Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Усне

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Усне   Pet Mar 09, 2012 10:46 pm

шта користите девојке, да ли се шминкате или су ту лабела. ја волим лабела, веровали ви или не тренутно их имам ДЕВЕТ и све користим зависи од расположења и један полу лабело-полу руж.
Супер су ми од LABELLA од нара (то ми је омиљени) јер оставља лепу црвену боју па изгледа као да сам нашминкана. и од истог произвођача од јагоде и руже.

слободно укините тему ако треба негде другде да се стави пост.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Mar 09, 2012 11:20 pm

E super je tema,sto bi je ukidali ja obozavam labela i trenutno ih isto imam nekoliko.Drugarica mi je iz Grcke pre god i po dana donela skroz prirodno labelo na bazi meda pcelinjeg voska i sea butera,i obozavam ga,a tek sto mirise.Imam 2 ona u kutijici jedno je boje visnje a drugo bezbojno sa mirisom lubenice,inace stalno uzimam ono labelo passion fruit.

Jako volim da koristim sjajeve,kojih takodje imam nekoliko ili su u nezno roze i boji kajsije ili onako krv crveno,najnoviji koji sam uzela je u boji koze-nude
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Mar 09, 2012 11:21 pm

А који ти је то крв црвено? мени је такав од нара. баш је добар и дивно мирише?

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Mar 09, 2012 11:24 pm

koristim sjajeve stalno,a labela zimi.uglavnom ono obicno plavo,ili od kamilice.uzela sam neko iz avona,kao sa medom,i uopste nisam zadovoljna.

Broj poruka : 3396
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Усне   Sub Mar 10, 2012 12:05 am

ja retko koristim labelo,tj.samo kad mi zatreba i najlepse mi je obicno,classic.a imam i neko Baleino,onako je rozikasto-sedefasto,kao onaj Pear& shine,to mi je super!
A sjajeve volim sto svetlije,uglavnom rozikaste!Sad imam jedan H&M sa ukusom dinje,prelep je!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

PočaljiNaslov: Re: Усне   Sub Mar 10, 2012 1:21 am

Lus rimmelov neki sjaj mnogo je dobar,a ako pitas za labello to je onaj passio fruit bude onako rozikasto crven
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Усне   Sub Mar 10, 2012 1:46 am

Labela obozavam, i bas ih koristim redovno.Sjajeve koristim za izlaske.A ruzeve nazalost ne umem da namazem. A korsitila bih crveni, samo kad bi umela da se nasminkam.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546

PočaljiNaslov: Re: Усне   Sub Mar 10, 2012 6:51 am

Ja najvise volim karmine, sjajeve bas redje stavljam, a karmine svakodnevno jer sam svekodnevno i nasminkana. Uglavom imam neka oriflame i avon. Boje su neke svetlo bez, tamnije bez, roze, ciklama, pink. Nanosim ih cetkicom, i tad su najpostojaniji i usne izgledaju punije i lepse. A za jos bolji efekat dobro je staviti olovku za usne u boji karmina. A sto se labela tice, imam neka razna, uglavnom obicna, koja koristim kad nisam nasminkana.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Nov 30, 2012 4:49 am

nekoliko saveta za negu usana u toku zime:

CETKAJTE I USNE

Posle pranja zuba operite četkicu i iskoristite je za usne. Njome ih masirijate kružnim pokretima, pa ćete na taj način ukloniti svaki višak kože koji na njima trenutno postoji.

MASKA OD SIRA
Kupite kravlji ili kozji sir, pomešajte ga sa malo mlake vode i nanesite smesu na usne. Neka maska stoji najmanje deset minuta kako bi imala vremena da deluje. Ako i niste naručiti ljubitelj mirisa i ukusa sira, onda se poslužite medom. Stavite ga ravnomerno na usne i ostavite ga da deluje takođe desetak minuta. Osim pilinga koji ćete tako obaviti, medom ćete takođe hidrirati kožu usana.

KREMA SA FAKTOROM

Pre nego što izađete napolje kada je ledeni dan, namažite na usne, umesto običnog labela, kremu sa što višim zaštitnim faktorom.

preuzeto sa:zena.blic.rs
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Nov 30, 2012 7:10 am

Pre spavanja na usne namazite tanak sloj meda. I sa tim prenocite. Ujutru ce biti nahranjene.
Med i smedji secer moze da se iskoristi i za piling usana. Pomesa se pomalo od oba i utrlja na usne.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Nov 30, 2012 7:45 am

uvek koristim labelo i kao i lus imam ih mnogo,ali sve koristim sjajeve koristim uvece,a od skoro koristim i jedan AVON ruz koji mi se bas svideo,malo je tamniji od labela i svetao je
iva,probala sam ja ovo sa medom i stvarno je super
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.09.2012
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Nov 30, 2012 7:59 am

Ja trenutno koristim Baleino labelo od grejpfruta, fino mirise i njeguje usne.
Sjajeve ne koristim, prije jesam, sada mi se vise toliko i ne svidjaju.
Ponekad stavim neki kao ruz-labelo iz Avona koji sam narucila prije jedno dvije godine i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pet Nov 30, 2012 8:36 am

Ja obozavam labelo... i to nar i jagodu posebno sad sam nar potrosila pa uzela jagodu, i ona mi je bas divna... a u torbi uvek imam 2-3 razlicita labela plus jos pokoji sjaj
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Усне   Sub Dec 01, 2012 11:32 pm

Preporucujem sjaj za usne, aura, providni. super je, a dostupan svima! povoljna cena!

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Усне   Sub Dec 01, 2012 11:44 pm

Ne znam kako nisam videla ovu temu do sada. Obozavam labelo, stalno ga koristim. Trenutno imam neko alverde vanila-mandarina i odlicno je. A menjam ih. Sjajeve ne podnosim.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 12:02 am

sneki,njihova labela su divna ja nemam dm u svom gradu i zato kupim bar 2 kada odem u BG ili NS
lus,njihovi sjajevi su ok,a cena im je super
preporucujem deborah sjajeve jesu skupi,ali stvarno dugo traju i prelepi su
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 12:37 am

ja ovaj Golden rose koristim godinama.providni (sa sljokicama) i ovakvu neku nijansu.gust je i postojan.nisam ga skoro kupovala jer sam ga u poslednje vreme cesto dobijala od drugarice,ali povoljan je sigurno.

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 12:44 am

Laro, alverde ima vanila-mandarina? to moram da kupim
ja sam imala bas labelo, vanila-mand., ali prestali su da ga prave... nigde ga ne mozes naci...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 12:49 am

je l` probao neko ovo labelo?je l` ostavlja neku boju?

Nazad na vrh Ići dole
Lara

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 12:51 am

Da, Jeci. Lepo mirise i bas je masno, ostavlja sjaj.
Ivana, mislim da moja drugarica ima to labelo, i da ne ostavlja neku boju, ali se vidi..
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 1:08 am

E Laro bas mi je znacio tvoj komentar...jer sam bas razmisljala da l da uzmem to Alverde sa mandarinom ili sa hamamelisom

a sto se tice sjaja ja koristim neki alverdeov od ruze i prelep mi,ne lepi se i ne ostaje na usnama a osravlja neku prirodnu boju
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 1:17 am

ja i labelo i sjaj volim. i puno ima, negde oko 15. pa kakvo mi je raspolozenje tako i stavljam. mada sad kad dodje zima hocu neki sa zastitnim faktorom i medicinski.

ivana, probaj zeleni od kamilice.
inace, moja drugarica, buduci dr koristi labelo koje prave u apoteci. jedno 115 dinara je i ona ga hvali.

imam labellino, avonovo, lorealov, the body shop, baleino,hemel, aura, bourijois pariz...

sad sam bacila oko na seba medov. je l' imao neko taj? taj je medicinski!

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 2:04 am

Drago mi je, kajli, valjda ce ti se svideti.
"Seba med" kozmetiku ne vidjam u dmu i lilliju. Ima je samo u apotekama ili ja ne vidim dobro?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 2:10 am

imala sam od kamilice.nekako mi nije dovoljno masno.
a bas sam se ponadala da to ljubicasto ostavlja boju!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Dec 02, 2012 3:51 am

Lara ::
Drago mi je, kajli, valjda ce ti se svideti.
"Seba med" kozmetiku ne vidjam u dmu i lilliju. Ima je samo u apotekama ili ja ne vidim dobro?

sad gledam katalog iz lilija,i neki seba med proizvodi su na snizenju.tako da ih izgleda ima

PočaljiNaslov: Re: Усне   

Nazad na vrh Ići dole

Усне
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: