Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Crvenkasti sekret umesto menstruacije

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
rose

Broj poruka : 125
Datum upisa : 04.03.2012
Godina : 26

PočaljiNaslov: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Sre Maj 09, 2012 7:21 am

Devojke, hitno mi je potrebna vasa pomoc. Pre par minuta sam uocila crvenkasti sekret(jedva primetni), Treba da dobijem za ned dana, posto dobijam na 31.dan,bar sam tako do sada. Imala sam nezasticen odnos pre par dana,ali sam odradila test ovulacije i bio je negativan. Sta to moze biti??

Ako tema ne pripada ovde,obrisite je,nakon sto mi pojasnite...Hvala
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Sre Maj 09, 2012 7:26 am

da bi test bio tacan,treba da prodje 7 dana od nezasticenog odnosa...(ja mislim da je oko 7 dana,ali sacekaj da ti to kaze neka iskusnija devojka...)nemoj da se nerviras,jer ce ti i od nerviranja kasniti i sledeci put ne zaboravi na zastitu da ne bi dosla u ovakvu situaciju...
Nazad na vrh Ići dole
rose

Broj poruka : 125
Datum upisa : 04.03.2012
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Sre Maj 09, 2012 7:29 am

To je bio test ovulacije, tj onaj koji pokazuje da li su mi plodni dani, radila sam ga isti dan kad sam imala nezasticeni odnos i pokazao je da negativno...tj da mi nisu plodni...
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Sre Maj 09, 2012 7:32 am

ja sam razumela da si radila test da li si trudna...ne znam stvarno sta da ti kazem...zar ti nije lakse da koristite kondome ili da pijes pilule ?
Nazad na vrh Ići dole
meda

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Sre Maj 16, 2012 8:58 pm

imam jedno pitanje, posto se meni ovo nikad nije desilo. trebalo bi da dobijem oko 20. maja, a 14. mi je krenuo braon sekret. Bila sam ubedjena da sam dobila, kad ono nista vec danima. sta bi to moglo da bude? jel se nekoj devojci to desavalo?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Čet Maj 17, 2012 5:57 am

Tako je i meni bilo pre mesec dana, nisam uopšte dobila, nego tek sledeću menstruaciju
Nazad na vrh Ići dole
meda

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   Čet Maj 17, 2012 8:33 am

hvala na odgovoru. bas sam se zabrinula
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Crvenkasti sekret umesto menstruacije   

Nazad na vrh Ići dole

Crvenkasti sekret umesto menstruacije
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najčešći simptomi trudnoće
» Krvarenje posle menstruacije