Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kaluđer koji je prodao svoj ferari

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 5:01 am

Da li je neko pročitao ovu knjigu i šta mislite o njoj? Da li vredi da je čitam? Ja sam je dobila za rođendan, ali nekoko me ne privlači..
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 5:16 am

Ako volis knjige koje se baziraju na samopomoci onda vredi.Ja sam je isto dobila za rodjendan, i krenula da je citam, ali sam na pola izgubila interesovanje.
Probaj, mozda ti se i dopadne.Ali ne ocekuj neki roman sa radnjom ili slicno, tu su kroz price i primere napisani saveti o zivotu, ishrani, trosenju vremena, ciljevima.
Po meni, pisana je bas tako da zapadnjacima koji zive 300 na sat priblizi istocnjacku filozofiju.
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 5:53 am

Joooj, dosta mi je više tih knjiga što govore: te živi ovako, te onako.
A drugarica koja mi je poklonila knjigu je poznata po glupim knjigama.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 6:04 am

Laughing
Meni je ovo poklonila drugarica koja zna da ih mrzim iz dna duse, ali eto misli da sam pogubljena u prostoru i vremenu pa me treba usmeriti. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 6:06 am

Kaluđer koji je prodao svoj ferari 650269930
Ova moja ni ne gleda šta kupuje, njoj je bitno da je naslov interesantan. A to je uglavnom promašaj!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 6:16 am

Ma tu knnjigu su na sva usta ishvalili u svim medijima i na sajtovima.Ali u Srbiji prodavati pricu kako treba manje raditi i posvetiti se privatnom zivotu i duhovnom uzdizanju je besmisleno.Ovde bi ljudi ubili da dodju do ma kojeg posla.Kako rekoh, knjiga je pisana za bogate Amerikance, koji su ceo zivot mlatili pare, pa sad ne znaju sta ce sa sobom, a nikoga pored sebe nemaju.
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 6:20 am

Ali ta priča je svugde besmislena. Pa i u Americi, oni ne bi bili tu gde jesu da malo rade i samo se duhovno se uzdižu.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 6:36 am

S tim da je besmislena se ne slazem.Amerika i nije bas na nekom sjajnom mestu, vecina stanovnika grca u dugovima, dok manjina kupuje Luj Viton cipelice od par hiljada dolara.Puno raditi je po meni skroz opravdano, ali i Japanci puno rade, pa nisu depresivni i nije im pola nacije na lekovima za smirenje.Ameri su davno izgubili kompas, ali to je vec neka druga tema.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari EmptyUto Mar 13, 2012 6:41 am

Inace lik koji je "kaludjer" u ovoj prici je ceo zivot radio kao advokat, imao iza sebe razvod ili dva, nije imao porodicu, i kad je dosao u neke 50-te ili 60-te, ne secam se vise, onda je ukapirao da nema nista sem ferarija, novca na racunu, i bajne kuce.Nije imao ni decu ni porodicu ni prijatelje, nista, samo reputaciju odlicnog advokata i puno para.Pri tom je u sudnici doziveo srcku i posle toga krenuo u Indiju da se "prosvetljuje".I onda prica kako treba jesti zdravu hranu, raditi vezbe svakog dana (pod tim mislim kretati se), i slicne notorne gluposti, koje svako sa malo mozga i zdravorazumskim razmisljanjem zna.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaluđer koji je prodao svoj ferari   Kaluđer koji je prodao svoj ferari Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kaluđer koji je prodao svoj ferari
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Preparati koji su se lose pokazali
» Odredite svoj tip koze
» Sama svoj majstor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Kultura, nauka i tehnika :: Knjige-
Skoči na: