Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Igre i igrice

Ići dole 
+8
Iva
StormZ
malena mrvica
bevana
vitaaaaa
Yo**
Ivana
sharon
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:05 am

zanima me, sta mislite o tome sto neki ljudi svesno ili nesvesno igraju igre u vezi i inace u zivotu? na primer, posaljem ja drugu, drugarici, decku, ljubavniku itd poruku i onda druga strana namerno ne odgovori odmah, nego kao pusti da prodje par sati ili par dana, pa tek onda odgovori, s ciljem da ''poboljsa moju zainteresovanost''.
Isto tako i onda kad kazu 'nemoj se javljati prva, nemoj odmah da mu odgovaras, pusti da on juri tebe'. Priznajem, da se sa ovakvim igrama budi neka vrsta intrige tipa 'zasto ne odgovori, pa da mu posaljem jos nesto' i slicno.
Samo mi nije jasno zasto ljudi komplikuju, zasto to rade? zasto ne kazu lepo sta misle i osecaju, da se jave kad vide ili kad mogu, a ne da smisljaju neke strategije? Sta je zaista poenta u svemu tome? da li neko od vas 'igra' ovakve igre i zasto?
Ne znam ni ja sto sam pokrenula ovo pitanje,verovatno sam pod utiskom slicnih desavanja u mom okruzenju, ali svakako ne moze da skodi.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:09 am

meni je to detinjasto....
realno,toga u iskrenom odnosu nema.ako mi poruku posalje osoba koja mi je draga,jedva cekam da joj odgovorim!

razumljivo mi je na pocetku veze ili u nekom muvanju.
retko to radim,ali radim decku kad mi se ne javi dugo u toku dana-cisto da vidi kako je! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:16 am

dodje mi da pitam takve osobe zasto to rade,ali znam da bi se izvukli. Nekad pomislim da takvi imaju vise srece i bolje prolaze, bas zbog toga sto nisu tako iskreni. Jako me je iznerviralo kad je moj drug pricao kako je 6meseci sa devojkom i ne zna sta da joj kupi a onda odustao i dodao 'briga me, neka ona juri mene, sto da joj kupujem nesto'. To mi je totalno glupo bilo, jer mi se cini kao da se njegova veza svodi na igru, ko ce koga da nadmudri, a ne na ljubav. I ne samo on, vec gomila ljudi, i musko i zensko, ima slican stav. kako ocekivati poverenje i nesto ozbiljno od takvih?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:22 am

zato sto svi misle da su se sve vreme oni trudili i nije im dovoljno uzvraceno, ili misle da su bolji od partnera pa "neka juri on/ona mene, ovakvu/ovakvog ne moze da ima" itd.. uostalom, i ja sam bas na ovom forumu dobila savet da moram da mislim da sam macka i po. onda to preraste iz samopuzdanja u kompleks vise vrednosti, pa kad se dvoje istih sastave svede se sve na teranje inata. Igre i igrice 650269930
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:22 am

Zato sto su nesigurni!!! (Devojke zato sto gledaju glupe serije gde se sve zasniva na planovima i igricama i zbog onih DEBILNIH stiva tipa "Zasto muskarci vole kucke",zato sto je autorka debil Igre i igrice 634406980 Realno ja sam ucena da je KUCKA uvreda!!!! Ne zelim da budem kucka jer sam devojka! Igre i igrice 650269930 ) Ma daj te glupe taktike su bre za glupe ljude,niko te nece ostaviti zato sto si ga prva pozvala ili odgovorila na poruku u minuti,vec zato sto mu nesto kod tebe ne odgovara ili zato sto je upecao nesto sa strane. Nervira me sto pokusavaju za sve da nadju n idealni nacin ponasanja pa bre ljubav nije po definiciji! Igre i igrice 650269930 Za nju treba dvoje ljudi! Onaj ko te voli,obozava da ti cuje glas pa mu ne smeta ni 100 poziva na dan,onaj ko te voli mogao bi da bude non-stop sa tobom,i voli da zna da ga volis!!!Bas me zanima kako ce te "takticke" veze da se nadograde? Kakva je to buducnost? Kad udjes u brak ti se u kupatilu pravis da ne cujes da te zove,da bi mislio sta ti radis???? scratch Ili ces da batalis i njega i decu na ceo dan da se ne javljas da bi on mislio o tebi? (ne obracam se nikom direktno Igre i igrice 3157359255 )
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:24 am

vitaaa Igre i igrice 3980218871 Igre i igrice 312503953
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:27 am

znaš ono: "I tako čekajući da jedno oh njih dvoje predje preko ponosa, prešli su preko ljubavi"
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 9:30 am

vita, objasnila si!
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 11:10 am

A u Vitaaa... Igre i igrice 3947323609 i ono sto sam hteo da kazem,rekla je.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 7:02 pm

Vita,najbolji mi je zadnji deo o braku.Bas si me nasmejala. Igre i igrice 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyUto Jun 26, 2012 7:21 pm

Hahahha, vita Igre i igrice 425539214
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptySre Jun 27, 2012 7:14 am

Pa i meni je sve to smesno al tako ispda! Igre i igrice 650269930 Da da ne zaboravim da dodam samostalna,jaka,uspesna,pametna i sposobna zena je DAMA. Kucka je zenka psa!Posto vidim da mnogi to mesaju danas! Kucka se doziva na "kuc-kuc",pa komee to deluje lepo,kome je to uspeh i kome je to cilj nek izvoli!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptySre Jun 27, 2012 8:13 am

Ne bavim se taktikama sa momcima, ali sam poucena losim iskustvom naucila da stavim sebe na prvo mesto, i da ne budem uvek dostupna. I dama sam u svakom slucaju, ali nekako biram da budem samostalna, jaka zena, kojoj je ljubav samo jos jedan plus i dopuna u zadovoljnom i ispunjenom zivotu. Znaci, nisam na raspolaganju 24 h. I ne volim to da provodim puno vremena sa momkom, kad nismo zajedno, pricamo tel. kad ne pricamo, dopisujemo se. Znam takve parove i ne volim to. Mozda nisam u pravu i mozda sam se promenila na negativno, ali srecnija sam ovako. A nekad sam bila skrooz drugi tip. Znaci, nije taktika, ali ima primesa "kucke". Ne taktiziram, nego sam takva vremenom postala. Igre i igrice 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptySre Jun 27, 2012 8:26 am

vitaaaaa ::
Pa i meni je sve to smesno al tako ispda! Igre i igrice 650269930 Da da ne zaboravim da dodam samostalna,jaka,uspesna,pametna i sposobna zena je DAMA. Kucka je zenka psa!Posto vidim da mnogi to mesaju danas! Kucka se doziva na "kuc-kuc",pa komee to deluje lepo,kome je to uspeh i kome je to cilj nek izvoli!!!


Igre i igrice 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptySre Jun 27, 2012 11:39 pm

Ja nikada nisam taktizirala i odmeravala sta cu da kazem,uradim,niti lupala glavu kako da privucem ili zadrzim neciju paznju...sve mi je to nekako pateticno.Imam neka svoja pravila kojix se drzim,tipa u pocetku se ne javljam prva,i to ne zato sto sam nesigurna ili ponosna,nego jednostavno zato sto sam zena i sto smatram da muskarac treba da ima malo jacu inicijativu,kad mi se neko ne javi par dana a recimo muvamo se ili smo u nekoj kracoj vezi jednostavno ga precrtam,sve drugo bi bilo iracionalno trosenje energije.Sto se tice knjige zasto muskarci vole kucke,mislim da je veoma korisna za one zene koje se previse daju,kojima je jedini cilj u ziovtu da imaju decka i koje zbog svoje ocajnicke potrebe da budu voljenje po svaku cenu gube sebe i konstanto pate u losim odnosima,a autorka se samo poigrala sa terminom kucka verovatno zbog marketinga,jer vise paznje taj naslov privlaci nego da je stavila zasto muskarci vole dame,ali u knjizi kucka=dama.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyČet Jun 28, 2012 10:31 am

mislim da treba ovako nesto da izadje u novinama, ili da se malo vise prica o tome. imam utisak da svako mislis da druga strana zeli da taktizira pa zuri da je prestigne u tome. zasto od jednostavnog praviti komplikovano?
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyČet Jun 28, 2012 11:28 am

zato sto se svi plase da ce ispasti budale ako jednostavno budu spontani,i ako ne odmeravaju svoje ponasanje,reakcije,reci...u sustini,malo da generalizujem meni je to taktiziranje karakteristicno za decu do 15 godina,sve preko mi je krajnje smesno,i detinjasto mi je vracanje milog za drago,ako te neko vec povredi jedina racionalna reakcija je da sagledas situaciju i da se okrenes i odes ako nema sta dalje da se prica,a ne neka osveta i ostale nebuloze...jer takvi potezi dosta govore o karakteru osobe,u negativnom kontekstu
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 1:19 am

da, da, jeste detinjasto, ali ja vise primecujem da to rade ljudi od 20 godina na primer nego klinci, sto je najgore. Jer ako se vode i jedna i druga strana takvom taktikom, onda nista nece ispasti na kraju.

Asja, svidja mi se tvoja poruka ''‎I hate two faced People. It's so hard To decide which face to slap first. '' Igre i igrice 650269930
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 1:55 am

danas je postalo out da kazes i pokazes svoja osecanja pa bolje kao da glumis da te taj neko i ne zanima bas da bi on potrcao malo za tobom.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 2:05 am

ako ce neko da potrci za mnom samo zbog toga, onda je bolje da i ne pokusava.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 2:30 am

istina Igre i igrice 425539214 mada sada je to tako, znam dosta osoba koje glume neko ludilo niko nece da ucini prvi korak,da da neki znak da ne bi ispao pacenik a u pitanju su ljudi stariji od 22god ne klinci. i tako on misli da nju briga za njega, ona misli da njega boli uvo za nju...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 6:52 am

pa evo moja poznanica ,od 26 god.izasla je sa deckom 2 puta,treci put je on zove ona radi ne moze.posle nekoliko dana je opet zove ona ima rodjendan opet ne moze (ovo nisu izgovori nego je stvarno bilo tako).on joj kaze ''ok,da te ja ne bih cimao non stop,ti kad budes slobodna ti mi javi,pa da se vidimo'',ona kaze ''ok''.i nikad ga ne pozove,ceka da ipak on pozove nju,iako su se dogovorili drugacije,i onda padne u depresiju sto on ne zove.a ona nece. Igre i igrice 634406980
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 7:56 am

sharon ::
ako ce neko da potrci za mnom samo zbog toga, onda je bolje da i ne pokusava.
Igre i igrice 3980218871
Bev nagovori je da ga zove ako joj se svidja,on je sigurno pomislio da ga kulira i nece dalje da insistira.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 7:44 pm

ma da ko zna koliko je veza i ljubavi(mada ja mislim da nije ni bila ljubav ako je zbog ponosa propala) propalo. moj bivši je meni govorio nisam ja ljubomoran, slobodno ti izlazi bla bla glumio baju i kad smo se posvadjali kad je sasuo spisak a ko ti se onda javio, posalo poruku, gde si bila onda....hahah ali bitno je da on ispadne frajer kao samouveren. Teraj je bevana, lepo joj je dečko rekao da se javi kad bude mogla Igre i igrice 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice EmptyPet Jun 29, 2012 9:16 pm

i moj bivsi je imao takve nastupe :)nije on ljubomoran,pa onda pocne da mi objasnjava da ne nosim kratku suknju,i ja ga podsetim da nije ljubomoran,i on kaze 'tacno nisam,ali ti ides sama kroz grad ko zna sta moze da se desi' hahahah
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Igre i igrice Empty
PočaljiNaslov: Re: Igre i igrice   Igre i igrice Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Igre i igrice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: