Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Krvarenje posle menstruacije

Ići dole 
+2
bevana
rajsferslus
6 posters
AutorPoruka
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 2:10 am

Radila sam u petak 23.3 kolposkopiju i papanikolau.Menstruaciju sam dobila 12.3 a zavrsila se 18.3.Danas kad sam se probudila i otisla do kupatila videla sam da ponovo krvarim i ne znam zbog cega je to.Nikad mi se to nije desilo,uvek sam imala redovne menstruacije,jel zna neko sta je u pitanju?Ginekolog mi radi u utorak,tako da cu otici.Ako neko nesto zna,neka kaze,prilicno sam se uplasila.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 2:30 am

i koje je boje?je l' crveno,ili braon?
Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 5:29 am

Ne pijem kontraceptivne pilule,a pilulu za dan posle sam popila proslog meseca jer sam imala nezasticen odnos sa deckom sa kojim sam tri godine.Boje isto kao menstruacija,obilno kao kad dobijes,kad ti krene.Bio mi je pun dnevni ulozak.
Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 6:10 am

Sad je kao sekret,svetlo braon boje. Krvarenje posle menstruacije 402532072
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 6:46 am

a je l` si uradila test da vidis da li je pilula delovala?
na tvom mestu bih otisla na pregled.
Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 7:23 am

Ma delovala je,dobila sam posle toga na vreme i isla kod ginekologa.Icicu u utorak,tad mi radi ginekolog,nego sam se uplasila jer mi se nikad nije desilo,pa rekoh da pitam.
Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyNed Mar 25, 2012 11:11 am

Bila je normalna,dobila sam 12.3.Popila sam je pre toga, sigurno 10 dana,ako ne i vise,ne mogu tacno da se setim datuma.Krvarenje je prestalo sad.

Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyPon Mar 26, 2012 4:54 am

Hocu,hvala Krvarenje posle menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyUto Mar 27, 2012 6:40 am

Doktor mi je rekao da je sve u redu i da je normalno da dodje do krvarenja kada se radi kolposkopija i papa test,da ne brinem.Eto,ako se nekome desi da ne panici kao ja Krvarenje posle menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyUto Mar 27, 2012 9:18 am

Isti problem imam, samo sto nisam radila papa test ni kolposkopiju. Pre tri dana mi se zavrsila menstruacija (koja je prvo kasnila nedelju dana), bila je sasvim normalna, a sad evo vec treci dan imam neki svetlo braonkasti sekret, jako me nervira i brinem se da nesto nije u redu Krvarenje posle menstruacije 1371890812 Inace mi se ovo ne desava...Ima li neka od vas iskustva sa tim?
Nazad na vrh Ići dole
rajsferslus




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.03.2012

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptySre Mar 28, 2012 1:47 am

Ja uvek pred kraj menstruacije imam tako braonkasti sekret,to prodje.Mislim da nije nista strasno,verovatno ti je to zato sto ti je kasnila.Nemoj da se plasis,mozes da odes da uradis bris,cisto da ne brines.Mada ja mislim da je to normalno.Krvarenje posle menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptySre Mar 28, 2012 1:57 am

Ma to je sasvim normalno,meni i na pocetku menstruacije curka to braonkasto,a po zavrsetku jos 2-3 dana sigurno.Ne brinite nista,sve je ok,bas je na onom starom forumu bila ova tema.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptySre Mar 28, 2012 3:52 am

Evo prestalo mi je danas konacno, laknulo mi je Krvarenje posle menstruacije 650269930 Zabrinula sam se jer mi se inace ne desava, jednom sam imala produzenu menstruaciju (mada je to bila bas krv, samo malo tamnija) i ispostavilo se da sam imala cistu.
Nazad na vrh Ići dole
NisamZnalaKako

NisamZnalaKako


Broj poruka : 67
Datum upisa : 07.05.2012
Godina : 31

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyPon Maj 07, 2012 3:00 am

Pre pet dana mi se završila menstruacija. Sinoć sam opet počela da krvarim, ne baš obilno, kao da mi je četvrti dan. Čini mi se i kao da me malo boli donji deo stomaka. Ili sam se previše uplašila, pa je moj mozak utripovao da me boli stomak..
Tražila sam po raznoraznim forumima šta bi moglo biti, ali svaki problem sa krvarenjem na koji sam naišla je bio negde u sredini ciklusa i, uglavnom, kod starijih devojaka.
Imala sam i odnos dva dana posle završetka menstruacije, zaštićen. Bilo je malo i bolno(možda jajnici.. ne poznajem baš najbolje gde se šta tu nalazi..). Da li može od toga da se desi ovako nešto?
Sutra svejedno imam zakazano kod ginekologa, ali sam mnogo zabrinuta i dobro bi mi došla bar neka informacija šta bi moglo biti. Plašim se da nije nešto opasno...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyPon Maj 07, 2012 10:25 am

javi sta ti je rekao lekar,posto ,izgleda,nijedna od nas ne zna sta je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
NisamZnalaKako

NisamZnalaKako


Broj poruka : 67
Datum upisa : 07.05.2012
Godina : 31

Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije EmptyUto Maj 08, 2012 10:04 am

Ipak je bio isti problem krvarenja kao oni na koje sam nailazila na forumima > ovulacija. Huh, džabe se isprepadah onoliko. Mada šta ću, kad mi se sad prvi put desilo. Krvarenje posle menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Krvarenje posle menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje posle menstruacije   Krvarenje posle menstruacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Krvarenje posle menstruacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» krvarenje posle odnosa
» Krvarenje van menstruacije
» krvarenje
» Krvarenje
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: