Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Da li priznati ili ne?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
laurica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.04.2012

PočaljiNaslov: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 7:43 am

Muskarci cesto imaju predrasude o devojkama koje su imale vise partnera,ne shvataju ih ozbiljno i smatraju ih lakim. Ali ne shvataju da to nije problem devojaka vec njih,jer se devojke cesto ponadaju da je to bas onaj Pravi i spavaju sa njim,i posle dobiju korpu... Pa me zanima sta vi mislite o svemu tome,da li im treba priznati tacan broj ili zadrzati za sebe?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 7:48 am

To je privatna stvar i tice se samo tebe.
Ako imas zelju da kazes tacan broj,verujes mu i zelis da kazes,reci.
Ali ljudi su razliciti,svako ima neko svoje shvatanje o tom pojmu.
Svaki ce primiti to teze ili lakse k srcu.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 7:52 am

Zavisi od decka. Devojke uglavnom svakom govore da im je drugi. Bas jedan moj drug kaze: " Ja sam svakoj svojoj devojci bio vicesampion." Moje misljenje je da devojka, koliko god je iskrenost sjajna stvar, ukoliko je imala pozamasan broj partnera, a nije u nekim zrelijim godinama, treba to da precuti. Pravi dzentlmen svakako nece ni pitati.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 7:58 am

Lu jedan veliki,veliki plusic
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 7:59 am

Slazem se sa Salominom poslednjom recenicom. Nema veceg prostakluka kad momak pita devojku sa koliko je momaka imala seks pre njega. Pa "frajeru", i da ih je bilo 50 ili 2, ti se potrudi da joj pruzis seks koji ce joj izbrisati sve prethodne. Kompleksi su strasna stvar. Mene moj momak nikad tako nesto nije pitao, previse me voli i postuje da bi mi postavio takvo pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 8:04 am

Razumemo se, devojke.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 8:23 am

ja nisam u situaciji da pricam o broju partnera,ali mislim da decko ako postuje i voli devojku,nikad je nece tako nesto pitati...pa mom sadasnejm decku sm ja prva devojka,on je znao da sam imala momaka pre njega,ali nikad nije pitao koliko ni sta sam sa njima radila i mislim da je bas zbog toga sto on nema komplekse i ne postavlja glupa pitanja nasa veza opstaje
Nazad na vrh Ići dole
laurica

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 8:38 am

pa da,sve je to meni jasno,samo sto vecina njih uvek to pita.i kako onda izbeci odgovor,a da ne bude glupo ?
Nazad na vrh Ići dole
inda

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 8:47 am

nema tu sta da ti bude glupo...lepo mu kazes : sta te briga moj decko voli da kaze kada mu neko kaze nesto za mene : bas me briga za njenu proslost,interesuje me samo buducnost
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 9:06 am

Lepo ga pitas sta to njemu znaci. I pitas ga da li taj broj, ma koliko veliki ili mali on bio, menja nesto u vasem odnosu. I kazes mu da je to tvoja intima i da to njega ne treba da zanima i to je to. Ja bih tako postupila. A pitanje je koliko bi drzao status mog momka zbog tog pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 9:27 am

ja bih rekla! neka mu bude to neki test. uostalom on se zaljubljuje u tebe, u tvoje vrline, i oci,i osmeh, a na celu ti sigurno ne pise broj bivsih.
ok je da mu zasmeta, pogotovo ako je veeeeliki broj, a ako mu smeta toooliko da ne moze preko toga onda putuj igumane. svako ima neku "manu" a on treba da tezi da ti bude poslednji.

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 9:33 am

mene inace ni jedan momak nije pitao sa koliko sam njih imala... to je meni uzas da se usudi da pita..
Nazad na vrh Ići dole
laurica

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 10:03 am

odakle si ti sister87 kad tvoji momci nisu postavljali nikad takvo pitanje? ovi suboticani su katastrofalni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 10:37 am

Iz mog iskustva, svi vole da znaju koliko ih je bilo pre. Retki su ti zreli, ostvareni muskarci koji se time ne opterecuju. Bar koliko sam ja upucena. Ipak smo mi na Balkanu. Mada mi nije jasno zasto pobogu pitaju, kad uvek mozemo da umanjimo taj broj. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 10:51 am

Ja recimo znam za situaciju, kada je momak nazvao svoju devojku kurvom jer je spavala sa troje njih pre njega. Da napomenem ima 21 godinu.
Mislim da je to privatna stvar, ako dodje do te tacke da postanete toliko bliski, tada reci, ali sve dok nisi sigurna da zelis da zna, nemoj!

A uostalom, proslost je proslost, i u nju se ne mesaj ako zelis da budes u mojoj sadasnjosti
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 10:55 am

mene je moj pitao.i nekoliko puta je znao da pomene to da nije bio prvi.a kao da je 101.,a ne drugi!i kad je poslednji put to pomenuo ja sam mrtva hladna rekla `e,kad sam bila glupa pa ih nisam izmenjala jos desetoricu da mogu bolje da uporedim`.vise nije pominjao.

sto se mene tice,moze da zna,a i ne mora.ja bih uvek bila iskrena koliko god da ih je bilo,svidelo se to njemu ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 3:57 pm

Ja se secam jednog razgovora mog momka i mene, tad smo bili u vezi nekoliko meseci i pricali smo o nekoj devojci koja mu se nabacivala, ja sam malo bila ljubomorna i on je na to rekao "Ma daj, sta je ona za tebe, kroz nju je proslo pola grada", na sta sam se ja nasmejala i pitala ga "A ti znas ko je sve prosao kroz mene?", na sta je on odgovorio "Ti si moja i sve to od pre nije bitno i ne vazi se", mada vrlo je lako mogao da sazna da je drugi. Ja razumem ljude kojima je to bitno da znaju iz neke radoznalosti, sta znam, ili iz neke njihove opsesija, ali kad su spremni da raskinu zbog broja koji im se mozda ne svidja to nikako ne razumem. Momak koji je meni bio prvi imao je neki trip da on moze oralno da zadovoljava samo devojku kojoj je prvi i nikako drugacije, tada sam bila mlada i neiskusna i to mi je na neki nacin i bilo ok, sada mi deluje kao najbolesnija stvar koju neko moze da smisli.
Nazad na vrh Ići dole
meda

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 7:48 pm

meni je to glupi pitanje, ali svakako treba priznati. Jedino ako je veza stabilna tj ozbiljna mogu da pricam o tome, ovako me bas boli da mi neko zadre u intimu
Nazad na vrh Ići dole
sister87

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 8:15 pm

eeejjj Sister je iz jedne vojvodjanske vukoje*ine. haha al mi zadajete muke, sinoc kad sam legla pitala sam se "kako je moguce da me niko nije pitao koliko sam ih imala?!" al onda sam se setila.. Pa sa bivsim sam stalno polemisala o mojim bivsim momcima..haha jeste u pravu ste.. Al su bezobrazni..puuu
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Čet Apr 19, 2012 10:43 pm

Ja ne vidim nista strasno u tom pitanju, doduse moj decko je znao da pre njega nisam bila ni sa kim, a ja sam njega pitala, iskreno bas me interesovalo Tako da se svakako ne bih bunila ni da se decko interesuje za istu stvar kod mene. Da sam ih imala vise rekla bih mu, ako mu se ne svidja neka produzi dalje.
Laurice, i ja sam Suboticanka, mozda zato razmisljam tako
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Pet Apr 20, 2012 6:03 am

Ne volim to pitanje.Sta ima da ga interesuje.A ovaj moj je pitao. Suspect
I to mi je jedno od zescih razocarenja u njega.Plus sto smo imali par polemika, jer mi nije verovao.A da ne spominjem da ja odgovor na isto pitanje nisam dobila.Kao ne seca se.Aha, da...

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
inda

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Pet Apr 20, 2012 6:21 am

iva,ne seca se jer je prestao da broji posle nekog broja
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Pet Apr 20, 2012 6:27 am

Taj garant zna i imena da im nabroji, a ako ne to, onda barem gde su se seksali.Nego ja sam prestala da se zamlacujem sa tim pitanjem posle izvesnog vremena.Bolli me uvce sa kim je sve spavao pre mene.Znam (100%) da bolji seks ni pre ni posle (ako bude posle) mene nece imati.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
inda

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Pet Apr 20, 2012 6:29 am

tako i treba da razmisljas
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   Pet Apr 20, 2012 6:57 am

ja sam pitala pa je onda on mene. to mi je sasvim normalno da kaze koliko ih je bilo,kakvu zastitu je koristio, da li je uopste itd. itd.

PočaljiNaslov: Re: Da li priznati ili ne?   

Nazad na vrh Ići dole

Da li priznati ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: