Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?

Ići dole 
AutorPoruka
Cica***

Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?   Sre Apr 11, 2012 5:30 am

Pozdrav devojke,
menstruaciju sam imala 27.o3. a odnos 06.04 decko je svrsio u mene...to mi je 10-ti dan ciklusa,a po nekim mojim proracunima plodni dani mi pociju od 12-og dana ciklusa.Sad,interesuje me koliko dugo spermatozoidi ostaju u telu zene? Jao,a jako bih volela da smo uspeli i sad i da sam ostala trudna...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?   Sre Apr 11, 2012 7:08 am

3 do 4 dana,imas sanse,drzimo fige da vam uspe,pa da se prebacis kod trudnica.
Nazad na vrh Ići dole
Cica***

PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?   Sre Apr 11, 2012 8:21 am

Tako bih volela da nam uspe,da imamo bebce A je l moram da cekam vreme ocekivane menstruacije da bih radila test? Uh,sto pre bih da saznam...
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Broj poruka : 550
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?   Sre Apr 11, 2012 8:53 am

Pa trebala bi da sačekaš dve nedelje najmanje od odnosa tj. ovulacije da bi rezultat testa bio validan to mu taman dođe u vreme kada treba da dobiješ. Samo se opusti, pij folnu kiselinu i ne žuri. Sve u svoje vreme Ja sam prvi put ostala trudna iz prvog pokušaja, nisam ni razmišljala da će nam uspeti, verovala sam da će nam trebati makar šest meseci. A drugi put sam baš bila sva u tome i samo o tome razmišljala i trebalo nam je devet meseci. Čim sam se opustila i prestala da razmišljam "primio se pelcer" Pokušaj i ti da se opustiš i da uživaš i u vođenju ljubavi i svemu ostalom i bićeš trudna uskoro I naravno, što češće se volite i uspeh ne može da izostane. Želim ti da što pre uspete, da nam javiš lepe vesti i da nam se pridružiš u temi "Drage trudnice"
Nazad na vrh Ići dole
Cica***

PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?   Čet Apr 12, 2012 8:40 am

Pa tako i ja,svaki put razmisljam hoce li biti...Skoro smo i prestali da koristimo zastitu i da idemo na bebu Pre par meseci sam mislila da sam trudna,imala sam neku cudnu menstruaciju,pa sam mislila da nije to ona "lazna menstruacija" kad ono nista...nema bebe. Sad se nadam da ce biti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?   

Nazad na vrh Ići dole

Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: