Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Duze putovanje i pilula

Ići dole 
+4
Oblacak
bevana
Iva
Vanila
8 posters
AutorPoruka
Vanila




Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.03.2012

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptySre Jun 27, 2012 5:41 am

Devojke,imam jedno pitanje.. Gledala sam gde da postavim temu,da ne otvaram novu,pa sam smestila ovde... Naime, pijem Yazz,i planiram da idem na more. Ali negde sam cula ili procitala,ne secam se,da bi trebalo da se prestane sa koriscenjem pilule ako se planira duzi put,u smislu duzeg pitovanja vremenski i sedenja verovatno. Posto cu da putujem oko 20 casova, pomislila sam da je to duzi period nekretanja, i da bi to moglo negativno da utice zbog koriscenja pilula. Jer verovatno bi doslo do oticanja nogu zbog dugog sedenja, ili ne znam vec sta.. Ispravite me ako gresim.. I sta vi mislite o ovome? Jel neka od vas pila pilule bez obzira na duzi put?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptySre Jun 27, 2012 5:58 am

Ja ovo prvi put cujem, a putovala sam tri puta po 12 sati u busu u zadnjih dva-tri meseca. Isto pijem Yaz i nije mi nista.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptySre Jun 27, 2012 8:23 am

i ja prvi put cujem.
Nazad na vrh Ići dole
Vanila




Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.03.2012

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptySre Jun 27, 2012 9:44 am

Ok... Ja sam to stvarno cula, nije mi bilo jasno, pa sam mislila i ovde da pitam... Hvala u svakom slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
Oblacak

Oblacak


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.05.2012

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyČet Jun 28, 2012 7:48 pm

Uplasila si me sad, i ja pijem Yazz, a uskoro trebam na more. Samo bi mi to falilo Shocked
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyČet Jun 28, 2012 7:50 pm

ma nece nista da vam se desi.ja sam ih pila godinama i normalno isla na more,a i evo Iva kaze da je vise puta putovala za kratko vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyČet Jun 28, 2012 8:00 pm

To za noge jos i ima smisla. Ali i 12 sati u busu, sa ili bez pilula, pa ce vam oteci noge. Zato vozaci i prave pauze. Ustanes, razdrmas se i to je to.Uzivkajte na odmoru i ne opterecujte se.


Poslednji izmenio Iva dana Pet Jun 29, 2012 12:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vanila




Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.03.2012

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyPet Jun 29, 2012 12:17 am

Pa i ja sam jednom isla na put koji je trajao 12 sati, ali tada nisam znala za to... tek kasnije cujem, i sad pokusavam da se setim gde sam cula... mislim da je bio neki snimak razgovora sa lekarom koji sam pronasla na internetu. Pokusacu da pronadjem pa da postavim. Inace ja sam se malo uplasila sto cu malooo duze da putujem, sigurnih od 17 do 20 casova... Ja se nadam da je pogresna informacija Shocked i da to nema nikakve veze.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyPet Jun 29, 2012 2:27 am

ma to se sigurno nije odnosilo na put do mora ili neke destinacije...nije to tako puno,koliko ti se cini...najmanje sto sam putovala do mora bilo je 15h,a najvise 22-23...
Nazad na vrh Ići dole
Oblacak

Oblacak


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.05.2012

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyNed Jul 01, 2012 8:52 pm

Devojke, ne zamerite sto postavljam ovo pitanje ovde.
Zanima me, da li mogu npr. da popijem onaj lek protiv mucnice (kada budem putovala) oko 5, 6, i posle u busu Yazz pilulu oko 9?
Da li je to ok, da li uopste smem da pijem taj lek, ili?
Hvala I love you
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyNed Jul 01, 2012 8:55 pm

smes.Duze putovanje i pilula 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyPon Jul 02, 2012 1:03 am

ma devojke opustite se. pilula nema nikakve veze sa sedenjem i hodanjem! to za put je jedino relevantno ako idete negde bas daleko pa menjate vremenske zone bla,bla, da biste je uzele na vreme. Duze putovanje i pilula 650269930

oblacak, mozes.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyPon Jul 02, 2012 3:57 am

Evo, oblacak, i ja da ti potvrdim...smes Duze putovanje i pilula 650269930 ja sam isla na ekskurziju, 9 dana, najvise smo bili u busu...pila sam te tablete protiv mucnine i sve je ok. Duze putovanje i pilula 650269930

A ovo da ne smeju da se piju ako ides na duze putovanje - prvi put cujem. Duze putovanje i pilula 650269930

p.s. eto me posle 2 meseca Duze putovanje i pilula 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyPon Jul 02, 2012 7:04 am

Pahuljice, nedostajala si nam. Pa gde si ti? Kako je bilo na ekskurziji? Bas smo te pomenule neki dan, kako te nema.

P.S. Znam, znam, moderator i off topic. Embarassed Ali morala sam.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyUto Jul 03, 2012 2:25 am

Lus ::
ma devojke opustite se. pilula nema nikakve veze sa sedenjem i hodanjem! to za put je jedino relevantno ako idete negde bas daleko pa menjate vremenske zone bla,bla, da biste je uzele na vreme. Duze putovanje i pilula 650269930

oblacak, mozes.

Duze putovanje i pilula 3260462037 Duze putovanje i pilula 425539214
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula EmptyPet Jul 06, 2012 7:12 pm

Iva ::
Pahuljice, nedostajala si nam. Pa gde si ti? Kako je bilo na ekskurziji? Bas smo te pomenule neki dan, kako te nema.

P.S. Znam, znam, moderator i off topic. Embarassed Ali morala sam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Duze putovanje i pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Duze putovanje i pilula   Duze putovanje i pilula Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Duze putovanje i pilula
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: