Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako ste saznali za forum?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? EmptySub Maj 05, 2012 8:06 am

Radi prikupljanja podataka, dobro bi nam dosla informacija kako ste saznali za ovaj forum? da li ste preko fejsa, drugarice/druga, tako sto ste otisle na 21. dan pa videle postove ili na neki drugi nacin?
Ako ste se `preselili` sa foruma 21. dan, takodje mozete da pisete.

pozdrav, i dobro dosli! Kako ste saznali za forum? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? EmptySub Maj 05, 2012 9:00 am

videla sam flajer na studentskoj poliklinici.na sistematskom pregledu u prvoj godini faksa.naravno,odmah me je privukla roza boja! Kako ste saznali za forum? 481982875
tada me je interesovalo sve o kontracepciji,a posebno mi je bilo zanimljivo da citam uopstenu temu i to najvise postove koje je pisala Pink. Kako ste saznali za forum? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? EmptySub Maj 05, 2012 9:55 am

Za ovaj forum sam saznala preko foruma 21 dan, tamo sam bila clanica par meseci, i devojke su pisale kako otvaraju novi forum, pozvale me, i prikljucila sam se. Kako ste saznali za forum? 650269930


Poslednji izmenio Lu Salome dana Čet Avg 23, 2012 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? EmptySub Maj 05, 2012 10:07 am

ja sad onako bezveze preko neta 2010 nasla 21 dan. i prvi mi je post bio sta da radim, jer izbegavam decka posto ne znam da se ljubm onako pravo.
prva mi je odgovorila kasaska. i bas se zdala da mi pomogne.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? EmptySub Maj 05, 2012 10:52 am

Ja se preselila sa 21.dan za koji sam dobila pamflet u Domu Zdravlja Kako ste saznali za forum? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? EmptyPon Maj 07, 2012 1:33 am

Na 21 dan sam pre nekoliko godina dosla tako sto mi je moja doktorka dala kalendarcic Kako ste saznali za forum? 650269930 ona je inace bila ta je zacetnik tog sajta Kako ste saznali za forum? 650269930
Posle sam se povukla malo, nestala sa svih mogucih foruma... I dosla ovde kada sam otisla na 21, videla da je rasulo, pa su mi devojke rekle da je ovde otvoren novi forum Kako ste saznali za forum? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako ste saznali za forum? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za forum?   Kako ste saznali za forum? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste saznali za forum?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gde, kako i sta...
» Kako da promenim to?
» Poslovi, kako do posla, praksa...
» Kako se prave bebe? :)
» Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: