Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Prijatelji"

Ići dole 
+16
tinkerbell02
Rale89
koni
inda
~Lovely~
kajlina
Nastija
meda
Ferhundica
jagodica
Lus
Ivana
sanja
Lara
sister87
Iva
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptySub Apr 12, 2014 6:16 am

Pa mi uvek polazimo od sebe,takva sam i ja,ali dzabe kad drugi vise vole da zive u oblacima nego da cuju istinu.
Nazad na vrh Ići dole
gazdarica

gazdarica


Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptySub Apr 12, 2014 7:42 pm

Bas tako,vidjecu sta ce biti,ako ga sretnem pitacu ga,mada ce on izbjegavati me zato sto predpostavlja da znam
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptyNed Apr 13, 2014 12:04 am

dobro si postupila kad si rekla da si cula da se prica da je dobio otkaz.jos jednom mozes da pomenes sta se prica po firmi,ali da neces da se mesas i briga te.savest ti je tada cista.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptyNed Apr 13, 2014 12:23 am

gazdarice,ti si joj lepo rekla da si cula da se nesto prica ...bolje razgovaraj sa njim "Prijatelji" - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptyNed Apr 13, 2014 12:56 am

Ja se ne bih mesala vise.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptyNed Apr 13, 2014 2:18 am

Ни ја се више не бих мешала, поготово што се види да она неће да зна, да те чује, а не жели да чује. Паметном је довољно једном рећи.

Особа која жели да зна, она ће знати по твом изразу лица, по твојој реакцији, по томе што ето мало врдаш, што не желиш да будеш директна, или по томе што се мешаш у нешто у шта се, да је све како треба, никада не би мешала. Намирисаће да нешто није у реду. Слепцима можеш на главу да се попнеш и ништа. На крају ће испасти да му је неко наместио, и да га шеф мрзи па зато, или да ти шириш лажи.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 EmptyNed Apr 13, 2014 11:08 am

Gazdarice- Slažem se sa devojkama. Ti si tvoje odradila, pokušala si da joj staviš do znanja šta se desilo, sve ostalo bi bilo mešanje u njen život koje bi se verovatno završilo na tome da si ti kriva i da izmišljaš stvari iz ko zna kojeg razloga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Prijatelji" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Prijatelji"
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: