Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Усне

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 7:09 am

Depiliram ih voskom i imam ih jako puno i jako su crne. To je jedino sto bukvalno mrzim na sebi. Planiram da odradim lasersku epilaciju ili kako god se to zove prvom prilikom. I da se resim bede jednom za svagda.
Blago vama koje nemate problema sa tim, meni su nocna mora.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 7:55 am

Ja imam po 5 svetlih dlaka sa jedne i druge strane,njih pocupam pincetom jednom u sto godina.

Poslednji izmenio bevana dana Ned Sep 15, 2013 8:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 7:58 am

moje su jako svetle, ne skidam ih, ali da ih imam vise, i da su tamnije, svakako bih.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 8:01 am

Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 8:08 am

Yo ne znam da li da se smejem ili da placem.
Meni je najzalije sto ni mama ni baba od oca nisu maljave zene, ali ja sam morala da pokupim te gene od tate.  

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 8:17 am

namenjeno je smejanju imam ih i ja, jeste to par dlacica, ali kako sam starija sve su jace i vidljivije. i boli me uvo, makar uvek imam nakit
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

Broj poruka : 1490
Godina : 23

bev svaka ti cast sto cupas pincetom, ja ne mogu, bas me boli, odmah mi suze oci
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

Broj poruka : 2170

Ko odlakavi jos vise - to je problem sa hormonima, a ne sa uklanjanjem dlacica voskom.

Meni je uzasno kad vidim to...a imam 2 drugarice koje kazu ''necu, ne vide se kad su mi svetle'' a vide se bas dobro. I jos kad stave puder, pa one dlake dodju do izrazaja. Uzas!

Ja ih od drugog srednje uklanjam...iako nisam morala jer se stvarno nisu videle...ali dovoljno je kad ja predjem prstima i osetim...pa sam odlucila da odem da mi ih uklone.

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 8:57 am

Ja ih sredjujem pincetom vec nekih godinu dana sigurno,mozda i vise...kao i bev
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 9:02 am

Pincetom nemojte i necete moci jos dugo jer ce postati crne jako, kao i obrve...moja majka je do prosle godine pincetom, pa sam ja pocela da joj skidam voskom. Kaze, prvih nekoliko je jednom u mesec dana cupala pincetom...a kasnije je doslo do toga da je morala svaki drugi dan...kao i obrve... Ne mora da znaci da ce svima tako

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 9:06 am

Kojom logikom?Jer i pincetom i trakama isto cupas.
A obrvama mi se ne menja boja

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 9:14 am

Ne znam kojom logikom, ali su joj bas jake od pincete...a kako koristimo trakice, vise joj nisu jake nego su bas meke i proredile su se...

Meni su obrve svetlije, ali to sto cupam mi je crno. Shocked

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 9:17 am

Ni meni nije jasno kojom logikom Da li sada treba da koristim vosak za ovih nekoliko dlacica koje imam povremeno ? Ja sam voskom samo prvi put i posle vise nije bilo potrebe
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 9:26 am

Ja isto imam nekoliko, ali sve skidam voskom...protrljam rukama trakicu, odlepim, zalepim i povucem... prvo sto mi je jednostavnije, a drugo sto su mi se bas proredile...imam 3-4 na jednoj i 3-4 na drugoj strani.

Broj poruka : 671
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 9:38 am

pahuljicaa ::
Ko odlakavi jos vise - to je problem sa hormonima, a ne sa uklanjanjem dlacica voskom.

Meni je uzasno kad vidim to...a imam 2 drugarice koje kazu ''necu, ne vide se kad su mi svetle'' a vide se bas dobro. I jos kad stave puder, pa one dlake dodju do izrazaja. Uzas!

Ja ih od drugog srednje uklanjam...iako nisam morala jer se stvarno nisu videle...ali dovoljno je kad ja predjem prstima i osetim...pa sam odlucila da odem da mi ih uklone.
E o ovome ja pricam... Kod mene se primete samo tad, kad je puder tamniji i imam ih samo na krajevima usana.
Oticicu na depilaciju pa sta mi bog da. Kod nas su u gradu otvorili nesto za tu trajnu epilaciju ili sta vec, drugarica planira da uradi nausnice pa cu videti rezultat. Mada sam malo skepticna da se dlake mogu trajno ukloniti scratch 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 10:03 am

Ja te dlacice nemam, moja sestra kuka kako ima brkove, ali ih nema nego je umislila ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Усне   Ned Sep 15, 2013 10:53 pm

I ja vec godinama skidam nausnice voskom, nisu mi ojacale uopste, niti se vidi kada rastu. Ranije sam to obavljala kod kozmeticarke, sad ih skinem sama kod kuce kada se setim, tj. kada primetim da ih imam. Meni te Lycia trakice nisu odgovarale, pece jako kada ih skidas i znao je onaj vosak da mi se ulepi, pa sam se mucila da ga skinem. One provereno vise dlaka pokidaju nego sto iscupaju. Zato ja lepo odem u prodavnicu gde se prodaje kozmetika za kozmeticke salone, uzmem jednu kockicu voska i onu malu serpicu za otapanje, ne izadje vise od 400-500 din, a traje bar pola godine ( s tim da ga koristimo i sestra i ja ).
Nazad na vrh Ići dole
koni

Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pon Sep 16, 2013 1:01 am

Bella ::
I ja vec godinama skidam nausnice voskom, nisu mi ojacale uopste, niti se vidi kada rastu. Ranije sam to obavljala kod kozmeticarke, sad ih skinem sama kod kuce kada se setim, tj. kada primetim da ih imam. Meni te Lycia trakice nisu odgovarale, pece jako kada ih skidas i znao je onaj vosak da mi se ulepi, pa sam se mucila da ga skinem. One provereno vise dlaka pokidaju nego sto iscupaju. Zato ja lepo odem u prodavnicu gde se prodaje kozmetika za kozmeticke salone, uzmem jednu kockicu voska i onu malu serpicu za otapanje, ne izadje vise od 400-500 din, a traje bar pola godine ( s tim da ga koristimo i sestra i ja ).
E o ovome pricam. To ako se desi, onda krecu da rastu jake i crne jer pucanje dlake je isto kao da ste je obrijali.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pon Sep 16, 2013 1:45 am

Te topilice i voskove imas da narucis i na sajtovima, tamo narucuju ti profesionalni kozmeticki saloni. Ja planiram da skupim pare pa da kupim te voskove i ostala cuda. Racunam da mi se to vise isplati nego da svakih par nedelja kupujem novo pakovanje brijaca ...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pon Sep 16, 2013 5:06 am

Ko ima Alexandar cosmetics u gradu,tamo imate topilice i patrone.Mada patrona ima i po apotekama.

PočaljiNaslov: Re: Усне   Pon Sep 16, 2013 5:15 am

To iz Aleksandra moze da se poruci i preko interneta samo sto se placa i postarina ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Усне   Uto Sep 17, 2013 4:27 am

Bella, zagrijes li trakicu? Meni uvek iz korena pocupa...mozda ne znas pravilno da povuces. Jer ja bas pogledam trakicu i tacno se vidi ona crna tackica na kraju, da je iz korena iscupana i lako skinem ostatke voska bas, (mada i ne treba da ostane, samo ivica koju ne mozes ni da zalepis dobro, i kad ti tako ostane, onda niti si zategla kako treba, niti si povukla kako treba) i samo onom vlaznom maramicom sto dodje u pakovanju obrisem. I ne pece me nista. A inace imam bas osetljivu kozu! Tako da moze biti da ne umes njih pravilno da skines ili ne ugrijes trakicu...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Усне   Uto Sep 17, 2013 5:51 am

Pa moguce, stvarno ne znam. Zato mi je i lakse sa redovnim voskom jer je on svakako zagrejan.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

Broj poruka : 1490

PočaljiNaslov: Re: Усне   Uto Sep 17, 2013 6:08 am

koliko znam treba vuci u suprotnom pravcu od rasta dlake
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Усне   Uto Sep 17, 2013 7:09 am

Jeste to...to stoji ali npr mnogi ne postuju ono ''zategni lice prstima u smeru rasta dlake, pa povuci traku u smeru suprotnom od rasta dlake, kad je dobro pritisnes rukom''...da bi dobro uhvatilo i iscupalo iz korena sve...ja cu u petak da skidam opet...to ce mi biti 18-19 dana...

PočaljiNaslov: Re: Усне   

Nazad na vrh Ići dole

Усне
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: