Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Trudnoća nakon abortusa

Ići dole 
AutorPoruka
Rose123

Broj poruka : 4
Datum upisa : 29.03.2012

PočaljiNaslov: Trudnoća nakon abortusa   Čet Mar 29, 2012 5:39 am

Bila sam u 7. nedelji trudnoce kada sam poslednji put imala odnos sa deckom ali sam se ipak odlucila za prekid trudnoce koji je obavljen par dana kasnije.Sada je vec 11 dana od prekida. Zanimalo me je da li je moguce uprkos prekidu ostati u drugom stanju pa sam uradila dva testa. Prvi je samo bio pozitivan,a drugi je pokazao i da sam u 2-3 nedelji trudnoce. Ja jos uvek pijem kapi methergin i krvarenje je dosta slabije nego ranije i zakazana mi je kontrola kod ginekologa ali mi jos uvek nista nije jasno. Pri zakazivanju pregleda postavila sam isto pitanje ali mi je zena rekla da je to sasvim normalno. Da li je?�
aha
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   Čet Mar 29, 2012 5:48 am

I par dana nakon abortusa telo se ponasa tako kao da trudnoca jos uvek postoji,tako da je zbog toga test i bio pozitivan.Doktorka ti je dobro rekla,pij terapiju,pazi se i od sada pamet u glavu.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   Čet Mar 29, 2012 5:51 am

Ne verujem da se posle samo 11 dana od prekida trudnoće može zatrudneti. Koliko dana nakon intervencije ste imali odnos? Koliko je prošlo od tog odnosa do rađena testa? To što je test dao pozitivan rezultat je verovatno zbog toga što još vek imaš hormon trudnoće u telu. On ne nestaje istog trena kada se trudnoća prekine već postepeno opada. Ali, u svakom slučaju bi ti najbolje bilo da odeš kod lekara i sve to proveriš. Dešava se, ali jako retko da se trudnoća zadrži i nastavi normalno uprkos abortusu.

I zamolila bih te da kada otvaraš bilo koju temu u naslovu staviš o čemu se konkretno radi, ili makar u objašnjenju kratko opišeš. Ubuduće će se svaka tema sa nazivom "pitanje", "upomoć", "hitno" itd. automatski brisati sa foruma jer ne ispunjava uslove koji su navedeni pri vrhu strane kao obaveštenje koje se mora obavezno pročitati pre otvaranja teme. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Rose123

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   Čet Mar 29, 2012 6:49 am

Nakon intervencije nismo ni imali ondnos-samo pre...

OK,stavljam
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Broj poruka : 550
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   Čet Mar 29, 2012 7:11 am

Ako je tako onda nisi mogla ponovo zatrudneti dok si vec bila trudna ne brini
Ja sam promenila naziv, ali da znas za ubuduce, takva su pravila foruma. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   Čet Mar 29, 2012 9:24 pm

Meni je lekar rekao da nakon abortusa neko vreme i ne smem da imam odnose a nekoliko meseci da nikako ne smem da ostanem trudna.Sigurno nisi trudna,buduci da niste ni imali odnose.Srce mi se slama kad cujem da se neko odluci na takav korak.Koliko imas godina,zar niste mogli da zadrzite bebu?
Nazad na vrh Ići dole
Rose123

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   Sub Mar 31, 2012 5:55 am

Cak i kada godine ne bi bile problem,tenutak u kome je sve to doslo je totalno pogresan. Nazalost,bas nismo imali nikakvih uslova da je zadrzimo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Trudnoća nakon abortusa   

Nazad na vrh Ići dole

Trudnoća nakon abortusa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: