Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?

Ići dole 
+3
Jeci
StormZ
dzodza
7 posters
AutorPoruka
dzodza

dzodza


Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.03.2012
Lokacija : Beograd

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyČet Mar 22, 2012 11:58 pm

Pijem Yaz 4 meseca. Peto pakovanje sam pocela u utorak. Sutradan - u sredu (4-ti dan ciklusa)�sam imala nezasticen odnos a u petak (dva dana posle) sam propustila da popijem pilulu. (Znaci pilula je propustena u prvoj nedelji).
U subotu i nedelju sam normalno pila po jednu pilulu u uobicajeno vreme-17h,�a tek sam u ponedeljak -�3 dana posle propustene pilule - primetila da nisam popila pilulu od petka, jer sam je nasla kada sam dosla na posao na stolu (sigurna sam da je pilula od petka a ne od nekog prethodnog dana). Znaci, tek sam u ponedeljak popila pilulu od petka oko 11h a zatim u 17h regularno pilulu od ponedeljka. Iskreno, nemam pojma kako je pilula zavrsila na stolu a ne u mojim ustima. :-(
Interesuje me, posto sam imala nezasticene odnose: u sredu (kao sto je navedeno gore, 4-ti dan ciklusa) i u nedelju (8-mi dan ciklusa�-�2 dana posle propustene pilule) kolika je verovatnoca da sam ostala u drugom stanju?
Molim vas da mi odgovorite. Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Mar 23, 2012 12:27 am

Ako si propustila pilulu i imala si nezasticen odnos,moguca je trudnoca ali moguca.
Svaka propustena pilula smanjuje kontracepciono dejstvo,plus ostali faktori koji uticu na kontracepciju.
Sanse su male ali postoje,najbolje je da uradis test za trudnoci cim dodje vreme.

Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
dzodza

dzodza


Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.03.2012
Lokacija : Beograd

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Mar 23, 2012 12:36 am

Nadam se da je stvarno verovatnoca mala i da necu biti tako lose srece da me ipak trudnoca zadesi! Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 650269930
A do trenutka kada dodje vreme za test, pojescu se ziva! Rolling Eyes Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 2164293255
Hvala puno StormZ!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Mar 23, 2012 12:39 am

Hm, sracunaj svoje plodne i neplodne dane.. mozda ti bude uteha Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 650269930
StormZ je u pravu... Nadajmo se da nisi trudna Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Mar 23, 2012 12:47 am

Ma nista.
Nadajmo se da nisi trudna. Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 2187343001
Nazad na vrh Ići dole
dzodza

dzodza


Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.03.2012
Lokacija : Beograd

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Mar 23, 2012 1:03 am

Pa posto mi ciklus traje od 29 do 32 dana, ovulacija bi trebalo da bude izmedju 14-og i 16-og dana a plodni dani recimo od11-og do 19-og, al' sad videcemo.. A rizicno je bilo 4-tog i 8-og dana ciklusa, to prema ovim proracunima Laughing ne bi trebalo da brine, ali uvek postoji sansa! Znaci u narednom periodu dodatna zastita, pa kad dodje vreme test! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
ivanicica




Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.04.2012

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Apr 13, 2012 12:22 pm

Izvinjavam se ako sam promasila temu ali ne znam gde da napisem.Pijem Logest vec malo vise od dve godine i sada mi se prvi put desilo da propustim pilulu,i to 5 po redu,tj u prvoj nedelji. Nakon 24 h sam to shvatila i uzela obe, a sutradan sam imala nezasticen odnos. Mislila sam posto sam popila dve dan pre toga i on redovnu tog dana da sam zasticena ali kako sam citala na 21dan.com i nekim drugim forumima izgleda da nisam u pravu. I sada panicim vec dva dana ne znam sta da radim, da li da uzmem Escapelle( ali plasim se velike doze hormona koje unosim u sebe) proslo je vec vise od 30 sati od nezasticenog odnosa, znam da je krajnje vreme da se odlucim da li da uzmem pilulu za dan posle.Najstrasnije je to sto decko nije isao do kraja,ali kada sam mu spomenula ovo sve on je isto krenuo da panici i sada ne zna da li mozda nije malo ili ne...Molim vas za pomoc stvarno ne znam sta da radim. Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Apr 13, 2012 12:45 pm

mislim da bi ti posle ovoliko vremena ,pilula nanela vise stete,nego koristi...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptyPet Apr 13, 2012 9:29 pm

Nastavi da pijes redom pilule iz tog pakovanja.Nemoj da uzims pilulu za dan posle, stvarno bi napravila haos u organizmu.Trebalo bi da sve bude u redu. Ipak duze pijes pilule, i navikao se organizam na odredjeni rezim, tako da su zaista male sanse da ste napravili "bedu".Postoje naravno, i trebalo bi da budes pazljivija, ali za sad se nadam da si ok.
Za ostale devojke: Hormoni nisu bombonice da se uzimaju na svoju ruku. Pre nego sto resite da iskombinujete kontraceptivne pilule i pilulu za dan posle konsultujte se sa ginekologom o mogucim posledicama (koje nisu ni malo naivne).
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? EmptySub Apr 14, 2012 11:16 pm

Iva ::
Nastavi da pijes redom pilule iz tog pakovanja.Nemoj da uzims pilulu za dan posle, stvarno bi napravila haos u organizmu.Trebalo bi da sve bude u redu. Ipak duze pijes pilule, i navikao se organizam na odredjeni rezim, tako da su zaista male sanse da ste napravili "bedu".Postoje naravno, i trebalo bi da budes pazljivija, ali za sad se nadam da si ok.
Za ostale devojke: Hormoni nisu bombonice da se uzimaju na svoju ruku. Pre nego sto resite da iskombinujete kontraceptivne pilule i pilulu za dan posle konsultujte se sa ginekologom o mogucim posledicama (koje nisu ni malo naivne).

Iva, dobila si + od mene za ovo crvenim. Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 650269930
Devojke bi stvarno trebale da shvate ozbiljnost pilula.

Za Dzodzu - nisi trebala ni da je popijes u ponedeljak...prekasno je. Trebala si da nastavis do kraja kutije, i da koristite kondom. Nisi u potpunosti zasticena jer si preskocila jednu i to sto si je popila posle 3 dana ne igra nikakvu ulogu. A sto se tice plodnih i neplodnih dana, pa dajte ljudi...devojka koja pije pilule nema ovulaciju. I da se zna jos nesto...ja kad sam htela da prekinem na pola kutije, ginekolog sa sajta mi je rekao da ce ovulacija izostati dok ne dobijem prvu ''prirodnu'' menstrucija. Verovatno je mislio da zelim da prekinem da bih ostala u drugom stanju. Nisi trudna. Ali treba da znas da nisi 100% zasticena do kraja ove kutije. Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 650269930

Za Ivancicu - Iva ti je vec rekla. Nema potrebe za pilulom za dan posle. Jos decko nije svrsio. I nadoknadila si je sutradan. Ako cete imati jos odnosa ovih dana, koristite kondom za svaki slucaj 7 dana Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?   Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Propustena pilula nadoknadjena posle vise dana!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Propustena pilula
» Promena dana za uzimanje pilula
» Lindynette 20 i propuštena pilula
» Logest pilule - propustena pilula
» Propustena prva pilula iz nove kutije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: