Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Zasicenost ?

Ići dole 
AutorPoruka
lachupakabra

Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

PočaljiNaslov: Zasicenost ?   Pon Jun 04, 2012 7:56 am

Pozdrav devojke
Imam jedan problemcic i ne znam da ga resim. Ovako, imam decka malo vise od 4 godine, u vezi nam sve lepo ide, samo po mom misljenju sex nam vise nije tako stravstven kao nekada. Pre nam je sex bio odlican, a sad malo skripi ... Jednom-dva puta nedeljno imamo odnose. Problem je u tome da u zadnje vreme nikako da se skroz napalim kao pre. Kao da smo vec upali u neku rutinu, ne znam. On svrsi, ja vise ne uvek. Obicno smo u isto vreme, sad on zavrsi pre mene... Nekako kad sam sama i kad razmisljam o njemu, zelim da je pored mene i da se mazimo, ali kad dodjem do njega to nekako nestane... Jel problem u meni ? ili je doslo do zasicenja ?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Pon Jun 04, 2012 11:17 pm

Hm, pa ja nikada nisam imala bas tako dugu vezu, ali po meni je nekako normalno da se nakon cetiri godine ta strast malo smiri i da se odnosi pretvore u rutinu. Trebala bi otvoreno da popricas sa njim o tome i cujes njegovo misljenje, mozda biste trebali da pokusate da vodite ljubav na nekim neuobicajenim mestima, ili da npr. provedete vece uz vino i svece, obuces neki lep donji ves...Da zacinite malo seksualni zivot Na svemu se mora raditi, pa i na tome
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Uto Jun 05, 2012 12:26 am

NIje problem ni u kome, niti se radi o zasicenju, nego jednostavno to mu dodje normalno nakon 4 godine. I na tom aspektu veze treba raditi, kao i na svim ostalim. Sve ovo sto rece Bella mozes da primenis. Zacinite malo.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Uto Jun 05, 2012 2:36 am

ili negde da odputujete (imas na popustima one romanticne vikende cesto).mozda neki seksi kostim..ili da proredite vidjanja da se uzelite jedno drugog.

a to sto si rekla da mastas o njemu kada nije pored tebe,a kada se vidite da to nestane-tako je i kod mene.zasto,pojma nemam.tako je uvek bilo,nema veze sa godinama.kod mene ne nestane skroz,ali nije u toj meri kao kad nije pored mene.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Uto Jun 05, 2012 9:48 pm

Iskren razgovor sve resava,otvoreno popricaj s njim.Ali bez brige,samo retkima se desava da imaju savrsen sex tokom citave veze ili braka.
Nazad na vrh Ići dole
lachupakabra

Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Uto Jun 05, 2012 11:13 pm

Hvala vam devojke na odgovorima Pa u zadnje vreme se i vidjamo samo vikendom, mozda uleti neka kafa preko nedelje, jer on radi, i ja fax pa bas ne mozemo uskladiti. Sto se tice sexy kostima, nemamo mesta za tako nesto, ne zivimo odvojeno, a kuce su nam uglavnom pune :/ Jedino eto kola iskoristimo, ali to mi je nekako izgubilo tu car... Bojim se nekako da mu kazem sve to jer mozda samo ja tako osecam ?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Sre Jun 06, 2012 12:12 am

Pa i ako samo ti tako osecas treba da resite da se vise ne osecas tako Ne treba da se ustrucavas, veze koje opstaju su upravo one koje se zasnivaju na iskrenosti i poverenju, a razgovor pomaze da se resi svaki problem.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Sre Jun 06, 2012 4:06 am

Posle 4 godina ne treba da ti bude glupo da ga bilo sta pitas ili da mu bilo sta kazes.Resice se to ali ne samo od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Pet Jun 08, 2012 9:51 am

Ja sa svojim nisam spavala 2 nedelje....Uopste ne pozelim sex,ne znam je li je to zbog trudnoce??? Sinoc je rekao da mu nedostajem u krevetu....A ja sam odgovorila da ne volim sex kada mi do njega nije...I stvarno mi nije,ne bih pozelela mozda u narednih godinu dana...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Pet Jun 08, 2012 9:14 pm

Sigurno je zbog trudnoce,i meni nije do sexa.Mozda jednom u mesec dana.
Nazad na vrh Ići dole
PuderZuckerka

Broj poruka : 11
Datum upisa : 12.06.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Sre Jun 13, 2012 1:16 pm

Hm...a na koji način, recimo, iznenaditi dečka?
Recimo, da sam u relativno friškoj vezi od 3,5 meseca pa sam mislila da ga iznenadim nekako(dečka, je li) a da ga oborim sa nogu (pošto smo još u fazi impresije)? Fora je volela bih da se osmelim na stiptiz, ali pošto se brzo "prima" (čak i na blic poljubac- već je ), moram nešto kratkometržnog karaktera smisliti... Dajte neki primer, predlog?
Nazad na vrh Ići dole
Viceroy

Broj poruka : 17
Datum upisa : 13.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Čet Jun 14, 2012 12:46 am

Striptiz je prava stvar! Meni je to devojka priredila i odusevio sam se. Malo smo popili i rekla mi je da legnem na krevet i da ne smem da je dodirujem dok se skida. Toliko sam je pozeleo da sam bukvalno jedva cekao da zavrsi, a njeno odugovlacenje za tim me jos vise izludjivalo (pozitivno naravno). Tako da, primeni to, necete se pokajati ni ti ni on.

Druga varijanta ti je da ga "napadnes" kad se najmanje nada. Recimo cim udjete u kucu ili u nekoj drugoj situaciji.

Pusti masti na volju
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   Pet Jun 15, 2012 1:10 am

To ti je pravi savet i jos dolazi od muskarca.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zasicenost ?   

Nazad na vrh Ići dole

Zasicenost ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: