Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tamna krv - povreda tokom odnosa?

Ići dole 
+2
inda
qweasdyxc
6 posters
AutorPoruka
qweasdyxc




Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 9:20 am

pozdrav svima.
Ovako imam problem.... sinoc sam imala odnos sa partnerkom, obe smo bile malo pripite, i jutros mi se pri prvom odlasku u wc, pojavila tamna krv iz vagine, pa se pitam u cemu je problem, odnosno ne znam da li je do krvi doslo, jer me je ona povredila sa noktom, mislimo da je verovatno to problem
Ja ne osecam nikakve bolove i skroz se dobro osecam jedino sto mi ceo dan malo curka krv, tamnije boje.
Nazad na vrh Ići dole
qweasdyxc




Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 10:16 am

Ne nista me ne boli, niti pecka, sve je nekako "normalno" a krv ide kao kada dobijem u nekim periodima, samo onako malo iscuri...Menstruaciju treba da dobijem za nekih 10ak dana
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 10:31 am

Ako to nije menstruacija koja je poranila, a verovatno nije, cim si postavila pitanje, najbolje bi bilo, da ako si u mogucnosti, odes sto pre kod ginekologa. Iregularna krvarenja mogu biti znaci mnogo cega, i uopste ne mora da znaci da je u pitanju to sto te ona povredila noktom. Morala bi prilicno da te povredi pa da ti curka krv ceo dan, i mislim da bi u tom slucaju bila krv normalne crvene boje, a ne ta tamnija za koju ti kazes da ti curi. Zaista, najbolje bi bilo da posetis lekara.
Nazad na vrh Ići dole
qweasdyxc




Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 10:44 am

pa s obzirom da smo obe bile pripite, odnos je bio bas grub :/
hvala vam... videcu kakva ce situacija biti do sutra, ako ne bude bilo bolje u ponedeljak cu posetiti lekara.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 10:47 am

najbolje je da sto pre odes kod ginekologa...da li ti se i ranije desavalo ovako nesto ?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 11:27 am

Moguce je da te je "zagrebala"... Mene je decko tako jednom, ali sam osetila jaku bol, mnogo tamne krvi je bilo... Mada sam ja pritisnula ranu, zaustavila krvarenje, i pustila da zaraste (citaj: nista mackala nisam, redovno ispirala obicnom vodom to mesto, i nisam imala odnose 10tak dana dok nije sasvim zaraslo).
Obzirom na to da ti ranu ne vidis, obavezno idu kod ginekologa na pregled!
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 12:44 pm

Pa možda ti je stvarno noktom zakačila grlić, ako imaš "ranicu" možda otud krv. Nisam do sada imala takav problem, ali možda ti to i nije neka mehanička povreda, možda je i hormonalno. Ništa drugo mi ne pada na pamet. Obiđi ti ginekologa da te pregleda, a do tada ili pauzirajte ili se volite nežnije Tamna krv - povreda tokom odnosa? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptySub Maj 12, 2012 1:39 pm

Mislim da je u pitanju povreda noktom ili zanokticom, pogotovo sto je u pitanju devojka koja mozda i ima malo duze nokte. Mehanicke povrede se desavaju cesto kod takve vrste seksa, pogotovo sto je taj deo osetljiv. Meni se desilo da me zanoktica povredi, na samom ulazu u vaginu, ja nisam mogla da vidim kako je to izgledalo ali momak jeste i kaze da je bila ogrebotina mala, a krvi je teklo toliko kao da sam se rasekla nozem, ali je brzo zaraslo.
Nazad na vrh Ići dole
qweasdyxc




Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyNed Maj 13, 2012 12:34 am

hvala svima..
nikada mi se ranije nije desavalo ovo. evo jutros ide krv kao kada dobijem prvi dan, pa je malo gusca nego sto je bilo juce. Ici cu sutra kod ginekologa.
Pa da, ona ima malo duze nokte, mozda je zaista do toga, a mozda i ne..ima bas dosta krvi, a pretpostavljam da je ranica mala.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyNed Maj 13, 2012 4:53 am

I nemoj da koristis nikakve kupke i sapune za intimni deo dok ti curi ta krv, isperi se nekim blagim cajem, ali samo spolja.
Nazad na vrh Ići dole
qweasdyxc




Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyNed Maj 13, 2012 10:49 am

Hvala na savetu.
sutra cu posetiti ginekologa pa se nadam da nije mista ozbiljno.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyPon Maj 14, 2012 11:35 pm

Javi nam sta ti je rekao! I srecno Tamna krv - povreda tokom odnosa? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
qweasdyxc




Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyUto Maj 15, 2012 6:07 am

Danas sam dosla do neta... juce sam bila kod ginekologa i doktorka je rekla da sam samo ranije dobila, sto se desava nekima i da to nista nije strasno Tamna krv - povreda tokom odnosa? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyUto Maj 15, 2012 7:09 am

nadam se da doktorka nije pogresila i da je sve ok Tamna krv - povreda tokom odnosa? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? EmptyUto Maj 15, 2012 8:15 am

E pa i ja htedoh da pitam da nije to, posto rece da ti curi kao prvi dan menstruacije Tamna krv - povreda tokom odnosa? 650269930 Ta tamna krv mi nikako nije delovala kao rasekotina.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tamna krv - povreda tokom odnosa?   Tamna krv - povreda tokom odnosa? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tamna krv - povreda tokom odnosa?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bol tokom odnosa
» Nega grudi tokom trudnoce i dojenja
» Krv posle odnosa.
» krvarenje posle odnosa
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: