Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Snovi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
pufnasta

Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Apr 26, 2012 12:19 pm

Sad sam se setila svog jednog sna, sanjala sam to pre godinu dana, kad je momak prvi put dosao ovde, spavala sam kod njega i secam se da sam se tako naglo probudila da se cak i on probudio istog trenutka i pitao me sta mi je. A sanjala sam kako mu zvoni telefon, on spava, ja se javljam a sa druge strane se javlja Slovenka i prica slovenacki, ja je sve razumem, a rec slovenackog ne znam i ne razumem, i objasnjava mi kako ja tu nemam sta da trazim, kako im ja samo smetam, kako su oni zajedno i razne neke gluposti i u tom trenutku sam se ja naglo probudila. Kasnije kad sam ispricala momku smejao mi se i pitao me onako kroz smeh "I ona prica slovenacki, a ti je sve razumes?". A inace, tad sam bila u velikom tripu da necemo moci tako da funkcionisemo, da ce on mene ostaviti, da me ne voli i razne druge gluposti koje zensko moze da smisli.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Apr 26, 2012 12:24 pm

upravo si sama objasnila svoj san to je strah od neuspeha govorio kroz san
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Apr 26, 2012 12:30 pm

Znam znam, to sam odavno sebi objasnila, kad je proslo tripovanje i kad sam videla da ne mora sve da bude crno i negativno i da sve to sto sam umisljala nije istina.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Apr 26, 2012 11:11 pm

Jeci ::
Mozda to sto on tebe ignosrise, i ne vidi, a ti ga trazis stalno da mu nesto kazes, znaci da ti on treba, a nije tu dovoljno? Mozda to cak ne predstavlja njega direktno, vec nekoga do koga ti je stalo, kome zelis da se poveris, da razgovaras, a ta osoba ne reaguje na tebe?
ako to uopste ima imalo smisla...? tumacenja mi i nisu jaca strana

pa moguce je da je to sto se mi ne vidjamo koliko bih ja htela...ali bas cesto to sanjam i onda vicem na njega na javi!
a imam i neke nersene prijateljske odnose...e,bas si me sad bacila na razmisljanje!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sub Apr 28, 2012 7:39 pm

Joj ja verujem u snove da imaju neko značenje. Meni se desilo dok sam bila u vezi sa dečkom da sanjam kao sve super i mi raskinemo i mi stvarno posle 2 dana raskinuli :/
I sad ga non stop sanjam, i kako posle da ne mislim na njega :/ Sanjam npr. da mi šalje poruku da me voli ali da ne zna kako da mi to pokaže.
Ili sinoć sanjam Kako mi njegov drug javlja kako je on povredjen i kako je u bolnici i kaže mi na tebi je da li ćeš mu pomoći ili ne. I non stop se sve vrti oko nekih njegovih slika...konfuzija. Jel se neko razume da mi razjasni?
Obično se probudim posle takvih snova
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sub Apr 28, 2012 11:47 pm

Mrvice,ja mislim da si ti mnogo opterecena celom situacijom,pa da je to zbog toga!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Pon Apr 30, 2012 4:05 am

hm moguće ne znam kako da ga zaboravim...taman neko vreme prekinem da mislim na njega i on se javi, kao da zna i namerno mi ne da da nastavim dalje Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 12:37 am

Sanjala sam kako sam prevarila momka. i kako se kajem, ne znam sta cu sa sobom u snu. Svasta.. i jako sam bila srecna kad sam se probudila. Je l' neko sanjao nesto slicno? Ne pridajem tome neki znacaj, ali mi je cudno.

Poslednji izmenio Lara dana Uto Jun 26, 2012 1:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sister87

Broj poruka : 372

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 12:51 am

hej draga, ne zelim da ti zadajem brige ipak je to samo san. Ali tacno znam da sam cula da je sova u snu znak neceg loseg.. pa sam potrcala i da proverim, i u sanovnicima koje sam pogledala isto kaze:
Bolest bliske osobe
Glas sove- umreće vam prijatelj ili roditelj
Više sova- nesreća, loš znak
Maziti sove- bolest
Ljubiti sove- smrt

Sova,sanjati sovu
Ako vidiš u snu sovu-predstoje ti problemi u školi ili na radnom mestu
Ako čuješ sovu- smrtni slučaj u bližoj okolini
Ubiti sovu-veliki problemi ,teška bolest

no PU,PU... nedaj Boze pokusaj da zaboravis...
ja sam nocas sanjala kako po meni skacu par buva,UZAS!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 12:58 am

Moj muz stalno sanja da ga varam i ostavljam.

Ja sam se skoro setila neceg,inace ne verujem mnogo u snove,horoskope i sl.
Prosle godine sam imala spontani,od pocetka nije islo kako treba,2 dana je trajala nasa radost a onda sam pocela da krvarim.I u to vreme dok je ta neizvesnost trajala,hoce li sve biti u redu ili nece,jedne noci sanjala sam kako prolazim pored nekog bazencica sa nekom prljavom vodom,i kad sam mu prisla,iz njega je iskocila zmija i ugrizla me za vaginu.Nakon par dana morala sam na kiretazu.

Mozda je to bila cista slucajnost,ali ne znam sta da mislim,ja inace retko kad sanjam,i sto sanjam ja ne zapamtim.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 1:00 am

Ne znam.. Verovatno se tako reflektovao tvoj strah. Ja sam jednom sanjala da sam polomila naocare za vid, i sledeceg dana se to i desilo. Bas sam bila u tripu..
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 1:05 am

To i ja mislim,bila sam opterecena time,pa mi je to doslo i nocu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 2:07 am

Nastija, sad vidim ovo sto si ti napisala. Kazu da, ako u snu osetis bol kad sanjas da te ujede zmija, da je to nesto lose. Ja verujem u snove.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 2:13 am

Kod mene je ocigledno bilo nesto lose.Ali mi je opet neverovatno da je taj san bio neko predskazanje.Ja cak nisam ni skontala to odmah nego danima posle toga.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Uto Jun 26, 2012 2:27 am

Verovatno onda zbog toga ne verujes. Ja verujem, jer sam se par puta uverila da je istina, nekako imam ljude u cijem prisustvu mi nije prijatno, nekako mi iz njih viri neka zloba, i uvek kad ih sanjam, desi mi se nesto lose. A sanjam ih nevezano od toga da li ih vidim ili cujem. Zato verujem. Mozda sam sujeverna, sta znam...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sre Jul 18, 2012 10:46 pm

Ja sam prosle noci sanjala bebu kojoj sam zaboravila da promenim pelenu 3-4 dana pa joj je dupence bilo svo u plikovima,jaoj,opterecena sam bebama
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Jul 19, 2012 12:03 am

Nastija, samo opusteno, bices divna mama.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Jul 19, 2012 3:01 am

O,hvala,nadam se da ce biti tako
Nazad na vrh Ići dole
Kalla

Broj poruka : 76
Datum upisa : 14.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Jul 19, 2012 4:03 am

i ja stalno sanjam bebe,al valjda je to normalno u trudnoci,nekad sanjam takve gluposti da se prepadnem i probudim,a nekad su to divni snovi
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Jul 19, 2012 4:29 am

i ja mislim da je to normalno u trudnoci,jer si skoncentrisan samo na to,to ti je trenutno prioritet
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sre Jul 25, 2012 3:03 am

ja sam nocas sanjala kako su me napale neke macke,i toliko sam se uplasila da sam skocila iz kreveta i probudila se
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sre Nov 14, 2012 11:38 pm

Sanjao sam kako me je WindZ pozvala da se vidimo, i bila je tamo sa nekim drugaricama i drugovima, bilo je leto i od jednom je skinula majcu i brus i ostala samo u gacicama, kroz san sam osetio neki bes nesto neopisano... A onda su rekli da idu, i onda je ona posla sa njima, ali sam ja rekao da idem sa njom. Seli smo na bajseve, oni su otisli, mi smo polako isli i pricali sto je to uradila. Onda sam ubrzavao voznju kako je sve vise pricala neke gluposti kao "Ja da se pokazem kako sam zgodna, da me zele svi, nek vide sta imas", moja voznja je dosla do veoma velike brzine (Inace i u stvarnom zivotu vozim bajs uvek brzo) onda sam nas sa namerom zakucao u neko drvo, ona je lezala i plakala, a Ja sam samo ustao i otisao... Sta sam za ime Boga ja sanjao?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sre Nov 14, 2012 11:45 pm

питај Виндз.

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Sre Nov 14, 2012 11:59 pm

StormZ,evo ja cu da ti objasnim.
Ti si Vaga,jedna senzitivna dusa i sve to sto si sanjao je tvoja podsvest,nesto ste te potajno muci.ti znas sta je to.

tako ja to vidim.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

Broj poruka : 671

PočaljiNaslov: Re: Snovi   Čet Nov 15, 2012 12:22 am

I pojavi se tako pred onim bivsim Severininim,dade on silne pare za feng sui hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Snovi   

Nazad na vrh Ići dole

Snovi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Korak po korak na putu do bete +

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-