Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 pare, pare, pare

Ići dole 
+10
Lara
Bella
bevana
sister87
pufnasta
Asja
Ivana
Ferhundica
Iva
Lus
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 11:56 am

ahahhahahahha ivanaaaaa pare, pare, pare - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:02 pm

ili dobro hju imacemo sex a sutra ces ds mi kupis kola. pare, pare, pare - Page 2 650269930 grozna sam.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:04 pm

A tek da imaju seks sa njim... pare, pare, pare - Page 2 20348227 Zar on moze? pare, pare, pare - Page 2 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:05 pm

jos bolje ako ne moze,laksa zarada pare, pare, pare - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:06 pm

vijagra pufnasta. tad se dize kad na zid pogleda. a tek oralni fuuiuj.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:09 pm

Hahahahahaha, tu se ne zna ko vise uziva....hahahahahahahah pare, pare, pare - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:14 pm

Asja ::
jos bolje ako ne moze,laksa zarada pare, pare, pare - Page 2 364988687

pare, pare, pare - Page 2 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 9:57 pm

Pare su mi bitne, zato sto ne mogu da zivim bez para, logicno. Ne bi mogle nikad da me promene, zato sto, i kada imam malo i kada imam puno, uvek sam ista. Kad dobijem vecu svotu novca, volim da poklonim nesto mojim bliskim ljudima. Volim da imam lepu garderobu i nakit, ali i kada nemam novca kod sebe, snadjem se pa kupim nesto jeftinije. Za kosu i frizera, vitamine, dobrog zubara i ginekologa uvek moram da imam i tu zaista nikad ne stedim. Nikad ne bih bila u vezi zbog novca zato sto mislim da je to idiotski, smatram da u duzim, ozbiljnim vezama, decko i devojka treba da se dogovaraju, nekad neko ima vise novca, nekad manje, pa u skladu sa tim. Super mi je kad neko od njih npr. dobije neku vecu svotu novca, ili zaradi, nebitno i onda kupi neku sitnicu i vodi na veceru, sladoled. To mi je divno, tako sam ja radila sa svojim bivsim. Medjutim, kad budem birala muza pare, pare, pare - Page 2 425539214 naravno da cu gledati finansijsku stranu, ali ne zbog toga da bih ja mogla da lezim i dobijam svaki dan skupe poklone, vec da bi zajedno mogli da imamo svoj stan, da idemo na letovanje, imamo za svoju decu itd. I naravno, ne mislim da cu gledati da nadjem nekog prebogatog, vec, da imamo dovoljno za prethodno navedeno. Iiii finansijsku stranu cu gledati zato sto mrzim lencuge i neradnike, pa samim tim, neko ko je zadovoljan platom od 20000 jer ima za hranu i cigarete, i ne trudi se da napreduje, nikada ne bi bio osoba s kojom bih ja provela svoj zivot. Kad bih dobila sedmicu, ulozila bih u doktorske studije, neku nekretninu, i putovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 10:37 pm

i ja isto ne podnosim lencuge. ne mora on da bude dobbro situiran od mame i tate. nego da se trudi da ima, da radi i zsaradi! istina je da se od ljubavi ne zivi niti se placaju racuni.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 11:52 pm

Nazalost, novac je danas i te kako bitan, i onaj ko kaze da nije laze pare, pare, pare - Page 2 1071211947 U vezi manje vise, bila bih sa deckom i da ima i da nema para, navikla sam na to da decko placa racune, ali bih pristala i na to da delimo racun ako je takva finansijska situacija. Aliii, u braku je vec druga prica. Mislim da je za bracni odnos veliki problem ako zena zaradjuje vise od muskarca, to jednostavno nije prirodno i mislim da mnogo vredja taj muski ego. I ja bih se osecala lose da ulozim u obrazovanje, imam pristojnu platu, a ceo zivot stedim i stiskam se zato sto moj muz ima bednu platu. Sa druge strane smatram da zena mora da ima svoje primanje i to solidno da ne bi zavisila od muskarca. Meni je bitno da je muskarac ambiciozan, vredan, po mogucnosti da ima dobro obrazovanje i da se pored njega osecam sigurno.
E da, da dobijem 7-icu na lotou, verovatno bih ulozila u neke nekretnine i obezbedila sebi jos neke stvari koje su mi u tom trenutku potrebne, a ostatak u banku pare, pare, pare - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 2:03 am

Bella ::
Nazalost, novac je danas i te kako bitan, i onaj ko kaze da nije laze pare, pare, pare - Page 2 1071211947 U vezi manje vise, bila bih sa deckom i da ima i da nema para, navikla sam na to da decko placa racune, ali bih pristala i na to da delimo racun ako je takva finansijska situacija. Aliii, u braku je vec druga prica. Mislim da je za bracni odnos veliki problem ako zena zaradjuje vise od muskarca, to jednostavno nije prirodno i mislim da mnogo vredja taj muski ego. I ja bih se osecala lose da ulozim u obrazovanje, imam pristojnu platu, a ceo zivot stedim i stiskam se zato sto moj muz ima bednu platu. Sa druge strane smatram da zena mora da ima svoje primanje i to solidno da ne bi zavisila od muskarca. Meni je bitno da je muskarac ambiciozan, vredan, po mogucnosti da ima dobro obrazovanje i da se pored njega osecam sigurno.
E da, da dobijem 7-icu na lotou, verovatno bih ulozila u neke nekretnine i obezbedila sebi jos neke stvari koje su mi u tom trenutku potrebne, a ostatak u banku pare, pare, pare - Page 2 650269930

pare, pare, pare - Page 2 1302637395
meni ti apsolutno nije bitno, kad se svedu racuni, bitno mi je da mi lepo funkcionisemo,i da imamo dovoljno novca za zivot. (u buducnosti, jednom, je li)
Po tome, ko vise zaradjuje, vise vredi? Postujem ja tvoje misljenje, ali mi je cudno.


"Pristao bih da živim, ako mora tako biti, među divljacima, u vihoru revolucije ili u bezumnom vrtlogu rata.
Na sve bih pristao, samo ne na malograđanski život koji nikad ni u čemu ne pokazuje ni veličine, ni ljepote, ni prave radosti, jer je u njemu sve otrovano predrasudama i ukaljano računicom koja se uvlači do najskrovitijih dubina ljudskog života, do u osmejak sa kojim čovjek čovjeku kaže:
'Dobro jutro!', do u bračnu postelju, do na samrtnički log..."

Ivo Andrić

a sto se mene tice, i odgovora na temu, bitan mi je onoliko koliko mi je potreban, dakle, ne previse, ne pridajem mu neku posebnu vrednost, osim, sto se bez njega ne moze. paradoksalno, ali tako.
U vezi zbog novca, ne.
dalje, pare ljude kvare? Zavisi od osobe. Skroman covek ne mora biti mudar, ali mudar covek mora biti skroman.
Volim da ga imam, naravo, olaksava i omogucava zivot. Sto se momka tice, ne finansira me on, niti kupujemo jedno drugom neke vredne poklone, tako da, bitno mi je da ga ima, kao i ja, toliko da ne ugrozava nasu vezu. Ali to nikad nije bila, niti ce biti "osobina" po kojoj klasifikujem ljude.
Kao i u svemu, i tu treba imati meru.


Poslednji izmenio lara dana Pet Mar 16, 2012 4:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 5:00 am

Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:52 am

Bella,slazem se sa tobom..Doduse,ne bih rekla da nije priridno..Nego jednostavno,ma koliko oni govorili da im ne smeta,smeta!
Moja drugarica (moje godista) ima svoja kola,ima dosta novca,ali nije da nesto preterano trosi ili se hvali..Njen decko i nema bas,tj ima mnogo manje novca nego ona..Za sada lepo funkcionisu,ali ja sam joj rekla da su izuzetak.. pare, pare, pare - Page 2 650269930 On je vredan,radan,pa zaradice!
Meni je novac bitan,kao stvar bez koje ne mogu..Volim da se lepo obucem i da kupujem..Onaj osecaj kada izlazim iz radnje i znam da sam kupila nesto u sta sam zaljubljena!
Mislim da decko treba da bude pribliznog imovinskog stanja,ma koliko to ruzno zvucalo..
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 7:42 am

lara ::
Bella ::
Nazalost, novac je danas i te kako bitan, i onaj ko kaze da nije laze pare, pare, pare - Page 2 1071211947 U vezi manje vise, bila bih sa deckom i da ima i da nema para, navikla sam na to da decko placa racune, ali bih pristala i na to da delimo racun ako je takva finansijska situacija. Aliii, u braku je vec druga prica. Mislim da je za bracni odnos veliki problem ako zena zaradjuje vise od muskarca, to jednostavno nije prirodno i mislim da mnogo vredja taj muski ego. I ja bih se osecala lose da ulozim u obrazovanje, imam pristojnu platu, a ceo zivot stedim i stiskam se zato sto moj muz ima bednu platu. Sa druge strane smatram da zena mora da ima svoje primanje i to solidno da ne bi zavisila od muskarca. Meni je bitno da je muskarac ambiciozan, vredan, po mogucnosti da ima dobro obrazovanje i da se pored njega osecam sigurno.
E da, da dobijem 7-icu na lotou, verovatno bih ulozila u neke nekretnine i obezbedila sebi jos neke stvari koje su mi u tom trenutku potrebne, a ostatak u banku pare, pare, pare - Page 2 650269930

pare, pare, pare - Page 2 1302637395
meni ti apsolutno nije bitno, kad se svedu racuni, bitno mi je da mi lepo funkcionisemo,i da imamo dovoljno novca za zivot. (u buducnosti, jednom, je li)
Po tome, ko vise zaradjuje, vise vredi? Postujem ja tvoje misljenje, ali mi je cudno.


"Pristao bih da živim, ako mora tako biti, među divljacima, u vihoru revolucije ili u bezumnom vrtlogu rata.
Na sve bih pristao, samo ne na malograđanski život koji nikad ni u čemu ne pokazuje ni veličine, ni ljepote, ni prave radosti, jer je u njemu sve otrovano predrasudama i ukaljano računicom koja se uvlači do najskrovitijih dubina ljudskog života, do u osmejak sa kojim čovjek čovjeku kaže:
'Dobro jutro!', do u bračnu postelju, do na samrtnički log..."

Ivo Andrić

a sto se mene tice, i odgovora na temu, bitan mi je onoliko koliko mi je potreban, dakle, ne previse, ne pridajem mu neku posebnu vrednost, osim, sto se bez njega ne moze. paradoksalno, ali tako.
U vezi zbog novca, ne.
dalje, pare ljude kvare? Zavisi od osobe. Skroman covek ne mora biti mudar, ali mudar covek mora biti skroman.
Volim da ga imam, naravo, olaksava i omogucava zivot. Sto se momka tice, ne finansira me on, niti kupujemo jedno drugom neke vredne poklone, tako da, bitno mi je da ga ima, kao i ja, toliko da ne ugrozava nasu vezu. Ali to nikad nije bila, niti ce biti "osobina" po kojoj klasifikujem ljude.
Kao i u svemu, i tu treba imati meru.

Pa hajd dobro, mozda se nisam dobro izrazila kada sam rekla da nije prirodno. Ali prosto ne verujem da postoji muskarac (ili su takvi veoooma retki) kojima je u redu da zena zaradjuje znatno vise od njega. Ja sam zensko pa bih se osecala lose da imam duplo manju platu, koja recimo sva ode samo na rezije i da moram da pitam muza npr. da li mogu da kupim sebi nove cipele ili kaput. Naravno, nisam rekla da bi mi bio problem da muz i ja jednog dana imamo istu platu, pa mozda da i ja imam nesto visu, ali ne znatno. Jednostavno, smatram da to vodi problemima u braku i mislim da bi se svaki muskarac osecao manje vrednim ako je svestan da zavisi od zene, cak i ako to njoj ne bi smetalo.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 8:52 am

pufnasta ::
Hahahahaha, Asja, podsetila si me na mene, kupila sam ja u sred leta koznu jaknu za 12 hiljada i moj momak poceo odmah cudno da me gleda i puta u fazonu "Kupujes koznu jaknu u sred leta?!", na sta sam mu ja odgovorila "Pa duso, ja sam ustedela, sad je na snizenju, na jesen ce biti duplo skuplja"... pare, pare, pare - Page 2 364988687

A sto se tice Hafnera, samo me interesuje kako one devojke nije groza da ga ljude u usta onakvog... pare, pare, pare - Page 2 2372778019
pufnasta pa to je mnogooo,rasipnice rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 9:01 am

ja volim sposobne muskarce koji su u stanju da vode racuna o porodici,a da zena ima mogucnost da bira da li ce da radi ili ne...i ne bix volela da zaradjujem vise od muza jednog dana
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 9:12 am

Asja ::
ja volim sposobne muskarce koji su u stanju da vode racuna o porodici,a da zena ima mogucnost da bira da li ce da radi ili ne...i ne bix volela da zaradjujem vise od muza jednog dana

Sa ovim se slazem u potpunosti. Samo sto je sve manje takvih, kako vidim, ili su razmazeni mamini i tatini sinovi koji su pri tom nesposobni da zarade sami nesto ili su samo nesposobni da zarade. Zato devojke, kad naidjete na redak primerak momka koji je sposoban da sam zaradi i koji ne sedi i ceka od mame i tate da mu daju novac bacajte laso.

A sto se jakne tice, znam ja da je bilo mnogo, ali je to bila cena u sred leta, na jesen je kostala duplo vise.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 9:32 am

Asja ::
pufnasta ::
Asja ::
ja volim sposobne muskarce koji su u stanju da vode racuna o porodici,a da zena ima mogucnost da bira da li ce da radi ili ne...i ne bix volela da zaradjujem vise od muza jednog dana

Sa ovim se slazem u potpunosti. Samo sto je sve manje takvih, kako vidim, ili su razmazeni mamini i tatini sinovi koji su pri tom nesposobni da zarade sami nesto ili su samo nesposobni da zarade. Zato devojke, kad naidjete na redak primerak momka koji je sposoban da sam zaradi i koji ne sedi i ceka od mame i tate da mu daju novac bacajte laso.

A sto se jakne tice, znam ja da je bilo mnogo, ali je to bila cena u sred leta, na jesen je kostala duplo vise.
ma salim se ja pare, pare, pare - Page 2 364988687 takvix nemaaaaa,mene jos drug ubedjuje da ne razmisljam kako treba i da sam sponzorusa...ja daleko od toga da ne planiram da radim,ali ako ja dodjem u situaciju da treba da lupam glavu oko svega,lupa cu je sama,automatski bi mi taj muskarac postao beznacajan i nesposoban u ocima
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 9:35 am

Nesposoban miskarac da zaradi za svoju porodicu samo smeta u istoj. Eto ja za svog momka mogu slobodno da kazem da je dovoljno sposoban da se snadje i zaradi u svakoj situaciji i na bilo koji nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 9:59 am

jos ja da nadjem jednog takvog pare, pare, pare - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:00 am

da,jos mi je drug rekao da nisam dovoljno dobra riba da bix mogla tako da razmisljam xD hahahhahah
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:04 am

Ma to nema veze sa tim kakva si riba.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:06 am

Hm...da dobijem na lotu (sto se nikad nece desiti) kupila bi jos dva stana (da se nadje,nekretnina nikad dosta) pare, pare, pare - Page 2 1071211947 dobro auto,putovala bih.Dobru svotu novca bih stavila na racun tetki koju volim kao rodjenu majku.Uzivala,uzivala i samo uzivala...ah snovi pare, pare, pare - Page 2 650269930 Novac mi nije presudan u vezi,ali moram priznati da cesto znam reci da finansije diktiraju zivot,jer gde god da krenes i sta god pozeleo trebaju ti pare zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:08 am

To uopste nema veze sa tim kako devojka izgleda.Nego sa tim sta ima u glavi i kako se ponasa.Ako je ona samostalna i vredna naravno da ce privuci nekog ko je isto to (mada su sanse i da privuce nekog parazita).
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 10:19 am

pufnasta ::
Ma to nema veze sa tim kakva si riba.
znam,nego je on nesposoban pa ga je iznerviralo moje razmisljanje pa je xteo da iznervira mene pare, pare, pare - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pare, pare, pare - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pare, pare, pare
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: