Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prekid duge veze

Ići dole 
+23
Asja
Nina87
sanja
jagodica
StormZ
Yo**
Nastija
Lara
meda
inda
Iva
Ivana
bevana
sharon
vitaaaaa
*cinderella*
Jeci
Romanticna
Natalla
Bella
pufnasta
Lus
Ferhundica
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 9:17 am

inda ::
pahuljice,i ti se posle takvog ponaanja pitas da li je on onaj pravi ??? Shocked  Shocked 
  Prekid duge veze - Page 8 3947323609
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 10:02 am

Igra na losu kartu sad...niiisku kartu. Eee blago meni. Pisala bih o cemu se radi, nego mi je Lus rekla da batalim Prekid duge veze - Page 8 124630516
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 10:12 am

Eto ti sad... Nema batali. Napisi. Mada pretpostavljam, ali mozda nisam u pravu. A ako jesam da ti na pamet nije palo da se miris sa kretenom.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 10:15 am

sad kad si rekla,pisi! Prekid duge veze - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 10:23 am

Ma ne, ne... odbila sam opet...pa je opet poceo da govori da sam bezosecajna itd.

Igrao je na kartu uspomena, planova itd...sve kao secas li se ovoga, secas li se onoga...pa kad je video da to ne pali, poceo je s pricom da me stvarno voli, da zeli da idemo napred, a ne u krug...pa kad ni to nije upalilo, poceo je da prica kako cu ja da se kajem, kako cu s nekim drugim na njega da mislim... kako s drugim necu imati sve sto sam s njim imala...pa je ispitivao hocu li moci tog nekog da gledam kako sam njega, da se smejem kao s njim, da ga ljubim kao njega...ostala sam jaka pred tim...ali sam sama sa sobom plakala...bas mi je tesko bilo. Prekid duge veze - Page 8 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 10:44 am

Izdrzi, preziveces. nije smak sveta. Bolje sad da places dva meseca, nego dve godine sutra, ili ne daj Boze 22.
I moram da priznam da nisam pogodila, mislila sam da je nesto drugo u pitanju.
Misli ti sad malo na pravo a decka ostaavi po strani.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 11:39 am

a sto ti komuniciras sa njim?ako si odlucila da prekines,prekini.promeni broj.
ja ne vucem ni na jednu stranu,radi sta zelis,ali moras da raskrstis sama sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 12:20 pm

Muka mi je da menjam broj kad ga vec godinama koristim. Inace sam razmisljala o tome. Prekid duge veze - Page 8 650269930 shvatice valjda vremenom da gubi vreme trazeci me.

Iva, na sta si ti mislila? Ja sam isto tako razmisljala. Shvatila sam da ne zelim s takvom osobom kasnije da zivim. Nije on los momak. Ali je kao decko jako tezak. I posesivan. Ne treba mi to...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyPet Okt 25, 2013 11:41 pm

i ja sam tako pricala-kako da menjam broj koji koristim od osnovne skole?sta,vezala sam se za broj?gluposti.nego ,dok nisam bila skroz ravnodusna prema nekim osobama,nism to mogla da uradim.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 12:34 am

Bezobrazan je sto je to uradio. Sam je kriv za raskid. Ja ti predlazem da promenis broj, ili da ga prijavis telefonskoj kompaniji kao uznemiravanje, sto u principu i jeste ... Dansanji telefoni imaju i opciju da automatski blokiras neciji broj pa proveri i to ako zelis.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 1:03 am

a nije to uznemiravanje,pobogu.
a i bila je sa njim 3 godine.ne moze i nece sad odjednom da ga precrta.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 1:10 am

Ivana ::
a nije to uznemiravanje,pobogu.
a i bila je sa njim 3 godine.ne moze i nece sad odjednom da ga precrta.
A dok to ne uradi, bar na neko vreme, uvek postoji sansa da ce se pomiriti.
Ali njen zivot, njena stvar.

Pahuljice,mislila sam da je pokusao da ti proda istu pricu kao prosil put: kako tebe niko nece jer si spavala sa njim i kako ce svi da te gledaju kao k***. To su bese njegove reci, ili sam pobrkala?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 5:00 am

Njegove, Iva, njegove. Ovog puta je pricao kako zna da ce neko drugi bolje da me pazi...ali, navodno, ja necu biti srecna...itd.

Rale, shvatam predlog...i imam opciju da sama to podesim. Ali svakako cu gasiti telefon cesce jer imam mnooogo da ucim.

Danas je opet pokusavao. S pricom da mu nije dobro, da jedva dise... Pa posle da je pricao s tatom o svemu... Ih. Bas sam ravnodusna. Ali me muci to. Bas me muci.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 7:03 am

Pahuljice- naravno da te muci, ipak ste dugo bili u vezi, ako ti zatreba neko za razgovor slobodno mi posalji pm i ja sam vama kukala kada sam bila raskinula.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 8:23 am

Rale, nisi svesna koliko mi je potrebna osoba s kojom mogu otvoreno da popricam o tome. Jer drugarice su ionako jedva docekale. Tako da im nisam rekla jos uvek. I nije da im je drago npr zbog mene, nego su zle, stvarno.

Pomenula sam da mi se dopao neko drugi. S njim se cujem zadnjih nedelju dana ali se znamo skoro 2 meseca, prijatelji smo za sada...zelim da prodje odredjen vremenski period.

Nemam sad ni vremena mnogo da razmisljam. Zadnje 4 poruke od bivseg sam iskulirala. Naljutio se naravno. Ali neka ga.
Spremam se za kolokvijum. Da ne padnem jos i to. :/
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 8:29 am

Pahuljice mozes i meni da posaljes pp. Obecavam da cu biti nezna. Prekid duge veze - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 8:31 am

Sad cu ti otkucati jer ti ipak znas malo vise. Prekid duge veze - Page 8 650269930
Rale, tebe cu da smaram u ponedeljak kad dodjem kuci. Prekid duge veze - Page 8 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 9:05 am

Pahuljice, ne smaras me. Ponekad je jednostavno potrebno da se izjadas nekome . Meni je to mnogo znacilo kada mi je bilo tesko, pogotovo jer nisam imala tu mogucnost kod kuce .
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 9:16 am

Pa ni ja nemam. Ja jos mojima nisam rekla da smo prekinuli. Iako oni to i sami vide jer sam ili kuci ili u PG..

Pisem ti u ponedeljak, Rale. Najverovatnije necu imati kad sutra da udjem. Pa u ponedeljak, kad dodjem kuci. Prekid duge veze - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptySub Okt 26, 2013 11:08 pm

pahuljicaa ::
Ma ne, ne... odbila sam opet...pa je opet poceo da govori da sam bezosecajna itd.

Igrao je na kartu uspomena, planova itd...sve kao secas li se ovoga, secas li se onoga...pa kad je video da to ne pali, poceo je s pricom da me stvarno voli, da zeli da idemo napred, a ne u krug...pa kad ni to nije upalilo, poceo je da prica kako cu ja da se kajem, kako cu s nekim drugim na njega da mislim... kako s drugim necu imati sve sto sam s njim imala...pa je ispitivao hocu li moci tog nekog da gledam kako sam njega, da se smejem kao s njim, da ga ljubim kao njega...ostala sam jaka pred tim...ali sam sama sa sobom plakala...bas mi je tesko bilo. Prekid duge veze - Page 8 1371890812

hahahhaha,veruj mi da sa drugim deckom neces ni pomisliti na njega,a gledaces ga i ljubiti lepse Prekid duge veze - Page 8 515354487 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 EmptyNed Okt 27, 2013 3:08 am

To sam i ja pomislila. Prekid duge veze - Page 8 650269930

Ovaj decko sto mi se dopada, za sad mi je samo drug. Svidjamo se jedno drugom, ali smo se dogovorili da se situacija smiri, da ne zurimo nigde, da stabilizujem fax i uopsteno zivot...pa onda polako Prekid duge veze - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prekid duge veze - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prekid duge veze
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Recept uspesne veze
» problem, ima li veze sa trudnocom ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: