Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

sex za vreme menstruacije

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
deavenus

Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 25

PočaljiNaslov: sex za vreme menstruacije   Ned Mar 11, 2012 2:13 pm

Postovani,imala sam odnose zadnji dan menstracije ceo dan mi nije islo nista i posto sam procitala da par dana nakon menstruacije i par dana pre su tkz. neplodni dani nismo koristili kondom i moj momak je isao do kraja,kad smo videli krv bilo je kasno,pa me interesuje jer sam citala da se tokom menstruacije moze ostati u drugom stanju,da li da je to zaista moguce ? i kao da znam kad su tacno neplodni dani a da ne moram ici kod ginekologa ? i jos nesto da li imate i na ovom sajtu ginekologa kojem se moze pisati putem maila ? Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Ned Mar 11, 2012 4:06 pm

Moras da znas da postoji mogucnost da zatrudnis u bilo kom danu ciklusa, bilo da su to plodni dani ili ne, ili da ti traje menstruacije ili ne, to cime se ti upravljas je totalno nepouzdano. Isto tako, moras da znas da svaki nezasticeni odnos moze da ima za posledicu trudnocu, bilo da tvoj momak ide do kraja u tebi ili da prekine, jer oni tokom odnosa ispustaju predsemenu tecnost od koje se isto moze zatrudneti kao od sperme. Ne znam koji bi ti savet sada dala, ne znam kad se taj rizican odnos desio i ne znam da li je kasno da popijes pilulu za dan poslo, ako nije kasno mozda ne bi bilo lose da je popijes.
Inace, dobro je sto koristite kondome, ali ako zelis da uzivate bez njih i da ne brines o trudnoci, a da si pritom sigurna da ste i ti i tvoj momak zdravi, mozes da koristis kontraceptivne pilule.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Ned Mar 11, 2012 7:57 pm

I da dodam da je ovo forum, ne sajt, i da nema ginekologa. Ovde se samo razmenjuju iskustva i saveti
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Ned Mar 11, 2012 10:56 pm

koliko sam ja shvatila ,ti mislis da su pre i posle menstruacije neplodni dani,a dok imas menstruaciju mogu da budu plodni,pa ste zato isli do kraja jer ste mislili da je gotova?
ne,nego je ovulacija negde na sredini ciklusa i tada si najplodnija.e sad,plodni dani su ti period u toku meseca.znaci,ako su ti menstruacije redovne na 28 dana,npr.,onda bi trebalo da ti je ovulacija 14. dana ciklusa,a plodni dani mogu biti nekoliko dana pre i posle.ALI,to nikako nije pouzdana metoda i ne igraj se!iz raznih razloga taj period plodnih/neplodnih dana moze da se pomeri. jos ako uzmes u obzir da spermatozoidi mogu da opstanu u vagini i do 3 dana...znaci,tebi neki dan posle menstruacije moze da bude neplodan,ali ce mozda za 2 dana nastupiti plodan,a spermatozoid je jos ziv i....
Nazad na vrh Ići dole
deavenus

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Pon Mar 12, 2012 12:29 am

da Ivana tako svakako sam oslucila da uzmem pilulu...hvala...na proslom sajtu je bilo pa sam zbog toga mislila da ima i ovde...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Pon Mar 12, 2012 1:17 am

pametno sto si uzela pilulu.i od sad,pamet u glavu!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

Broj poruka : 2170
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Pon Mar 12, 2012 9:59 am

I treba da znas da narednih 6 meseci ne smes vise popiti nijednu pilulu za dan posle. I da, moguce je da ces za par dana opet dobiti menstruaciju. To je posledica pilule za dan posle, ipak su to hormoni.
Mozes poslati poruku na mejl info@vasginekolog.rs
ali, ne pominji nikakav sajt ni nista, samo problem koji imas. Da ne bude da se koristimo njihovim ginekolozima preko naseg foruma, sto ponekad i radimo kada imamo pitanje a niko od devojaka nema odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
deavenus

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Pon Mar 12, 2012 2:40 pm

Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   Uto Apr 10, 2012 10:15 pm

Moja drugarica je ostala trudna za vreme menstruacije,mada ja to ne bih mogla da radim u tim danima,bljaaak.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: sex za vreme menstruacije   

Nazad na vrh Ići dole

sex za vreme menstruacije
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kontracepcija
» Kasnjenja menstruacije i antibiotici
» Kako da brze prodje vreme...
» Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.
» Vreme potrebno za kuvanje povrća

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: