Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Izostanak menstruacije

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Čet Mar 15, 2012 8:31 am

Gumene mede ::
Ej, hvala na brzom odgovoru Pomislila sam da je meni mozda to, jer bas i ne verujem da sam trudna, em sam dobila prosli mesec, a od tad nisam imala odnose, a sad opet kasni, kao i prosli mesec... Mada, ja sam skoro stupila u odnose uopste, a cula sam i da kada zenska osoba postane seksualno aktivna moze da se desi da se ciklus malo remeti u pocetku.
Moje misljenje je da to nije do toga da li si stupila u odnose, vec do toga sto mnogo razmisljas o tome, i verovatno brines.
Ja kad sam pocela sa odnosima pre 6 meseci .. decko je imao da izludi od moje paranoje.
Ako imas stalnog partnera mozda bi mogla da vidis sa ginekologom za pilule.
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Čet Mar 15, 2012 8:52 am

Ne volim sto vam dosadjujem, ali da li mislite da je test mogao da bude lazno negativan kada sam ga radila prosli put, a uradila sam ga tek kad mi je kasnila, prosle je bilo vec 3 nedelje od odnosa, mozda i malo vise?
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Čet Mar 15, 2012 8:58 am

Ne, nije bilo apsolutno nikakvih igranja bez kondoma. I ne verujem da je pukao, nista nismo primetili, a to je ono sto me malo muci, ako nam je slucajno promaklo... Kul ste skroz, devojke, cim vas ne mrzi da odgovarate
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Čet Mar 15, 2012 9:03 am

Mede manje panike, vise opreznosti.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 8:59 am

Iva kad si prestala da pijes? Koliko su ti kasnile menstruacije u prosjeku nakon prekida sa pilulama?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:14 am

Nina, prestala sam nakon januarskog ciklusa.Sledeci sam dobila nakon 30 dana, do tad je bilo na 28-29 dana.Ali je bilo jako cudno dobijanje, prvo jako malo, pa tek posle par dana onako dosta.I oduzilo se.Sad kad razmislim i sracunam, opet mi kasni.I nemam nikakve simptome.Pfff

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Nazad na vrh Ići dole
Nina87

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:20 am

A meni kasni otkad sam prestala da ih pijem,to me uzasno nervira valjda je normalno do 6 mjeseci da je neredovna,a ja prestala krajem jula a u februaru mi kasnila 15 dana,uzas. Sad nemam pojma kad cu dobiti,plus mislim da sam trudna,panicarka sam,necu test da radim.Sve mi se skupilo,bas sam nervozna,a zbog toga ce mi jos vise kasniti.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:24 am

Ajoj a ja se sve nadam da ce se stabilizovati.GRRRRR
Trebalo je lepo da nastavim da ih pijem dok ne resim da imam decu, ali ne ja pametna.I sad, ako zelim da pocnem ponovo, koliko treba da cekam? Sest meseci je neka informacija koju sam ja nasla.

Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:28 am

Bar znam da nisam trudna sigurno.Ali nista drugo ne znam.Bas bi trebalo da odem i da se posavetujem sa ginekologom.

Nazad na vrh Ići dole
Nina87

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:30 am

I ja se bas kajem sto sam prestala, prava sam glupacica kao sto bi rekla Oliva nego ne bih da pocinjem sad da opet ne pravim hormonski disbalans,jer cim mi svaki mjesec kasni nije mi se stabilizovalo nista. A i ja sam cula tako a jedna djevojka na 21 dan mi je rekla da mogu i posle par mjeseci.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:32 am

Pitacu ginekologa kad budem otisla.A ako ne dobijem uskoro moracu da odem.A kakve su ti bili ciklusi pre pilula?
Mozda se sve vratilo na stanje od pre.

Nazad na vrh Ići dole
Nina87

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:41 am

E pa u tome i jeste problem,prije pilula sam imala redovne menstruacije,nikad mi nije kasnilo.Pukao nam je kondom prilikom zadnjeg odnosa i to mi nisu plodni dani ako racunam sa svim tim kasnjenjima ali sta ako mi bas sad doslo do normalizovanja i bas tad bila u plodnim danima.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:43 am

Jao Nina gde me natera da gledam u kalendar i racunam.Sad sizim i ja.Ne zbog trudnoce, nego sto mi kasni.

Nazad na vrh Ići dole
Nina87

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:47 am

Bjezi od panicarki bolje ti je pricaj sa nekim normalnim :)Ja se plasim trudnoce plus cisti zbog kasnjenja,ma haos:)
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:51 am

Kakve sad ciste?To valjda nemam.

Nazad na vrh Ići dole
Nina87

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:52 am

Nista,nista zaboravi
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Mar 17, 2012 9:54 am

salim se jedan od razloga sto nastaju ciste na jajnicima su i neredovne menstruacije,a meni vise od pola godine kasne svaki mjesec pa se zato bojim, ti nemas razloga za brigu
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Ned Mar 18, 2012 2:04 am

Meni kasni evo vec 6. dan. Jutros su me probudili bolovi u stomaku kao da cu dobiti, ali niiiista
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Ned Mar 18, 2012 2:07 am

I mene.Nina me podsetila da treba da dobijem a ja sam se sinoc svadjala sa stomakom jer opet kasni.I evo po naredjenju krenuo je da me boli jutros nesto malo. Meni su isto ovakve mestruacije bile pre pilula.Razvlaci se to dobijanje na nedelju dana.Samo nije bilo ovolike pauze izmedju ciklusa.Pffff

Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Ned Mar 18, 2012 2:12 am

Devojke, mozda je takav period, nagla promena temperature ili nagli prelazak sa zime na prolece pa se organizam jos nije prilagodio i zbog toga vam kasni. Dosta devojaka se u poslednjih nedelju dana zali da im kasni.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

Broj poruka : 2170
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Ned Mar 18, 2012 6:42 am

Ja sam negde citala da je minimum 6 meseci...negde 3...a meni je doktor sa onog drugog sajta rekao da mogu i odmah nakon mesec dana...sto mi je cudno. ja cu ih verovatno piti dok ne pozelim decu.
Nazad na vrh Ići dole
JJEECCAA

Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Ned Mar 25, 2012 11:03 pm

da ne otvaram novu temu,evo da pisem ovde. 21.decembra sam imala carski rez,koji je zavrsen tragicno:(. posle toga prvi put sam dobila 20.februara, bila je malo duza nego pre ali je bilo ok,a ovaj mesec skoro pa nista,prekljuce me boleo stomak i od tad sve po dve,tri kapi na dan. Pocela sam i da pijem kontracepciju,nadam se da nisam pogresila,jer kakva god da je ipak je pocela a i pilule od prvog dana.
Nazad na vrh Ići dole
Tasha

Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Apr 07, 2012 3:39 am

Pozdrav drugari!!Meni kasni tacno 9 dana a znam da nisamo imali rizicnih odnosa-Doduse nisamo koristili nikakvu zastitu nego smo "na vreme" kad moram tako da se izrazim i 90% sam sigurna da nije bilo u nutra jer bi toliko primetila!!Al me brine zasto ne dobijam,imam sve siptome kao da cu svaki momenat da dobije al nista.Zadnja menga mi je bila 29.02 sto znaci da sam trebala oko 29. maximalno 31.03 da dobijem al nista!!Inace sam bila kod ginekologa 21.03 i sve je bilo u najboljem redu-imate neki predlog sta je u pitanju?Da li postoji mozda neka luda sansa da sam trudna?
Nazad na vrh Ići dole
Tasha

Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Apr 07, 2012 6:25 am

Da,upravu si al te isto tako moram ispraviti da se preko expertnog UZ moze otkriti rana trudnoca-uzela sam test pa cu ga uraditi u ponedeljak ujutro ako bude pozitivan,ceka me Expertni Uz jer ja ovim testovim neverujem bas toliko-ako i on potvrdi onda abortus na zalost!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Sub Apr 07, 2012 7:10 am

mozes da uradis i beta hcg u bilo kojoj privatnoj laboratoriji.taj test ti je pouzdan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   

Nazad na vrh Ići dole

Izostanak menstruacije
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Izostanak mesečnog ciklusa zbog manja masti u ishrani?!
» Izostanak menstruacije
» Kasnjenja menstruacije i antibiotici
» Krvarenje posle menstruacije
» Bolna menstruacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: