Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zbog cega?

Ići dole 
+8
Gia
Ivana
jagodica
Iva
StormZ
bevana
sanja
pahuljicaa
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Zbog cega?   Zbog cega? EmptyPet Mar 09, 2012 8:22 pm

Devojke, znate vec da pijem Yaz pola godine...nesto malkice vise. I do sad je sve bilo u redu. Period privikavanja mi je bio tokom prve kutije - intermenstrualno krvarenje. E sad, problem je u tome sto mi je ovog meseca menstruacija trajala 9 dana. S tim sto je zadnja 3 bio braon sekret. I onda ono normalno belicast...i juce i danas OPET braon.. Zbog cega to moze biti? Da li mi mozda vise ne odgovaraju? Nije u pitanju period adaptacije pa da mi je zbog toga ovo... Stvarno su mi bile dobre do sada. Zbog cega? 1371890812 ne znam sta da radim... Treba kod ginekologa da idem krajem meseca, znaci krajem kutije... Pa bih je pitala i za promenu. Mada je ona meni jos tada rekla da ako mi Yaz vremenom ne bude odgovarao,da dodjem...a ako ne budem mogla doci, onda da pokusam sa Logestom. Zbog cega? 1371890812 sta misllite da je u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptyPet Mar 09, 2012 8:30 pm

Možda ti više i ne odgovaraju. Meni je nakon 9 meseci pilula menstruacija poludela - bila je obimna, bolna, dugaaaaaaaaaaaa. I tako 3 puta, dok nisam ih ostavila. A do tada sve ok.
Kako si prošla sa sekretom? Nadam se da su ti one vag. pomogle Zbog cega? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptyPet Mar 09, 2012 9:45 pm

Moguce je da ti ne odgovaraju vise.mozes da sacekas i sledeci mesec da vidis da li ce to da se ponovi,pa onda da menjas.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptyPet Mar 09, 2012 11:37 pm

Pa i ja mislim da mi mozda vise ne odgovaraju...imam jos 15ak pilula...znaci, jos pola kutije...videcu sta ce biti do kraja kutije...
Sanja, jesu, pomogle su mi... Imam manje sekreta... Ali ga i dalje ima dosta... Mada, ja ga imam puno od kad sam pocela da dobijam. Vazno je da vise nije onoliko gust i u onakvom intezitetu. Zbog cega? 650269930 pila sam Lactogyn tablete zbog vaginalne flore i onaj Imlekov jogurt Balans sto su mi devojke preporucile, i za sad je okej. Ali svakako cu morati na pregled. Zbog cega? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptyPet Mar 09, 2012 11:44 pm

Idi kod ginekologa sto pre,da bi pre pocela da se privikavas na nove tablete.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 12:04 am

Pahuljjice imaj u vidu da tebi hormoni sad rade ko besni, u tim si godinama. A drzis ih pod pilulama. Mozda ti i zato malo burnije reaguje organizam, tj. mozda se zato zasitio pilula. Idi do doktora, eto cisto da budes sama sa sobom nacisto.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 1:09 am

Vidis, nisam razmisljala o tome. Mislila sam da ce svakako da ih unormali bez obzira da li oni sad treba da luduju... Uf. Bas ne znam. A i nasla sam podatak da su Yaz i Yasmin stetne bas. Tj, opasne. Tako da sam se malo i zabrinula. :/ zna li neko nesto o Logest pilulama? Zbog cega? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 1:44 am

Ok, da se objasnimo prvo.Meni je doktor opste prakse, jedan stariji cikica sa podosta iskustva, rekao da su pilule za kontracepciju i tablete za smirenje jedini lekovi koje oni ne mogu da izdaju na recept, nego moras kod ginekologa ili psihijatra (u zavisnosti od toga sta ti treba).To dovoljno govori o ozbiljnosti pilula.One su sve stetne u nekoj meri, ali su svakako manje stetne od alternative (pod tim je mislio na abortus).Zato ginekolozi i kazu da devojka mora da bude potpuno zdrava da bi ih pila, i ne misli se samo na reproduktivno zdravlje, nego na opste stanje organizma.Yaz sam ja pila dve i po godine.I nije mi smetao, dobro sam ga podnosila.Sad sam prestala da ih pijem i pojavile su mi se bubuljice tu i tamo, ciklus mi malo oscilira, manje-vise se sve vratilo na staro.
Poenta je: ni jedne nisu 100% neskodljive, ali tome i sluze redovni lekarski pregledi, da bi se nadgledalo njihovo dejstvo.Moje je misljenje (licno moje nisam nigde to procitala, niti mi je to iko rekao) je da devojka ne bi trebalo da krene sa pilulama pre 25. godine.Najvise zato sto se do tad raste i do tada rade hormoni ubrzano, organizam se jos "gradi" da to tako kazem.E sad, kad ima potrebe piju ih devojke i ranije, ali me niko ne moze ubediti da to ne ostavlja bas nikakve tragove.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 1:56 am

Iva ::
Ok, da se objasnimo prvo.Meni je doktor opste prakse, jedan stariji cikica sa podosta iskustva, rekao da su pilule za kontracepciju i tablete za smirenje jedini lekovi koje oni ne mogu da izdaju na recept, nego moras kod ginekologa ili psihijatra (u zavisnosti od toga sta ti treba).To dovoljno govori o ozbiljnosti pilula.One su sve stetne u nekoj meri, ali su svakako manje stetne od alternative (pod tim je mislio na abortus).Zato ginekolozi i kazu da devojka mora da bude potpuno zdrava da bi ih pila, i ne misli se samo na reproduktivno zdravlje, nego na opste stanje organizma.Yaz sam ja pila dve i po godine.I nije mi smetao, dobro sam ga podnosila.Sad sam prestala da ih pijem i pojavile su mi se bubuljice tu i tamo, ciklus mi malo oscilira, manje-vise se sve vratilo na staro.
Poenta je: ni jedne nisu 100% neskodljive, ali tome i sluze redovni lekarski pregledi, da bi se nadgledalo njihovo dejstvo.Moje je misljenje (licno moje nisam nigde to procitala, niti mi je to iko rekao) je da devojka ne bi trebalo da krene sa pilulama pre 25. godine.Najvise zato sto se do tad raste i do tada rade hormoni ubrzano, organizam se jos "gradi" da to tako kazem.E sad, kad ima potrebe piju ih devojke i ranije, ali me niko ne moze ubediti da to ne ostavlja bas nikakve tragove.
Doktori sa starog sajta su pisali da ne bi valjalo da ih piju devojke ispod 16g, osim ako ne moraju. Slazem se sa tim da mozda ne bi trebalo da se piju dok jos rastemo i razvijamo se..ali ja bez njih ne bih mogla ni da se opustim ni nista. Nisam bas sigurna u kondome, a jos je i decko alergican na lateks...skoro smo isprobali neke Real feel o kojima su devojke pricale, koji nisu od lateksa...i bilo je ok. Sta znam. Zbog cega? 650269930 i pre pilula sam imala bolne menstruacije..a o pms-u da ne pricam...sad je super. Samo sto ne znam zasto braon sekret opet. Uf. Sto se tice zdravlja, imala sam pre 2-3 nedelje sistematski pregled... Preslusala mi je pluca, srce... Kaze da je to super. A imala sam ranije sum na srcu, koji se valjda u medjuvremenu povukao. Zbog cega? 650269930 ili sta vec. Ma sto se toga tice, potpuno sam zdrava. Osim sto sam imala gljivice. Nadam se da su ih vaginalete izlecile. Zbog cega? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 2:00 am

zvonci ::
Iva ::
Ok, da se objasnimo prvo.Meni je doktor opste prakse, jedan stariji cikica sa podosta iskustva, rekao da su pilule za kontracepciju i tablete za smirenje jedini lekovi koje oni ne mogu da izdaju na recept, nego moras kod ginekologa ili psihijatra (u zavisnosti od toga sta ti treba).To dovoljno govori o ozbiljnosti pilula.One su sve stetne u nekoj meri, ali su svakako manje stetne od alternative (pod tim je mislio na abortus).Zato ginekolozi i kazu da devojka mora da bude potpuno zdrava da bi ih pila, i ne misli se samo na reproduktivno zdravlje, nego na opste stanje organizma.Yaz sam ja pila dve i po godine.I nije mi smetao, dobro sam ga podnosila.Sad sam prestala da ih pijem i pojavile su mi se bubuljice tu i tamo, ciklus mi malo oscilira, manje-vise se sve vratilo na staro.
Poenta je: ni jedne nisu 100% neskodljive, ali tome i sluze redovni lekarski pregledi, da bi se nadgledalo njihovo dejstvo.Moje je misljenje (licno moje nisam nigde to procitala, niti mi je to iko rekao) je da devojka ne bi trebalo da krene sa pilulama pre 25. godine.Najvise zato sto se do tad raste i do tada rade hormoni ubrzano, organizam se jos "gradi" da to tako kazem.E sad, kad ima potrebe piju ih devojke i ranije, ali me niko ne moze ubediti da to ne ostavlja bas nikakve tragove.

Devojke, svi lekovi su u nekoj meri stetni, da se ne zavaravamo. Samo je poenta u odnosu korist:steta koju naprave. Tako npr. kod lekova za srce, bubrege i sl. korist je to sto nekome ti lekovi omogucavaju kvalitetan zivot, a to sto malo uticu na jetru i mozda na jos po nesto...jbg. to je vec kolateralna steta. Zbog cega? 1071211947 Slicno mislim da vazi i za pilule.
Slazem se... Da ih ne pijem mozda bih sada bila trudna. U svakom slucaju, bolje pilule nego abortus... To je mala kolicina hormona u odnosu na to sta je abortus. :/
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 2:14 am

Jao bre pahuljice, pa ti si ranije yaz non stop hvalila, a mi ti pričale da nisu baš toliko dobre, jer su se i skoro pojavile. Za one koje su duže na tržištu zna se više neželjenih efekata, jer su duže na tržištu. A kako vreme prolazi isto će se desiti i sa yaz/yasmin markom. Nebitno je to sada (u SADu je tužen proizvođač istih... bla bla...), ali ni druge nisu vitaminske tabletice.
Ja ne znam da li može i neka infekcija da izazove tu promenu menstruacije (znam znam ti i dečko ste prvi nemate ppb, ali neka bakterijca koju možeš sama da dobiješ, lupam, tipa ešerihija, isl - za to ti ne treba dečko Zbog cega? 650269930 ), ali veća mi je verovatnoća da piješ pilule u vreme kada te drma pubertet, i vrlo verovatno da ti ti hormoni iz Yaz pilula više ne odgovaraju. Bolje da vidiš da ti ih promene. Rekla si logest? Evo ti link, pročitaj, http://www.bayerhealthcare.rs/bayer-proizvodi/l-p/logest.html kupi ih ranije jer možda prilikom prelaska sa jedne na druge nema pauze od 7 dana, pisaće u uputstvu uostalom, da ne lupam bezveze.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 4:11 am

sanja ::
Jao bre pahuljice, pa ti si ranije yaz non stop hvalila, a mi ti pričale da nisu baš toliko dobre, jer su se i skoro pojavile. Za one koje su duže na tržištu zna se više neželjenih efekata, jer su duže na tržištu. A kako vreme prolazi isto će se desiti i sa yaz/yasmin markom. Nebitno je to sada (u SADu je tužen proizvođač istih... bla bla...), ali ni druge nisu vitaminske tabletice.
Ja ne znam da li može i neka infekcija da izazove tu promenu menstruacije (znam znam ti i dečko ste prvi nemate ppb, ali neka bakterijca koju možeš sama da dobiješ, lupam, tipa ešerihija, isl - za to ti ne treba dečko Zbog cega? 650269930 ), ali veća mi je verovatnoća da piješ pilule u vreme kada te drma pubertet, i vrlo verovatno da ti ti hormoni iz Yaz pilula više ne odgovaraju. Bolje da vidiš da ti ih promene. Rekla si logest? Evo ti link, pročitaj, http://www.bayerhealthcare.rs/bayer-proizvodi/l-p/logest.html kupi ih ranije jer možda prilikom prelaska sa jedne na druge nema pauze od 7 dana, pisaće u uputstvu uostalom, da ne lupam bezveze.
Hvalim ih ja i sada...super su mi stvarno, osim ovoga za menstruaciju poslednju. Sporije mi rastu dlacice, grudi porasle malo Zbog cega? 650269930, nisam se nista ugojila, nije mi smanjena zelja za seksom...i najbitnije, piju se svih 28 dana. To mi deluje jednostavnije mnogo nego pravljenje pauze od 7 dana. Npr, ako zavrsim u ponedeljak, to znaci da sa novom pocinjem u utorak? Pa sa sledecom u sredu? I sve tako za dan? To mi je komplikovano...ovako sam znala - dobijam u cetvrtak oko 5 popodne. A u petak pocinjem s novim pakovanjem. Zato imam osecaj da ne bih naucila sa novim. :/ procitacu ovo za logest kada udjem preko kompa, sad sam preko telefona pa ne mogu odmah. :/
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 4:18 am

E ovo me malo buni. Pise da sa narednim pakovanjem treba poceti nakon 7 dana...i da je lako zapamtiti jer svako novo pakovanje treba poceti istog dana u nedelji. Sto je jako cudno. Ako se pocinje osmog dana, onda ne znam kako to. :/ ili ja ne znam da brojim. I pise da ako se prelazi na drugu vrstu pilula treba poceti onog dana kada je oznaceno kao kad se dobije. Npr, ako ste dobili u sredu onda tog dana pocinjem s novim pakovanjem. U mom slucaju bi to bilo u cetvrtak, predpostavljam. Videcu jos malo sta ce biti sa ovim pilulama koje trenutno pijem. :/
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 8:45 am

Devojke, da li bih smela da od sutra pocnem sa belim pilulama odmah? Da zavrsim kutiju 15 dana ranije .. Sto se tice zastite - to mi nije problem. Samo zbog hormona brinem. Znam da ne sme to tek tako... :/ ali ipak ..
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 8:48 am

NE. Ispostuj proceduru i to sto si pocela da pijes.Kad zavrsisi kutiju vidi sta ces dalje, ali ne smes na svoju ruku da prekidas kad ti se cefne.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 9:27 am

ja ne znam sta si se istripovala odjednom Zbog cega? 451624781 to sto neke pilule prestanu da ti odgovaraju nije nista lose,predjes na druge (lekar ti je rekao koje) i gotovo.uostalom vec sam rekla sta mislim.savetujem te kao sto bih i sama uradila.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 10:06 am

Logest se pije ovako. u npr. ponedeljak kreneš i ispiješ 21. pauza 7 dana. Nakon toga OPET u ponedeljak počinješ kutiju. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 10:08 am

mislim da sam joj na starom forumu objasnjavala to,i slike sam stavljala.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 10:16 am

Pahuljicu treba baš baš baš ubeđivati
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 10:41 am

bevana ::
mislim da sam joj na starom forumu objasnjavala to,i slike sam stavljala.
Jesi, ali sam ti rekla da mi je to komplikovano. Zbog cega? 364988687
A cekaj, pa kako se onda broji? Ako se broji prvi dan pauze dan nakon sto zavrsis pakovanje, onda ispada u utorak da se pocinje ako si npr u ponedeljak zavrsila. Ja ne znam da brojim onda. Ili jos gore - glupa sam. Surprised
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 10:43 am

da.ako u ponedeljak popijes poslednju pilulu,u utorak pocinjes sa novom kutijom.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 11:08 am

bevana ::
da.ako u ponedeljak popijes poslednju pilulu,u utorak pocinjes sa novom kutijom.
Ali mene zbunjuje sto u uputstvu pise da se s novim pakovanjem krece ivek istog dana. Npr ako pocnem u sredu, sledece pakovanje takodje pocinjem u sredu i sve tako. I pise da se sedmog dana pocinje s novim pakovanjem. To je uputstvo Logesta...zato me zbunjuje sto pise da se uvek istog dana pocinje u nedelji, a devojke su pisale da se pocinje osmog dana. Surprised
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 11:12 am

pa pocinje se uvek istog dana.uzmi kalenadar pa izbroj.Zbog cega? 650269930

evo sta pise :Uzimanje narednog pakovanja leka Logest®️
Počnite da uzimate naredno pakovanje leka Logest®️ posle 7 dana pauze tokom koje ih niste uzimali.

posle 7 dana,znaci 8.

edit: znaci uzmi i broji.21 dan + 7 dana pauze,8. dana pocinje nova kutija.i videces da se sve poklapa.

imas to i na 21dan. lekari su pisali hiljadu puta,mozes da proveris.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptySub Mar 10, 2012 11:49 pm

bevana ::
pa pocinje se uvek istog dana.uzmi kalenadar pa izbroj.Zbog cega? 650269930

evo sta pise :Uzimanje narednog pakovanja leka Logest®️
Počnite da uzimate naredno pakovanje leka Logest®️ posle 7 dana pauze tokom koje ih niste uzimali.

posle 7 dana,znaci 8.

edit: znaci uzmi i broji.21 dan + 7 dana pauze,8. dana pocinje nova kutija.i videces da se sve poklapa.

imas to i na 21dan. lekari su pisali hiljadu puta,mozes da proveris.
Ali ne shvatas sta mene zbunjuje Zbog cega? 364988687
Ti si napisala da ako pocnem u ponedeljak, onda sa sledecim pakovanjem pocinjem u utorak..tacnije, osmog dana. A u uputstvu pise da se sa svakim narednim pakovanjem pocinje istog dana u nedelji. Ako pocnem u sredu, svako naredno cu pocinjati u sredu. A ovo kako mi racunamo, ispada da svako naredno pomeram za dan. :/ racunala sam milion puta, i po uputstvu ispada da se pocinje sedmog dana. :/
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? EmptyNed Mar 11, 2012 1:46 am

bevana ::
da.ako u ponedeljak popijes poslednju pilulu,u utorak pocinjes sa novom kutijom.

procitaj ponovo.napisala sam da ako zavrsis u ponedeljak,sledecu kutiju pocinjes u utorak.


ako pocnes u ponedeljak,uvek prvu pilulu pijes ponedeljkom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zbog cega? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega?   Zbog cega? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zbog cega?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: