neko njanjavo deriste koje krene da uci na ni manje ni vise na terasi.Sve moguce uvale krecnjacke i ne znam kakve jos planine sam uspela da obnovim slusajuci nju.Uzassss.
Tako da ja leti ne mogu uopste normalno da otvorim tersau a da ne cujem njih kako se deru smeju ili dovikuju s drugim komsijama preko terase.

Bew ono za zvuke nemam reci,a uostalom sto ti ne bi njih mogla da pogledas u oci kad su oni ti koji bi trebalo da se stide.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku EmptySub Mar 10, 2012 11:11 pm

Ni mene ne bi smaralo sviranj,mene naprotiv to bas opusta.Neka devojka je tu blizu moje terase ranije svirala klavir i bas mi je prijalo Buka u komsiluku 2981382511
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Buka u komsiluku Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Buka u komsiluku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: