Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zivot postao spanska serija...

Ići dole 
+9
Ivana
Jeci
Iva
Bella
Lus
vitaaaaa
inda
pufnasta
bojano
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 11:57 am

Neke devojke odavde su upoznate sa mojom starom vezom, i kojekakvim glupostim, ali ukratko...3.5 god. sam bila u vezi sa osobom koja je u startu mene prevarila, ali sam navodno presla preko toga, desavale su se cudne gluposti, da bih na samom kraju ja njega prevarila i raskinula sa njim... Nakon toga je decko krenuo da patetise, svasta radi, nekima od vas salje zahteve na fb, iako vas ne poznaje niti sam mu ikada o vama pricala... U jednom trenutku mi je rekao da ide na operaciju, pojavio mu se cir na zeludcu od nervoze od kad sam ga ostavila...Htela sam da idem da ga obidjem, i rekla mi da mi se javi kada njegovi ne budu tu, itd...Od toga nije bilo nista, onda sam pocela da insistiram da dodjem u posetu, ali je sve odbijao, do trenutka kada sam mu rekla da dolazim sa drugaricom sigurno, i to je bilo tipa u cetvrtak vece...Da bi me on u petak ujutru zvao da mi kaze da su ga prebacili u drugu bolnicu da mu tetivu pogledaju posto ju je istegao, i da sutra ili u toku tog dana ide kuci...Ja sam mu rekla srecan put i spustila slusalicu...Od tada se nije javljao... Onda su moji drugovi okacili neke slike sa prakse, i na njima ima slika gde me jedan decko grli, a to mi najbolji drug...Da bi me bivsi zvao u 12 h uvece, a posto mu se nisam javila, zvao me je u 7h ujutru...Kad sam se javila svasta sam mu rekla, izvikala se na njega, i kada me je pitao jesam li sa njim, rekla sam mu da jesam...I opet sam mu prekinula vezu...Dosla sa sad kuci da finaliziram pripreme ispita, i izasla sa najboljom drugaricom na kafu...I onda je devojka krenula pricu...Uglavnom, rekli su joj ljudi iz dve razlicite grupe da su culi da sam raskinula sa njim i da mi je to najpametnije sto sam uradila...Kao nije on za mene, onda je oa pitala sta je bilo, i oni su joj rekli da sam ja ambiciozna, i kao kako mogu da budem sa osobom koja lazira svoj fakultet...Ja zgrnuta...On je svoje roditelje i ceo grad slagao da je diplomirao, pravio veceru, ne znam ni ja sta sve, a ustvari on je jos prva godina faxa... I rekao je da ce sve lako samo da se zaposli, pa ce posle ici na neke poslovne puteve, a ustvari ce davati ispite... I kao bas ga briga sto je slagao, cak se slikao sa svrsenim diplomcima, i uradio navodno diplomski...Ja sam prebledela kad sam cula...Ne znam da li da verujem u to, da me je tolike godine lagao, vukao za nos, htela sam da zovnem fax da pitam na kojoj je godini, ali ne znam koliko mi je to pametno, ne bih da ja budem ta koja ce da pokrene nesto...Iskreno me plasi sve to...Drugarica me je pitala da li sam ikada videla njegov index, a ja premotavam film, i pokusavam da se setim, i skontam da njegov index nikada nisam videla... Setim se da je par put mi nabacivao pricu za neke njegove drugove kako su lazirali neke ispite, i da sam ja pominjala da te treba da bude srmota sto su to uradili, i da se ja pitam nikad vise ne b smeli da studiraju, na sta je on ostao da cuti...Bas ne znam..>Totalna konfuzija... pale Zivot postao spanska serija... 295018215
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 12:10 pm

Da sam ja na tvom mestu ne bih se bavila takvim stvarima. Ako sam vec odlucila da je on proslost za mene ostavila bih sve to u proslosti, pa i da me je lagao u tolikoj meri. Kad bi ceprkala po tako necemu njega bi vracala opet u svoj zivot, kvarila sve uspomene, lepe stvari koje su vam se desavale i samo sebi pravila lose. Ali ako te to sve kopka, raspitaj se kod ljudi koji znaju i tebe i njega prvo, ispitaj situaciju, pa tek onda pozovi faks, a u nekom krajnjem slucaju pozovi njega i pitaj ga.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 12:12 pm

bojano,vec smo ti ovo rekli ,ali bezi od njega...secam se sta je sve radio,pa mislim da bi bio spreman i na ovo,ali ako zelis da znas istinu,najbolje ti je da pozoves njegov fax ili neka neka tvoja drugarica to uradi umesto tebe Zivot postao spanska serija... 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 12:37 pm

Od sinoc mi takva glupost ne izbija iz glave... Mislila sam da sam zavrsila sa svim, cak i kad sam ga srela, ravnodusna sam bila skroz...A sad, imam utisak da kad bih ga srela, da bih se ispovracala... Ako je to istina sve, zalim sto sam pored tako nekoga gubila vreme...Da, zaboravila sam da kaze...Nakon 7 dana od operacije, on je bio na planinarenju, vozio bajs na usponu...Pio alkohol...Gluposti... Ne znam sad na sta je sve spreman...
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 12:57 pm

Uzas! Citala sam nesto o tvojoj prici na starom forumu. Decko je ocigledno patoloski lazov,i malo nenormalan. Posto sam ja imala iskustvo sa tim... BEZI!!! Ne zanima te,ni da li je zavrsio,ni da li je lagao,samo je bitno da je proslost!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 10:14 pm

to vise nije tvoj zivot a ni tvoja stvar!
ako se ukopas na tom mestu, istom kao i godinama unazad, neces moci da ides dalje. a to i radis. ja bas razumem radoznalost, i steta sto se veliki broj veza zavrsava sa potpunim gubitkom poverenja u osobu sa kojom si delio krevet.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 10:52 pm

Ja sam ubedjena da on nije imao nikakvu operaciju! Inace znam devojku koja je patoloski lazov, niste svesne za sta je sve bila spremna da laze, tako da me od takvih osoba apsolutno nista ne bi cudilo. Samo mi nije jasno kako je svoju devojku mogao godinama da laze, da nista ne prizna, ili da se bar to nekako ne otkrije? U svakom slucaju, njegov zivot nije vise tvoja briga, neko tvoje raspitivanje bi samo jos vise pokrenulo njegovo interesovanje za tebe, neces moci da ga se otarasis. Samo ga stavi na ignore, u svakom smislu.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySub Jun 16, 2012 11:00 pm

Slazem se sa svim sto su devojke rekle, a najvise sa svim sto je Zvonci rekla.
Vi niste vise zajedno, sta god da je lagao njemu na cast, a ti gledaj svoj zivot i uzivaj. Nema potrebe da kopas i da se nerviras. I ako nije zavrsio faks i ako nije isao na operaciju to je sve njegova bruka i sramota, a ne tvoja.
Imas svoj faks, svoju porodicu, uskoro nadam se i nekog drugog momka, i sta te briga sta on radi ili je radio.
I sa ovom zadnjom recenicom Zvoncicinom se slazem.Odi do lekara, ako nista drugo da bi bila mirna.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 12:21 am

Ma bre, ostavi ga potpuno u svojoj proslosti.
3 i po godine nije malo, ali je bolje za tebe da ne pokreces ponovo stvari.
Ne mogu da ti kazem - Sta te briga za njega, kada verovatno nije tako.

Ali samo se seti kroz sta si sve prosla, i batali i njega, i njegove lazi!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 2:24 am

slazem se sa svime sto su devojke rekle,ali ja ne znam da li bih mogla da izdrzim,a da to ne proverim.i kada bih otkrila da je to istina,e tada bi bio mrtav za mene.bukvalno.

iskreno,meni se on nikad nije svidjao.a cula sam da su mu roditelji i sestra jako fini.sestra posebno.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 8:38 am

Ivana ::
slazem se sa svime sto su devojke rekle,ali ja ne znam da li bih mogla da izdrzim,a da to ne proverim.i kada bih otkrila da je to istina,e tada bi bio mrtav za mene.bukvalno.

iskreno,meni se on nikad nije svidjao.a cula sam da su mu roditelji i sestra jako fini.sestra posebno.

Zivot postao spanska serija... 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 11:16 am

Ivancice, ja stvarno ne znam kako da verujem u to, kad znam kakvi su njegovi...A opet ne bih da proveravam, pokrecem neke stvari, najiskrenije me sve to plasi...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 12:10 pm

pa onda je najbolje da to ostavis u proslosti Zivot postao spanska serija... 650269930 uvek postoji neka crna ovca u familiji...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 11:25 pm

Ma bezi od takvih ludaka sto dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyNed Jun 17, 2012 11:26 pm

Sto da proveravas? To si ostavila iza sebe onog dana kada ste raskinuli.
Neka i ostane tako...Zivot postao spanska serija... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyPon Jun 18, 2012 1:55 am

Naravno da ne treba da proveravas! Iz iskustva znam da je bolje sve vezano za bivse ostaviti sto dalje u proslosti, i ne vracati se na to, ma koji god razlog da je u pitanju! Ako te je lagao i izmisljao za fakultet, i bilo sta drugo, sve to ide na njegovu savest, tvoja je cista, i nastavi dalje sa svojim zivotom!
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyPon Jun 18, 2012 3:57 am

Najvise se plasim cinjenice da sam ja tu nadigrana, da me je presao...Ako me je za to lagao, ko zna sta je jos lagao...Ko zna gde je vreme na fakultetu provodio... Kada je imao predavanja ko zna sta je radio... Da saznam da je sve istina, mislim da bih mu zivot unistila, i da me vise nikada u zivotu ne bi smeo pogledati...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyPon Jun 18, 2012 4:06 am

Nemoj uopste da razmisljas o njemu i o tome sta je bilo.Gledaj napred,nemas nista od toga da mu se svetis.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySre Jul 25, 2012 11:41 pm

Htela, ne htela, uvek se vracam na ovo... Kako koji dan prolazi sve mi je gore...Sa kim god da se vidim od drustva, da ga nisam videla posle raspusta, oni mi pricaju istu pricu... Svako mi govori o njegovom fakultetu, o novoj devojci...Kao da zele da mi otezaju... Pokusavam da se izborim sa tim, a onda padne mrak i setim se svega...Pitam se kako sam mogla da ne vidim takvu laz, takvu ogromnu laz 3.5 godine...I sad se plasim svakog sledeceg poteza...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySre Jul 25, 2012 11:43 pm

Ako te to toliko dotice, lepo reci drustvu otvoreno da ne zelis da cujes apsolutno nista za njega, zavrsila si sa njim sve sto si imala, proveli ste dug period zajedno i zelis da zadrzis samo lepe uspomene na tu vezu, a lose stvari da zaboravis i ostavis iza sebe. I ne opterecuj se oko toga.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptySre Jul 25, 2012 11:51 pm

Slazem se.
Reci ima lepo, njega ne spominjite u mojoj blizini. Tako ce ti biti lakse...
A nisi svi kao on, tako da samo polako, nemoj samu sebe da pozurujes.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyČet Jul 26, 2012 12:06 am

Stalnom drustvu, sa kojima sam po ceo dan i uvek u kontaktu sam to rekla... Taman iskontrolisem situaciju, dovedem se u red, i bup, neko drugi mi dodje i poremeti me...
Jedan decko iz doma me neprekidno juri, pise mi pesme, i bas se super kontamo, ali mi se ne svidja...Nisam ga jos upoznala, pa ne bih ranije da sudim... A sa druge strane mislim da pocinje da mi se svidja drug... I totalno izmesana situacija...
Mami sam rekla da mi bivseg ne pominje...Ali kad god izadjem ona me pita da li sam "nekoga"srela..I svaki put ispizdim...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyČet Jul 26, 2012 4:36 am

Bojano, to je normalno sto se tako osecas. Kako sam shvatila, trenutno ste u istom gradu. Ljudi ce ti ga sigurno pominjati dok se ti ne zaljubis ponovo, budes u nekoj duzoj vezi, a onda ce ovaj bivsi pasti u zaborav, jer ce se pricati o tom aktuelnom momku. Sto se tice njegove lazi, nemoj da mislis na to. Naravno da nisi mogla da primetis kad je on cak i rodjene roditelje prevario. A sa tim novim momcima, polako, vreme ce pokazati kakvi su. Zivot postao spanska serija... 650269930 E sad, ne znam da li ti jos uvek gajis neka osecanja prema tom bivsem momku, pa te to zato dotice.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyČet Jul 26, 2012 5:30 am

Bojano znam da je tebi promlem kako ti je tako nesto promaklo ali nisi ti kriva sto su neki ljudi toliko dobri glumci! A sledeci put kad ga neko pomene samo se napravi luda i iskuliraj, veruj mi bice ti lakse a i oni ce vremenom uklaviriti da ne treba da te smaraju! Ja gde god krenem neko pita za ovog bivseg, a ja osmeh i na drugu temu predjem!
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... EmptyČet Jul 26, 2012 8:15 am

Lu, zaista nista ne osecam prema njemu, samo gadjenje...Ne volim cak ni da ga sretnem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zivot postao spanska serija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zivot postao spanska serija...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» zivot u dvoje
» Život u zajednici
» Zivot bez zurbe
» Nacini da poboljsate seksualni zivot
» Mesto za zajednicki zivot u inostranstvu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: