Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Yaz i oticanje nogu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu EmptyPet Jun 29, 2012 3:46 am

Prestanite uzimati YAZ i odmah se javite liječniku ako primijetite moguće znakove tromboze, kao što su:
• jaka bol i/ili oticanje noge
• iznenadna jaka bol u prsištu koja može sijevati u lijevu ruku
• iznenadni nedostatak daha
• iznenadni nastup kašlja bez nekog očitog uzroka
• neobična, jaka ili dugotrajna glavobolja ili pogoršanje migrene
• djelomična ili potpuna sljepoća ili dvostruka slika
• otežan govor ili nemogućnost govora
• ošamućenost ili nesvjestica
• slabost, neobičan osjećaj ili utrnutost u nekom dijelu tijela.

Danas sam videla da mi je desno stopalo bas jako nateceno. Ne boli me, ali je otok vidljiv. Da dodam i da smo bili na bazenu pre neki dan i da je mene tokom plivanja uhvatio toliko jak grc u obe noge da nisam mogla da hodam dobrih par minuta.Celu tu noc su me bolele noge od grca.
Sad cu postaviti najgluplje moguce pitanje: Da li je postoji i kollika je mogucnost da je to od pilula?
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Re: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu EmptyPet Jun 29, 2012 4:16 am

Postoji mogućnost da je od pilule. Ako se stvorio tromb onda je mesto gde se on nalazi otečeno, osetljivo/bolno i toplo. Pravac kod lekara jer može biti opasno. Koliko dugo piješ yaz?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Re: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu EmptyPet Jun 29, 2012 7:46 am

Bila sam kod lekara. Rekla mi je da nije od pilula. Da jeste noga bi mi bila jos veca nega sto jeste, modra i bolela bi me. Bas sam se uplasila, ali eto nadam se da je sve ok i da ce splasnuti do sutra. Pijem ih tri godine.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Re: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu EmptyPet Jun 29, 2012 9:34 am

Odlično da nije zbog njih Yaz i oticanje nogu 650269930 Laknulo mi malko, pošto je tromb ozbiljna stvar. Možda ti je zbog vrućine. Hladi nogu, drži je podignutu pa ćeš videti da li se otok smanjuje. Ako daleko bilo i dalje bude otečena, ponovo kod lekara. Ali u svakom slučaju nemoj da brineš Yaz i oticanje nogu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Re: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu EmptyPet Jun 29, 2012 9:47 am

Natalla znam da je ozbiljna stvar. Toliko sam se isprepadala da sam za bukvalno deset minuta bila u bolnici. Jos nije splasnuo i uzasno me nervira. Ne boli uopste,ali skroz jezivo izgleda, kao da nije moja noga. Sutra idemo na plazu pa ce valjda talasi da je poprave ako ne splasne do ujutru.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Re: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu EmptyPet Jun 29, 2012 9:55 am

Ma da nije neka alregijska reakcija? Stavi malo led, to bi trebalo da pomogne oko otoka. Nadam se da će ti brzo proći.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yaz i oticanje nogu Empty
PočaljiNaslov: Re: Yaz i oticanje nogu   Yaz i oticanje nogu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Yaz i oticanje nogu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: