Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pilule i holesterol

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
plavooka




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.04.2012

Pilule i holesterol Empty
PočaljiNaslov: Pilule i holesterol   Pilule i holesterol EmptySre Apr 25, 2012 12:47 am

Nedavno sam vadila krv i sve je super...sem toga sto mi je malo povisen holesterol..pise da je normalno od 3.90 do 5.50 a meni je 6.03!! Pa me zanima ,sta mislite,da li to ima neke veze sa pilulama?? Ne brinem se ja zbog toga,nego me cisto zanima! Doktorka opste prakse ne zna da li je od pilula Pilule i holesterol 650269930 a i cudila se zbog ovoga,posto je uobicajeno za gojaznije ljude da imaju povisen holesterol,bar ona tako kaze,a ja sam moze se reci mrsavica Pilule i holesterol 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Pilule i holesterol Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i holesterol   Pilule i holesterol EmptySre Apr 25, 2012 1:56 am

Vrlo je moguće da je od pilula. I meni je holesterol bio povišen i to posle samo jedne kutije pilula, pila sam Yazz. Čim sam prestala sa njima, holesterol se vratio u normalu. Mislim da i u uputstvu piše nešto o tome, proveri. E sad, ne mora da znači da je i kod tebe to slučaj. A to što si mršavica nije nikakva garancija da nećeš imati povišen holesterol. Ja sam uvek na primer bila punije a nikad ga nisam imala, uvek je bio na donjoj granici, ne računajući taj jedan put od pilula. Pilule i holesterol 650269930 U svakom slučaju nije ništa strašno što ti je malo povišen. Počni da piješ omega 3 ili ručkaj malo više ribe, to je dobro za smanjenje loših masnoća u krvi Pilule i holesterol 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pilule i holesterol Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i holesterol   Pilule i holesterol EmptySre Apr 25, 2012 3:27 am

Moguce i da je nasledno jer i moja sestra ima povisen holesterol ali kazu da je nasledno ...
Nazad na vrh Ići dole
plavooka




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.04.2012

Pilule i holesterol Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i holesterol   Pilule i holesterol EmptySre Apr 25, 2012 6:03 am

To za ribu,znam ...da se preporucuje da se jede! Meni je doktorka dala neku brosuru il sta je vec ,i u njoj je napisano sta se preporucuje,a sta ne za jelo,a vezano je za povisen holesterol! Al meni je ono veoma smesno...jer u rubrici ne preporucuje se pise skoro sveee Pilule i holesterol 650269930 skoro sve sto jedem i u cemu uzivam! A oni kao da mi preporucuju da drzim dijetu! Jer preporucuje se npr samo riba i piletina bez kozice..Ili ne preporucuje se sladoled,kolaci,cips,krompir...A preporucuje se marmelada za dijabeticare!! Milsim da ni dijabeticari to ne jedu! Ja da se slepo pridrzavam toga...em sto bih smrsala,gladovala bih,i bila bih veoma nervozna..jer kad sam gladna i ne mogu da jedem sta hocu..a pogotovo kad sam gladna ja ludim!! Pilule i holesterol 650269930 Pa i meni je padalo na pamet da je nasledno..jer moj otac je imao i dijabetes,i rezultati krvi su mu cesto bili "uzas",ali moja doktorka opste prakse je lecila i mog oca,i kada je videla moje rezultate ,uopste joj nije palo na pamet da to poveze!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pilule i holesterol Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i holesterol   Pilule i holesterol Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pilule i holesterol
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: