Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li tezina utice na menstruaciju?

Ići dole 
+4
inda
pufnasta
sanja
nglwings
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptySub Maj 19, 2012 11:34 am

Dobro je da se zna.Hvala na obavestenju. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 1071211947
E da resila sam,nema vise sale,mora da se smrsa.I hrana i aktivnost.Ne zelim da o sebi govorim lose,ali mi se sve ovo gadi.
Ne znam,mnogo brzo planem kada navlacim pantalone,kada treba da se kupe nove...kada ocu da obucem neku majcu a ona je tesnija.Grrrr...evo i sada apsolventsko,necu da idem opet razmisljam kako bih tek tu gubila zivce.Jer sta god da obucem,nije mi udobno.Nije zbog kilaze,ali ne znam ne privlaci me to.Cak su me i za maturu terali da idem.(otisla sam) Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 364988687 I tako,zene.Javljam ja vama,danas sam isto krenula polako da se pazim.Pa nastavljam sutra.Ljubim vas.I hvala na podrsci. kiss
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptySub Maj 19, 2012 12:47 pm

Zenska glavo, kakvo odbijanje apsolventske veceri, moras da ides. Imas u Dusanovoj ulici radnju koja se zove DUSAN i imaju super stvarcice za punije, ja sam tamo gledala haljine za apsolventsko i nasla nekoliko predivnih, neke su mi cak i velike, tako da ima nade, nikako nemoj da ti pada na pamet da ne ides na apsolventsko!
Nazad na vrh Ići dole
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyNed Maj 20, 2012 3:16 am

Pa dobro nisam ja bas toliko punija. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 364988687 Ja sam visoka ali mi se sve na stomak sakuplja.Ma jok mrzi me,i moji nije bas da imaju dosta para za to,a zasto da trosim pare kad ne moram.Ne znam,ne ide mi se.I ne preopterecujem se mnogo oko toga.Nego na kom si ti faxu?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyNed Maj 20, 2012 3:20 am

Pa znam da nisi punija, a ni to nisu neki modeli za punije, nego takvi modeli da kamufliraju visak. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 364988687 Ne mogu da ti pisem o faksu javno, jedno preko privatnih poruka. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyNed Maj 20, 2012 4:42 am

Aha,ma oke nije bitno nema veze pitala sam onako.Znam,videla sam predivnu haljinu za trudnice,al meni ono ne lici na haljinu za trudnice uopste. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 650269930 Samo ti zavrsavaj taj fax nije bitno koji je. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyNed Jun 17, 2012 10:27 pm

nglwings,kakvi su rezultati? meni prolaktin nikako da se snizi Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 451624781
Nazad na vrh Ići dole
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptySre Jun 27, 2012 8:42 am

Eeee,evo tek sam rezultate uzela prekjuce i juce dosla u vr.Pa nisam mogla nista da saznam sto se tice rezultata jer mi dr na odmoru pa cu morati da ga nadjem nekako od ponedeljka.Ako zelite mogu da vam ispisem rezultate nije mi problem.Pa bi bilo dobro da mi neko prokomentarise ako je imao nesto slicne.I sta mu je receno.Jer ne znam da li ima doktora na sajtu.
Prolaktin mi nije bio nizi do sada.Vadila sam krv u 8h,9h i 10h.I u 8h je 191,0 u 9h 218,0 i u 10h 178,0.Tako da mislim da je to oke.Valjda...
Nazad na vrh Ići dole
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyUto Jul 03, 2012 10:39 am

Paaaaaaaaaaa,ovakoooo... Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 650269930 Bila sam kod Dr,rekao je da su svi rezultati u granicama normale.Sem jednog sto pokazuje mogucnost policisticnih jajnika...mada je reko da jos uvek nema potrebe za terapijom,samo ukoliko zelim da ostanem trudna.Takodje je rekao da bih mogla da nastavim sa pilulama,mada ce tako da bude od novembra kada opet idem na kontrolu.A do tada da povecem racuna o ishrani i da budem fizicki aktivna i da smanjim kilazu.Da bi videli da li ce to nesto da promeni do tada.I to je to.Ispalo je super...nadala sam se da treba da se samo smrsa,za sada... Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyUto Jul 03, 2012 10:41 am

e super Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 650269930 nadam se da ces uspesno smrsati i da ce ti se sve vratiti u normalu...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyUto Jul 03, 2012 11:07 am

super Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 12:29 am

Pre dve ipo godine sam zbog neredovnih menstuacija radila hormone, mislim da mi je prolaktin bio povisen (hormon stresa) nemam vremena da trazim rezultate,uglavnom,dr me je poslao kod endokrinologa. Sumnjali su da imam tumor na mozgu,uradila sam magnetnu rezonancu,i hvala Bogu,rezultati su mi bili odlicni. Tada mi je dr. endokrinolog rekao da pijem lekove za smirenje, Nisam je poslusala.I pored toga sto radim na stresnom mestu,i sto mi je stres sastavni deo zivota,ne pijem jos uvek
nista.
Nazad na vrh Ići dole
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 12:52 pm

Pa pokusaj muzikom,radi nesto sto te smiruje.Nemoj sebi to da radis.Ili potrazi savet nekog drugog doktora.:*
P.S. Nadam se da ce da bude bolje,evo krenula sam sa vezbama vec dve nedelje.Imam 70kg,smanjujem polako.I ishrana je bolje. Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li tezina utice na menstruaciju?   Da li tezina utice na menstruaciju? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li tezina utice na menstruaciju?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: