Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Produzena menstruacija

Ići dole 
+4
Matematika
inda
Bella
maki
8 posters
AutorPoruka
maki

maki


Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 3:05 am

Devojke, zna li iko da mi kaze sta da radim? Imala sam menstruaciju i poslednji dan kad je vec prosla samo je onako islo kao i uvek posle, ja sam otisla u solarijum, a posle sam izlazila na jako sunce, jel moguce da se zato produzila, i sta da radim? jel to ima bilo kakve veze sa trudnocom? jako sam uplasena, pomoc?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 3:21 am

Koliko dugo ti traje? I koliko je obilna? Desava se nekada da se produzi po par dana u manjem obimu, ako ne traje duze od 10 dana i ako se ne ponavlja cesto, ne postoji razlog za brigu.
Nazad na vrh Ići dole
maki

maki


Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 3:31 am



Traje mi do 7,8 dana..i prva 3 dana ide bas dosta uglavnom a ovih 4,5 manje...e pa i jeste mi produzena, znaci dobila sam 29.4 i trajala je normalno do 5.6 i onda sam ja poslednji dan otisla u solarijum pa na jako sunce i ona se kao produzila, tacnije bilo je samo one braonkaste tecnosti, nije krv, i evo danas je krenula malo krv...od cega je to? i jel ima ikakve veze sa trudnocom? i da, prvi put mi se desava ovo.
hvala ti.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 5:52 am

verovatno je zbog sunca i solarijuma...na neke devojke to utice,na mene ne Produzena menstruacija 364988687 da li si imala odnose bez zastite ?
Nazad na vrh Ići dole
maki

maki


Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 5:55 am

Pa imala sam, ali mnogo pre toga, dobijala sam menstruaciju i posle toga, nije sigurno to Produzena menstruacija 650269930 uverena sam.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 5:58 am

ako sam ja dobro razumela ti si od poslednjeg rizicnog odnosa imala vise menstruacija,ako je tako mislim da ne treba da brines Produzena menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
maki

maki


Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Jun 10, 2012 6:02 am

Imala sam jednu menstruaciju, ali sam sigurna da nije svrsavao u mene, jer je em jednom pre odnosa svrsio, em je izvadio mnogo pre svrsavanja Produzena menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyPon Jun 11, 2012 12:42 am

Desilo se i meni to pre koji mesec, uvek mi traje 5 dana, a tad mi se oduzilo na 8. Moguce da je prehlada, promena vremena, ma ko ce ga znati Produzena menstruacija 650269930 U svakom slucaju, nista strasno Produzena menstruacija 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptySre Sep 05, 2012 10:36 pm

Da li neko zna da li je produzena menstruacija normalna kod uzimanja pilula? Yaz je u pitanju, i nije nista obilno, samo braonkasti sekret koji traje dva dana duze nego obicno. Nikada mi se pre ovo nije desavalo, zato i pitam...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptySre Sep 05, 2012 11:02 pm

Potpuno normalno,bez brige.Meni se isto to desavalo.Uvek sam se pitala kako su menstruacije krace sa pilulama,a meni tad trajale 7 dana,mada tih zadnja 2-3 dana ide samo taj braonkasti sekret kako navodis.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptySre Sep 05, 2012 11:11 pm

I meni isto sa Yazom. Dovoljan je dnevni ulozak. Tako da mu dodje normalno, valjda.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptySre Sep 05, 2012 11:19 pm

Hvala na odgovorima. Meni je ukljucujuci ta poslednja 2-3 dana uvek trajalo od utorka do utorka, i u utorak bude gotovo. To je 7-8 dana sve zajedno. A danas je cetvrtak, dakle 10. dan, i meni taj braonkasti sekret jos uvek traje... Dnevni ulozak je i vise nego dovoljan, tako malo toga ima, ali ipak sam se zabrinula...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptySre Sep 05, 2012 11:21 pm

Koliko dugo pijes pilule?Meni je prvih par meseci konstantno isao taj braonkasti sekret.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptySre Sep 05, 2012 11:27 pm

Ma, godinu i po dana. Produzena menstruacija 1655936591 I nikad, cak ni tih prvih meseci, mi se to nije desavalo, i uvek je sve bilo u redu, bez ijednog nezeljenog efekta, makar i najblazeg i najkraceg. Nista, bas nista. I onda sad ovo... Procitala sam i da je kao normalno, i blabla, ali ipak...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyČet Sep 06, 2012 1:37 am

mozda si se prehladila,meni se ponekad desava da mi tako bude 3. i 4. dan,inace mi traje 3 Produzena menstruacija 650269930 ne pijem pilule,ali kazu da je to normalno :p
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyČet Sep 06, 2012 5:56 am

Hvala svima. Pitala sam ginekologa preko telefona, i rekla mi je da nastavim da ih pijem normalno, i da se javim ako se to produzi ili pogorsa. Toliko sam znala i sama, ali bar me je utesilo sto je rekla da se to ponekad desava, i da ne mora nista da znaci. Eto, za slucaj da se nekad nekome nesto ovako desi, a ja cu videti kako ce dalje biti.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Sep 30, 2012 10:02 am

ovako nesto se i meni desava sad. danas mi je deveti dan menstruacije, obicno traju 6-7 dana, ali sad mi nije prestalo. doduse, ide po malo, ali opet ima. Produzena menstruacija 1655936591 malo braonkasto, i jos manje sveza crvena krv.
od ove menstruacije sam pocela da pijem jeanine (prestala pre recimo 6 meseci) i ne znam da li ima neke veze sa tim. kod lekara ne mogu jer nemam knjizicu Rolling Eyes
da li da brinem? ili kada da ocekujem da ce prestati?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Sep 30, 2012 10:08 am

nemoj da brines,normalno je da kad krenes sa pilulama prva mens. duze traje.mislim da to pise i u uputstvu.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija EmptyNed Sep 30, 2012 10:13 am

ok, hvala! Produzena menstruacija 650269930 jer kad sam pocela prvi put u zivotu da pijem pilule, odmah mi se skratila. doduse bile su lindynette, a sad sam pocela sa jeanine.
u svakom slucaju hvala!!! Produzena menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Produzena menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Produzena menstruacija   Produzena menstruacija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Produzena menstruacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pilule i menstruacija !!!
» Izostanak menstruacije
» MENSTRUACIJA
» lazna menstruacija
» Crna menstruacija?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: