Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pregledi i cene

Ići dole 
+3
Ivana
Jeci
Lucidnost
7 posters
AutorPoruka
Lucidnost




Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.03.2012

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyPon Mar 19, 2012 3:15 am

Gde mislite da je najbolje ici kada je u pitanju bris, mikroplazma i ureaplazma?


Poslednji izmenio Lucidnost dana Čet Maj 17, 2012 7:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyPon Mar 19, 2012 8:48 am

Bas sam danas citala nesto, imas u Srbolabu rade razne testove..
E sad ne znam za sta ti treba, ali imaju paket gde rade vaginalni bris, cervikalni bris, papa testa, test bakterijske vaginoze i vaginalnog sekreta za 2500, a u tu cenu je uracunato i uzimanje brisa...
Nije puno jeftinije, ali i 1000 je nesto...Pregledi i cene  364988687
I oni su privatnici, tako da ako je i to puno, raspitaj se mozda nadjes jos negde jeftinije, prosvraljaj na netu Pregledi i cene  364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyPon Mar 19, 2012 10:09 am

A koje briseve treba da radis?
Svi ti dr su povezani sa privatnim laboratorijama i imaju procenat od svakog pacijenta-zato ti je i tala broj te laboratorije.Verovatno je jedna na D?Tako je bilo i meni,pa sam ja namerno otisla u drugu laboratoriju,u Beo lab.
Nazad na vrh Ići dole
Lucidnost




Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.03.2012

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyUto Mar 20, 2012 5:02 am

Jeci ::
Bas sam danas citala nesto, imas u Srbolabu rade razne testove..
E sad ne znam za sta ti treba, ali imaju paket gde rade vaginalni bris, cervikalni bris, papa testa, test bakterijske vaginoze i vaginalnog sekreta za 2500, a u tu cenu je uracunato i uzimanje brisa...
Nije puno jeftinije, ali i 1000 je nesto...Pregledi i cene  364988687
I oni su privatnici, tako da ako je i to puno, raspitaj se mozda nadjes jos negde jeftinije, prosvraljaj na netu Pregledi i cene  364988687

pa stvar i jeste u tome sto ja nemam pojma sta tacno treba da radim... Rekla je bris i rekla je da treba mislim da radim test na hlamidiju? Mislim...Napisala je ona tamo na uputu sta i kako treba ali iako sam se svojski trudila jednostavno NE MOGU da procitam taj doktorski rukopis =/ Uglavnom hvala Pregledi i cene  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyUto Mar 20, 2012 5:05 am

verovatno ti je dala uput za hlamidiju,ureaplazmu i mikoplazmu.obicno za to salju u Gradski zavod za javno zdravlje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptySre Mar 21, 2012 3:50 am

a sto se sve to placa? ja idem u studentsku polikliniku ,i kad mi jednom kazu da treba da vadim bris,papa u i ostala čuda koja pomja nemam sta su moram da spremim 4000 din?XD sta ce mi onda i kjizica i sve..
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptySre Mar 21, 2012 4:04 am

meni su za hlamidiju,ureaplazmu i mikoplazmu dali uput na Medicinski fakultet za imunologiju i virusologiju, a u gradskom zavodu sam radila Torch
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptySre Mar 21, 2012 4:29 am

WindZ ::
a sto se sve to placa? ja idem u studentsku polikliniku ,i kad mi jednom kazu da treba da vadim bris,papa u i ostala čuda koja pomja nemam sta su moram da spremim 4000 din?XD sta ce mi onda i kjizica i sve..

Papa test i vaginalni bris ne placas.To rade na poliklinici.A ovi specijalni brisevi se svuda placaju.Eventualno se raspitaj za Batut,ako si iz Beograda-pricalo se da se tamo ne placa,ali da se dugo ceka...
Nazad na vrh Ići dole
Jambi

Jambi


Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.03.2012

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyČet Mar 29, 2012 7:05 am

Ja sam bila u Risticu, koji vazi za jedan od boljih privatnih DZ i ne bih ga nikome preporucila, iako znam da dosta devojaka ide tamo.
Na prvi pogled su fini i ljubazni,ali su jako grubi sto se tice pregleda,briseve rade sestre sa saltera a ne ginekolog,a i cene sa sajta im se ne poklapaju sa onima sto ti naplate kad dodjes.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyUto Apr 17, 2012 10:53 am

imam jedno pitanje ..bila sam danas u studentskoj kod ginekologa i rekla je da treba da sačeka raspored pa da mi radi kolonoskopiju tako nesto reče..zasto to treba,i sta je uopste ?guglacu malo al reko ovako mi je bolje kad mi neko kaze..hvala i koliko kosta?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyUto Apr 17, 2012 11:30 am

WindZ ::
imam jedno pitanje ..bila sam danas u studentskoj kod ginekologa i rekla je da treba da sačeka raspored pa da mi radi kolonoskopiju tako nesto reče..zasto to treba,i sta je uopste ?guglacu malo al reko ovako mi je bolje kad mi neko kaze..hvala i koliko kosta?

mislis kolposkopiju? Pregledi i cene  650269930 https://zenski-kutak.serbianforum.info/t63-sta-je-kolposkopija
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyUto Apr 17, 2012 8:59 pm

ne kosta te nista na poliklinici,a jako je bitno da to odradis.pomocu posebnog aparata kolposkopa ti posmatra eventualne promene na grlicu.
problem je samo sto se dugo ceka.koliko sam skontala oni dobiju raspored za jedno 2 meseca i tacno znaju kad rade preglede,kad kolposkopiju,kad su u sali,a kad rade uz!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptySre Apr 18, 2012 12:46 am

Da na to sam mislila hvala Bevana Pregledi i cene  650269930 hvala Ivana.. e super da ne moram to da placam..a čudo mi nije trazila papa test jos uvek ,trazila kad sam prvi put dosla al je rekla ne treba rano mi je.. pa dobro sačekacu kolko treba reče za taj raspored..mislim da mi nije mnogo hitno nisam jos ni god dana u odnosima valjda je sve ok,mada zavisi od dosta stvari.. malo mi deluje scary al valjda nije strasno XD

rekla mi je i da dodjem na pregled dojki ,valjda od 9 do 13 dana ciklusa..to je valjda tamo kod njih nije mi zakazala neko vreme neznam do kad rade,i ko ce da me pregleda XD a taj pregled el se placa ?ili samo donesem kjizicu i indeks i to je to..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptySre Apr 18, 2012 6:47 am

nista ne placas na poliklinici.jedino ako se neki brisevi ne rade kod njih,onda te posalje privatno.mozda ce ti uraditi i papa test kad i kolposkopiju.meni je tako.i grupu sekreta.da,da,pregled dojki se radi tada.znaci,vidi kada su ti ti dani,pa vidi kad radi Andjela i idi onda.trebalo bi da je tako.ja nikad nisam radila odvojeno taj pregled,nego mi se poklopi da tada radim i ostale,pa mi uradi sve zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyČet Apr 19, 2012 9:44 am

Hvala Pregledi i cene  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptyČet Apr 19, 2012 9:47 am

WindZ ::
Hvala Pregledi i cene  650269930
nema na cemu!
i 3 dana pre kolposkopije bez odnosa,krvarenja i vaginaleta!
Nazad na vrh Ići dole
Hoppipoylla

Hoppipoylla


Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30
Lokacija : NY

Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  EmptySre Jun 20, 2012 10:55 am

Treba mi jedna pomoc.. Leto cu provesti u Bg-u, pa me zanima neka dobra privatna ginekoloska ordinacija zbog pregleda. Ovde u Subotici ne zelim da idem, jer su uzasni. Ako znate neku, preporucite mi Pregledi i cene  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pregledi i cene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregledi i cene    Pregledi i cene  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pregledi i cene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cene u Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Gde ići-
Skoči na: