Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Brzo

Ići dole 
AutorPoruka
Winnie Pooh

Broj poruka : 31
Datum upisa : 11.03.2012

PočaljiNaslov: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:33 am

Hello
Moj decko i ja smo zajedno vec 2 godine, a odnose imamo vec vise od godinu i po dana. Posto sam ja njemu bila prva devojka, mislila sam da je to zbog neiskustva ali on i sada jako brzo svrsi. Problem je sto vise ni ne uzivam u odnosu kada vec unapred znam da ce biti gotovo maltene pre nego sto i pocne. Ne znam vise sta da radim, da li imate neki savet? Hvala unapred na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:36 am

jesi li pricala ti sa njim o tome?sta on kaze?
neka pokusa da odlozi ejakulaciju tako sto cete da promenite pozu kada je pri kraju.mislilm na neku u kojoj on bas i ne uziva.ili neka uspori (ili usporis) sa pokretima.
a je l' tako bude i kad imate vise odnosa ili samo prvi put?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

Broj poruka : 336

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:40 am

Kegelove vežbe za muškarce. Izguglaj ih, i neka se vežba! Moj je tako došao do više od 1h ok, on je stariji od tvog i iskustvo je tu, ali Kegelove vežbe su mu pomogle da stvarno izdrži duže. Ranije je mogao po 30min, a nakon njih i sat ipo. Moraće da se uči da ga drži uspravno čak i kada bi da ejakulira - znači pomažu odlaganju, produžavaju erekciju... itd., rade se lako i brzo, vidi po netu, pa mu kaži. I moj dečko je prijateljima pomenuo to, koji su imali muke, i veruj mi, svako ko je dobio savet (ima tu i odraslih ljudi, verovala ili ne) je pokušao i nakon već 10ak dana se pohvalio rezultatima uz komentar da će tek da vežbaju

Nazad na vrh Ići dole
Winnie Pooh

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:48 am

Pricali smo o tome i on kaze da se trudi da odlozi, ali ne moze. Drugi put bude malo duze, ali ne bas puno! Pogledacu odmah te vezbe pa cu mu predloziti! Vec mi pocinje ici to na zivce jako
Nazad na vrh Ići dole
sanja

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:50 am

E pa onda mora da vežba pa nam se posle pohvali!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:51 am

Meni su ove vezbe bas zanimljive, nisam znala da postoje i za muskarce. Jako korisno. Hvala Sanja.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:54 am

Moj dečko kaže za njih: Širi dalje
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 9:04 am

jel istina da kad devojka radi te vezbe dok je u njoj, mogu da se zaglave?????? ako razumete na sta mislim....
Nazad na vrh Ići dole
Winnie Pooh

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 9:06 am

Jos samo da ga nagovorim da ih radi i super
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 10:06 am

Yo** ::
jel istina da kad devojka radi te vezbe dok je u njoj, mogu da se zaglave?????? ako razumete na sta mislim....

nije moj decko voli taj osecaj

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Ned Mar 11, 2012 8:12 pm

Winnie Pooh ::
Jos samo da ga nagovorim da ih radi i super

Kažeš mu: nema seksa dok ne vežbaš da možeš duže. Što ti duže da se svlačiš nego što on može da izdrži? Sama kažeš da ti više i ne prija znajući koliko "traje". Uskrati mu na neko vreme - ne mislim na večnost Nijedna cura ne bi pristala na kratke odnose a da dečko se ne trudi na sve moguće načine da to promeni.
Ne može da odloži ejakulaciju? Evo mu način.....
Nazad na vrh Ići dole
Winnie Pooh

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Pon Mar 12, 2012 7:29 am

Rekla sam mu, radio ih je i juce i danas, a rekao je da ce ih raditi i dalje :)Cak sam i ja probala one za devojke pa smo se zajedno petljali oko toga da nadjemo sta tacno treba zatezati i smejali smo se! Nismo jos vodili ljubav da proverimo, mada ne verujem da deluju tako brzo, ali za koji dan ko zna Hvala na savetu Sanja
Nazad na vrh Ići dole
sanja

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Pon Mar 12, 2012 7:32 am

Winnie Pooh ::
Rekla sam mu, radio ih je i juce i danas, a rekao je da ce ih raditi i dalje :)Cak sam i ja probala one za devojke pa smo se zajedno petljali oko toga da nadjemo sta tacno treba zatezati i smejali smo se! Nismo jos vodili ljubav da proverimo, mada ne verujem da deluju tako brzo, ali za koji dan ko zna Hvala na savetu Sanja

Pusti ga jedno nedelju do dve, pa ga spopadni ali ako ne izdrži u krevetu, ne kritikuj, samo mu kaži da jedva čekaš da vežbice prorade

Nazad na vrh Ići dole
Viceroy

Broj poruka : 17
Datum upisa : 13.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Uto Mar 13, 2012 11:04 am

Evo me, registrovao sam se na nagovor nekih od vas ovde.

Te kegelove vezbe nista ne vrede, sve je to u glavi. Imao sam i ja slicnih problema pa mi te vezbe nisu pomogle..cak sam se vise opterecivao time tako da je problem ostao. SVE je to u glavi kod nas.
Nemoj ga opterecivati time sto ces ga nagovarati na te vezbe i sto na neki nacin to predstavljas kao veliki problem (u sustini jeste ali se lako resava), dovoljno je sto se i mi sami jedemo oko toga. Probaj otvoreno da pricas sa njim o tome. Probajte i da se malo napijete. Slistite litru vina ili rakije (sta vise preferirate Laughing ) pa probajte tako. Naravno, ne mislim da se rastanete od zivota ko Minimax vec samo malo, da se opustite. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
zvoncica_

Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Uto Mar 20, 2012 9:35 am

I ja sam imala isti problem sa mojim deckom, sve smo pokusali, cak je i kod urologa isao. To zaista jeste na psihickoj bazi, ali im je i glavic preosetljiv. Ja sam toliko citala o tome, raspitivala se kod svi mogucih ljudi i nista nisam uspela, To je jedan od razloga sto se moja veza raspala
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Uto Mar 20, 2012 9:19 pm

ne znam kako mi nije komentar stavljen. zvoncice_ jesi li ti bila na proslom forumu nadimak tyara?

Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Pet Apr 06, 2012 11:53 pm

Izvini sto odgovaram posle ovoliko vremena, bila sam u guzvi. Da, da, da to sam bila ja, zato i kazem da je to bas veliki problem
Nazad na vrh Ići dole
una

Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Brzo    Sub Apr 07, 2012 3:28 am

neka proba da skrene misli na nesto drugo kad oseti da ce da svrsi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Brzo    

Nazad na vrh Ići dole

Brzo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: