Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 preparati za mršavljenje

Ići dole 
+9
Lus
pufnasta
inda
Ivana
StormZ
Jeci
sister87
sanja
meda
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 12:55 am

Moja drugarica je stalno na nekim dejetama, cesto koristi razne preparate za mrsavljenje, i rezultat svega toga nije bio smanjenje kilograma, nego problem za varenjem, slab imunitet i hemoroidi.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 1:06 am

ja preporucujem zeleni caj! zdrav je, SAMO STO JE MENI RUZAN, i mislim da pomaze.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 4:56 am

Koga zanima, videla sam na sajtu Lilly.rs, sreda 28. mart, sniženje 20% na sve preparate za mršavljenje. Pretpostavljam da ima i čajeva, i ko zna čega sve, pa ko voli nek' izvoli.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 10:08 am

ja sam problala zeleni sa breskvom, taj mi je najlepsi preparati za mršavljenje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:26 am

danas sam kupila zeleni sa nanom.i stvarno se samo nana oseca preparati za mršavljenje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:30 am

pa jel taj ima isti efekat kao obican zeleni caj?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:31 am

ne znam preparati za mršavljenje - Page 2 364988687 ovaj ima 85% zelenog,i 15% nane (tako bar pise na kutiji).
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 10:10 pm

cega sve ovde ima aha
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:07 pm

cula sam da je djumbir dobar za liniju!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:13 pm

i zeleni caj i djumbir malo ubrzavaju metabolizam,ali dok se ne smanje obroci i ne vezba-nista.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:37 pm

imas teekine-ov zeleni sa limunom i djumbirom, ali mi i nije nesto...
Zvonci, zaboravila sam ciji je preparati za mršavljenje - Page 2 1371890812
Znate sta sam ja joednom uradila? preparati za mršavljenje - Page 2 650269930 otisla kod kineza u blok, i u njihovoj radnjici hrane, dole u prizemlju, kupila kesu listica zelenog caja, oko 100-150 din, i bas je dobro preparati za mršavljenje - Page 2 650269930 na kesi sve na kineskom, nista ne razaznajem, ali ima jak miris i dobar je caj preparati za mršavljenje - Page 2 650269930 ako volis listice, to je predlog preparati za mršavljenje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 12:01 am

Jaoj da, znam... ali ta radnjica je odmah na pocetku, kod stanice baseva kad krenes ka kinezima, odmah sa desne strane, ne mozes ih omasiti preparati za mršavljenje - Page 2 650269930 ne zalazi se duboko sva sreca preparati za mršavljenje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 12:12 am

Da, taj je... bukvalno krenes onom ogromnom stazom ka njima, i videces druga ili treca radnjica sa desne strane preparati za mršavljenje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 1:07 am

Devojke, da li je neka od vas koristila ili cula nesto o ovom novom preparatu Diet plus?
Mnogo ljudi iz mog okruzenja prica o tome, pa da proverim o cemu se radi. Jel zna neka?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 1:11 am

Tablete neke, hemija kao i sve drugo sto reklamiraju.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 1:20 am

nemam pojma, bas me zanima sta je sastav. danas na poslu svi o tome pricaju, a ja kao pala s Marsa. kao klimam glavom, cula sam,a pojma nemam.
ovaj smrsao toliko, ovaj onoliki, ma idi
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 1:45 am

Ja sam citala na netu o tome koliko su ljudi smrsali, kao deluje, sve super, ali nikad nisam volela te "carobne tabletice" pa nesto i ne bih imala hrabrosti da se upustim u tako nesto, ko ima hrabrosti svaka casto. Moja kuma je probala sve i svasta od tih tabletica, nista joj nije pomoglo, ali je zato dugo posle imala problema sa zeludcem i probavom.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 2:17 am

mislim da je vecina svesna da ne postoji carobni stapic?! preparati za mršavljenje - Page 2 2089373836
nismo valjda toliko zatucan narod. scratch
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2012 6:36 am

Mrzelo me da citam sve redom.
Moja drugarica je neverovatno mnogo smrsala pre par godina sa onim Bozen tabletama Turbo slank,cini mi se da se tako zovu.
Ali ja o svim tim proizvodima imam negativno misljenje,i nikad to ne bih koristila,a ne bih se ni izgladnjivala,uvek postoji zdraviji nacin da se izgubi visak kilograma-zdrava ishrana i fizicka aktivnost.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 11:35 pm

jaoj, ali kad cujem za tu Bozen dobijem ospice. preparati za mršavljenje - Page 2 3594525493
moja komsinica je pila antikilogram, sacuvaj boze.
sad cujem da je aktuelan taj diet plus, ali pojma nemam kako izgleda i sta je to. bilo mi je glupo da pitam kolegu da mi donese bocicu. bas me zanima sastav, posto ga svi hvale. preparati za mršavljenje - Page 2 2370014350

Nazad na vrh Ići dole
mihnja

mihnja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 06.06.2012

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyPet Jun 08, 2012 2:34 am

meda ::
Da li ste za ili protiv preparata za mršavljenje? Kakvo iskustvo imate s tableticama, kapsulama, čajevima? Da li ste čule ili videle rezulatate takvog načina mršavljenja?

Nikada.A koristila sam jednom bozen.Samo sam izbacila dosta vode tada, ali to se moze izvesti i zelenim cajem, surutka je takodje dobra za mrsavljenje...ali naravno-fizicka aktivnost je potrebna.
E sad...Ja sam za mesec dana prosle godine izgubila sedam kg od kojih mi se vratilo 2kg. preparati za mršavljenje - Page 2 650269930 Ali sada...Ja nisam ne znam koliko vezbala.
Izbacila sam sav secer(i voce!), belo brasno,nisam preskakala obroke (na 4 ,5 sata), za veceru (dva sata pre spavanja) obicno bih pojela kiselo mleko.SVE OSTALO (bez pomfrita molim) sam jela.Kada sam vezbala, to je bilo ujutru ,trcanje pola sata...ili tri sata nakon obroka.Koza i kosa su mi bile genijalne! Prelepa koza bez bubuljica (puno VODE sam pila), zdravlje mi je bilo bolje, nisam imala migrene i bila sam super raspolozena...Ovo svima preporucujem, ja cu uskoro ponovo poceti.Ide leto sunny
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyPon Jun 11, 2012 2:55 am

kao sto sam vec napisala jezim se od tih proizvoda. meni ne treba. moja druagrica me stalno davi tim proizvodima. ide leto, treba da skine bar 7 kg. usvinjila se preko zime, sad je korigovala ishranu, krenula sa vezbama, ali kasno se setila.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptySre Jun 13, 2012 2:51 am

I ja sam protiv svih tih preparata,ne verujem da je ijedan od njih zdrav ko sto reklamiraju.Uvek postoji zdraviji nacin da se izgube kilogrami,ja to nikad ne bih koristila.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyPet Jun 15, 2012 12:24 am

takvi preparati mogu samo da ubrzaju proces mrsavljenja, ali ukoliko se ne pridrzavas pravilne ishrane i vratis se starim zivotnim navikama i te kako ce se kilogrami vratiti, ako i duplirati.
sve zavisi od sastava. jel se secate Leontinine zelene kafe i zabrane?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 EmptyPet Jun 15, 2012 1:41 am

Ta njena zelena kafa je bila hit kad je izasla, digla se tolika galama oko toga, mama i ja smo bile u fazonu "Da sacekamo jos malo pa je mozda i probamo" i na svu srecu pa smo cekale dovoljno dugo da dodje do toga da je zabrane. Verujte mi devojke, samo preseces i kazes "Od danas je ovako" i to je to, ja sam vec za koji dan puna dva meseca na dijeti i skinula sam 16 kilograma. Ja nisam verovala da imam ovoliko jak karakter, jedem samo ono sto sam zacrtala da smem i to je to, u kuci se sprema najnormalnije, mese se pite, kolaci, sve ono sto volim, kad izadjem negde na veceru sa drustvom isto jedem samo ono sto sam zacrtala da smem, svi piju alkohol ja pijem vodu, nisam pala ni u jedno iskusenje do sad.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





preparati za mršavljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: preparati za mršavljenje   preparati za mršavljenje - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
preparati za mršavljenje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Sport i ishrana-
Skoči na: