Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Mashnica25

Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

PočaljiNaslov: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 10:17 am

Evo i jedne nadam se zanimljive teme, dnevna doza kreativnosti.
Saljite predloge, pitanja, ideje, ... vezano za namestaj, ptavljenje nakita, uredjenje enterijera, neobicne komade garderobe, bilo staaa... neka sve bude vasa ideja i kreativnost. "Uradi sam!" nista lepse od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 10:24 am

a sta cemo sa onima koji imaju dve leve ruke? ahhah lepo sto si nam se pridruzila!

Broj poruka : 3396
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 10:42 am

nije bas uradi sam,ali je dobra i jeftina varijanta-umesto da kupim nov ormar,starom sam zamenila samo vrata.sad su crvena sa modernim ruckama!isto sam uradila i na fijokama radnog stola.mislim,ne ja,nego stolar!

jesam li pogodila temu?
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 11:04 am

Ja smatram da svi imamo dara, samo je bitno da nesto zelimo
IVANA, da naravno da si pogodila temu. Recimo moj predlog mozes na nova vrata da ubacis neki foto tapet, bilo kakav, mozes sama da izmislis neki dezen a u bolje opremljenoj kopirnici, stampariji da uradis...i samo da zalepos. Jako lepo izgleda.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 11:09 am

imate one dezene za zidove. stvaarno ispadaju odlicno! i to mozete cak i preko popusta da nabavite nije skupo!

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 11:28 am

Evo recimo jedam moj model 3D u pitanju je spavaca soba za roditelje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 7:50 pm

super je!
studiras nesto sto ima veze sa ovim?

jedan deo regala,tj.police mi je ostao zut,jer me je majstor dugo zavlacio da ce doci,i onda sam taj deo popunila tapetama.moj problem je taj sto sam neprecizna i sto uvek volim da secnem jos malo i onda zeznem!
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Jun 23, 2012 9:10 pm

Super tema Ja sam dizajner enterijera i unutrašnje arhitekture, tako da devojke, deliću vam besplatne savete Postavljajte slike enterijera,nameštaja, zidova, čega god što bi menjale i sređivale, tu sam da vam dam ideje
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Ned Jun 24, 2012 1:21 am

IVANA, studiram arhitektruru pa sam se malo bavila i enterijerom. Ja licno volim taj ZEN stil, Japansi, Feng Shui... mada sam citala posebnu knjigu o Feng Shui-u i moram priznati da sve ono sta su nama pricali, tipa cvece ovde, zaba i dinar tamo...daleeeekooo su od pravog feng shui uredjenja. Kad budete bile raspolozena mozemo malo i o tome. Zanimljivo je jako. A da ne bi nesto zaznula kako ti kazes, sednes pa krenes recimo gledas u ormar a uzmes papir i olovku i crtas (nije bitno kako samo da je tebi razumljivo) i doci ces do najboljeg resenja.
NATALLA, jeeeeeee! Raduje me ima strucnih lica.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Ned Jun 24, 2012 6:45 am

masnice jesi ono radila mozda u autocad-u?
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Ned Jun 24, 2012 7:46 am

Yo** ::
masnice jesi ono radila mozda u autocad-u?

Projekat jesam u AutoCad-u, a ovaj 3D prikaz sam radila u Google SketchUP pro8, a da bi izgledalo kao fotografija skine se neki render ima ih zaista mnooogo.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 12, 2013 6:54 am

zalepila sam danas macke i divne su miiii jos su lepse uzivo,jer je slikano telefonom!

Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 12, 2013 8:18 am

Ivancice,prijatno me iznenadjujes kiss

Bas su lepe,gde si ih kupila?Mislim da sam videla u Rodi nesto slicno.

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 12, 2013 8:36 am

uuuuh,kolika je slika....

Bev,ove deluju bezopasno!
Lus mi ih je kupila za 150 din.! mislim da su kineske!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Sub Apr 13, 2013 12:45 pm

Ahahhaha ja isto ove macke imam na zidu 150 din, kod kineza imam i onu drugu gde macka gleda put do sobe

Superiska mi je to, samo je vec malo dosadilo pa sad jedva cekam da skinem i prekrecim... ja ih imam od ng na zidu
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Čet Apr 18, 2013 4:40 am

Сјајне су. И романтичне.

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 4:33 am

bevana ::
Slaba vajda,poceli smo da pravimo kuhinju

kakvu,kakvu,kakvu?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 6:43 am

Ivana ::
bevana ::
Slaba vajda,poceli smo da pravimo kuhinju

kakvu,kakvu,kakvu?

Obicnu Od iverice (nije sjajna),bez ugradne tehnike,sasvim jednostavnu.Posto svi vec znate da nisam fan kuvanja,i stvarno ne zelim da mi kuhinja bude centralno mesto u kuci,sve je najjednostavnije moguce.Ali ima puno prostora

Poslednji izmenio bevana dana Pet Apr 26, 2013 8:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 7:00 am

Bev,ako hoces posalji mi sliku .kad bude gotovo.kod nas to nece skoro doci na red,ali volim da sam obavestena! hocu da kazem,skupljam ideje! cak sam i plan nacrtala.
nego,je l` vam se isplati da je pravite?deckova mama pravi sebi i kostace 650 eura bez plocica.to mi je bas puno jer nije velika kuhinja,mozda 2 m ima.

Poslednji put izmenio Ivana dana Pet Apr 26, 2013 7:20 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 7:33 am

'Ajde kad bude gotovo,jos malo je ostalo.
Skupo je do zla Boga,ali ovde plafon ima neku kosinu pa da smo kupili gotovu to mesto bi nam ostalo prazno,ne znam sta bismo uklopili tu,a da normalno izgleda.A iskreno,nismo ni trazili vec gotove,samo smo u forma ideale gledali i te su nam male ( a i pitanje je kakav je kvalitet).Ova je 4 m dole,a oko 3 m gore.Ide u g i plus ima neki minijaturni sank (taj produzetak smo uradili da bismo iskoristili celu radnu plocu.Jer ona kosta 10 000,pa nam je bilo zao da trecinu ne iskoristimo).
Oko 800 e kosta bez tehnike,a plocice su uradjene pre neku godinu.Stvarno se nismo razbacivali,sudopera je obicna,rucice takodje,ove mehanizme uopste nemamo (meni se ne svidja),kao ni one male uzane delove sto se izvlace- za flase recimo.a sve te sitnice povecavaju cenu.

I bolje je da znas unapred sta hoces,ja nisam imala pojma,sve je momak iscrtao,mene kad pitaju sta cu i kako cu samo ih belo gledam,jer uopste ne mogu da vizualizujem Meni je najbitnije da bude prakticna i da nema otvorenih delova i polica da mi se skuplja prasina i lepi masnoca iz isparenja.

Od kog materijala je njena?Ja nisam nesto ljubitelj sjajnih.

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 7:56 am

Bev,je l` to vasa?bas je dobra! kakvu kosinu?je l` to potkrovlje ili..?
a dobro,veca je neko `moja`.
da,da,znam ja sta hocu!i mislim da cemo da kupimo gotovu,bez.samo cemo jedan deo koji je pod kosinom da pravimo-gornji,a dole cu da stavim masinu za pranje sudova,najmanju neku.

a `svekrvina` ce biti od iverice,ali ce joj staviti ta cuda za flase,pa neke mreze za tanjre, najskuplje rucke itd.!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 8:16 am

Bevana, lepa vam je kuhinja. Moderna je, posebno mi se svidja sto ste stavili i ogledalo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 8:41 am

Nije ono nasa Stavila sam sliku tog mehanizma (nisam znala kako da objasnim) da pokazem sta nemamo,a doprinosi povecanju cene.

Evo slika te kosine.Za boju iverice su nas ogranicavale plocice,koje su,uzgred, sugave boje,ni momku ni meni se ne svidjaju,ali nismo trenutno u mogucnosti da menjamo.Masinu ne planiramo odmah,ali su ostavili mesto dole tj jedan deo ce moci da se izvadi,pa da stane masina ,ako sam lepo shvatila kad su mi pricali.
Planirate ugradnu tehniku,ili ne?

[img] [/img]

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 8:53 am

ja ovde ne vidim kosinu... Embarassed koja je boja plocica?braonkasta neka?

trebalo bi da bude sproret sa ravnom plocom,masina najobicnija,mala,pa sve to neka ide pod jednu plocu.i to je to,ne znam na koju drugu tehniku si mislila?mikrotalasnu necu,a ni ugradnu rernu.frizider ce biti na drugom kraju prostorije.

edit:vidim kosinu! blaga je.

Poslednji izmenio Ivana dana Pet Apr 26, 2013 8:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Pet Apr 26, 2013 9:00 am

Da l' samo ja vidim ovaj kosi deo Plocice su braon,pa jos sijaju :/

Sad svi stavljaju sve ugradno,zato pitam,nama ljudi redovno padaju u nesvest sto je sve obicno.Ajde sve-sve,ali ugradna mikrotalasna i frizider,stvarno ne razumem cemu to.No dobro

PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   

Nazad na vrh Ići dole

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: