Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Uto Jun 26, 2012 12:30 pm

Ja samo da proverim..ovo mi se ne desava prvi put ,ali prvi je od kada uzimam pilule..danas sam uzela pilulu oko 20h pila sok i ubrzo posle toga pojela palačinku,setala i odjednom kao da sam podrignula da izvinete, osetim da se kao tekucina penje gore osetim u grlu i odma se spusti,mislila sam da cu povratiti al nije nego se odma vratilo..kako da kazem sve je ostalo unutra..sad me plasi gde li je zavrsila pilula,dal se apsorbovala,ili kako vec,jer nista nije izaslo..trebalo bi da je sve ok, al ja se ipak pitam el treba da je nadoknadim?hvala
Nazad na vrh Ići dole
sanja

Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Uto Jun 26, 2012 6:01 pm

Pa ti nisi povraćala. Ne kapiram, ako je sok i palačinka i sve ostalo OSTALO u stomaku (pa makar podrigivala 3 sata bez prestanka) znači i da je pilula ostala.

Kad povraćaš, onda izbacuješ hranu, pa i tu pilulu.

Ali ja stvarno ne razumem zašto si ti sada zabrinuta? Zato što ti se smućkali sok i palačinka?

Moguće povraćanje nije isto što i povraćanje. Exclamation

Možda si malo više pod stresom zbog one kapčice krvi, ali stvarno gorušica nema veze sa nadoknadom pilule...........
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Sre Jun 27, 2012 5:05 am

pa zato sam napisala moguce povracanje ali nisam povratila,nego nisam znala kako da nazovem temu XD nisam povratila al posto se verovatno iz zeluca sa hranom popela i pilula grlo kao nagon za povracanjem pa se vratilo sve u zeludac ,nisam znala dal mozda treba da je na doknadim,trip,gde li je zavrsila..ok znaci sve je u redu..hvala
Nazad na vrh Ići dole
sanja

Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Sre Jun 27, 2012 5:21 am

WindZ ::
nisam povratila al posto se verovatno iz zeluca sa hranom popela i pilula grlo kao nagon za povracanjem pa se vratilo sve u zeludac ,nisam znala dal mozda treba da je na doknadim,trip,gde li je zavrsila..ok znaci sve je u redu..hvala

Ajd WindZ malo porazmisli, gde je mogla da završi ako je ostala u stomaku? aha aha

lol! lol! lol!

p.s. ne možeš da ostaneš trudna od gorušice, čisto ako ti i to padne na pamet lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ne ljuti se, samo da se malo nasmejemo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Sre Jun 27, 2012 10:06 am

nikad se ne zna, trudnoca vreba geek
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Sre Jun 27, 2012 11:09 pm

Pazi da te ne napadne kad budes isla do prodavnice. affraid
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Sre Jun 27, 2012 11:26 pm

Meni nikad nije dosadno. Nego ovo sto je rekla da "Trudnoca vreba" moze da ima vise znacenja... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Čet Jun 28, 2012 10:03 am

Zvonci naravno ,bez mene bio bi izgubljen XD mada i sad hmm...XD StormZ pazi ti da te ja ne napadnem XD tu su pilule pa posle ovoga sto si mi uradio.. ccc..nema da brines cyclops XD
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Čet Jun 28, 2012 12:02 pm

Sta sam sad uradio?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   Pet Jun 29, 2012 10:02 am

Pogledaj naslov teme..nevaljalac XD rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule   

Nazad na vrh Ići dole

Moguce povracanje-moguca nadoknada pilule
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: