Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 urinarne infekcije

Ići dole 
+3
bevana
Natalla
Divlje_Dete
7 posters
AutorPoruka
Divlje_Dete

Divlje_Dete


Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.05.2012

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 2:07 pm

mislim da imam neku urinarnu infekciju, ali je jako zeznutno što ne mogu da spavam i što mi se staaalno ide u wc :/
izuzetno neprijatan osećaj.
pre nekoliko meseci sam isto imala infekciju, ali zbog zadržavanja mokraće, ne znam šta bi sad moglo biti. jedino što mi pada na pamet je kupanje u "prljavoj" vodi.. mada.. o.0
problem je što je vikend (te ne mogu otići kod lekara) i što treba da dobijem sutra, te ne znam kako bih i mogla da dam urin na pregled.
koji "alternativni" lekovi mi mogu pomoći?

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 7:17 pm

Čaj od peršuna i brusnice i od ponedeljka pravac kod lekara urinarne infekcije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 9:45 pm

moze i uvin caj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 10:08 pm

Urinarne infekcije se cesto vracaju. A i ovog puta mozda imas neku bakteriju, nije to retkost. Sto vise cajeva, po meni je uvin najbolji, ali koristi i ove sto je Natalla navela, i 2-3l tecnosti dnevno, do odlaska kod doktora.
Nazad na vrh Ići dole
Divlje_Dete

Divlje_Dete


Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.05.2012

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 10:13 pm

hvala, devojke.
odmah sam sinoć skuvala uvin čaj (skontala sam da ga ipak imam).
ali, da li je neka od vas koristila neke (biljne) lekove ili bilo šta tog tipa, što može da se kombinuje sa čajem?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 10:15 pm

Jao, ja znam da imaju neke tabletice na biljnoj bazi, ali ne mogu sada da se setim kako se zovu, nema sanse. urinarne infekcije 2164293255 Idi do apoteke, pa pitaj. Ali da znas, ako imas neku bakteriju, antibiotik ces morati, to neka ti bude samo privremeno dok ne odes kod lekara!
Nazad na vrh Ići dole
Divlje_Dete

Divlje_Dete


Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.05.2012

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptyPet Jun 29, 2012 11:05 pm

pa, da, naravno.. u ponedeljak odmah idem, samo ne znam kako ću dati urin jer sam dobila, no, snaći ću se urinarne infekcije 364988687
elem, u apoteci mi je dala naturloplex tablete, ima li ko iskustvo sa njima?
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptySub Jun 30, 2012 3:24 am

Reklamiraju ih stalno na tv-u
Nazad na vrh Ići dole
bojana6688

bojana6688


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.03.2012

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptySub Feb 02, 2013 12:38 am

E pa ovako, ovo pisem za sve devojke koje imaju problema sa urinarnim infekcijama (koliko i ja ) a smatraju da im vise nema leka.

Vec godinu dana se mucim sa upalom besike i eserihijom koli, koje cas ima cas nema prema nalazima urinokulture. Pila sam svakave antibiotike, koje mi je davao urolog, a uglavnom su po antibiagramu bili delotvorni, pa nista!!! Pocnem tako da ih pijem kad se javi upala, smiri se posle tri dana, ali se ona iznova javi i to dok sam ja jos uvek na antibioticima. I da napomenem, antibiotike sam pila po dve kutije za redom, pa onda jos jendnu turu biljnih lekova, a upale su se opet vracale. Najduze sto nisam bila pod upalom je oko 4 meseca tokom prosle godine. Pri tom, lepo se oblacim, nikad ne idem golog stomaka itd, a upala opet ima, cak sam one najjace imala u julu mesecu!!!

Ono sto sam ja nasla kao delotvorno protiv eserihije je caj od lista belog luka. Znaci ne koristi se beli luk, vec ona kikica na kojoj je beli luk nakacen-isece se oko 5cm kikice i stavi se u litar vode, kuva se u toj vodi i kad provri treba ga kuvati jos 10min i spreman je za pice. Po litar ovog caja se pije tri dana, cak iako se oseti olaksanje treba ga piti sva tri dana. Meni je bilo bolje vec posle prve solje caja, jer jako brzo izbacuje bakterije iz besike.

Nadam se da ce nekom ovo znaciti kao sto je meni!!! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptySub Feb 02, 2013 3:20 am

Bojana, hvala sto si ovo podelila sa nama. urinarne infekcije 650269930
I nadam se da vise neces imati tih problema.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije EmptySub Feb 02, 2013 4:22 am

Takodje! Hvala na ovome. Sto se belog luka jos tice, poznato je da je on prirodni antibiotik, ako neko (kao sto sam npr. ja) ne moze da ga koristi u ishrani neka proba da proguta bez zvakanja. Em se nece osetiti neprijatan zadah, a ipak cete ga uneti u organizam. Probala par puta i stvarno nije problem. Bolje nekad uzeti preventivno nego kada se stvori problem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





urinarne infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: urinarne infekcije   urinarne infekcije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
urinarne infekcije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: