Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Prijatelji"

Ići dole 
+16
tinkerbell02
Rale89
koni
inda
~Lovely~
kajlina
Nastija
meda
Ferhundica
jagodica
Lus
Ivana
sanja
Lara
sister87
Iva
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 4:14 am

sa svima lepo, ni sa kim iskreno. 

uzmi s rezervom to rekla-kazala. svako ponesto shvati na svoj nacin pa tako prepricava. s njom ne moras da prekines kontakt iako ti ne treba u zivotu, ali drzi distancu. nema potrebe da joj se poveravas. sa svima lepo, ni sa kim iskreno  "Prijatelji" - Page 4 650269930

i ja sam sama prekinula mnoga prijateljstva jer ne volim dvolicnost. pravo da ti kazem, slabo kome mogu da verujem. imas sestru, nijedna drugarica joj nije ni blizu, niko ti nece biti iskreniji prijatelj od nje. ovo ostalo ne pustaj toliko blizu sebe.  (sem nas s foruma  "Prijatelji" - Page 4 364988687 )
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 4:18 am

Meni je bas najveci problem da odjednom prekinem svaki kontakt jer smo do juce bile ok i znam da ce odmah povezati da je ta prica stigla do mene, a taj moj kolega mi je i sam rekao da bi na taj nacin ugrozio odnos sa svojim drugom. Sa druge strane, veze nas drustvo iz razreda, i iz srednje i iz osnovne skole, prinudjena sam da se sa njom vidjam na taj nacin, ne bih bas da kvarim odnose i stvaram neprijatne scene zbog neke nase svadje. Da su mi ruke kompletno odvezane otvoreno bih je pitala za to sto prica, rekla joj koliko je los covek i rekla da cu biti sa njom na formalnom cao-cao, ali da mi kao prijatelj ne treba. Cak ni nisam u fazonu da se svadjam i okrecem glavu od nje jer mi je odjednom postala totalno nebitna.

Sto se razloga njene price tice, verujem da je u pitanju klasicna pakost i ljubomora. Ona je jedinica, kao mala je bila uzasno razmazena i do visih razreda osnovne skole se uzasno ponasala, volela je da vodi glavnu rec, da svima naredjuje, okrece drustvo protiv nekoga ko joj se zameri i tada je niko nije voleo. Onda je odjednom naprasno sazrela, navodno, i pocela normalno da se ponasa. Tad smo i pocele da se druzimo. Ali ono je ocigledno ostala njena karakterna crta licnosti jer je ona oduvek volela da je u svemu prva, oduvek se osetio dasak nezadovoljstva kada das vise ispita od nje, dobijes bolju ocenu ili nesto slicno. Mislim da je kulminiralo time sto je meni nekako sve krenulo na bolje bas kada sam se udaljila od nje, pa je mozda ta njena ljubomora buknula.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 4:19 am

Ja mojoj sestri ne verujem. Drugacije smo licnosti i ne secam se kada mi je dala dobar savet. Imam mozda 2 drugarice kojima mogu da se poverim i to je to .

Uvek ce biti dvolicnih i pakosnih ljudi ... Tesko je proceniti zasto neko radi to sto radi, ja licno smatram da je ta devojka ljubomorna na tebe. Ako se tako zaista ponasala u osnovnoj moguce je da joj je to zaista karakterna crta, u tom slucaju cisto sumnjam da ce prestati to da radi. Ne moras ti odmah da prekines svaki kontakt, probaj postepeno, ako si mogla jednom da se odvojis od nje, mozes opet. Imaj na umu da su mozda p sredi i gluvi telefoni, kada neko drugi prenosi pricu zna svasta da ispadne .

Ja sam imala jedno 3-4 osobe iz svog okruzenja koje su mi bile bas bliske, 2 devojke iz osnovne ( druzile smo se od prvog razreda - da bi jedna prekinula kontakt jos na kraju osmog, a druga u drugoj god srednje). Posle su zelele da obnove prijateljstvo, ali ja nisam zelela ( necu navoditi razloge ), jedna koleginica sa faksa koja je bila u nasoj grupici je bila super samnom, da bi na kraju ispalo da me ogovara, govori sve i svasta, cak je pokusala i mom decku svasta da utuvi u glavu, sada sam sa njom samo na cao-cao ...


Poslednji izmenio Rale89 dana Uto Nov 26, 2013 4:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 4:20 am

Yo, e pa to je i najveci problem, sto sam joj se poveravala i sad se osecam kao budala. Ali, kada kazem poveravala, uopste ne mislim na temu o kojoj je ona pricala, ne znam cak ni kako joj je to uopste palo na pamet. Bice da je ona materijalista pa obraca paznju na primanja mog decka, pa poredi sa svojim i onda puca od zavisti.

EDIT: I da, jos da napomenem, da je i meni prva reakcija bila neverica, cak sam vise puta pitala druga da li je siguran da je mislila na mene jer to nema veze s vezom. On mi je rekao da jeste, jer me taj njegov drug zna i nije mogao ni sa kim da me pomesa, a pritom nema obicaj da izvrce reci, tako da mu apsolutno veruje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 4:32 am

Bella- u prethodnom postu sam napisala ali cu napisati i ovde. Ako je ta devojka zaista takva zasto ne pokusas da postepeno prekidas kontakte sa njom. Ljudi se vremenom udalje, to je normalno tako da ne bi mogla to da pripise tome da si saznala sta sve ona govori o tebi. Takva osoba ti ne treba u zivotu .
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 4:56 am

vremenom ce ti ljudi pokazati pravo lice i shvatices ko izvrce reci. do tad, sebe na prvo mesto i drzi distancu da ne budes opet budala.  "Prijatelji" - Page 4 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 6:08 am

Bella nemoj da verujes u rekla-kazala. Koliko god da ti je neko blizak i kolliko god imala poverenja u tog nekog i mislila da eto nema razloga da laze realno nikad ne znas koji su motivi iz koje price.
Na price rekla-kazala, komsijske i gradske abrove, uvek reaguj sa osmehom i sa: Pa dobro, svako ima pravo na svoje misljenje, bitno je da ja znam ko sam i sta sam.

Sto se drugarice tice, i sa tom pricom i bez te price, drzi distancu.
Drugarice se ne pustaj previse blizu ni iz kog razloga. Kafa, kafic, provod, kozmetika, sminka i to je to. Koliko znam imas sestru, ona treba da ti je dovoljna za poveravanje. Vremenom ce se  iskristalisati kome mozes da verujes a kome ne, mada ja generealno ljudima pricam samo ono sto znam da ne moze da se iskoristi protiv mene.

S tim sto sam ja otvorena, pa recimo o emocijama ili brigama pricam najnormalnije i ne stidim ih se, tako da mi poveravanje sa te strane nije strano.

Slazem se sa ovim sto je Yo zadnje rekla.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 6:58 am

bella,ne znam sta bih ti rekla ,jer sam i ja imala slican problem i svasta se izdesavalo ovog vikenda...na kraju sam ja to sve lepo analizirala,iscitavala ponovo neke poruke na fejsu ,ma sve...i ispostavilo se da je neko slozio neke gluposti za mene,koje su se kasnije prenosile,a ja imam i problem sto sam se svidjala jednom drugu iz odeljenja koji se ne podnosi sa ovim mojim bivsim,mislim nije bas bukvalno,ali postoji neko rivalstvo izmedju njih i njega sam odbila najlepse moguce,pa je on rekao kako sam ja kretenka,a naravno nikome nije obrazlozio zasto u tom trenutku i to se isto pronelo malo...a nemam nameru da ikome objasnjavam da je on pokusao da me poljubi.

Bitno je da si sa sobom cista i da znas da to sto si ti cula nije tacno i to je sve "Prijatelji" - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Nov 26, 2013 8:45 am

O meni su svasta pricali na maturskoj ekskurziji, milislili su da sam se napila i da sam se pobila sa jednom drugaricom iz odeljenja, i sutra dan su me pitali za to, a ja niti sam se u zivotu napila ( pila sam djus votku koju je drugarica imala, ali sam je razblazila svojim djusom koji sam imala u sobi, samo sto to niko nije znao, bila sam opustena pa su pretpostavili da sam se napila). A drugarica se bila napila i to dosta, pa nije mogla lepo da hoda pa sam joj pomogla da ustane posto je bila pala, i drzala joj kosu da bi povracala, nemam pojma kako je to posle bilo permutovano u ovo sa pocetka posta. Dakle klasicna situacija rekla-kazala, tj. gluvi telefoni.

Bella - mislim da smo se sve slozile da drzis malo distancu sa tom devojkom, pogotovo ako je ovo istina sto ti je rekao drug ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySre Nov 27, 2013 2:23 am

Hvala na savetima, devojke "Prijatelji" - Page 4 650269930 Rekla sam tom drugu da nekako izokola ispita svog druga da proveri tu pricu, ko zna, mozda me je i pomesao sa nekim, to mi iskreno deluje i najrealnije. Ali se slazem da mi je ovo lekcija da neke ljude ne pustam vise previse blizu. Doduse, nisam joj se ni ja poveravala oko ne znam kakvih stvari, nemam neke tajne ili slicno, ali opet, povredi te kada neko izigra tvoje poverenje.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySub Nov 30, 2013 10:59 pm

Ууууу што има дволичних људи, да је то страшно.
Ово ми је најбоље:

Rekla je mom drugu (njenom bivsem decku) da imas decka koji je ruzan kao ker, ali vozi neka dobra kola i ti si sa njim zbog para, uglavnom da si SPONZORUSA.

Ово поређење са псом је ружно, али добро, не свиђа јој се твој дечко. Ништа страшно. Мада, тако се не прича. Довољно је не свиђа ми се. За с-п-о-н-з-о-р-у-ш-у аххахахаха. Бела, да се разумемо, ти си доста лепша од твог дечка (макар по мени), и људи су склони да када виде лепу девојку, згодну, неговану итд. и дечка који није ружан (али она може лепшег 100пута да има) да лепе те етикете. Поготово када је веза дуга, поготово када се воле, и када је дечко држи као мало воде на длану.


Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySub Nov 30, 2013 11:49 pm

Za svaku devojku koja je nasla momka koji je vredan, sposoban, postuje je i voli reci ce da je sponzorusa. Kad se venacju onda ce da bude: Ona se dobro udala, sa istim kezom i istim znacenjem kao i ovo prethodno. Zalosno, ali tako je. Srecom, ima i normalnih ljudi, kojima je drago kad su i  drugi ljudi srecni.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 8:55 pm

Evo ovde objasnjenja:
Nakon srednje skole fakulteta i jos 4,5 godina nevezano...drugarica od koje sam trpela vise sr**a nego lepih stvari je nadmasil sebe u svom bezobrazluku.Secate se da sam vam pricala kako se nas 4,5 druzimo od srednje skole,da smo prosle sve i svasta ali da nijedna od njih u potpunosti nije naucila sta znaci rec"prijateljstvo".Sa 28 godina to nekima i dalje ostaje nepoznanica.Posle toliko godina druzenja nas tri smo se odvojile od druge dve,nekako je to vise delovalo kao neka pauza nego kao svadja.Niz dogadjaja je doveo do toga da vas sad ne zamaram detaljima,i ostanem ja sa osobom A i osobom C.Osoba A je bila oduvek isfustrirana i negativna ali svih tih godina ja sam to opravdavala kao njeno trenutnio stanje da bih na kraju ipak uvidela da je takva u prirodi da je boli uvo za sve i svakoga i da se nikada ma koliko ja kao osoba bila kvalitetna,ona nece otvoriti.Kad je raskinula jednu od prvih veza bila sam uz nju,kad me je terala u p m takodje sam joj oprostila(uz obecanje da to vise necu trpeti) i na kraju posle svega sto sam u zivotu osetila i sagledala ja odlucim da se pomirim sa osobom B koja je u sustini nepravedno s moje strane bila udaljena iz mog zivota.Koja me uvek razumela vise nego osoba A,koja jednom recju vise razmislja kao ja.I sad dolazi poenta:ja sam to rekla osobi A da je doslo do spontanog pomirenja da sam ipak shvatila koliko je lose preseci sve veze s nekim,da nikoga ne treba u potpunosti izbaciti iz zivota osim ako se ne radi o necemu jako ozbiljnom.Da bi osoba A meni rekla kratko i jasno"mislim da ti i ja vise ne treba da se druzimo,pozdrav".Eto tim recima.Tako jadno bedno i neopisivo bezobrazno.Nakon svega.Ali devojke vi ne mozete da verujete sta sam ja njoj oprostila(al ko me sisa kad sam majka Tereza)ja sam bila u soku ne zato sto mi je zao"naseg prijateljstva"vec jer ne mogu da verujem da osoba kao ona moze biti toliko puna sebe da misli kako ona meni moze da odredjuje s kim cu ja i sta da radim.Ja sam joj na kraju odgov da ce s takvim stavom na kraju ostati poptuno sama,jer vec ima samo jednu drugaricu koju je takodje mil puta uzela zdravo za gotovo.Ne znam da li shvatate intenzitet tog bezobrazluka i zbog cega sam ja bila u cudu,ali takve osobe zalim jer na kraju nikad u zivotu nece biti srecne jer ne umeju da sagledaju sta je bitno u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 9:01 pm

Fantasticna je.  "Prijatelji" - Page 4 402532072 

Ali dobro ti je rekla, i ne treba da se druzite, ustedela ti je jos dosta vremena, pretpostavljam. Ima nas raznih.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 9:10 pm

Da,to je svakako bila u pravu.Zao mi je samo sto JA to nisam presekla,ali nisam jer sam verovala da ce se promeniti.To je ta ironija zivota,kad ti pokaze da za neke stvari jednostavno ne vredi muciti se.  "Prijatelji" - Page 4 3240404756 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 9:37 pm

kajli,ja te razumem potpuno,jer nisam ovde pisala bas detaljno,ali ja sam u decembru prestala da se druzim sa 7 osoba samo zbog jedne...od toga njih 5 je islo sa mnom u osnovnu skolu,i znamo se vise od 10 godina...ali,jedna je zakljucila da sma ja visak i povukla i ostale sa sobom....a sve je to pocelo od kada sam se smuvala sa novim deckom,iako je ta osoba u vezi sa mojim drugom iz odeljenja...da ne duzim,od njih 7.ja se povremeno cujem samo sa 2...


za tu osobu koja je kriva za sve sam JA uvek bila tu,kada god je to trebalo,2 decka sam joj na neki nacin prepustila,a ona je osobi C jednog smuvala ispred nosa...a ona oduvek govori : hovu vezu kao ti,i hoce da izgleda kao ja,a nece da vezba kao ja...msm toliko.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 10:21 pm

Tako nesto indice,ali mi smo matore"kokoske" i nazalost neke stvari ni tada nisu dovoljne,a mislis da se s godinama bar svest o tome menja.Al eto ti.U svakom slucaju njen propust nije moj  "Prijatelji" - Page 4 2713627830 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 10:51 pm

Pa i ja pokusavam da razmisljam da je bolje da smo se sada razisli,jer ni sada im tamo ne stima bas sve,nego posle kao vi sa 28 godina...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 11:08 pm

Ima svakakvih ljudi ali ovo ja ću se družiti sa tobom ako se ti ne družiš sa osob B je na nivou Osnovne Skole. I ja sam izgubila kontakt sa nekim osobama sa kojima sam ranije bila u super odnosima tj. ja sam tako mislila, da bi se kasnije ispostavilo da su te osobe sve samo ne prijatelji. Evo jedna devojka mi se jedva javi kada me vidi, a faks ne bi zavrsila ni za sto god. da nije bilo mene.Nisam zelela da ucestvujem u timu "radio Milka". Tj. iznerviralo me je što ispiraju usta sa mnom i sa mojom vezom, pa sam jednostavno prestala da joj odgovaram na takva pitanja sto je ona shvatila kao nepostovanje i puf. dosle smo do toga da mi jedva mahne kada se sretnemo u kaficu. A da ne spominjem sta sam sve prastala tim "prijateljima". Neke osobe jednostavno nikad ne odrastu.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyPon Apr 07, 2014 3:38 am

Haha, ja sam se uverila da neki ljudi definitivno ostaju na istom nivou razvoja kao u osnovnoj skoli do kraja zivota, sto je najgore, ima ih prilicno puno "Prijatelji" - Page 4 364988687

Kajli, za tu tvoju "drugaricu" nemam komentara, sta drugo da ti kazem, osim da konacno imas povod da zavrsis sa njom zauvek jer ti takav prijatelj ne treba u zivotu.

Lus, ja tek sad vidim tvoj komentar na onu moju situaciju  Shocked  Ukusi su razliciti, ja nikada ne bih komentarisala fizicki izgled decka svoje drugarice, jer smatram da to nije presudno za njihovu vezu, bitno mi je samo kako se ponasa prema njoj i da li je ona srecna. Ali u svakom slucaju, ubrzo sam odustala od istrazivanja citave te price, jer nisam htela tog druga da uplicem u neke traceve i stavljam u nezgodnu situaciju, a i kasnije sam, razmisljajuci, dosla do zakljucka da se ta prica verovatno odnosila na jednu drugu osobu i da je doslo do zabune.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptyUto Apr 08, 2014 9:06 pm

Bella tacno tako,ne moze jedan da se trudi za oboje,i to je pravilo u svakoj vezi nebitno da l je prijateljske ili druge prirode.

A sto se tice tvoje ranije situacije nema uopste potrebe da se bavis komentarima drugih,ko nema svoj zivot sklon je bavljenju tudjim...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySub Apr 12, 2014 12:33 am

Кајли после овога:

Da bi osoba A meni rekla kratko i jasno"mislim da ti i ja vise ne treba da se druzimo,pozdrav".

учинила ти је услугу. Слави.
Nazad na vrh Ići dole
gazdarica

gazdarica


Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySub Apr 12, 2014 4:22 am

Kajli,nema smisla nervirati se oko nekih ljudi koji to nezasluzuju,i to za sve cure vazi.
E sad,mene muci jedna stvar.Imam 3 najbolje drugarice,druzimo se oko 8 godina,i hvala Bogu,nikad me nisu razocarale,ja i jos jedna smo udate,ubrzo ce i ove dve,i pored obaveza nadjemo vremena da se vidimo a sa tim svim se malo ko moze pohvaliti.Vjerenik od jedne drugarice je radio u istoj firmi u kojoj i ja radim,napravio je strasnu gresku i dobio je otkaz,tacnije pokusao je ukrasti neki predmet iz firme.Medjutim,on je drugarici rekao kako je dao otkaz jer mu je kao dosadilo na poslu.I sta sad da radim?Da li da joj kazem?On nju hoce da ozeni a tako se ponasa.Bojim se da ona na to nece ni reagovati,i na kraju da ispadnem budala!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySub Apr 12, 2014 4:32 am

Znam devojke slazem se,samo me izjeda cinjenica da je ona "mene odje***a"a ne ja nju,jer je tako trebalo jos davno,jer sam ispala majka Terza po ko zna koji put.

A gazdarice sto se tice tvog problema,mislim da ako znas da nece odreagovati ne treba nista ni da govoris,jer ces tako samo ti ispasti kriva.Sve te drugarice vise veruju svojim momcima nego nama,iako se poznajete tako dugo,nazalost.Jedina opcija je da mozda popricas s njim i da ga lepo ispitas kad ce imati dovoljno mu** da joj kaze,i da bi bilo lepo da bude iskren prema njoj ako ce vec da je zeni.
Nazad na vrh Ići dole
gazdarica

gazdarica


Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 EmptySub Apr 12, 2014 5:17 am

Jos sam joj pre neki dan nagovjestila kao da se prica da je dobio otkaz,a ona nista na to.Bar da mi je rekla da se raspitam,da se potrudim da saznam jel to istina.Njega znam dobro,ali nisam imala priliku da se sretnemo.Ona je ovako jako naivna kad su muskarci u pitanju,i vjerovatno bi zazmurila na to.Mene pojede to sto bi ja voljela da meni moja najbolja drugarica kaze neke stvari kad bi moj muz to ili nesto slicno napravio
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Prijatelji" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Prijatelji"
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: