Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razne vesti iz zemlje i sveta

Ići dole 
+23
Yo**
Bella
*cinderella*
StormZ
~Lovely~
Nastija
inda
Natalla
vitaaaaa
plavooka
sister87
Jeci
pufnasta
Rale89
bevana
Ivana
sanja
Lara
Iva
Lus
kajlina
jagodica
meda
27 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Mar 09, 2012 2:26 am

uzas...treba ih dozivotno pratiti i spijunirati. jednom pedofil, uvek pedofil. kazna od 1 do 12 godina. malo, malo za tajvu vrstu ljudi Razne vesti iz zemlje i sveta 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Mar 10, 2012 6:39 am

Ma kakva ljudska prava, ja bih najradije vratila smrtnu kaznu, pa da vidim da li bi tad bilo toliko silovatelja, pedofila i ubica! Inace pratim vesti, citam novine i samo se nerviram, za moje zivce bi najbolje bilo da se manem toga:)
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Mar 10, 2012 11:17 pm

U Kini za kradju postoji smrtna kazna,pa zato nije ni cudo sto je njihovo drustvo mnogo bolje uredjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySre Mar 14, 2012 10:14 am

Кинески је добра ствар! Озбиљно. Само што ми немамо додирних тачака са кинеским, као што имамо са енглеским. И још нешто, веома ми је драго што Кинези држе до свог језика и желе да га учину приступачним СВИМА! У њиховом центру у Београду, почетни курс кинеског је 9.000, а следећи ниво 7.000. за џабе. Да не помињем да је нпр. Сервантес 22.000.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPon Mar 19, 2012 3:54 am

Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyUto Mar 27, 2012 9:09 am

Htela sam da otvorim novu temu (zanimljive stvari/vesti), ali mozda moze i ovde:

Najbolje pivo na svetu
(Ujedno i najređe)


Kako kažu srećnici koji su ga probali, "Westvleteren" je najbolje pivo na svetu. Problem je samo doći do njega.
Pivo pravi belgijski monaški red zavetovan na ćutanje. Monasi ga ne reklamiraju, ne obeležavaju flaše nalepnicama, proizvodnja nije porasla od 1946. godine, da biste ga kupili morate se unapred najaviti telefonom i zakazati kupovinu, može se kupiti samo jednom mesečno, i to ne više od dva pakovanja od po 24 flaše. Pa ipak, jedna flaša košta 22 eura, a mistični ritual koji prethodi kupovini zaluđuje zaljubljenike u pivo širom sveta. Monasi uspešno odolevaju ponudama da povećaju proizvodnju i prodaju, jer njihov cilj nije maksimizacija profita, kao što je uobičajeno u poslovnom svetu; oni već vekovima prodaju pivo da bi živeli, a ne obrnuto, i to ne žele da menjaju. Svake godine izračunaju koliko je piva potrebno da naprave da bi pristojno (pre)živeli, i ograniče se na tu količinu. Nesvakidašnji anti-brendirani proizvod, koji uspeva već decenijama, pokazuje da je moguć i drugačiji način proizvodnje i prodaje, ukoliko roba zaista ima kvalitet. Nešto kao kad u South Parku Eric Cartman kupi zabavni park samo za sebe i nikom ne da da se vozi.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyUto Mar 27, 2012 9:16 am

lara ::
Htela sam da otvorim novu temu (zanimljive stvari/vesti), ali mozda moze i ovde:

Najbolje pivo na svetu
(Ujedno i najređe)


Kako kažu srećnici koji su ga probali, "Westvleteren" je najbolje pivo na svetu. Problem je samo doći do njega.
Pivo pravi belgijski monaški red zavetovan na ćutanje. Monasi ga ne reklamiraju, ne obeležavaju flaše nalepnicama, proizvodnja nije porasla od 1946. godine, da biste ga kupili morate se unapred najaviti telefonom i zakazati kupovinu, može se kupiti samo jednom mesečno, i to ne više od dva pakovanja od po 24 flaše. Pa ipak, jedna flaša košta 22 eura, a mistični ritual koji prethodi kupovini zaluđuje zaljubljenike u pivo širom sveta. Monasi uspešno odolevaju ponudama da povećaju proizvodnju i prodaju, jer njihov cilj nije maksimizacija profita, kao što je uobičajeno u poslovnom svetu; oni već vekovima prodaju pivo da bi živeli, a ne obrnuto, i to ne žele da menjaju. Svake godine izračunaju koliko je piva potrebno da naprave da bi pristojno (pre)živeli, i ograniče se na tu količinu. Nesvakidašnji anti-brendirani proizvod, koji uspeva već decenijama, pokazuje da je moguć i drugačiji način proizvodnje i prodaje, ukoliko roba zaista ima kvalitet. Nešto kao kad u South Parku Eric Cartman kupi zabavni park samo za sebe i nikom ne da da se vozi.

Kul Razne vesti iz zemlje i sveta 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyUto Mar 27, 2012 9:58 am

ja bih rado probala to pivo Razne vesti iz zemlje i sveta 2392922903
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyNed Apr 08, 2012 1:58 am

VAŽNO! Devojke, obratite pažnu! http://www.kurir-info.rs/mala-napravicu-ja-od-tebe-novu-karleusu-clanak-167462
i pazite na koje oglase se javljate.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 13, 2012 2:12 am

http://www.blic.rs/galerija/Zanimljivosti/3634/Koza-zamenila-livadu-bucnim-ulicama-Njujorka e to je pravi duh! smorili su vise pudlicama i nekim malim nikakvim kerama. Kad budem imala nove macketine, zvace se Tilda i Jakobijan. Ko razume, shvatice. Razne vesti iz zemlje i sveta 3802759599
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 13, 2012 5:30 am

lara ::
http://www.blic.rs/galerija/Zanimljivosti/3634/Koza-zamenila-livadu-bucnim-ulicama-Njujorka e to je pravi duh! smorili su vise pudlicama i nekim malim nikakvim kerama. Kad budem imala nove macketine, zvace se Tilda i Jakobijan. Ko razume, shvatice. Razne vesti iz zemlje i sveta 3802759599

koze su novi prasici! Razne vesti iz zemlje i sveta 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 20, 2012 8:39 pm

eno ono sto sam ja govorila da je nase zakonodavstvo jedno od strozih u evropi. onaj sto je ubio 77 ljudi dobice 21 godinu zatvora. kod nas bi 100% dobio max od 40!da je ubio jedno ne bi. ali je ovo kvalifikovano kao teskoo ubistvo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 20, 2012 9:17 pm

zasto silovatelji dobijaju male kazne zatvora?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 20, 2012 9:44 pm

zbog sudija i njihove politike. mozes misliti da se njima kao nacin za smanjenje kazne uzima da je otac maloletne dece koju izdrzava. bruka.
vala ako ja budem sudila u predmetima krivicnih dela protiv polne slobode, gde je moj sud mesno nadlezan, najmanje silovanja ima da bude.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 20, 2012 10:13 pm

Lus ja se onda selim kod tebe, mislim u taj tvoj vilajet. Razne vesti iz zemlje i sveta 1071211947
Bez zezanja, uzasno me nerviraju sa smesnim kaznama za grozna dela.Npr. onaj sto su ga pustili posle silovanja devojcice, pa on posle probao ponovo neku drugu da siluje, i kad nije uspeo ubio joj oca. Ma ja bih to javno na ulici vesala.Pa se ne bi ponovo setili da to rade.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Apr 20, 2012 10:21 pm

Meni je svako primoravanje zene, devojke, deteta na sex, uzasno i za svaku osudu. Gledam po sebi i kako bih se ja osecala da mi se tako nesto desi. Mislim da treba da postoje smrtne kazne za silovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 3:20 am

A kod mene u gradu se decilo da je u jednoj osnovnoj skoli jedan 14-ogodisnji decak silovao svog druga iz skole. Ja kada sam to saznala zgranula sam se. Jos navodno tom malom psihopati ne mogu nista jer je maloletan. Ja bih ga ubila na mestu. Zamisli kako je tom decaku koji je zrtva ili njegovim roditeljima, jedino da se presele u drugi grad.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 4:26 am

te sve ludake lepo zaklati! ne zaslužuju da žive
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 9:08 am

kod nas je covek uzeo taksi,strpao u njega devojku koju je zatekao na ulici,rekao taksisti gde da ga odveze,silovao je dok je takstista cekao u kolima,ostavio je tu,on seo u auto,i otisli su dalje.vise se o tom slucaju ne prica,ne znam ni da li ce da ga osude Razne vesti iz zemlje i sveta 282386887

a najezim se kad cujem za silovanja.to mi se posle vrzma po glavi ceo dan.zato sam i pitala zasto su kazne smesne.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 9:14 am

bevana ::
kod nas je covek uzeo taksi,strpao u njega devojku koju je zatekao na ulici,rekao taksisti gde da ga odveze,silovao je dok je takstista cekao u kolima,ostavio je tu,on seo u auto,i otisli su dalje.vise se o tom slucaju ne prica,ne znam ni da li ce da ga osude Razne vesti iz zemlje i sveta 282386887

a najezim se kad cujem za silovanja.to mi se posle vrzma po glavi ceo dan.zato sam i pitala zasto su kazne smesne.

taksistu i tog lika Razne vesti iz zemlje i sveta 2440589525 Razne vesti iz zemlje i sveta 2367977953 Razne vesti iz zemlje i sveta 2367977953 Razne vesti iz zemlje i sveta 2367977953 Razne vesti iz zemlje i sveta 2367977953 Razne vesti iz zemlje i sveta 1130183300 Razne vesti iz zemlje i sveta 1130183300 Razne vesti iz zemlje i sveta 1130183300 Razne vesti iz zemlje i sveta 1130183300 Razne vesti iz zemlje i sveta 1130183300 Razne vesti iz zemlje i sveta 3872055861 Razne vesti iz zemlje i sveta 3872055861 Razne vesti iz zemlje i sveta 3872055861 Razne vesti iz zemlje i sveta 3872055861 Razne vesti iz zemlje i sveta 3872055861 Razne vesti iz zemlje i sveta 3872055861 Razne vesti iz zemlje i sveta 3315840312 Razne vesti iz zemlje i sveta 3315840312 Razne vesti iz zemlje i sveta 3315840312 Razne vesti iz zemlje i sveta 3315840312 Razne vesti iz zemlje i sveta 1276036350
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 10:08 am

ja bih ih pre ostavila polu žive da ih jedu neke životinje! (ala sam morbidna Razne vesti iz zemlje i sveta 364988687 )
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 10:24 am

redlight ::
ja bih ih pre ostavila polu žive da ih jedu neke životinje! (ala sam morbidna Razne vesti iz zemlje i sveta 364988687 )
Jos bolja ideja.Ja sam ZA!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptySub Apr 21, 2012 12:03 pm

sad sam gledala emisiju u kojoj je gost bio Marijin otac.knedla mi je stajala u grlu sve vreme Razne vesti iz zemlje i sveta 260030731
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Maj 04, 2012 11:50 am

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Policija-ubila-staforda-u-stanu-osumnjicenog.html

Kako i sama cuvam psa te rase, dobro znam da bez povoda ne bi nikad krenuo na coveka, a povod moze da bude ili napad na gazde ili napad na psa. Policija nam je dno dna.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta EmptyPet Maj 04, 2012 9:58 pm

Za staforde je poznata cinjenica da ce uciniti sve da odbrane svog vlasnika,procitala sam tekst a bogami i komentare...neverovatno sta sve ljudi nece smisliti.A to za policiju nemam reci,mogli su bilo sta da urade osim toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razne vesti iz zemlje i sveta Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne vesti iz zemlje i sveta   Razne vesti iz zemlje i sveta Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razne vesti iz zemlje i sveta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 13Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: