Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NOKTI

Ići dole 
+23
tinkerbell02
bojano
kajlina
JJEECCAA
~Lovely~
Rale89
Nastija
Lus
Jeci
sister87
una
bubica
inda
Yo**
sanja
meda
bevana
Iva
Ivana
patofna
Nina87
Bella
pufnasta
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 3:48 am

Lepi su, devojka je bas precizna NOKTI - Page 9 650269930 Ako je nadogradnja onda ti je radila sa tipsama jel da ? Ako je tako lepo ih je isturpijala .

Inace evo da vas obavestim da bi krekcija trebala da se radi na odprilike 3 nedelje mada retko koja devojka to postuje pa dolaze tek posle mesec dana ako ne i kasnije. Pojednine devojke koje se bave time to ne vole jer onda moraju da naplacuju cenu korekcije posto klijent to smatra korekcijom iako je u stvari novo izlivanje ili nadogradnja .
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 4:16 am

ja idem na mesec-mesec i po, a moja drugarica na skoro 2.
kakva nova nadogradnja? Ovo su moji nokti, skrati ih, isturpija, i ponovo gel. To je korekcija. Naravno da necu bacati pare i ici stalno. A nema ni potrebe. NOKTI - Page 9 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 6:31 am

А која је функција тог гела? Можда и ставим неке у октобру, чисто да видим. Мада ће бити доста мање дужине.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:00 am

Laro ako ti skine sam gel pa sve mora ponovo da stavi onda se to ne vodi kao korekcija nego kao novo ojacavanje prirodnih noktiju, korekcija je prepravljanje mana , ako se negde izdigao gel tj ako je doslo do odvajanja, ako se ostetio gel, promenio boju, ispao cirkon ako je nokat dovoljno porastao pa se samo isturpija da bi se doslo do prvog sloja gela i potom samo nanese gel na delove koji su porasli tokom tih mesec dana naravno prvo ih treba lepo pripremiti isturpijati itd. jer ovako bespotrebno ostecujes nokatnu plocu ako je stalno turpijas uostalom ako skidas ceo stari gel pa potom radis obe ruke iz pocetka a naplacujes manje jer je tako kod vecine devojaka sto se tice korekcije. Onda je devojka na gubitku jer trosi istu kolicinu gela kao sto bi trosila na obicno izlivanje a naplacuje manje plus ako koristis obicne turpije posle samo te jedne osobe moras da kupujes novu.

Zato se korekcija radi na tri nedelje, tj. trebalo bi jer ako previse poraste nokat i odvoji se vel kolicina gela onda mora da se ukloni sav gel sa nokta i onda bespotrebno turpijas celu nokatnu plocu koja je i ovako ostecena od prvog nanosenja gela a ako se precesto i previse turpija onda se stigne do zivca i posle nokatna ploca boli a zna da pece i susenje gela u UV lampi, a to je uglovnom jer je preturpijano.

Neke devojke ipak pod korekcijom smatraju skidanje svog gela pa onda sve iz pocetka, ali to zavisi od osobe do osobe .



Lus- funkcija gela je da ti ojaca prirodne nokte i stiti nokatnu plocu, plus ako devojka zna sta radi mozes da imas malo umetnicko delo na noktima, mada pojedine devojke to ne vole. I ja sam ranije bila protiv toga,prvi put sam uradila nadogradnju kada sam zavrsila kurs mada se i ja jos uvek ucim . Izvinjavam se zbog malo poduzeg posta .
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:05 am

Хвала, можда је то јачање оно што ми је потребно. И не извињавај се. NOKTI - Page 9 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:08 am

Rale je u pravu...ja sam korekciju radila svake 3 nedelje...popuni mi ono sto je izraslo i onda opet isturpija odozgo...na kraju mi je ostao samo taj akril, a tipse su u medjuvremenu ''nestale'' NOKTI - Page 9 650269930

Meni gel ne odgovara noktima...nokti mi ga odbacuju, ne znam zasto...rekla mi je ova zena kao ''to je zato sto su ti nokti suvi za gel...treba da bude nokatna ploca malo masnija da se gel ne bi odvalio''...jer se meni posle 3 dana bukvalno odlepio...a mojoj drugarici kod iste zene je stajao bas dugo...tako da sam ja samo akril radila...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:16 am

Ako su ti slabi nokti i skloni pucanju uradi jacanje noktiju, evo ako budem dolazila u Bg u skorije vreme ja cu da ti uradim :P

Jacanje je super ako su krhki nokti pod uslovom da osoba koja ti radi ne preturpija pa ti prirodni budu tanki kao papir, jer onda nista nisi uradila .

Pahuljice u stvari kada se nekome odvaja gel onda se obicnu sumnja na to da nokatna ploca luci previse masnoce, imas ljude koji su isli kod milion razlicitih osoba na izlivanje, jacanje itd i kod svih im se odvajalo bez obzira na to koji je gel. Ja planiram da skupim parice pa kupim mini set za akril cisto onako da znam i to da radim za sebe posto i dalje nisam imala ni jednu jedinu musteriju iako sam lepila flajere, kacila oglase sve zivo, pa sam radila drugaricama besplatno da steknem naviku ali pojedine dodju na to jer znaju da im necu naplatiti . Valjda ce mi krenuti malo to i prodaja Avona jer sam malo stagnirala i sa time posto mi se smanjio krug prijatelja od kada sam zavrsila faks, a i jedna od boljih drugarica se uclanila u Avon preko jedne druge devojke iako je i mogla preko mene pa mi je pokupila i ovo malo musterija koje sam imala .
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:35 am

E pa onda je to-to NOKTI - Page 9 650269930 pomesala sam.

Meni je malo opala prodaja, mada i ne radim vise kao pre...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:42 am

Ti ostavi katalog na sto kada si na faksu a idete na pauzu devojke uglavnom same uzmu pa gledaju. Ja sam najvecu porudzbinu imala kada sam isla na faks samo pazi ko ti naracuje da posle ne bi morala da ih juris za pare.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 8:41 am

bas su lepi ivana!

A koje su cene stavljanje gela?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 10:04 am

Ova moja to ne radi. To do pola. I meni je iskreno, to bez veze. Mozda necu taj gel u boji koji sam imala, hocu frenc. Naplacuje cenu nadogradnje kad joj devojka dodje na korekciju sa 2 citava nokta. One ne turpija toliko, uvek malo i ostane, stvarno je dobra, osim sto je jako brza, nekad mi povredi kozu turpijom, ali njeni nokti stoje, kad uradi to je onda to, 15 godina to radi, a cena je, tink, 1000 nadogradnja, 600 dopuna. Mislim da nema jeftinije u NS, a u BG je sigurno malo skuplje, mada ima milion devojaka koje to rade, pa su samim tim i cene prilagodjene, pretpostavljam.
A to da se nesto ostetilo pa ja kao idem posle 3 nedelje, nema sanse, ne bih isla kod nje. Ja sam bila 14. avgusta kod nje, sad je 20. septembar, oni se pomerili nisu. S tim sto rastu, naravno, protiv toga ne mozes. NOKTI - Page 9 364988687 mada i nisu mnogo izrasli. 4mm. NOKTI - Page 9 20348227  Rale, verujem ja tebi, to tako izgleda u teoriji, ali u praksi malo drugacije. NOKTI - Page 9 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 10:11 am

to je laro super cena! Ja sam cula od drugarice da njoj uradi za 2000 ovde u bg-u i to sa popustom jer je zna dugo

ako jos neko zna cene nek pise
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 10:22 am

Haha. NOKTI - Page 9 364988687 Ma ne bih ni isla da je mnogo skuplje, to je bacanje para, realno. ovde je uglavnom cena dopune 700-900. Kako gde. Bas su razne cene.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 10:34 am

zato ja jos nisam to radila, nemam sebi da priustim da dam 2000 za nokte kad mi je potrebnije da kupim da obucem nesto ili za dopunu ili da imam ovako da odem na pice, sve u svemu da mi traju nwko vreme. Da je 1600, dala bih, ipak 400 dinara nije malo, bar meni
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 10:42 am

A, cekaj, korekcija je 2000? NOKTI - Page 9 402532072 
Naravno da nije malo, pogotovo kad ne radis.
Nisu nokti nesto neophodno. To je vise luksuz.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 11:11 am

ne ne, nadogradnja, ako sam dobro razumela kod tebe je nnnadogradnja 1000? Ne znam koliko je dopuna
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 11:27 am

da, nadogradnja. a to samo prvi put uradis.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 11:32 am

da da to sam skapirala NOKTI - Page 9 650269930 ne isplati se dati toliko za nesto sto cu popravljati posle, a videla sam kod drugarice kako izgleda kad ti urade jeftinije, ono je grozomorno
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:37 pm

moja je najjeftinija-500 din.! NOKTI - Page 9 650269930
ali,tek je pocela time da se bavi i samouka je,pa zato.

Rale,da tipse su to jer su moji izgrickani do zivca.isturpijala sam ih ja jos malo,posebno palceve.jer,moja draga drugarica nije pazljiva uopste!zadovoljna sam,ali mi se ne svidja sto nije gel do kraja,nego mi je ostavila milimetar-dva...

ja kontam da mi je dosta 3 nedelje da mi stoje.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 7:59 pm

Moja sestra placa 700,ili 900,ali ne znam sta joj radi NOKTI - Page 9 364988687 znam da svaki put kad ode vrati se sa novom bojom NOKTI - Page 9 650269930 kad su cirkoni i sljokice na svim noktima onda je 1300,a kad je samo na dva,onda je normalna cena.I ta njena je valjda jedna od skupljih ovde.Pre je isla kod neke jeftinije i bas joj je debelo radila,ruzno je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptyPet Sep 20, 2013 10:23 pm

ivana i bev vi bese niste u bg-u?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptySub Sep 21, 2013 12:56 am

Pa to je korekcija...to sto ja kazem do pola. Kad izraste, popuni, isturpija...ne primeti se uopste...a kad skine i opet radi, to je nova nadogradnja i to mnoooogo vise steti noktima jer mora da ti turpija nokatnu plocu iznova odozgo. Kod nas je gel 15-20...zavisi kako gde. A ima i onih koje rade kuci, pa ima i do 7-8e da se nadje NOKTI - Page 9 650269930

Rale, rano mi je jos da se bakcem sa katalozima po fakultetu...dacu ovima koje sam upoznala za sada... i s kojima sam postala bliska i s kojima se redovno cujem i gledam...ali mi je rano za to, trenutno mi je cilj nesto drugo NOKTI - Page 9 650269930 dok sam isla u srednju, imala sam porudzbine po 200-300e po katalogu...a pred novu godinu prosle godine sam imala skoro 500... Shocked ...a sad imam oko 100 po katalogu...i manje nekada...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptySub Sep 21, 2013 1:06 am

Ivana mora da se ostavi milimetardva inace ti gel stigne do zanoktica pa dodje do odizanja gela ili povlacenja samih zanoktica. Ja stavljam 500 din promotivnu cenu ali sipak ope mi niko ne dolazi tako da sam u minusu. inace mi je cena ovakva

Ojačavanje prirodnih noktiju 600, 00
Nadogradnja tipsama 700, 00
Izlivanje noktiju 800, 00
Korekcija 60 din po noktu

Samo sto ukrasavanje dodatno naplacujem jer me i te slicice, sljokice, cirkoni, color gelovi kostaju .

Laro- znam ja kako je u praksi plus poznajem dosta devojaka koje se time bave.

Bev. ta devojka koja joj je radila debelo verovatno je ili samouka ili je tek pocela time da se bavi, za ovaj posao treba vremena da bi se stekla brzina i kvalitet.

Meni je 2000 mnogo pogotovo ako nije u salonu nego kod kuce bez obzira sto je u pitanju Beograd, videla sam flajere i oglase na fejsu i ima mnogo jeftinijih ...

Pahuljice- e blago tebi, to ti se super isplati meni je porudzbina bila oko 2500-3000 din, jednom sam imala 6000 din.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptySub Sep 21, 2013 1:10 am

rale ako te ne mrzi jel mozes da posaljes u pm na to sto si naletela na fejsu?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 EmptySub Sep 21, 2013 1:18 am

Rale, znam da znas kako je u praksi. Nego, htela sam reci, a nisi me razumela, ja kao musterija necu da mi neko zvoca da dolazim na 3 nedelje, i slicno. Doci su posle 6-7 nedelja, ako joj se ne svidja idem dalje. Znaci, ima mnogo devojaka koje se time bave, cene su razlicite, kvalitet rada i samog materijala isto tako; Ako neko ne zeli da zadrzi musteriju, onda u redu. Ali vidim da vecina hoce, pa se prilagodjavaju. A ovoj mojoj se to svakako isplati. Radi po ceo dan, ima dovoljno musterija i dobro joj je. Pa, gde ima da za sat vremena zaradis 600 din? Neka je 500 kad se oduzme materijal.
Tvoje cene su bas ok.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NOKTI - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOKTI   NOKTI - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NOKTI
Nazad na vrh 
Strana 9 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: