Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Preparati za negu kose

Ići dole 
+22
kajlina
Yo**
Jeci
Nastija
Tiki123
inda
Asja
Oblacak
Lara
pahuljicaa
Rale89
Lus
Romanticna
Nina87
bubica
Iva
griga
Ivana
meda
bevana
Bella
pufnasta
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 8:50 pm

Pa sve zavisi od tipa kose,to vazi i za sve kozmeticke preparate,jednoj nesto odgovara u potpunosti a drugoj nikako.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 9:57 pm

pufnasta, koliko kosta ovaj preparat za ispravljanje kose?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 10:46 pm

Romanticna ::
Iva, znam da je sitno ali pogledaj u nekim malo starijim prodavnicama da nemaju top balsam u kesicama. ja sam juce u jednoj prodavnici ovde videla naaajmanje 20 kesica.

inace, meni na primer ovaj loreal total repair uopste ne odgovara. ali ni malo. cela kosa mi se umrsi od njega i nije definisana.

Romantik, proveri rok trajanja.Ni meni ne odgovrara ovaj Lorealov balsam.Imam ga u kupatilu i razvlacim ga ko zna od kad.A uopste nije jeftin.Ne znam za vas, ali meni je najzalije da dam dosta para za neku firmiranu kozmetiku i da se ispostavi da to nista ne valja kad dodjem kuci.
Ko je spomenuo plave ampule za kosu?Odlicne su.Skoro sam pocela da ih koristim jer mi je kosa bila skroz suva od farbe.I stvarno su pomogle.Zna li iko koliko cesto treba da ih koristim?Jer sam ih ja ove dve nedelje koristila posle svakog pranja.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 11:07 pm

meni je dobar ovaj total repair.koristila sam ga na moru,kad mi je kosa i vise suva nego inace,zbog soli i sunca.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 11:37 pm

Iva,cije su te ampule?Juce mi je drugarica bas pricala o nekima,kaze da ih stavlja na 2 nedelje....
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 1:16 am

Medo, ja sam ih kupila zajedno i ne secam se tacno koliko su kostali pojedinacno, znam da im je cena bila slicna, a zajedno su kostali oko 550 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 2:15 am

to uopste nije skupo. jel moze da se nadjem u Dmu ili u Liliju?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 2:29 am

bubica ::
ja preporucujem Alfaparf ampule za kosu, plave, divna kosa bude posle njih Preparati za negu kose - Page 2 515354487
Ivana, to su ove.Koristicu ih do kraja meseca pose svakog pranja, da mi malo oporave kosu.Posle cu prorediti.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 2:31 am

Je l' ima neko iskustva sa onim dvofaznim garnier sprejevima za kosu?
Preparati za negu kose - Page 2 Prod-P41200-big
Ili uopste sa tim proizvodima sto se ne ispiraju?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 8:06 am

Medo, to je DM-ova marka BALEA, i ima ih u DM-u.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 8:51 am

Iva ::
bubica ::
ja preporucujem Alfaparf ampule za kosu, plave, divna kosa bude posle njih Preparati za negu kose - Page 2 515354487
Ivana, to su ove.Koristicu ih do kraja meseca pose svakog pranja, da mi malo oporave kosu.Posle cu prorediti.
a ne,nisam mislila na te.te sto moja drugarica koristi su neke grcke.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 10:37 pm

Iva ::
Je l' ima neko iskustva sa onim dvofaznim garnier sprejevima za kosu?
Preparati za negu kose - Page 2 Prod-P41200-big
Ili uopste sa tim proizvodima sto se ne ispiraju?

Ja koristim nesto slicno, samo od Schwarzkopfa. Sta ja znam, meni je kosa prirodno meka, a od ove bi trebala da bude meka i da se lakse rascesljava...Ali ja svakako redovno koristim pakovanje, pa ne znam sta ustvari ima ucinak. Posto kosu svakodnevno maltretiram peglom, trpam svasta na nju, ne moze da skodi Preparati za negu kose - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 10:50 pm

а шта ради та нивеина пена за косу Ивана? ја немам неку устаљену марку, али сам провалила из Авона спреј за сјај косе, и дивно мирише.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 11:15 pm

Bev, ja sam svoju isusila farbanjem.POsto ne planiram prestanem sa farbanjem pitala sam frizerku sta da radim i ona mi je rekla da je negujem sto vise.Kosa mi se mnogo lako masti i mrsi i bas mi treba nesto za lako rascesljavanje, ali da mi je ne spljeska ili umasti, jer mi je tanka i skroz ravna, pa kad se spljeska ne lici ni na sta.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 2:58 am

Ja ne korstim ove klasicne balzame ali imam sprej za kosu iz Avona sa makademia orasima koji mi bas pomaze da se kosa lepo rasceslja, pogotovo jer se moja kosa jako mrsi ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 4:18 am

Iva, koliko su te ampule za kosu? I kako se koriste? Pre ili posle pranja? Ja se farbam u plavo, a kosa mi je bas lepa, i nikad ne susim kosu, bez da prethodno nanesem sprej za zastitu od toplote, on je i omeksa, i lakse se ceslja i sve. Mislim da je skroz o.k. da uzmes taj neki sprej, samo ja ne znam da ti preporucim koji, ja kupujem od moje frizerke. Raspitaj se jos malo.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 4:32 am

Alfaparf plave ampule.Ima ih u Liliju, 150 dinara je jedna.Nanose se posle pranja i odlicne su.Guglala sam malo te preparate za kosu, da bih znala sta da uzmem, i na svim mestima su ih hvalili.E sad, ne mogu ja to stalno da stavljam, ipak kontam da su ampule malo agresivnije, i ne bih da naviknem kosu na nesto tako.Citala sam da je dobra Stilova maska od meda i cokolade.To mi je sledece na tapetu.
Za sprejeve sam pitala jer se meni kosa mnogo mrsi i onda izgleda neuredno, pa bih da ih isprobam.Samo me strah da mi ne maste ili spljeskaju kosu.Nemam ja bas neku bujnu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 4:39 am

Jaoooo, te maske mirisu neverovatno jestivo, ta i od maline neka, prste da polizes. Preparati za negu kose - Page 2 650269930 Svidja mi se miris, ali ne znam kakve su po kvalitetu. Probaj kokosovo ulje pre pranja. Ili pantenol rastvor sipaj u sampon od koprive. Nece, bar ovaj moj sprej, ne prskas ga puno, nece sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 4:44 am

Ok. Probacu sprej i tu masku (po forumima je hvale).A kokosovo ulje vec stavljam.Mesam ga sa ricinusovim.Ma ja sam jedno vreme bas pazila kosu i hranila je i tako to.Onda sam je zapostavila i pocela da se farbam cesce i eto bede.Sad hocu da je dovedem u red jer je kratka, onako do brade, i da je pustam, a za to mora da bude negovana.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 9:59 am

Iva ::
Bev, ja sam svoju isusila farbanjem.POsto ne planiram prestanem sa farbanjem pitala sam frizerku sta da radim i ona mi je rekla da je negujem sto vise.Kosa mi se mnogo lako masti i mrsi i bas mi treba nesto za lako rascesljavanje, ali da mi je ne spljeska ili umasti, jer mi je tanka i skroz ravna, pa kad se spljeska ne lici ni na sta.

ja,kao negujem.tj koristim regenerator i od mene je dosta.stvarno me mrzi da se majem i da stavljam jos nesto.jedva sam se i na reg. navikla.

sad kad je budem osisala,bice duzine kao tvoja (kao na onoj slici sto si stavila ovde),pa ce onda da nastavi da raste normalna :)bar se nadam Preparati za negu kose - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:16 am

Ono sto sam ja skratila pre neki dan nije moglo da se spasi nikako.A ovo sto je ostalo je sad u stanju koje sam opisala.Nega, nega, nega...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:22 am

i ovome sto je kod mene spremno za sisanje nema spasa Preparati za negu kose - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:29 am

Bev,mozes da pravis neke prirodne maske.Ja nesto ne verujem tim kupovnim preparatima.
Inace,ja se nisam sisala 6 meseci i za to vreme sam stavila samo regenerator,mozda 3x i bila mi je odlicna kad sam otisla kod frizerke.samo je cm skinula!malo da se hvalim! Preparati za negu kose - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:37 am

Ja svoju kosu nikad nisam mogla da rascesljam bez regeneratora, cak i kad nisam bila farbana i kad je nisam peglala. Secam se da se mrsila tako da su mi trebali sati da je razmrsim. Blago vama koje imate kosu kojoj regenerator nije potreban. A sto se tice pravljenja maske, drugarica mi je dala neki receprt za neku masku koju ona pravi i stvarno joj je divna kosa, ja nikad nisam probala jer sve nesto nemam vremena ili zaboravim, mogu da vam pronadjem recept pa da iskucam, ako neko zeli. Preparati za negu kose - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:48 am

napisi,mozda me nekad ne bude mrzelo da napravim.

a ja da se hvalim malo Embarassed ne secam se kad sam se ocesljala poslednji put Preparati za negu kose - Page 2 650269930 prava je,ravna i tanka.i ne treba mi cesalj.Preparati za negu kose - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Preparati za negu kose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Preparati za negu kose
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Kupke za intimnu negu
» Kozmeticki preparati
» Promena boje kose
» Umetak i nadogradnja kose
» Mascenje kose..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega kose-
Skoči na: