Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

trudna???

Ići dole 
AutorPoruka
Tiki123

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.05.2012

PočaljiNaslov: trudna???   Uto Jun 12, 2012 5:26 am

drage dame, odmah cu da napomene da sam procitala sve teme sa slicnim sadrzajem,ali moram da postavim pitanje...
imala sam rizican odnos(zasto? jer sam jako glupa). trebala bih da dobijem za nekih 10 do 12 dana. juce i prekjuce sam imala jake bolove u dodnjem delu stomaka, a osecam napeost u grudima i bole me. sad, uradila sam test jutros i bio je negativan,ali opet neki crvic burgija i ne znam da li sam mozda trudna. ima li slicnih iskustava. pms ili...? aaa affraid
Nazad na vrh Ići dole
Tiki123

PočaljiNaslov: Re: trudna???   Uto Jun 12, 2012 5:35 am

ok. znam da sam pozurila sa testo. bio je pre 5 dana. medjutim napetost u grudima sam osetila jos to jutro, ne previsse izrazeno, vec onako pripremno kao uvek.. to me jedino tesi.
Nazad na vrh Ići dole
Tiki123

PočaljiNaslov: Re: trudna???   Uto Jun 12, 2012 5:39 am

pa sada je 20ti dan, dobijam na 32-34 dana uvek i pms krene nekih 12-14 dana pre mece. podrazumevam bez zastite. nije svrsio ali mene brine ono sto izadje pre. inace uvek koristimo kondome,al sad nam je spao i nastavili smo bez
Nazad na vrh Ići dole
Tiki123

PočaljiNaslov: Re: trudna???   Uto Jun 12, 2012 5:44 am

potrudicu se. hvala u svakom slucaju
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

PočaljiNaslov: Re: trudna???   Sre Jun 13, 2012 11:36 pm

Citat :
Nisam ni mislila da treba da se oslanja na tu metodu, cak (a jos manje da savetujem druge da to praktikuju) se ja ne bih usudila da se na to oslanjam dok ne budem sigurna da bih mogla da se brinem i izdrzavam dete. To sam samo navela kao olaksavajucu situaciju, a mislim da je i ona sama uvidela svoju gresku i da je nece ponavljati vise, bar mi tako deluje iz ove receniceL

Citat :
imala sam rizican odnos(zasto? jer sam jako glupa).

Naravno Zvonci... nisam ja ni mislila da si je ti to savetovala... samo sam navela ne za devojku koja je postavila pitanje vec za sve koje praktikuju ovu metodu, a ima ih dosta, da se ne igraju.

Izvini, nisam mislila da tebi nesto prebacim... izvini jos jednom ako je tako ispalo.

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: trudna???   

Nazad na vrh Ići dole

trudna???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: