Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stomak

Ići dole 
+2
pufnasta
Nepopravljiva
6 posters
AutorPoruka
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 11:16 am

E ovako stoje stvari sa mojim stomakom. Stomak 650269930
Ujutru imam prelep, ravan stomak, medjutim kako doruckujem, popijem nesto on se naduje. Sto je najgore lepo zvaces svaki zalogaj, ne zurim nigde ali okreni-obrni meni je na kraju dana stomak kao trudnici.
Pre nego sto sam proslavila 18.rodj. pila sam one tablete za nadutost, espumisan valjda, i stvarno su mi pomogle. Eto tad sam imala od jutra do mraka ravan stomak, ali kako sam prestala da ih pijem opet isto.
Negde sam procitala da je to zbog problema organa sa varenjem.
Ima li neko isti problem kao i ja?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 11:24 am

Jel imas zatvor? Meni su za zatvor pomogle suve sljive.
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 11:53 am

Nemam.Normalno sve. Vrvt je problem sa organima za varenje, nista drugo mi nije logicno. Mislila sam da mozda jos neka cura ovde ima takav problem jer sam nedavno citala clanak o 4 vrste stomaka. Stomak 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 11:54 am

Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 12:07 pm

Mozes da uradis test intolerancije na hranu i da tako vidis koja ti hrana prija a koje ne i da se po tome hranis.
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 12:25 pm

Raspitacu se o tome, hvala.
Kad budem rekla mojima pitace me da li mi jos nesto ne fali. Stomak 364988687
Oni navikli da idu kod doktora samo kad ih nesto bas, bas boli. . .
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 6:49 pm

Imala sam isti problem kao ti, vremenom ga rešavam. Koliko puta radiš trbušnjake i da li ih radiš?
dok ih nisam radila, non stop sam se naduvavala, toliko, da uveče struk "naraste" 4-8!!!! cm (merila sam, jednostavno osetim da je preterao). Kada sam ih uvela, manje se naduvavao, pa oko 2cm. Sada je svedeno na 0,5-1cm.
Što su ti mišići na stomaku jači, manje će se to dešavati. Ja sam oticala kad treba da dobijem, kao balon! Ali kako mi se mišići zatežu, to se i ne vidi, vidi se malo na butinama, ali neprimetno, a preko stomaka 1cm i isto do 1cm u struku npr.

Takođe, ako jedeš pahuljice za doručak često, imaćeš taj problem (unosiš više vlaknaste hrane nego što je potrebno). Probaj 2-3 dana da ih ne doručkuješ, biće ti bolje.
Obavezno, ako konzumiraš, prestani sa grickanjem: čipsa, grisina, čokoladica, bilo kakvih slaniša i slatkiša. Izbaci gazirano, guste sokove, energetska pića, kiselu vodu, pivo, vino itd... Kapiraš?
I povećaj unos vode.
Ja ispisa roman, ne znam da li si sve ovo već probala Stomak 2370014350 ali eto...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 10:04 pm

Htedoh da napisem to sto je Sanja napisala Stomak 650269930 Ja sam oduvek imala perfektno ravan stomak i nikada mi se nisu nakupljale masne naslage na njemu, ali od kada sam prestala da treniram primetila sam da mi se desava isto sto i tebi, a kako sam se ponovo aktivirala situacije je bila znatno bolja. Pokusaj da radis trbusnjake svaki drugi dan za pocetak i vec za par nedelja ces primetiti poboljsanje Stomak 650269930
Citala sam u novinama i za tu intoleranciju na hranu, ali meni se ovo desava sta god da pojedem, tako da ne verujem do toga. Valjda cvrsti misici drze stomak, pa sprecavaju da se naduva.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptySre Mar 21, 2012 10:22 pm

I ja imam slican problem,nije mi bas kao ovaj cetvrti ali isto mi se naduje u toku dana.Nemam problem sa zatvorom ali mozda je zato sto svako jutro jedem zitarice,ovo sto Sanja pomenu,nisam znala za to. A kad treba da dobijem kao da sam u petom Stomak 364988687 mjesecu
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptyČet Mar 22, 2012 11:08 am

Sta god da pojedem, popijem (nekad samo podignem majicu ujutru pa mi je go stomak) naduje mi se. Drug me zeza da imam veliki stomak a ja mu kazem da se probudi neko jutro pored mene pa ce da vidi. Stomak 364988687
Probacu sa trbusnjacima, jedno vreme stvarno nisam imala problema, tj. manje mi se naduvao, i cini mi se da sam tad bila i redovnija u teretani a i pila sam one ESPUMISAN tablete za nadutost. One su mi stvarno pomogle ali jbg, ne mogu stalno da ih kupujem. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptyČet Mar 22, 2012 7:31 pm

Setila sam se još nečega. Izbegavaj u toku dana da (ukupno) jedeš puno graška, pasulja, banana i pahuljica, jer je sve to vlaknasta hrana i puno nadima, i to stoji dan dva. Kad jedeš npr. pasulj ili grašak ne moraš da doručkuješ pahuljice, i izbegni banane. I da, grickalice nadimaju ihihihih naročito šećer. Puno vode isto hoće da naduje, u kombinaciji sa vlaknima, pa i to nekako reguliši. Stomak 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptyČet Mar 22, 2012 9:45 pm

Pahuljice i ne jedem. Banane volim, grasak, pasulj sve to jedem ali retko kad.
Znaci da radim trbusnjake i svu hranu svedem na minimum, jer se meni od svega naduje stomak. Stomak 282386887 Stomak 20348227
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptyČet Mar 22, 2012 10:02 pm

ja sam taj problem imala 7 dana pre nego sto sam otisla da radim test intolerancije na hranu...nije meni bilo toliko strasno,ali sam ja navikla da imam savrseno ravan stomak Stomak 650269930 od prvog dana novog rezima ishrane,nemam vise problem...jedino kada uvece popijem posle treninga dosta vode,ali to se za nekoliko sati sredi...a pre toga mi se stomak malo naduva cim popijem nes...sada ne Stomak 364988687 od kafa jedino su mi zabranili kapucino,mada sam ga i ranije retko pila...
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptyPet Mar 23, 2012 10:15 am

A gde si radila taj test? Koliko to kosta?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak EmptyPet Mar 23, 2012 1:49 pm

u bg-u,u savetovalistu za ishranu i anti aging medicinu dr Ana Gifing...ja sam isla sa mamom i za nas dve je ukupno bilo 10-11hiljada...mislim da je za jednu osobu pregled 8hiljada,tako da se mnogo vise isplati da ides sa nekim...a moja mama je svakako morala zbog problema sa zeludacnom kiselinom...nije to samo test intolerancije na hranu,imas tu jos neke stvari ukljucene u pregled...sve to traje oko 1h...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stomak Empty
PočaljiNaslov: Re: Stomak   Stomak Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stomak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stomak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: