Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 pokloni

Ići dole 
+19
Rale89
Bella
Ivana
Nastija
~Lovely~
kajlina
Natalla
Lara
strumfeticaaaa
Yo**
Jeci
bojano
Lus
bevana
inda
Iva
meda
sister87
mali medo
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyČet Feb 28, 2013 10:57 am

Sad cu malo u off. Embarassed

Lus, Bella, a i ostale devojke, ako imate mindjuse koje vam se svidjaju a ne mozete da ih nosite, zbog alergijskih reakcija, mozete da probate dve opcije:
1. da ih cistite alkoholom pre i posle nosenja,
2. da odnesete kod zlatara i da trazite da vam zamene te udice koje idu u uvo, mogu da stave srebrne umesto bizuterijskih (ova varijanta je malo skuplja, ali za mindjuse koje su vam bas drage vredi).
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyČet Feb 28, 2013 11:19 am

Ivana ::
meni je ok da poklonim nekome nesto sto ima kod kuce,ali pod uslovom da nije otvoren/korisceno,da ima etiketu i slicno!

sto se tice vina kao poklona-meni je ono ok jedino kao dodatak poklonu.sramota bi me bilo da se pojavim samo sa njim.a moj decko i njegovi drugovi tako rade.

I meni je to bilo bez veze,dok nisam upoznala decka,i videla da oni svi tako rade.
Posle su se drugovi pozenili,pa su poceli da razmenjuju normalne poklone (mada na primer,blizanac iako dobija sve isto sto i moj decko,vraca samo vino pokloni - Page 4 2370014350 )
I mogu da kazem da nam je mnogo manje para odlazilo,dok su samo vina poklanjali.A i manje me bolela glava dok izaberem poklon.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyČet Feb 28, 2013 10:05 pm

Blizanac je sou! pokloni - Page 4 650269930 sad mi je smesno,ali ne podnosim takve ljude,a znam ih mnogo!

ja bas volim da kupujem za druge,to me ispunjava!a sto se tice poklona koje volim da dobijem,to je uglavnom kes! pokloni - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 2:17 am

Da, to za vino mnogi muskarci rade. Meni je to ok za neki manje bitan dogadjaj, npr. donela sam ga drugarici za zurku useljenja pokloni - Page 4 650269930

Hvala, Iva! pokloni - Page 4 650269930

Ivana, uf, ja ne volim kada dobijem pare. Onda imam osecaj kao da nista nisam dobila.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 2:20 am

Да, и мени су некако најглупље паре. Зна се шта следи, потрошићу их на нешто сасвим десето и онда од пажње ни трага ни гласа. pokloni - Page 4 650269930

више волим када се неко потруди па ми купи. Макар и погрешио. Мада, мени се дешава да ми се нешто не свиди на прву лопту па после после дужееег гледања ми се допадне. хехеххехе
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 2:50 am

A ja sam sada za rodjendan bas rekla decku da je bolje da mi da pare, jer mi treba gomilu stvari za nokte, a iskreno muskarci i nokti, dva razlicita sveta. Dok mu ja objasnim sta mi treba, kako izgleda i gde da nadje proslo bi sto god, ali evo on se pojavio i sa buketom, sto me je iznenadilo . Volim da kupujem poklone, prvenstveno zbog toga sto volim da gledam taj izraz lica kada neko otvori poklon i vidi sta sam mu-joj kupila. Volim taj caklasti pogled koji prati odusevljenje pokloni - Page 4 650269930 Uf kako bih volela da mogu i ja to sa mindjusama da radim, mnogo me nervira sto ne mogu da busim usi . Glupo srce, samo mi komplikuje zivot ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 3:47 am

Lus ::
Да, и мени су некако најглупље паре. Зна се шта следи, потрошићу их на нешто сасвим десето и онда од пажње ни трага ни гласа. pokloni - Page 4 650269930

више волим када се неко потруди па ми купи. Макар и погрешио. Мада, мени се дешава да ми се нешто не свиди на прву лопту па после после дужееег гледања ми се допадне. хехеххехе

ovo primenjujem kada ja poklanjam.nikada ne bih dala novac,vec bih se potrudila da nesto kupim.ali,kada sam ja u pitanju,retko ko potrefi moj ukus i onda je novac pun pogodak!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 3:54 am

Ма да. То и ја сада тако говорим. Али не могу да се типа не изнервирам када дечко погреши. Мислим, ја знам да је битна пажња и све то, али ако купи нешто што се мени не свиђа... Мада, он сада гледа и слуша ме када му причам шта сам видела, шта планирам да купим. Или одемо заједно. Мислим да је то ипак најбоље решење. Да када се купује нешто "крупније" бирамо заједно (тј. ја изаберем, он плати), а увек може да ме изненади са неким ситницама, цвећем, чоколадицама, плишаним играчкама, козметиком...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 3:55 am

Rale89 ::
Uf kako bih volela da mogu i ja to sa mindjusama da radim, mnogo me nervira sto ne mogu da busim usi . Glupo srce, samo mi komplikuje zivot ...
pokloni - Page 4 312503953

Rale, na svim mindjusama mozes da zamenis udice onim kacaljkama sto se ne guraju u rupicu nego se pritisnu za uvo.

pokloni - Page 4 Klipsa-za-mindjuse-1slik
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 4:38 am

Meni su jedino sestra i decko pogadjali uvek poklon.Na moju zalost drugarice sa kojima se godinama druzim uopste ne znaju da mi kupe...mene to mnogo nervira,jer se ja svima potrudim i uvek pogodim.Posmatram ljude kakvi su sta vole i ako nekad i ne znam jos nisam omanula.Ceo poklon opisuje osobu kad ja kupujem.Zato me i nervira kad ne pogode sta zelim jer to znaci da me ne poznaju kao osobu.Mada ruku na srce i strasno sam probirljiva hahhaha.I takodje bas volim da poklanjam,volim kad nekoga ucinim srecnim...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 4:43 am

volim i ja da poklonim nesto sto nekome znaci. ali godinama unazad mi kupuju gelove za tusiranje, a meni je to kao da je neko krenuo na rodjendan pa usput uzeo nesto da ne dodje praznih ruku. Rolling Eyes zato se vise i ne trudim
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 5:31 am

Yo i ja se u zadnje vreme vodim taktikom kako meni drugi tako i ja njima,nema smisla kad se samo ti trudis posle jos ispadas budala,meni nesto bezvz kupe a uvek dobiju kavlitetno i lepo...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 5:37 am

I meni kupuju cesto gelove, mada je to uglavnom slucaj kod drugarica koje me poznaju samo povrsno. Najbolja drugarica, sestra, decko i jos par osoba me bas dobro poznaju i oni za sada nisu pogresili kada su mi kupovali nesto. Ja se bas potrudim kada kupujem nesto za poklon, u stanju sam da me nema pola dana jer biram poklon za nekog, pa idem sa jednog kraja grada na drugi, ali zato gledam interesovanja te osobe kojoj kupujem,gledam estetiku, znacenje , ma milion faktora, pa se tek onda smilujem da kupim. I nikad ne kupujem u poslednji minut.

Meni je najsmesnije bilo kada je bila sezona osamnaestih rodj. pa se desavalo da se njih 10-oro prosvercuje na jednu flasu vina, sto u prevodu znaci jedan je kupio flasu vina od 200-300 din. a ostali se samo skupili i dosli.

Ma znam ja za te mindjuse na klipove, samo sto su kod mene te mindjuse uvek nekako babskog izgleda, glomazne, nikakve. A kod mene nema toga da se stavi klip na normalne mindjuse, ili ja bar ne znam za to.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 6:21 am

Nemam ni ja probusene usi, a klip su ogromne... moze da bude prsten pre nego mindjusa pokloni - Page 4 650269930
Bas bi volela kad bi nasla tako neke manje, ali na klip.

Ivice, eto neke ideje, pravi neke mindjusice na klip za nas svet ljudi pokloni - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 12:23 pm

Ima i manjih klipova. Imam ja jedne visece na klip. Slikacu pa cu staviti.

Mene mm izludjuje sto se poklona tice. Retko mu se desi da pogodi, ali bas jako retko. A ja lupam glavu mesec dana pred rodjendan ili nesto slicno i uvek bude reakcija: VAU!

Sto se ostalih jedna od najbojih drugarica me uvek odusevi i jedna je od retkih koje se sete da mi kupe nesto. Ostali i kad se sete to bude bas to - ili poklon tek onako usput ili nesto sto stoji ko zna od kad neupotrebljivo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 9:16 pm

Retko kad pogodim decku da mu se svidja nesto,zato idemo zajedno kad kupujem.
Zato on meni izabere bolje nego sto bih sama sebi.
Sa drugaricama imam dogovor da uvek kazemo sta nam treba.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPet Mar 01, 2013 10:46 pm

Moja mama je imala neke visece mindjuse na klip, na fotografijama se vidi da su bas lepe, ali ih je izgubila. Ne znam sta je ovim ljudima koji prave mindjuse, pa ima ljudi koji nemaju ili ne zele da buse usi, zasto ne naprave lepe mindjuse ... Nerviram se kada moram da kupujem nekom drugu poklon, posto je izbor za muskarce zaista ogranicen, zato pocnem da trazim poklon jedno nedelju dana unapred.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptySub Mar 02, 2013 1:40 am

meni drugarice uvek pogode sta volim,decko takodje,a cak je i novo drustvo uspelo bas lepo da me iznenadi pokloni - Page 4 364988687 ja se uvek potrudim oko poklona,verovatno zato i ja sve lepo dobijam pokloni - Page 4 650269930
ja imam stvarno gomilu mindjusa,jednom sam stigla do 50 pari i vise nisam htela da brojim pokloni - Page 4 20348227 ,ali imam samo jedne na klip,koje ne nosim,jer mene to mnogo steze i nekako mi je cudan osecaj...inace redovno spavam sa mindjusama i nista to meni ne smeta,cak ni velike,ali na ove nikako ne mogu da se naviknem...a bas su lepe pokloni - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyNed Mar 03, 2013 1:37 am

Meni je generalno tesko pogoditi. zato sve razdelim. imam neki stil oblacenja samo meni poznat, ne volim ono sto je popularno i sto sve imaju. npr. ako neko gleda bolji zivot, mnogo se lepo oblace glumice: od Emilije do Koke! pokloni - Page 4 650269930 tako nesto ja volim.
a sa deckom sam jednog dana bila u asesorajzu. tu sam videla neku tasnu kojom sam se odusevila. zlatna i 5000(a ne pada mi na pamet da dam toliko). nekoliko dana posle mi prolazimo opet pored asesorajza(kasnije cu saznati da me je on namerno navukao da prodjem pored da bih videla tu tasnu u izlogu. po njegovim recima, on tasnu nije opazio kako treba jer je sve vreme gledao mene kako sam odusevljena). mi prolazimo i ja, ne slutecí nista, kazem: 'vidi onu moju'. i posle 15 minuta zove me on da mi kaze da sidjem (bila sam na faxu u park). stvarno sam bila odusevljena. tako da on od tog trenutka prati sta mi se svidja, ili kako reagujem na nesto.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptySub Mar 16, 2013 10:39 pm

pokloni - Page 4 54879510151194455433915





Za muskarce ideja pokloni - Page 4 364988687

pokloni - Page 4 52420026633699680639819



Zatekla sam se u fotografskoj radnji kad su neki ljudi narucivali solje sa natpisima,pa sam pitala sa sebe,za dve solje bi mi trebalo 900 din,a ruzne su (velike,okrugle,kao za caj).
Toliko bi mi izaslo i da porucim sa onog sajta,plus su solje lepse.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptySub Mar 16, 2013 11:28 pm

Super su ove solje, posebna ova sa druge slike pokloni - Page 4 364988687
da, i ja sam pitala, i moze samo sa tim njihovim, gadnim soljama.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyNed Mar 17, 2013 12:49 am

I meni se svidja ova drga solja...Bas bi bila fora njom zaprositi devojku...Npr. dan ranije odneses je u lokal u koji najvise izlazis sa voljenom osobom, sa sve prstenom, i obavestis osoblje, i oni ovako joj donesu omiljeno pice....Aaaaa, hocu mene neko tako da zaprosi...pokloni - Page 4 650269930
A za pocetak hocu decka
pokloni - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyNed Mar 17, 2013 1:34 am

Jao sto je dobra ideja, mislim da muskarcima to nikad ne bi palo na pamet ...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyNed Mar 17, 2013 2:47 am

I ja to mislim...pokloni - Page 4 650269930 Eto, resila sam kako cu da zaprosim decka..pokloni - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 EmptyPon Mar 18, 2013 6:46 am

Imam jedno pitanje za vas, da li bi se vama dopalo da dobijete na poklon solju na kojoj je gelom nacrtano i ispisano nesto. U pitanju je poklon za decka, nije nam godisnjica ni nista, nego rekoh da ga iznenadim. ( mislila sam na gel za nokte ).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pokloni - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pokloni
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: