Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Osmice, tj. umnjaci

Ići dole 
+2
bevana
Matematika
6 posters
AutorPoruka
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptySre Jun 27, 2012 5:27 am

Da li ste imali problema sa njima i kako ste ih resavali?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptySre Jun 27, 2012 8:32 am

tri sam izvadila ''operacijom''.cetvrti cekam da krene da zeza,pa i njega da se resim.

Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyČet Jun 28, 2012 5:41 am

Ja sam pitala ovo jer imam sve cetiri osmice koje moraju da se vade, pa cisto da vidim kako je bilo drugima. Tacnije, sad tri, posto sam jednu izvadila pre par sati. Prezirem zubara Osmice, tj. umnjaci 2367977953 (ono bez glave sam ja, inace, ne zubar), ali to je nesto sto se mora, prema tome... One down, three to go!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyČet Jun 28, 2012 5:58 am

Osmice cesto prave problem kada nemaju prostora da izrastu, a po kvalitetu su najlosije od svih zuba pa zubari uvek predlazu vadjenje. Najbolje je da izvadis sve, naravno, sad napravis pauzu, pa za mesec - dva, sledeci. Ja nisam imala problema sa osmicama, sve su mi izrasle relativno brzo i bez problema. Osmice, tj. umnjaci 650269930 Ali znam da umeju biti problematicne.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyČet Jun 28, 2012 7:06 am

matematika,kako si prosla?
ja sam se prvi put toliko uplasila,da sam se cela tresla,posle je vec postalo rutina Osmice, tj. umnjaci 650269930 i ovu cetvrtu bih radje tzv. operacijom,nego da cekam da izraste,pa da je vadim.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyČet Jun 28, 2012 10:49 pm

Lu I meni su izrasle lepo i bez problema, ali guraju sve ostalo, i ako to nije problem sada, bio bi kasnije, kad budem starija. I onda je zakljucak da sve cetiri moraju da se vade. Samo... Sledecu vadim u ponedeljak. Osmice, tj. umnjaci 469341540
bev Prosla sam odlicno. Osmice, tj. umnjaci 1384998410 Nista nisam osetila zbog lokalne anestezije i trajalo je bukvalno sekund, danas me vec nista ne boli, i ne uzimam antibiotike. Ali meni su tri nikla skroz, i jedan do pola, pa mozda zato nije toliko strasno. Kako izgleda kada ti vade zub koji nije porastao? Osmice, tj. umnjaci 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 1:12 am

meni moj stomatolog nece da vadi osmice, valjda nisu dovoljno izrasle
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 4:10 am

Kada vade zub koji nije porastao, to je vec operacija, ne boli naravno jer ti daju anesteziju, ali je oporavak malo komplikovaniji.


Poslednji izmenio Lu Salome dana Pet Jun 29, 2012 4:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 4:15 am

Ja sam izvadila obe osmice iz donje vilice jer nije bilo mesta za njih, pocele su da pomeraju ostale zube, trpela sam nesnosne bolove i izvadila ih. A osmice iz gornje vilice ne prave nikakav problem za sad, izrasle su obe, pa cemo vremenom videti kako se ponasaju.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 4:22 am

Meni nisu nikle niti imaju nameru Osmice, tj. umnjaci 364988687 s obzirom da imam 28 godina sumnjam da će sada početi da rastu. A i ako krenu nema za njih mesta. Ja već duže vreme planiram da snimim celu vilicu, da vidim gde su i da li ih uopšte ima Osmice, tj. umnjaci 650269930 Sigurno ću to na jesen, pa ću javiti kakvo je stanje.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 4:29 am

Moj momak ove godine puni 29 godina i tek sad su poceli da mu nicu umnjaci, muku muci.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 4:50 am

Ta operacija mnogo ruzno zvuci. :'( Ja se samo nadam da ce me sreca posluziti i za preostala tri kao sto je za ovaj jedan. Ljudi se mnogo vise pate sa tim, i meni je trauma jer stvarno ne volim (ali opet, ko voli?), ali me je fizicki stvarno malo bolelo. Videcemo dalje.
pufnasta Jadan on, bolje da ide sto pre da ga rese te muke, bolje nego da se zlopati. Osmice, tj. umnjaci 2187343001 Ja ne znam kako su meni poceli sa 16 da rastu, i kako me to nikad nije bolelo. Sad kad ih vadim, ima sve to da mi nadoknade. lol!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 6:30 am

Ja sam ta dva umnjaka izvadila sa 19-20 godina, ali sam trpela bolove dok su nicali.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 7:01 am

pa nista,daju ti konjsku anesteziju,sa njom bukvalno NISTA ne osecas.secnu ti meso,malo proceprkaju i izgrebu nesto (tako se cuje,ne osecas sta ti rade),usiju te i to je to.posle se malo nadujes.dan-dva pazis sta jedes (mekano i ne vruce),posle 7 dana skines konce (to isto ne boli ni malo).nema krvi,nema rupe,kao kod obicnog vadjenja.moze da se desi da te boli rana kad anestezija prestane da deluje.
pazi kad ti ovo da ta operacija ne boli ni malo prica osoba koja padne u nesvest kad vadi krv.Osmice, tj. umnjaci 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 10:22 pm

Osmice, tj. umnjaci 20348227 Ma ne boli pod anestezijom, to svakako, ali su te price sa zubima uvek neprijatne kada ti se stvarno dese, ova tvoja posebno. A to mora da se uradi, pa onda samo neka prodje sto pre. Osmice, tj. umnjaci 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Oblacak

Oblacak


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.05.2012

Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci EmptyPet Jun 29, 2012 11:26 pm

Pre 4 godine nosila sam protezu. Zubi su se vratili u normalu, sve je bilo ok, dok nisu pocele osmice da rastu. I isto sam morala da ih izvadim, jer bi u suprotnom poremetile sve ono sto je proteza ispravila.
Svakog meseca (valjda) sam vadila po jedan, po istom postupku kao sto je bevana opisala.
Sve to prodje, malo bolucka, ali nakon par dana i prestanes da mislis o tome.
Osmice, tj. umnjaci 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osmice, tj. umnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Osmice, tj. umnjaci   Osmice, tj. umnjaci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Osmice, tj. umnjaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: