Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pilule i nedostatak seksualne zelje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Pilule i nedostatak seksualne zelje Empty
PočaljiNaslov: Pilule i nedostatak seksualne zelje   Pilule i nedostatak seksualne zelje EmptyUto Maj 29, 2012 11:58 am

Ovako drage moje...ja se izvinjavam ako ova tema negde postoji,trazila sam ali je nisam nasla.Vec neko vreme me iritira sve ovo.Nemam zelju za seksom dosta dugo,osecam to kao obavezu.Hvala Bogu pa ovaj moj nekako razume ali do kada ce to da traje ja ne znam.Ne zelim da se veza okonca zbog sexa,ne verujem da bi on to uradio ali opet volim svog decka i zelim da mu bude lepo samnom.Izbegavam razgovore na tu temu.Rekla sam mu da pilule dosta uticu jer znam da nam je bas bilo divno pre njih.Primetila sam i da sam dobila fleke po licu svaki put kada krene jace sunce a zimi ni tackice.Inace koristim Logest pilule ovo mi je druga godina ali sa pauzom od 5 meseca izmedju.Mogu za sigurno da kazem da nije problem u njemu,jer opet bih imala zelju i mislila bi na sex i sve i svasta,a ovako NISTA!Hoce da znam da li je moguce da se nesto promeni posle prestanka?Ostale su jos 2 i prestajem samo da mi bude bolje.Pa sam htela da cujem i vasa iskustva. LJUBAC!!!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pilule i nedostatak seksualne zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i nedostatak seksualne zelje   Pilule i nedostatak seksualne zelje EmptyUto Maj 29, 2012 8:32 pm

ja nisam imala nikakvu zelju za sex-om u zadnjem periodu koriscenja pilula.kad sam prestala ubrzo se sve vratilo u normalu.
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Pilule i nedostatak seksualne zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i nedostatak seksualne zelje   Pilule i nedostatak seksualne zelje EmptyUto Maj 29, 2012 11:29 pm

I meni se libido smanjio, ali u nekom kasnijem periodu, posle recimo 6 meseci koriscenja ili tako nesto. Onda sam ih promenila (koristila one koje nemaju anti-androgeno delovanje) i libido se vratio. Te druge nisam koristila dugo, nekoliko meseci, pa sam ih opet promenila, i dalje mi je libido ok, pa sam ja zakljucila (subjektivno i laicki Pilule i nedostatak seksualne zelje 650269930), da se libido smanjuje kada se naviknes na pilule, odnosno posle duzeg koriscenja jedne vrste pilula... Ali verovatno zavisi i od sastava...

A o flekama da ne govorim, vec sam to pominjala u nekoj drugom temi... Od savrsene koze nastala je necista i sa flekama, i to sve zbog pilula Pilule i nedostatak seksualne zelje 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
nglwings

nglwings


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Vranje-Nis

Pilule i nedostatak seksualne zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i nedostatak seksualne zelje   Pilule i nedostatak seksualne zelje EmptySre Maj 30, 2012 3:16 am

Glupo ce da zvuci ova moja recenica,ali HVALA BOGU NISAM JEDINA!Mislila sam da je u mnei problem,sada prestajem sa pilulama zbog ispitivanja koja treba da radim,zbog gubitka menstruacije.Pa kada sve sredim i znam sta je problem tada cu se mozda vratiti pilulama.Nadam se da ce biti bolje.Samo zelim da se zelja vrati,da ne budem dosadna sama sebi.I da se resim ovih fleka...nadam se da ce se vratiti sve kako treba. Pilule i nedostatak seksualne zelje 364988687 NE gubim nadu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pilule i nedostatak seksualne zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i nedostatak seksualne zelje   Pilule i nedostatak seksualne zelje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pilule i nedostatak seksualne zelje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: