Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zivot postao spanska serija...

Ići dole 
+9
Ivana
Jeci
Iva
Bella
Lus
vitaaaaa
inda
pufnasta
bojano
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyČet Jul 26, 2012 8:48 am

moras da prihvatis cinjenicu da ce ljudi pricati o njemu...ja bivseg decka vidjam cesto i mi se uvek pozdravimo,ali meni smeta sto svi misle da cemo se mi pomiriti...inace sam sa bivsim momcima u prijateljskim odnosima i kada me vide u gradu sa nekim bivsim deckom ljudi vise ne pricaju da smo se pomirili i slicno,ali za ovog poslednjeg me ponekad stvarno izludjuju...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyČet Jul 26, 2012 10:06 pm

Ja sam ispizdela na babu juce....Pricala je nekoj nasoj komsinki kako joj je zaboga drago sto se moj brat od strica druzi sa mojim bivsim deckom....Sok...Nisam znala kako se zovem...Ova zena je pitala kako to moze da kaze, kad sam ja rascistila sa njim, i vise nemam nikakav kontakt...Ona se nada da cemo se mi pomiriti... Koliko mog brata voli, toliko mene nekad zeli da pokopa...Kod mene retko ko misli da cu se sa bivsim pomiriti, ali me sazaljevaju, i mrzim to...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyČet Jul 26, 2012 10:14 pm

Ih bre,bojano,pa nemoj da se nerviras toliko oko toga Zivot postao spanska serija... - Page 2 650269930 moja sestra je prvih godinu dana sadasnje veze pricala kako ona vise voli mog bivseg.i dan danas kad se sretnu slatko se ispricaju,a nas dvoje smo samo na cao-cao.
sto se vise opires,vise ce da te cackaju.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyČet Jul 26, 2012 11:52 pm

Bojance,pusti price! Zivot postao spanska serija... - Page 2 1071211947
I nemoj sad da se plasis da udjes u neku novu vezu.nisu svi kao on.on je ekstrem.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyČet Jul 26, 2012 11:57 pm

Zivot postao spanska serija... - Page 2 1371890812 Ne znam... Toliko o tome razmisljam, da kad izadjem u grad zelim sve da mu saspem u lice, zelim da mu unistim zivot kad ga vidim...Pitam se da li me je on zaista voleo, i ko zna za sta me je jos sve slagao...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyČet Jul 26, 2012 11:59 pm

Ma on je ekstremni kreten.
Bojano gledaj to sa vedrije strane-makar si ga se na vreme resila. I budi srecna zbog toga. Skoncentrisi se na ispite i svoj zivot, i batali budalu. NIJE TE VREDAN!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptySub Jul 28, 2012 3:27 am

bojano Zivot postao spanska serija... - Page 2 364988687 s drugaricama pravac diskoteka! Zivot postao spanska serija... - Page 2 407633263

https://www.youtube.com/watch?v=raDH-CiSXUY
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptySub Jul 28, 2012 4:18 am

Hahahaha....Yo, hvala na predlogu..Zivot postao spanska serija... - Page 2 650269930
Danas mi je malo bolje...Smirila sam misli...Isplaces se malo, i krenes dalje...Ne vredi stajati u mestu, a opet moras biti jaci od onih stvari sto te vracaju u nazad...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptySub Jul 28, 2012 4:23 am

ma iz inata budi nasmejana! samo zato sto su svi bezobrazni ko ta komsinica! sta ima da pitaju.. sta je bilo bilo je, nad prosutim mlekom ne vredi plakati. makar ti je bio samo decko. zamisli da si se udala i imala decu pa tek onda saznas sve. idi bre, zivot je suvise kratak da bi ga trosila na budale Zivot postao spanska serija... - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptySub Jul 28, 2012 7:57 am

Hej, Bojano, nemoj da places zbog njega, nije vredan! Glavu gore i osmeh na lice, zavrsila si sa budalom, treba da si srecna Zivot postao spanska serija... - Page 2 650269930 Naci ces ti uskoro mnoogo boljeg decka, ovaj bivsi stvarno nikada nije bio tvoj nivo, realno Zivot postao spanska serija... - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 EmptyNed Jul 29, 2012 1:01 am

Hvala vam, devojke..:*
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot postao spanska serija...   Zivot postao spanska serija... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zivot postao spanska serija...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» zivot u dvoje
» Život u zajednici
» Zivot bez zurbe
» Nacini da poboljsate seksualni zivot
» Mesto za zajednicki zivot u inostranstvu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: